Uncategorized

Kong Airdog Futbol Teklifi, Oyun Günü Eğlencesi için Chewy

Kong Airdog Futbolu ile Suda Siyah Köpek Frolics

Oyun günü oynamaya hazır olun, yavrularınızla yenilemeyen bir teklifle – yanı sıra köpeğinizin dişlerinde de nazik! Kong Airdog futbolu, mükemmel bir getirme oyuncağı olan hemen tanınan bir futbol şekli üretmek için iki geleneksel köpek oyuncakını (tenis küresi ve gıcırtılı oyuncak) birleştiriyor.

Teklif – Kong Airdog Futbol Köpek Oyuncak, Büyük

1 satın al 1% 50 indirim

5,42 $

Ek stimülasyon için geleneksel tenis küresinin ve squeaker oyuncaklarının faydalarını birleştirir

Daha fazla tokluk için dayanıklı, en kaliteli malzemeler

Eğlenceli, düzensiz sıçrama bunu mükemmel etkileşimli getirme oyuncağı yapar

Aşındırıcı olmayan keçe, köpeklerin dişleri ve diş etleri çiğnedikleri gibi naziktir, böylece kolaylıkla oynamaya devam edebilirler

Üç boyutta mevcuttur: küçük, orta ve büyük, böylece evcil hayvanınız için mükemmel olanı keşfedebilirsiniz

Dayanıklı, en kaliteli Kong Airdog futbolu bir köpeğin dişlerini yıpratmayacaktır. Tipik tenis toplarındaki aşındırıcı malzemeye kıyasla, aşındırıcı olmayan özel bir keçe ile yapılır.

Her köpek farklı bir şekilde oynar ve tüm oyuncaklar eşit üretilmediğinden, yavrularınızda işlerin ruff yapması durumunda yavrularınız üzerinde yakın bir saat tutmak her zaman en iyisidir. Denetlenen oyun, oyuncakların daha uzun süre dayanmasına yardımcı olur ve en önemlisi dostunuzu güvende tutar. Hiçbir köpek oyuncağı gerçekten yok edilemez, bu yüzden parçalar kırılmaya başlarsa oyuncuyu her zaman oyun zamanından ortadan kaldırın.

Editörün Notu: Tam burada Goodnewsforpets.com adresinde Dayanıklı Oyuncaklar için her zaman Kong markasına güvenebildik. Bu bir istisna değil. Önde gelen tenis küresinin faydalarını bir futbol şeklindeki bir Squeek oyuncağının cazibesi ile entegre ederek, Kong Airdog futbolu köpek oyuncak ürün yelpazesine mükemmel bir katkıdır – oyun gününde ve ötesinde. Ve bu, Pet Dental Sağlık ve Sağlık Ayı olduğundan, keçenin aşındırıcı olmadığını ve köpeklerinizin dişlerinde ve diş etlerinde nazik olduğunu anlamak harika. Pet Diş Sağlığı ve Sağlık Ayı Ayından bahsetmişken, henüz yapmadıysanız, bu fantastik malzemeleri inceleyin ve bu yıllık check-up için veteriner hekiminizi görün. Yavru olmanız için de mutlu olacaksınız.

Uncategorized

Daisy’nin tatil hediyelerinizi en üst düzeye çıkarmaya yönelik ipuçları

MorterestPinterestPinterestShare’e MoreAddthismore’a PinterestPinterTwitterShare’e FacebookFacebookFabookShare’e Paylaşım ButtonsShare’i Paylaşım Paylaşımı

Gördüğünüz gibi, en parlak tatil takımımda hepim güverlendim. Santa Claws 2 günden daha kısa bir sürede burada olacağından, iyi bir izlenim bırakmak istiyorum. Tüm köpek ve kedi arkadaşlarımla bir sır paylaşmak istiyorum – bu yıl biraz (hatta çok) kötü olsanız bile, hala çok sayıda hediye aldığınızdan emin olmak için çok geç değil! Santa Claws, atölyesinde oyuncaklar yaparken tüm yıl boyunca çok meşgul, bu yüzden yapmanız gereken tek şey bu önümüzdeki birkaç gün gerçekten iyi davranmak.

İşte bugün ve yarın yapmanızı tavsiye ettiğim üç basit adım:

Olabildiğince sevimli görün. Bu kolay olmalı, ancak pençelerinizin temiz olduğundan ve kürkünüzün düzgün olduğundan emin olursanız (bir furminator ile hızlı bir fırçalama, saçınızı her yerde bırakma eğiliminde olursanız yardımcı olacaktır).

Genellikle evin etrafında bıraktığınız tüm oyuncakları alın. Sonuçta, Santa Claws zaten bir squillion oyuncaklarınız olduğunu görürse, sizin için daha fazla ayrılma olasılığı daha düşüktür.

Isırmayın, çizmeyin, hırıltmayın, bir manyak gibi koşmayın veya genellikle hareket etmeyin. Endişelenmeyin, normal davranışınıza Perşembe günü devam edebilirsiniz.

Harley, bu yıl özellikle kötü oldun. Bu yıl hediyelerimizi en üst düzeye çıkarabilmemiz için bu basit adımları takip edebileceğinizi düşünüyor musunuz?

Ah hayatım. Tüm oyuncaklarımı almam beni Noel arifesine kadar sürebilir! Elimden gelenin en iyisini deneyeceğim Daisy. Çok çalışmak önemli mi?

Tüm arkadaşlarımıza ikramlar, oyuncaklar ve çok sayıda sarılma ve öpücük ile dolu bir tatil diliyoruz.

Kıvırcık Kedi Daisy

Uncategorized

Küçük Köpeklerde titreme veya titreme

ButtonsShare’i FacebookFacebookFacebookShare’ye PinterestPintertWittershare’e Moreaddthismore’a PinterestPintertWittershare’e paylaşmak

Küçük köpeklerde titreme ve titremenin tıbbi bulgularının çok sayıda olası nedeni olabilir. Hayvanların soğuk, aç, endişeli veya korktuklarında titreme olasılığı kesinlikle daha yüksek olacaktır. Endişe veya gerilim titremeye neden oluyorsa, bazı durumlarda dikkat dağıtıcı bir muamele veya yürüyüşe çıkmak kadar kolay bir şey gerginliği ve ikincil titremeyi azaltmaya yardımcı olabilir. Alt vücut yüzey alanları nedeniyle, daha küçük köpekler, ateşler olduğunda çok daha fazla titreyecek ve düşük kan şekeri, elektrolit dengesizlikleri ve bulantı gibi metabolik problemler olacaktır.

Titreşme ve titreme, vücudun herhangi bir yerinde nöromüsküler veya diğer ağrı kaynaklarına ikincil olabilir. Titreme ve titreme öyküsü olan bir evcil hayvanı değerlendirirken, iştah, susuzluk, bağırsak veya mesane uygulamalarındaki son değişikliklere de bakmak da önemlidir. Sebep açık değilse, tam bir veteriner değerlendirmesi yapılmalıdır. Titreşme ve titreme tedavisi, altta yatan nedenin, bu altta yatan nedenler belirlendikten sonra olağanüstü olmasına bağlı olacaktır.

Agresif davranışı rahatlatın ve köpeklerinizle bir patlama yapın!

Paylaşım ButtonsShare’i FacebookFacebookFacebookShare’ye PinterestPinterestPinterestShare’ye TwittertWittertWittershare’e Moreaddthismore1

Bazen köpekleriniz çok uzun süre evde patladığında veya uygun miktarda egzersiz yapmadığında, bazı agresif davranışlar geliştirmeye başlayabilir. Ne yazık ki, bu saldırganlık çirkin kafasını yeniden destekleyebilir ve mobilyalarınızı çiğneme, havlama veya yok etme gibi yıkıcı davranışlara neden olabilir.

Saldırganlığı hafifletmek için evcil hayvanınızın çok daha aktif olması ve biraz eğlenmesi gerekir. Ancak ne tür aktiviteler evcil hayvanınızı daha iyi hissettirebilir? Köpeklerinizle römorkör oynamak için harika bir çıkış olabilir. Tug-o-war gerçekten evcil hayvanınızın egzersizini artırmaya yardımcı olur, bu da Fido’nun stresli hissetmesini engeller. Tug-o-war oynamak için harika bir yere sahip olmak ilk adımdır. İkincisi, evcil hayvanınız için oyuncakta atlama veya akciğer gibi bazı yönergeler belirlediğinizden emin olun.

Buna ek olarak, Kong Tugger düğümleri gibi güzel, dayanıklı bir oyuncağa ihtiyacınız olacak. Kong markası dayanıklılığı ile bilinir ve Tugger düğümü hayal kırıklığına uğratmaz. İdeal römorkör için ağır hizmet halatları ile yapılmış, siz ve evcil hayvanınız yakında bu çok katmanlı tasarım konusunda eğleneceksiniz. Aslında, tüm oyuncak yumuşak polar altında dayanıklı döngü düğümleri ve sonunda siz ve köpeğiniz için iki “tutamak” ile yapılır. Ayrıca, biraz ekstra eğlence için altta gizli bir gıcırtıcı var. Sadece iki farklı tasarım arasından seçim yapın: kurbağa veya aslan.

Bir dahaki sefere sıkılmış bir yavruya eve geldiğinizde, biraz zaman ayırın ve eğlenceli bir Tug-o-savaş oyununda memnuniyet duyun.

köpek oyuncakları

Petmeds® Tam olarak köpek veya kedi için ne kadar egzersize ihtiyaç duyuyor?

ButtonsShare’i FacebookFacebookFacebookShare’e PinterestPintertWitterShare’e PinterestPinterestPinterestShare’ye paylaşarak Moreaddthismore

Genellikle özellikle köpek sahipleri tarafından sorulan bir endişe, köpeklerinin veya kedi almaları için tam olarak ne kadar egzersiz yapması gerektiğidir. Programın yanıtı, belirli evcil hayvanın yaş, cins ve sağlık/tıbbi geçmişine bağlı olacaktır, ancak birinin genç bir sağlıklı yetişkin köpeği olduğunu varsayarsa, birçok hayvanın egzersizlerinde sınırları yoktur. Uygun egzersiz, kalbi, beyni ve vücudu sağlıklı tutarken ağırlığı sabit tutmaya yardımcı olabilir.

Vahşi doğada, köpekler ve kediler günde 20 ila 30 mil seyahat edebilirler, bu yüzden kesinlikle yürümek veya birçok durumda bir köpekle birkaç mil koşmak hem hayvan koruyucusu hem de evcil hayvan için pratiktir. Tıpkı insanlar gibi, her türlü egzersiz programına başlamadan önce, bir köpek için bir veteriner tarafından, kalp kurdu testi de dahil olmak üzere belirtilirse kan çalışması da dahil olmak üzere bir veteriner tarafından toplam tıbbi muayeneye sahip olması önemlidir. Egzersiz dışında çok fazla zaman harcayan köpeklerde, kalp kurtlarının ve bağırsak parazitlerinin iletim tehlikesini azaltmak için Heartgard veya Sentinel gibi aylık kalp kurdu önleyicilerinde olduklarından emin olmak önemlidir.

Kitties aynı şekilde bir tasma için eğitilebilir ve sahipleri tarafından yürüyüşlerle de kullanılabilir. Kapalı kediler aynı şekilde farklı oyuncaklar, lazer ışıkları ve benzerleri kullanan çok fazla egzersiz almalıdır. Kapalı bir kedi olmaktan egzersiz eksikliğinden ek kalori üzerinde çalışın. 1800petmeds, bazı fantastik evcil hayvan oyuncakları ve yardımcı olacak kapalı evcil hayvan kalemleri ve evcil hayvanınızın günlük aktivitelerine egzersiz yapmak için çok daha fazlasını içeriyor.

Uncategorized

Evcil hayvanınızı Cadılar Bayramı için hazırlayın!

ButtonsShare’i FacebookFacebookFacebookShare’e PinterestPintertWitterShare’e PinterestPinterestPinterestShare’ye paylaşarak Moreaddthismore13

Cadılar Bayramı hemen köşede. Bu tatilde evcil hayvanınızla ne yapmak istediğinize inandınız mı? Akıllara hiçbir şey gelmezse, neden evcil hayvanınızı ya da çocuklarınızla aynı zamanda sizinle birlikte almıyorsunuz? “Ama evcil hayvanımın giyecek hiçbir şeyi yok” diyorsun. Neyse ki bunun için sevimli bir çözüm var, Rubie’nin Hot Diggity köpek kostümü.

Bu eğlenceli ve eğlenceli sosisli sandviç kostümü, herkesin kıkırdamasını sağlayacak ve yavrularınızı dikkatin merkezi haline getirecektir. Köpeğinizin vücudu iki çörek arasında olacaktır, köpeğinizin sırtı hardal ile kaplı sosisli sandviç olarak hizmet eder. Diğer bazı evcil hayvan Cadılar Bayramı kostümlerinden farklı olarak, Hot Diggity köpek kostümü, kullanımı kolay velcro ile köpeğinizin karnına bağlanır, bu da evcil hayvanınız için daha rahat olmanın yanı sıra ertelemeyi kolaylaştırır. Ayrıca, dört boyutta mevcuttur, bu yüzden tek yapmanız gereken evcil hayvanınızı belirlemektir.

Durumda “şeker tutan kaldırımı vurma” planınız yok, aynı şekilde bir kutlama yapmayı düşünebilirsiniz-ya da sıcak damgalaşmış köpeklerinizle bir kutlamaya gitmeyi düşünebilirsiniz. Her türlü oranda, Cadılar Bayramı esas olarak ghouls ve goblinler için bir tatil iken, dört ayaklı arkadaşınız da harika zaman geçirebilmelidir.

Cadılar Bayramı’nı evcil hayvanınızla geçirme yöntemleri hakkında daha fazla kavram için, inceleyin: Cadılar Bayramı’ndaki evcil hayvanları hatırlamayın.

Uncategorized

Bella, bir evlat edinme etkinliğine nasıl hazırlandığını

FacebookFacebookFacebookShare’e PinterestPinterestPinterestShare’e TwittertWittertWittershare’e Paylaşım ButtonsShare’i Moreaddthismore8’e nasıl hazırladığını anlatıyor

Güney Kaliforniya Pomeranian Rescue’un tasarruf ettiği Pomeranian köpekleri için evler bulmak çok iş gerektiriyor. Köpeklerin resimlerini Facebook, Petfinder.com ve web sitemize koymak, onları halkın önüne koyabilmemizin sadece birkaçıdır. Kurtarmayı teşvik etmenin ve köpeklerimiz için maruz kalmanın başka bir yolu, onları Güney Kaliforniya çevresinde tutulan evlat edinme olaylarına götürmektir, böylece insanlar onlarla tanışma, onlarla oynama, yürüyüşler için götürme ve hatta tanıtma şansı elde etmek için çocukları ve diğer köpekleri. Daha önce bulunmadığımız yeni yerleri denemek istiyoruz ve bu gelecek 19 Mayıs Cumartesi Yucaipa CA’ya gidiyoruz. Evcil hayvan sahne banyosu ve butik tarafından davet edildik. Bir biber aşçı, bir fotoğraf kabini ve evcil hayvan evlat edinme olacak.

Anne, hazırlanmak için ne yaptığımızı sizinle paylaşmamı istiyor. Köpeklerin güvenli ve rahat tutulması ve ayrıca potansiyel evlat edinen aileler için çekici bir şekilde sunulabilmesi için yanımızda aldığımız uzun bir ekipman listesi vardır. İlk önce otomobile neyin girdiğini söyleyerek anneye yardım ediyorum.

Dışarıda olacağız, bu yüzden kolaylığa ihtiyacımız var. Üzerinde tekerlekler olan gerçekten düzgün bir çantası olan katlanabilir bir gölge kapağıdır. Köpeklerin çok havalı kalabilmesi için ekstra bir gölge bezi alıyoruz.

Bizimle ve kartlarımızla da çok sayıda evlat edinme uygulaması yapmalıyız! Bunların hepsi Facebook’tan veya web sitemizden indirilebilse de, EveryPawdy bu tür şeyleri nasıl yapacağını bilmiyor, bu yüzden olabildiğince değerli olmaya çalışıyoruz. Bazı gözetlemeler ellerinde bir kağıt olmayı sever ve anne onlardan biridir.

Ey! Bella Blandies! Bir SomePawdy’nin sorması durumunda annenin zaten eklediği bir Bella Blandies arzını almayı seviyoruz!

O zaman birkaç mor kılıfımız var, mor bizim resmi rengimiz (eğer mor görmüyorsanız biz değiliz) ve daha küçük malzemeler bunlarda. Köpekler, diğer bazı fotoğraflarımda gördüğünüz afişlerimiz, stantımızı süslemek için bazı güzel şeritler ve bant, makas, klip, kalem, kağıt ve pençelerinizi silmek için şeyler gibi normal şeyler var. ile birlikte.

Ayrıca yer, sandalyeler, küçük bir üvey satıcı (çoğunlukla kısa annem için) için büyük bir paspas alıyoruz.

Köpekler, su ve kalemlerin yanlarına klips yapan kovalar için genişletilebilir kalemlerimiz var, böylece dökülmezler, çok sayıda kağıt havlu ve kaka torbası ve çöp torbası ve her zaman unuttuğumuz bir şey var, bu yüzden sadece var bazen yapmak. Ve bebek arabam! Pembe bebek arabamı unutamayız. Biz ayrılmadan hemen önce gidecek buz sandığı için bir yer bıraktık.

2. sıra koltukta köpek otomobil koltukları var ve ABD köpekleri – Me, Rocky ve Harley – pencerelere bakabilmemiz için yüksek binmek için. Fosters ile bize katılan başka koruyucu anneler de olacak, bu yüzden gerçekten iyi bir gün geçirmeyi ve köpeklerimizi potansiyel olarak yeni furever aileleriyle tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Köpekler yıkanacak ve fırçalanacak ve en iyi pençelerini öne çıkarmak için satın almak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak! Oh, anneye, onunla birlikte otomobilde eve gitmemi bekliyorsa, biberden hiçbirine sahip olamayacağını söyledim.

Evcil hayvan benimseme

Köpekler ve Kediler İçin Tatil ve Kış Önlemleri

Eklentiler Paylaşım ButtonsShare’e FacebookFaceFacebookShare’ye PinterestPinterestPinterestShare’e Moreaddthismore’a TwittertWittertWittershare

Tatil sezonu boyunca her yıl veteriner ofisleri, köpek ve kedi koruyucularından acil telefon görüşmeleri ile meşgul. Aldığımız en yaygın telefon görüşmeleri, Tatil Türkiye veya diğer tatil yiyeceklerini ve tatlılarını yemiş bir evcil köpek veya kedi ile ilgilidir. Evcil hayvan sahiplerinin çikolata ve diğer tatlı malzemelerin köpekler ve kediler için çok toksik olabileceğini bilmesi çok önemlidir.

Müşterilerimi her zaman aile evcil hayvanlarına saygın kaynaklardan tarifler kullanarak sağlıklı, dengeli ev yapımı bir diyet, özellikle hassas sindirim yollarına sahip hayvanlarda yağlı masa artıklarının beslenmesini veya önceden var olan sindirim yolu üzülmesinin, beslenmeye teşvik etsem de, Akut gastroenterit ve hatta pankreatit gibi bozukluklara neden olabilir. Bu, kusma, ishal, dehidrasyon veya iştah kaybının bilimsel belirtilerinde ortaya çıkabilir.

Bir hayvan zaten her gün sabit bir formül ticari evcil hayvan maması diyetine alışmışsa ve diyetleri tatil mevsiminde kademeli bir geçiş olmadan beklenmedik bir şekilde değişirse, bu yaygın senaryo evcil hayvanlarda sindirim sorunlarına neden olabilir. Bu meydana gelmesi gerekiyorsa, bir evcil hayvanı sadece sıvılar ve/veya et suyu kullanarak 24 ila 48 saat boyunca oruçlamak ve aynı zamanda kaygan elm gibi evde doğal ilaçlar kullanmak tipik olarak yardımcı olabilir. Pound başına yarım mg dozda pepcid AC, günde bir kez ila iki kez ekşi mide ve bazı kusmalara yardımcı olabilir.

24 ila 48 saat sonra, mülayim hamburger ve/veya pirinç diyetleri ve devam eden kaygan elm veya pepcid AC, genellikle temel üzgün sindirim sistemlerini çözmek için yeterlidir. Naturvet enzimleri ve probiyotikleri, iyileşme sırasında ve hatta bağırsak bağışıklık sistemini güçlendirmek için uzun vadede mülayim diyetlere sahip olmak ve eklemek için müthiştir. Bununla birlikte, arttırılmış uyuşukluk veya vücut sıvıları kaybı devam ederse veya kötüleşirse (artan kusma ve ishal yoluyla), özellikle çok genç ve kıdemli evcil hayvanlarda dehidrasyonu önlemek için derhal bir veteriner değerlendirmesi yapılmalıdır.

Yılın bu zamanında görülen bir başka yaygın diyet durumu, kalan tatil yemekleri ve çöller için çöpü tam anlamıyla yağmalayan aile evcil hayvanlarının yanı sıra hediye ambalaj kağıdı, kurdeleler, tinsel, poinsettia tesisleri vb. Hem insanlar hem de evcil hayvanlar için tatil hediyeleri gibi tatil ağacının altında bırakılan bazı ortak hediyeler ve eşyaların insan gözetimi altında kullanılması gerekmektedir.

Ayrıca, özellikle kış aylarında yer aldıkça, aile evcil hayvanlarımızı yılın bu zamanında sıcak tutmayı unutmamalıyız. Kışların havası acımasızca soğuması durumunda, kediler de dahil olmak üzere aile evcil hayvanlarının dışındaki evcil hayvanların uygun sıcak barınağa erişmesine izin verilmelidir. Yılın bu zamanında çok daha yaygın ucube kazalarından biri, kedinin kaputunun altında sıcaklık arayan kedileri içerir, bu da kedi bu alanda uykuya daldığında felaket sonuçlarına yol açabilir. Özellikle daha küçük oyuncak cins köpekleri, vücut ısısını hızlı bir şekilde kaybetme eğiliminde oldukları için soğuk havalarda sıcak kalmalarına yardımcı olmak için küçük ceketlerle yeterince kaplanmalıdır.

Ayrıca, evcil hayvanlarımızda ara sıra donma vakası görmek nadir değildir. İnsanlar otomobillerini daha soğuk kış ayları için hazırlarken, açık antifriz kutuları etrafında bırakmamaya da dikkat etmeleri gerekir. Antifriz tipik olarak meraklı köpekler ve kediler için çok lezzetlidir ve akut sindirim rahatsızlığına ve yaşamı tehdit eden böbrek yetmezliğine neden olabilir. Hava soğudukça, fareler ve sıçanlar gibi küçük memelilerin dışında evlerimizde barınak yapabilir ve kedilerimiz ve köpeklerimiz bu popülasyonları aşağıda tutmaya yardımcı olabilirken, sadece değil, sadece değil, rodentisit tuzaklarını dışarıda bırakmamaya dikkat etmeliyiz. Köpekler ve kediler için toksik olabilir, ancak bu zehirlerden yemlerin bir kısmını tüketen bir kemirgen yutan aile evcil hayvanlarında. Bu nedenle, tatil sezonu tüm aile için yılın çok özel bir zamanı olsa da, tatil ve kış mevsimlerinde bu potansiyel riskler için hayvanlarımızı izlemede uyanık olmak çok önemlidir.

Evcil hayvan güvenliği

Uncategorized

Leo’nun iki görevi vardır

ButtonsShare’i FacebookFacebookFacebookShare’e PinterestPintertWittershare’e PinterestPinterestPinterestShare’ye Moreaddthismore’a paylaşmaktadır.

Leo Office Pet Dog Post’ta belirttiğim gibi, Leo’nun yaptığımızda almamızın nedenlerinden biri, onu benimle çalışmaya getirebilmek için yeterli şanslıydım ve Leo’nun sıkışması gerekmiyordu Her zaman tek başına lazımlık molası olmadan evde. Leo’yu aldıktan birkaç ay sonra Erich, tesadüfen köpek dostu olan yeni bir görev başlattı! Tam olarak bu ne kadar çılgın? Leo, gün evini asla tek başına geçirmez, çünkü hangi ofise gitmek istediği konusunda bir seçeneği vardır, ancak genellikle beni herhangi bir şekilde yanımda olmasını sevdiğim için beni içerir.

Leo gerçekten seçebilirse, dürüstçe tercih edeceğine inanıyorum
Babasını tercih etmek için tüm ofisle koşmak için ücretsizdir. Halbuki,
Leo benimle çalışmakla ilgili olduğunda, normalde günün birçoğunun yanı sıra bir somun da uyur
Eve geldiğimizde, Leo babasıyla çalışmaya gittiğinde, o işte bir fındık ve
Ev bitkin geliyor. Genellikle iş yerinde bir fındık da olabilir
Babasıyla, büyük olasılıkla bana bir sürü başka bir neden daha
zaman.

Leo’nun işteyken herhangi bir lazımlık aksilik olmasa da
Babası, hemen hemen her şeye girmeyi sever; Bambu bitkilerine inan ve
insanları dikkat çekmek için dürtmek. Başa çıkmak için çok şey olsa da, babası
Leo’nun en iyi tomurcuğu olduğu için onu ofise götürmeyi hala seviyor.

Yeni endüstrimizi henüz görmediniz mi?

Uncategorized

Evcil hayvanım aşırı derecede saçıyor

ButtonsShare’i FacebookFacebookFacebookShare’ye PinterestPintertWittershare’e PinterestPinterestPinterestShare’ye Moreaddthismore 3

Merkezde sağlanan çok daha tipik tıbbi şikayetlerden biri, hayvan koruyucularının evcil hayvanlarının aşırı saçma olduğunu bildirmesidir. Bunun en tipik nedeni, bir tür diş veya diş eti hastalığının varlığıdır. Enfekte dişlerin yanı sıra ağızdaki ülserler de benzer şekilde tipik nedenlerdir. Eski evcil hayvanlarda, epuli olarak anlaşılan iyi huylu büyümeler, oral kansere ek olarak benzer şekilde salya akmasına neden olabilir. Spesifik durumlarda, karaciğer hastalığı ve her türlü nedenden bulantı dahil metabolik hastalık da bazı hayvanların saçmalamasına neden olabilir. Aşırı meraklı köpekler ve kediler tarafından atmosferdeki tahriş edicilerle temas da aynı şekilde aşırı salya akmasına neden olabilir.

Keşifli ajan ne olursa olsun, uzun bir süre boyunca aşırı salya akan herhangi bir evcil hayvan türü, altta yatan nedenleri aramak için toplam bir veteriner değerlendirmesi yapmalıdır.

Diş