Uncategorized

Cat Doc’a sorun: Bir kedinin kulaklarını, hipertiroidizmini ve çok daha fazlasını nasıl temizleyeceğinizi

Düzenli “Dr. Lynn Bahr ile Kedi Doc’a sorun” segmentimize hoş geldiniz! Ayda bir kez, Dr. Bahr olabildiğince çok sorunuz olarak cevap verir ve bir yorumda onun için yeni sorular bırakabilirsiniz.

Dr. Bahr, 1991 Georgia Üniversitesi Veteriner Tıp Koleji mezunu ve kedilerin ve sahiplerinin yaşamlarını geliştiren çözüm tabanlı ürünler tasarlayan, üreten ve sunan bir şirket olan Dezi & Roo’nun kurucusudur. Hayvanlarla ilgili birçok hayır kurumunda gönüllü olarak görev yapar ve tetikler, Endişe Ücretsiz Danışma Kurulu, Veteriner Tıp Etik Derneği Parlamentosu, Pet Profesyonel Loncası Cat Komitesi ve Alley Cat Müttefiklerinin kedi ileri Görev Gücü’nde görev yapar.

Dr. Bahr, 2022 yılının Nisan ayında ve şimdi ön siparişe sunulacak olan ve dünyalarını nasıl zenginleştirecekleri ve dünyalarını nasıl genişletecekleri kitabın ortak yazarıdır.

Dezi & Roo ve onların özel ve yenilikçi kedi oyuncakları hakkında çok daha fazla bilgi için lütfen Etsy’de Dezi ve Roo’yu ziyaret edin.

Dr. Bahr’ın sütunumuzdan iki aylık bir ara vereceğini lütfen unutmayın. Ocak ayında bu yazıda kalan soruları cevaplayacak.

Dr. Bahr için bir sorunuz var mı? Bir yorumda bırakın ve Ocak ayının sütununda cevap verecektir.

Bir kedinin kulakları nasıl temizlenir

Merhaba. Son zamanlarda, kedim kulak enfeksiyonu vardı. Bu enfeksiyona yardımcı olmanın bir parçası olarak, veterinerim tarafından yaptığım ototetik bir sifon kullanarak haftada 2x kulaklarını temizlemem söylendi. Ancak, ilk etapta ideal olup olmadığım konusunda kafam karıştı.

İlk veteriner hemşiresi, sıvıyı bir pamuk topuna sıkmamı ve daha sonra pamuk topunu sıkmamı, böylece sıvının kulağa girmesini söyledi. Sonra kulağın bir kısmını temizlemek için Q-Tips’i kullanmak zorunda kaldım.

Q-ucu’yu kulağa koymamayı söylediler. Q-Tip’in girebileceği en çok pamuklu çubukun yarısıdır. Pamuk parçasının diğer yarısı kulaktan yapışıyor olmalı. Kulağın iç kısmını yapabileceğim veya Sophie’nin izin vereceği kadar temizlerdim.

Yeniden kontrol için gittiğimde, başka bir veteriner hemşire bana pamuk topuna damlaları eklememi, kulağa koymamı ve kulağı masaj yapmamı söyledi, böylece sıvı pamuktan sıvıyı sıkmak kadar agresif değil, kulağa giriyor Başlangıçta söylendiği gibi top.

QTIP’ler açısından diğer her şey aynı.

Enfeksiyon temizlendikten sonra, haftada 1 ila 2 kez kulak temizliği yaptığımı önerdiler.

Bu yüzden bir kulak temizleyici aldım, ama kafam karıştı. Talimatlar, kulağın içine damlaları eklemek, kulağın tabanını ovmak ve daha sonra kulak temizleyici çok daha fazla nemlendirilmiş bir pamuk topuyla silmek için söylüyor. ve pamuklu çubukları kullanmak için hiçbir senaryo altında.

Doğru yolun ne olduğundan emin değilim. İkinci seçeneğe doğru eğiliyorum, ancak ‘pamuklu çubukları kullanma’ beni atıyor. – Abby

Merhaba Abby,

Kedinizin kulak enfeksiyonunun çözüldüğünü duymaktan mutluluk duyuyorum. Bu, kullandığınız yönteme rağmen kulaklarını temizlemek için harika bir iş yaptığınızı gösterir. Bravo ve tebrikler!

Kulak temizliği faydalı olsa da, genellikle herhangi bir enfeksiyon çözüldükten sonra sahiplerin ayda 1-2 x’leri yapmasını öneririm. Bundan çok daha fazlası normalde gereksizdir, hem evcil hayvan ebeveynleri hem de kedicikleri için sert ve muhtemelen hoş olmayandan bahsetmemek.

Keşfettiğiniz gibi, kulakları temizlemek için kullanılan birkaç farklı teknik var ve kediniz için en az rahatsızlığa neden olan ve yönetmeniz için en kolay olanla çalışmaya devam etmenizi öneririm. Sizin için neyin işe yaradığını değiştirmeyin.

Mümkün olduğunca, kendi kedilerimde bunu yapmadan önce kendime bir şeyler deniyorum. Bu nedenle, seçeneği kendi kulağıma aşıladıktan sonra, tarif ettiğiniz farklı teknikleri kullanarak, ıslatılmış bir pamuk topu hissini ve masajın kanalın içine dökülmesini veya sıkılmasını tercih ettiğimi gördüm. Daha az şok edici ve sırılsıklam pamuk topu ile çok daha rahattı ve masaj hoş.

Soğuk sıvıdan çok daha iyi hissettirdiği için kulak kanalına ısıtmalı bir seçenek aşılamak da yararlıdır. Bunu, şişeyi kullanımdan birkaç dakika önce ılık bir su banyosuna koyarak yapabilirsiniz. Bu, sık sık kullandığım küçük bir numara, tüm prosedürü kedi için çok daha hoş hale getiriyor.

Bir Q-ucu kullanma ile ilgili olarak, bir kedinin kulak kanalına (L harfi gibi şekillendirildiği için) bir insanın kulak kanalına çok daha az yerleştirme tehlikesi vardır. Bunun nedeni, insanların çok kısa bir kulak kanalına sahip olmasıdır, kediler daha uzun, daha dar kanallara sahiptir, bu da kulağın daha derin kısımlarına giderken yaklaşık 90 derecelik bir bükülür. Yani, gerçekten çok fazla ekleme konusunda endişelenmenize gerek yok.

Bazılarının asla Q-TIPS kullanmayı önermesinin birincil nedeni ve onlar hakkında endişelenmenizin nedeni, Q-Tip’in balmumu ve/veya enkazları ayrıca kanaldan aşağı itebilmesidir. Teknik çok önemlidir ve Matter Out’u kepçe için uygun şekilde nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız,nullnull

At Dişleri Yüzen ve Atlar İçin Gerekli Diş Bakımı

At gereksiniminiz diş bakımı mı?

Yaşamı boyunca, atlarınız dişlerinin bakması gerekecektir. Birçok at büyük olasılıkla her yıl en az bir kez dişlerini almaya gerek kalacaktır. At dişleri yüzen, dişlerinin sınırlarına yazılabilecek her türlü keskin kenar veya pim gönderme geleneğidir.

At dişleri, yaşamlarının programı sırasında da değişiklik yapar. Bir atın yaklaşık yaşını dişleriyle anlatabilmenizin nedeni budur. Çiğnedikçe, dişi yavaş yavaş uzağa koyarlar, ancak taze diş bileşiği yavaşça taze bir çiğneme yüzeyi sağlıyor. Eğer aşınma düzensiz ise, dişler keskin kenarlar yaratabilir.

Diş hijyeni, at için veteriner kontrolü planladığınız için zihninizdeki ilk şey olmayabilir, ancak daha sağlıklı bir ağız hayvanın rahatlığı ve refahı için önemlidir. Yüzen uygun at dişleri için inanılmaz bir program, her türlü sağlık programının bir parçası olmalıdır.

Çok sayıda insan, dişlerin atın hayatı boyunca kurduğuna inanıyor. Bu doğru değil. Dişlerin, atın yaşam tarzına göre gerçekten daha kısa olabilecek bir ömrü vardır. Çok sayıda yaşlı at, düşmüş dişler tarafından oluşturulan açıklıklara sahiptir, bu da çiğnemelerini oldukça zorlaştırır.

Bir atın dişlerini yüzen nedir?

Bir atın dişlerini yüzmek, çok daha verimli bir çiğneme elde etmek için sağlam, düz bir yüzeyi tanıtmak için keskin kancalar veya kenarlardan yumuşak bir şekilde açılma prosedürü olacaktır.

Bunu gerçekleştirmek için kullanılan bit verileri veya rasp, tekniğe adını sunan bir şamandıra olarak adlandırılır. Şamandıralar tip bakımından bit dikdörtgenlerinden veya ovallerden konturları dikmeye kadar farklılık gösterebilir ve aynı zamanda doğrudan veya hızlı bir şekilde dişleri geri almak için doğrudan veya bükülmüş olabilir.

Şamandıralar el kitabı olabilir veya güç veya hava kompresörü tarafından itilebilir ve aynı zamanda terbiyeli bir at diş hekimi, her hayvanın ihtiyaçlarını ve karakterine uyacak şekilde seçilebilecek çok sayıda farklı araca sahip olacaktır.

Diş pensesi veya spekülumlar, atın ağzını korumak için potansiyel olarak kullanılabilir, ayrıca atıştırmalıkların yanı sıra benzersiz yular, göz bağı, koşum takımı veya kısıtlamalar da benzer şekilde kullanılabilir.

Bazı veterinerler de kendi dişlerinde çalışmadan önce bir atı hafifçe yatıştırmayı seçebilirler, yaratığın karakterinin sorunlara neden olabilmesi durumunda.

At dişleri yüzer

Düzgün yapılırsa, akışın diş hekimliği veya mizaçta belirli zorluklar yaratmadan önce yüzen birkaç dakikadan daha uzun sürmemelidir. Dişlerin herhangi bir sinir ucu olmadığı için, o zaman yüzmek, ağız sorunları veya daha yüksek ağız problemlerine neden olabilecek sakız hastalığı gibi ekstra diş sorunları keşfedemediğiniz sürece hayvanın sıkıntısına veya sıkıntıya neden olmaz.

Neden gerekli

Atlar, yiyeceklerini uygun sindiriminize iyi çiğnemelidir. İyi bir şekilde yer almayan yiyecekler doğru bir şekilde sindirilmeyecek ve beslenme verimli bir şekilde tüketilmeyecek, bu da yetersiz beslenme, kilo azaltma veya diğer tıbbi zorluklara neden olabilir.

Bir atın üst çenesi kesinlikle alt çenesinden daha büyük olduğundan, dişler düzensiz giyebilir, keskin kenarlar, sırtlar veya dilden yanaktan pimler bırakabilir.

Bu, hassas dokularda yaralar veya kesiklere neden olabilir ve bu zararlar hızla enfekte olabilir, bu da daha yüksek sağlık ve sağlıklı yaşam problemlerine neden olabilir.

Atınızın dişlerini ne zaman yüzer?

Atınızın dişlerinin kötü durumda olması durumunda, yaratık, örneğin yüzmenin gerekli olabileceğine dair sinyaller gösterecektir…

Yemek bırakma veya tüketme konusunda yaygın tereddüt

Sakız çiğnemek veya yiyecekleri ağzının bir tarafına değiştirmek zorluk

Kanlı tükürük veya aşırı ağız sulandırma

İştah azaltma veya yağ kaybı

Şişmiş yüz hücreleri, özellikle dudaklarda

Kötü nefes

Atlarınız dişlerinizin yüzmek isteyebileceğine dair hiçbir gösterge göstermezse, her türlü kuruluş sorunu test etmek için en azından yılda bir diş değerlendirmesi alması gerekir. Farklı yönler, diğer bazı atların dişlerinin nasıl yüzmek isteyebileceğini tam olarak etkileyebilir, örneğin…

Genel zihin ve çene oranları

Yaş

Diyet

Diş patlaması oranı

Kalan dişlerin tam olarak nasıl giyildiğini etkileyebilecek eksik dişler veya diğer diş problemleri

Genel olarak, beş yaşından küçük atlar, dişleri daha hızlı patladığı için dişlerinin altı haftada bir hizalanmasını düzeltmesi gerekebilir. 20 on yıla kadar, çok sayıda at sadece takvim yılına göre dişlerinin yüzmesini istiyor ve birkaç hayvanın sık sık tedaviye ihtiyacı olmayabilir.

20 yaşından büyük atlar her altı haftada bir diş problemleri için değerlendirilmelidir, yine de sürüklenen, atlarının dişlerinin büyük bir kısmı patlak vermenin yanı sıra kullanılanların yerine geçmeyebilir.Yaşlı atlar, her 2-3 yılda bir dişlerinin hizalanmasını düzeltmesini isteyebilir.

Bununla birlikte, atınızın dişlerini aşırı yüzememek çok önemlidir. Aşırı miktarda dosyalama dişleri çok daha hızlı giyebilir veya gevşek veya çatlamış dişleri koyabilir. Yüzer düzgün yapılmazsa, diğer ağız hücreleriyle birlikte diş etleri de incinebilir.

Deneyimli, deneyimli bir nitelikli diş hekimi, atlamadan önce atınızın ağzını test edebilir ve atınızın hangi yüzer programı gerektirebileceğine bakılmaksızın, yaratığın dişlerini istisnai durumda korumak için görevinize uygun bir şekilde özen gösterecektir.

At dişleri yüzen tedavi

Hayatınız boyunca diş sorunları ile karşılaşabileceğiniz gibi, atlarınız da olabilir. Kendi dişleriniz tarafından getirilen sıkıntı yaşadığınız kelimelerle iletişim kurma yeteneğine sahip olacağınız için, atlarınız sizi rahatsız eden şeyi önerme yeteneğine sahip olmayacaktır.

Diş sorunlarından beri bazen rahatsızlık kötü davranışlar için karışıktır. Kafa perdesi, yer değiştirme veya parça üzerinde kalamama, bit dil veya çiğneme lolling, atınızın diş sorunları elde ettiği endikasyonlardan sadece birkaçı olabilir.

Genç atlar için yüzen at dişleri

Atlarınız hala gençse, süt yaprak döken dişlerini dökecek. Bu nadiren bir sorundur, ancak yerde yatan bir diş bulmanız veya atın ağzında bir dişin bulunduğu bir fark bulmanız bilgilendirilebilir.

Bu diş azalması tamamen sıradandır. Bazen, bir diş tam olarak yapması gereken yöntemi ortaya çıkarmaz ve bu da hastalık ile sonuçlanabilecek sorunların zayıflatılmasına neden olabilir. Bir bebek dişi bir dişin üzerine yerleştirilmişse, kapak olarak adlandırılır.

Arka dişler tipik olarak dahil olanlardır ve görülmeleri zordur. Bir sorun olduğuna dair bazı göstergeler şunlardır:

Zihnini bir tarafa tutmak

Saçma veya köpükleme

Kötü koku

Başlık

Yutulurken tahıl dökmek

Küçük saman veya esrar çırpmak (quidding)

Bashful

Çenenin yanı sıra dilin yanı sıra çiğneme veya çiğneme tekniği

Bu işaretlerin herhangi bir türünü fark ederseniz, bir at diş hekimi veya veterineri öngörmenin zamanı gelmiştir. Kapak bebek dişinden (veya dişlerden) kurtulabilirler ve atın ağzında iyi olduğunu doğrulayabilirler.

Olgun atlar için yüzen at dişleri

Atlarınız geliştiği için başka sorunlar olabilir. Birçok tipik at dişlerindeki keskin kancaları ve kenarları şekillendirir. Ulusal atlar vahşiden atlar kadar kaba davranmazlar. Otlama yaparken, çılgın bir at çiğnendiğinde biraz kir alabilir ve tomurcuk, emaye yüzeyini kullanan silika doludur.

Yonca ve tahıl gibi çok daha kalın bileşik içeren bir diyet planı olan atlar dişlerini hızlı bir şekilde giymeyebilir. Tipin keskin kenarları atın dilinde veya yanağında kesilebilir, zayıflatıcı lezyonları tetikler. Bu, daha önce tartıştığım endikasyonlardan birkaçıyla sonuçlanabilir.

Rutin diş kontrolleri hayati önem taşır ve yıllık yüzerden elde edilen çok sayıda at. Bazıları, ağzınızın konformasyonuna dayanarak çok daha fazla rutin kontrol gerektirebilir.

Bazen, bir atın kurt dişleri tuşlarıyla ilgili sorunları olabilir. Bu yabancı dişler bir atın biraz sorunsuz bir şekilde ortaya çıkmasını durdurabilir. Veterineriniz veya diş hekiminiz tarafından çıkarılabilirler. Atlarınızın biraz daha hızlı bir şekilde almasına yardımcı olması için potansiyel olarak biraz koltuk önerilebilir.

Kıdemli at dişleri yüzer

Yaşlı atlar dişlerini dökmeye başlayabilir ve bu, atın doğru çiğnemesini oldukça zorlaştırabilir. Atın da büyük şekli korumak zor olabilir.

Kıdemli atlarınızın diş problemlerine sahip olabileceğine dair kanıtlar, cuding, hatta tuhaf durum, kötü durum, tahıl dökülmesinin yanı sıra eksik dişlerin en olası göstergelerini sallayanları içerir.

Bir kıdemli at kısa bir süre zavallı bir şekilde sallandı. Pancar hamurunun yanı sıra saman blok püresi onu harika bir şekilde korudu. Tam burada gerçekten, kıdemli beslemeler üzerinde çiğnemenin yanı sıra, atın ekmek kızartma makinesindeki mera döneminden veya dönemden payı olduğu dikkatli bir gözü korumanın yanı sıra.

Atları mükemmel bir şekilde korumak için yumuşatılmış püreleri beslemeniz gerekebilir. Veterineriniz, atlarınızı sağlıklı ve mutlu olmanın son derece en iyi danışmanıdır.

Uncategorized

Seninle ilgileniyorum!

Daryl Conner
5 Ağustos 2016

Size bir şey sorabilir miyim? Bütün gün evcil hayvanların yanı sıra belki de bir partner ve/veya çocuk veya diğer hane üyeleri ile ilgilenirsiniz. Seninle kim ilgileniyor? Genellikle bu görev bize de düşer. “Bir şey yapmak istiyorsanız, telaşlı bir kişiden bunu yapmasını isteyin mi?” İfadesini hiç duydunuz mu? Bazen telaşlı damatlar kendimize bakmak için zaman ayırmıyoruz. Kendimize bakmamak bir dizi soruna yol açabilir; Dışarı, depresyon, tükenme ve hatta hastalık. Kendinize bakmak neye benziyor? Buna inanmak uzun zaman ayırın. Yanıt sizin kadar benzersiz olacak. Dikkate alınması gereken bazı kavramlara uymaktır.

Huzur içinde uyan

Bir alarmın sarsıcı gürültüsü ile uykunun mutluluğundan yırtılmak, güne bir atış adrenalin ile başlar. Bunun yerine yumuşak müzikle uyanmak için ayarlayın. Veya sizi ses yerine giderek parlak bir ışıkla uyandıran bir çalar saat alın.

Uyanmak için bir dakikanızı ayırın

Doğrudan etkinliğe sıçrayın. Sabahınızı, germek, okumak veya meditasyon yapmak için 5-10 dakikanız olacak şekilde düzenleyin. Bu küçük zaman, tüm gününüzün ruh halini belirleyebilir.

Kahvaltı yiyin

Kahvaltı tipi bir insan olmasanız bile, kapıdan çıkmadan önce vücudunuza sağlıklı bir şey koyduğunuzdan emin olun; Bir parça meyve, birkaç avuç fındık, düşük şekerli bir kahvaltı çubuğu? Eğer işe yaramadan önce içine iyi bir yakıt koyarsanız vücudunuz sizin için daha çok çalışacaktır.

Hidrat

Bir vızıltı öldürmek istemiyorum, ancak her zaman kahveyi emmek seni gergin bırakacak. Güzel bir yalıtımlı şişe satın almayı düşünün. Benimkine üç buz küpü koydum ve su ile doldurdum. Bütün gün soğuk kalır ve kapak yüzen köpek saçlarını güzel bir şekilde dışarıda tutar.

Mola vermek

Gününüzde rutin molalar için bir yöntem bulun. Bazı insanlar için, germek, dışarı çıkmak, atıştırmalık almak veya sadece oturmak için her saat 5 dakika iyi çalışıyor. Diğerleri için, birkaç saatte bir 15 dakikalık bir zaman aşımı hile yapar. Önemli olan, gününüzün bit segmentlerini dinlenmek için planlamaktır. Biliyorum, biliyorum, neredeyse protesto ettiğini duyabiliyorum. Yaz, meşgulsün, anlıyorum. Ancak dinlenmek için biraz zaman almak sorun değil. Bunu yaparsanız daha üretken olacaksınız.

İleride yemek planlayın

Kendime verdiğim bir hediye haftalık bir veya iki büyük bir güveç yemeği planlamak. İki gece ve hatta bir ya da iki öğle yemeği için yeterli kalıyorum. Bunu en uzun veya en zor olacağını düşündüğüm gün yapmaya çalışıyorum. Akşam yemeğinin zor bir günün sonunda pişirildiğini hatırlamaktan çok daha tatlı değil. Günün sonunda mutfak alanına girdiğimde sadece bir tencere çorbası veya güzel bir güveç kokusu bir hediye gibi hissediyor.

Bir şımartıcı oturum planlayın

Her zaman bir süre içinde, bir yüz, manikür, pedikür ya da henüz daha iyi bir masaj yapmayı planlayın. Bu bütçede değilse, yakınınızdaki bir kurum olup olmadığına bakın. Genellikle bu tıbbi spa tedavilerinden birini bir öğrencinin masrafının bir kısmında alabilirsiniz.

Beynini besle

Siz çalışırken kaset, TED görüşmeleri veya büyüleyici podcast’lerde kitap dinlemeyi deneyin. Yeni şeyler keşfetmek ve ilham verici hikayeleri dinlemek, fırçalarken ve makasları da yepyeni bir yere teslim edebilir. Alternatif olarak, ruh haliniz için en iyi neyin işe yaradığına bağlı olarak sizi yükselten veya yatıştıran müzikleri dinleyin.

“Endişe listesi” yazın

Beyniniz, endişelenmek için gereken her şeyle uğraşıyorsa, bunların bir listesini oluşturun. Ardından, 5 dakika sessizce oturmanızı sağlayın ve sabahın yanı sıra akşamları ne zaman olduğu gibi listenizi de gözden geçirin. Söz konusu görünebilir, ancak endişelenen şeyler hakkında endişelendiğiniz zamanı sınırlamak, hayatınızdaki stresi azaltacaksınız.

Zamanı İndirin Öncelik

Son derece tam günlük planlayıcısınız? Ücret almanın yanı sıra kendiniz için biraz zaman ayırın, sonra o zamanı onurlandırın. Yaz ortasında tam bir bonus gün veya tercih ettiğiniz kitap mağazasında takılmak için harika bir saat olabilir, ancak zaman ayırın.

Çoklu görevi kesin

Belki dişlerinizi temizlerken küçük çocuğunuz için tost yapabilirsiniz, ancak bu yapmanız gerektiği anlamına gelmez. Çoklu görev yorucu olabilir. Biraz tek görev yapmayı deneyin. Ne yaptığınıza odaklanın ve sonra bir sonraki şeye geçin. Bu basit adım, kendinizi çok daha sakin ve merkezlenmiş hissettirebilir.

Not almak

Beyniniz meşgulse, meşgul, telaşlı planlama yapmanın yanı sıra yapmanız gerektiğinde, onu besteyin. Bir dizüstü bilgisayar veya beyaz bir tahta kullanışlı tutun ve “Ah, şampuan sipariş etmeyi aklınızda bulundurmam gerekiyor” diye düşündüğünüzde bunu listeye ekleyin. “Köpeğimin yıllık randevusu hakkında veterineri telefon etmeliyim,” diye joot da. Kafanızda büyük bir “yapmak” hokkabazlık yapmak yorucu olabilir. Yazıldıklarını anlamak, serbest bırakmanızı sağlarnull

Uncategorized

Eski moda oyuncaklar en iyisidir!

Paylaşım ButtonsShare’i FacebookFacebookFacebookShare’ye PinterestPinterestPinterestShare’ye TwittertWittertWittershare’e Moreaddthismore2’ye

! Oyuncak kutumun içinden geçerken beni yakaladın. Her türlü oyuncak ve oyun seviyorum, bu yüzden annem her zaman eğlenceli yeni kedi malzemeleri ve Harley ve benim için oyuncaklar arıyor.

Sadece annemin oyuncağındaki kediler için kitap okumak için yapılan bir oyun denemeyi kabul ettim. Pençenle kertenkeleyi yakalamanız bekleniyor. Biraz eğlenceli olabilir. ama çok değil.

Tamam, bu oyunla oynamayı bitirdim. Kertenkele asla gerçekten alamam! Um, umarım zayıf bir spor olduğumu düşünmüyorsun.

Bunun yerine gerçek bir kedi oyuncakla oynayacağım. Bu benim güzel pembe catnip mousie. Gerçekten bu oyuncağa girip biraz eğlenebilirim.

Um, bu oyuncağı benden almayı düşünmüyordun, değil mi?

En sevdiğiniz oyuncak nedir?

kedi oyuncakları

Uncategorized

Pet Beslenme Profesyonel Zorluklar Veterinerler, evcil hayvanların diyetleri hakkındaki endişelerini kabul etmek için veterinerler

Kara Burns, Cuma günü San Antonio, Teksas’taki Amerikan Veteriner Tıp Derneği Konvansiyonu’nda Cuma günü bölünmemiş ilgi alanlarını besliyor. öne çıkan hoparlörlerden, devasa yıllık toplantıda açılış etkinliği olan profesyoneller yuvarlak masa toplantısında.

Sözleşmesinde izleyiciye, “Beslenme endişesinin geldiğini anlıyoruz,” dedi. Soruyu ilgilendirmeyin; Cevabı kabul et? ”

Kara Burns pudge, sol, boksu ve Fransız bir bulldog olan Fribble ile rahatlar.

Veterinerler, evcil hayvanların genel sağlık ve zindeliğinin yanı sıra hastalık önleme, Wamego, Kan. mesleğe kabul edilen uzmanlık.

“Evcil hayvan ebeveynleri, kendi sağlık ve sağlıklı yaşamlarındaki beslenmenin değerinin giderek bilincinde olmanın yanı sıra hayvanları için aynı temelleri bekliyorlar. Sonuç olarak, veteriner sağlık ekibi tavsiye için onların kaynağı olmalı ”dedi.

Bir düşünün: Tam olarak çok sayıda televizyon reklamının yanı sıra baskı-medya reklamlarının günlük olarak maruz kaldığı evcil hayvan sahibidir? “Öyleyse veteriner sağlık ekibine şu soruyla geldiklerinde:“ Evcil hayvanımı ne beslemeliyim? ”Tam olarak nasıl cevap veriyorsunuz?” diye sordu.

2010 yılında Amerikan Hayvan Sağlık Tesisi Derneği, veteriner yöntemleri için beslenme değerlendirme kılavuzları ve aynı zamanda Little Hayvan Veteriner Derneği’nin muadili ile uyduğu yıla uydu.

Müşterilere uygun öneriler sağlamak için, araştırmasını yapmak ekipte görevlidir. Soruyu araştırırken yönergelere uymaktan bahsetti: Bir yiyecekleri diğerinden tam olarak nasıl ayırabilirim?

Üreticinin ürünle ilgili bilgilerle temasa geçmesi mi?

Maker tam zamanlı veteriner beslenme uzmanlarını, veteriner hekimleri ve kimlik doğrulanmış teknisyenleri kullanıyor mu?

Ürün nerede üretilir?

Ürün tutarlılığını ve kaliteyi garanti etmek için belirli kalite kontrol prosedürleri de var mı?

Maker, evcil hayvan gıdaları için, yukarıda ve garantili analizin ötesinde – toplam bir besin analizi sağlayacak mı?

Ürün araştırmaya maruz kaldı ve hakemli dergilerde yayınlanan sonuçlar var mı?

Ama hepsi bu değil!

Burns, ekibin de benzer şekilde araştırma çalışması gerektiğini belirtti, Amerikan Yem Yönetimi Yetkilileri Derneği, toplam ve dengeli olup olmadığını ve diğer standartların bir ürün yelpazesini karşılayıp karşılamadığını anlamak için evcil hayvan gıda etiketleri üzerindeki beslenme yeterliliği bildirimini belirtti.

Üreticiler, ürünler ve yaşam aşamaları arasında birçok varyasyon olduğundan, sağlık tesisi ekibi üyelerinin “evcil hayvan sahiplerinin endişeleri veya endişeleri sormakla ilgili endişelerle ilgilenmemesi gerektiğini vurguladı. Belirli bir gıda veya marka hakkındaki sahiplerin arkasındaki ‘neden’ ‘nedenini keşfedin. Örneğin, evcil hayvanları için doğal bir ürün isteyebilirler. Doğal onlara ne gösterdiğini sorun. Sağlıklı beslenme bulmaya mı çalışıyorlar? Yoksa kendileri için çok önemli olan belirli bir bileşen içeren biri mi? “Neden” i anladığımızda, ekip onları bilgilendirmeye yardımcı olabilir ve evcil hayvanın en iyi faiz oranında bir ürün önerebilir. Tavsiyenizi kabul edin! Bu, sahiplerine beslenmenin tıbbın bir parçası olduğunu gösterecek ve onları profesyonellerden (ekibiniz) tavsiye istemek için motive edecektir.

“Araştırılmış ve bilinçli bir beslenme önerisi sunmaktan korkmayın ve ‘Bunu İnternet’te kontrol ettim’ yanıtını caydırmak.”

Burns’in yanıtlarının yanı sıra aile evcil hayvanları için harika haberlerden bazı ek endişeler:

Müşterilere beslenme önerileri sağlamakla ilgili olarak bugünün veteriner hastaneleri ne kadar iyi donanımlı?

Beslenme değerlendirmesi yapmak ve sahiplere tedarik önerileri yapmak için iyi donanımlıdırlar. Ancak çok daha fazla dahil olmaları gerekmektedir. Amerikan Hayvan Sağlık Tesisi (AAHA) kılavuzlarının yanı sıra sonraki Dünya Küçük Hayvan Veteriner Derneği kılavuzları birkaç yıl önce ortaya çıktığında, işgal beslenmeyi beşinci önemli değerlendirme olarak görmeye başladı. Bu nedenle, sağlık tesisine gelen her evcil hayvanda – hastaneye geldiğinde beslenme değerlendirmesi ve öneri yapılmalıdır.

Veteriner hekimler, beslenme kontrol sürecinin bir parçası olmak için ekip üyelerini, özellikle kimlik doğrulanmış teknisyenleri donatmalıdır. Ekip üyeleri, nihai öneride bulunacak olan veteriner hekim ile bulguları devralmanın yanı sıra besin tarihini almalı, vücut durumu puanı vb.

PR nedirhangi veteriner hekimlerin yanı sıra ekip üyelerinin kendilerini evcil hayvan beslenme eğitimi konusunda güncelleyebilecekleri IMARY kaynakları?

Çoğu ulusal ve çok sayıda bölgesel ve özel konferansın buna adanmış parçaları vardır. İnternet kurslarında, veteriner dergisi makaleleri ve beslenme uzmanlığı sağlayan markalı olmayan veteriner web siteleri bulunmaktadır.

Beslenme işleri de fantastik eğitim tedarik, ancak bunlar en kaliteli doğadan beri kaşlarını çatmış olabilir. Ancak bunları hala öneririm.

Sahiplerinin aile evcil hayvanları masa artıklarını veya atıştırmalıklarını sık sık kullanmasını nasıl önlersiniz?

Sahipler, ikramlarla benzerlerini gösterir, ancak uygun yöntemle ilgili endişelerini sormamız ve özel hasta koşuluyla ikramları (ılımlı) beslemelerini sağlamamız gerekir. Veteriner ekipleri, genel KCAL/günün yüzde 10’unun ikramlardan olmasını sağlayabilir. Bununla birlikte, bunu mümkün kılmak için detaylara ilginin yanı sıra hesaplamalara da ihtiyaç duyar.

Obezite bir salgındır ve veteriner ekibi üyeleri hastalarda bunu azaltmak için çalışmalıdır. Tutmatik muameleler ve sağlanan miktarın üzerinden geçmek harika bir başlangıçtır.

Sahipleri sadece ağırlık kontrolleri için evcil hayvanlarını sağlık tesisine rutin olarak götürmeye motive ediyor musunuz?

Kesinlikle. Ağırlık kontrolleri kritiktir. Bundan çok sayıda pozitif var – evcil hayvanı (ve sahibini) sağlık tesisine (artan egzersiz) ve ağırlık ölçekleriyle tutarlılığı sağlamak. Bu, veteriner ekibinin kilo kaybı geliştirmesini anlamasını veya destek sunmasının yanı sıra destek sunmasının yanı sıra ağırlık programında zayıflayabilecek alanları aramasını, ardından tavsiye sunmasını sağlar.

Evcil hayvan sahipleriyle birlikte evcil hayvan yiyecekleri satın alırken maliyete öncelik vermesi gereken kısıtlı kazançlar için teklif eden veterinerleri nasıl teşvik edersiniz?

Asla büyük beslenmenin sadece en büyük fiyatlı çantalar ve kutularda mevcut olduğunu belirtmiyorum! Bir beslenme savunucusu, o evcil hayvan için ideal yiyecek önermek için sahipleriyle birlikte çalışmalıdır. İdeal gıda, besinleri, evcil hayvanın sağlık/yaşam aşaması/yaşam tarzını, sahiplerinin endişelerini ve fiyatlarını vb. Dikkate almalıdır.

Evcil hayvanlarda blefarit

Eklentiler ButtonsShare’i FacebookFacebookFacebookShare’e PinterestPinterestPinterestShare’ye Moreaddthismore’a PinterestPittertWittershare

Blefarit, göz kapaklarının iltihabı olarak tanımlanır ve aynı zamanda kirpik saç foliküllerine ek olarak göz kapaklarının kenarını en sık etkiler. Evcil hayvanlardaki blefarit belirtileri, bazen göz akışı ile birlikte olan bazen iltihaplı göz kapakları içerir. Blefarit bazen acı çekebilir ve özellikle ışığa maruz kaldığında göz kapaklarının kapalı tutulmasına neden olabilir.

Blefaritin birçok nedeni olabilir. Evcil hayvanlardaki en tipik neden, göz kapaklarının bakteriyel enfeksiyonu, normalde göz kapakları boyunca bezlerin enfeksiyonuna neden olabilecek bir staph bakterileridir. Blefaritin diğer tetikleyicileri arasında, Sebase bezleri tarafından aşırı yağ üretiminden kaynaklanan seboreik blefaritin yanı sıra kalıplara, kepek, polenler vb.

Blefaritin tedavisi, altta yatan spesifik tetikleyicilere bağlı olacaktır ve oral antibiyotiklerin yanı sıra antihistaminler de dahil olmak üzere antienflamatuar alerjik ilaçlara ek olarak topikal antibiyotikleri içerebilir. Blefarit ilacı için prognoz mükemmeldir, bu altta yatan predispozan faktörlerin ele alındığı ve düzeltildiği sürece mükemmeldir.

Uncategorized

Ulusal Flossing Günü – En kötü tatil, şimdiye kadar!

Paylaşım ButtonsShare’i FacebookFacebookFacebookShare’ye PinterestPinterestPinterestShare’ye TwittertWittertWittershare’e Moreaddthismore2’ye

! Laboratuar ceketimi kullansam da diş hekimi değilim. Size bir tatil hakkında bilgi vereceğim – 28 Kasım Cuma Ulusal Diş ipi Günü. Brüt, değil mi?! Birçok tatil eğlencelidir, aynı zamanda açık bir yiyecek sağlar veya yiyin. Bu tatil için değil! Ulusal Flossing Günü, insanların diş sağlığında oynama işlevini düşünmeye motive oldukları bir gündür. Eğer bir insansanız, her gün floss’u temizlemenizi öneririm. Bu dünyanın en kötü tatili olabilir! Yine de daha kötüsü, kötü diş sağlığına sahip olmaktır.

Diş ipi ile kullanma veya oynamam. Ancak yine de temiz dişlerin yanı sıra taze nefes almak istiyorum! Diş ipi yerine annenizden veya babanızdan su kasenize bir su katkı maddesi koymasını isteyebilirsiniz. Bu, sağlıklı dişlerin yanı sıra diş etlerini korumaya yardımcı olmak için basit bir yöntemdir. Oldukça pembe bir diş fırçası ve sadece evcil hayvanlar için yapılmış bazı enzimatik diş macunu ile fırçalamayı öneririm. Benim tercih ettiğim kümes hayvanları lezzeti!

Ama dişlerimi temiz tutmaya yardımcı olmak için tercih ettiğim yöntem, bu kedi greenies diş muamelelerini yemek. Tadı lezzetli. Ancak ulusal diş ipi gününde biraz beklemeyin… onları günde iki kez yiyebilirsiniz!

Uncategorized

Siyah ve Tan Labrador Retriever Puppy

Bu yazı bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bu yazıda belirtilen şirketlerden para veya ürün kazanabiliriz.
Sadece e -postama geri dönüyordum ve gelen kutumda oturan okuyucularımdan birinden siyah ve bronz Labrador Retriever köpek fotoğrafları olduğunu fark ettim. Ne yazık ki bazen yayın görevlerimin geride kaldım ve bunu en kısa zamanda sitede almak istedim.
Sevimli laboratuvar yavrularına nasıl direnebilirsiniz?
Siyah ve Tan Lab Yavrular
Okuyucumuzdan bir not:
İşte erkek siyah ve bronz laboratuarımın bir resmi. 1-29-2009 doğumlu ve 10’luk bir çöpten çıktı; Şimdi 5 haftalık. Bu küçük adamın üzerinde bir kişilik var. Ona ebeveynler sarı ve siyahtır; Annem sarı ve baba siyahtır. Her iki ebeveynim de sahibim ve bu ilk kez siyah ve bronz bir köpek yavrusu attılar. Ona baba müthiş bir ördek av köpeği ve bence bu küçük adam tıpkı onun gibi olacak. Ayrıca size Leo (Baba) ve Lacy’nin (Anne) bir resmini gönderiyorum diğer resim kardeşleri ve kız kardeşi.

Siyah ve Tan Lab Yavru

Siyah ve sarı laboratuvar yavruları

Siyah, siyah ve bronz ve sarı laboratuvar yavruları

Black Lab Daddy

Sarı laboratuvar anne

Sarı, siyah, siyah ve tan Labrador Retriever yavrularının bazı müthiş fotoğrafları. sen nasılsın? Hiç siyah ve bronz bir laboratuvar gördün mü?
Yavrularımız için en iyi seçimler
En İyi Köpek Yavru Oyuncak Seviyoruz: Kalp atışı ve ısı paketleri ile calmeroos yavru oyuncak – yeni yavrular için mükemmel. Yeni evlerinde kaygıyı kolaylaştırmaya yardımcı olur.
En İyi Köpek Çiğnemiz: Bones & Chews Bully Sticks – Tüm yavrularımız ısırmayı, nip ve çiğnemeyi sever. Bu istenmeyen davranışları yönlendirmeye yardımcı olmak için zorba çubukları kullanmayı seviyoruz.
Sevdiğimiz En İyi Köpek İkramları: Crazy Dog Train-Me Treats-Bunları rehber köpek yavrularımız için yüksek değerli ikramlarımız olarak kullanıyoruz.
Sevdiğimiz en iyi taze köpek maması: Çiftçi Köpeği – Birkaç ay önce kuzgun taze köpek maması beslemeye başladık ve onu seviyor! Çiftçi köpeğinin ilk siparişinde% 50 indirim.

Yeni köpek yavrusu kontrol listemizdeki favorilerimize daha fazla göz atın.

Golden Retrievers

için en iyi isimler Golden Retrievers, dünyanın en beğenilen ırklarından biridir ve olağanüstü bir nedenden ötürü. Onlar mutlu kişilikleri ve etrafındaki en şirin yüzlere sahip prototip aile köpekleridir – ve bu çekiciliğin inanılmaz bir köpek ismine layıktır!

Golden Retrievers için en iyi isimleri keşfedelim. Yılın en popüler Golden Retriever isimlerini ülke çapında büyük köpek isimleri veritabanımızdan topladık.

Bunları aşağıda bulun, itibar alımında not alın. Evet, bunlar Golden Retriever sahipleri tarafından verilen gerçek isimlerdir. Köpeğinizin adı listeyi yaptı mı?

En popüler Golden Retriever isimleri

İşte dünyanın dört bir yanındaki köpek ebeveynleri tarafından sevilen, bizim tarafımızdan toplanan en iyi 10 modaya uygun Golden Retriever isminin bir listesi.

Charlie

Cooper

Bailey

Çubuk

Papatya

Maksimum

Luna

Ahbap

Lucy

Sadie

En iyi kız Golden Retriever isimleri

İster bir çiçek, bir mücevher, ister kampta yaz günleri geçirdiğiniz en iyi arkadaş olsun, değerli tüylü kızınıza her çağırdığınızda sizi gülümseten sevimli bir Altın Retriever ismi verin!

Luna

Nala

Maggie

Gracie

Lucy

Molly

Kuruş

Winnie

Kumlu

Yakut

Pembe

Lilly

Sophie

Dixie

Haziran

Sasha

Foebe

Lulu

Riley

Piper

Marley

En iyi genç çocuk Golden Retriever isimleri

İyi genç oğlunuz, muazzam koşum takımına veya yakasına akıllı kazınmış görünen birinci sınıf bir Golden Retriever ismine layık.

Gus

Bentley

Leo

İzci

Jak

Milo

Oakley

Winston

Çile

Şanslı

Kobe

Arşap

Harper

Avcı

Louie

Baxter

Wrigley

Tucker

Murphy

Finn

En Şirin Golden Retriever İsimleri

Golden Retriever köpek isimlerinin mezar olması gerekmez! Çocukları isim önermeye teşvik ederek veya öneriler için bir sosyal medya kaydı yaparak yeni yavrularınızın hayranlığını en üst düzeye çıkarın. İşte bazı güzel fikirler.

Bingo

Zencefil

Ellie

Boomer

Biber

Obi

Bisküvi

Simba

Ayı

Sarmaşık

Kaz

Fırlamak

tavşan

Kabarık

Amor

Dolce

Kabarcıklar

Chloe

Buton

Badass Golden Retriever isimleri

Dürüst olursak, bir Altın Retriever yavrusunun tatlı, kabarık yüzüne bakmak ve “Bu bir badass köpek!” Diye düşünmek genişlemektir. Ama, belki de onun bakış açısı zihnimizi oldukça hızlı bir şekilde değiştirecek! Yani her ihtimale karşı, bazı ruff ve hazır isim seçenekleri.

Takip etmek

Zeke

Korucu

As

Xena

Geyik

Şef

Rocco

Maverick

Loki

İsyancı

Harley

Apollo

Thor

Kayalık

Tank

Atlas

Viper

Minerva

Zeus

Remington

Nadir Farklı Golden Retriever isimleri

Bu özel isimler listesi, aradığınız doğru açıklamaya sahip olabilir veya kendiniz olağandışı bir başlık beyin fırtınası yapmak için bir lansman-pad olabilir.

Jax

Koda

Kış mevsimi

Yaz

Maui

Titrek kavak

Bowie

Kozmo

Dimitri

Kuyruklu yıldız

Adelaide

Shiloh

Arya

Mavi

Ophelia

Nehir

Golden Retriever köpekleri ve yavruları için sevimli yiyecek isimleri

Yemek genellikle insanların köpeklerini nasıl adlandırdığında büyük bir rol oynar ve bu ilham alan Golden Retriever isimleri bir istisna değildir! Küçük kekiniz yeterli muamele alamıyorsa, bu ilgi çekici isimlerden biri sadece nane olabilir.

Hamile

Kayısı

Butternut

Viski

Tarçın

Çedar

Kabak

Taco

Bonbon

Kek

Kurabiye

Gözleme

Jöle fasulye şekerleme

Şeker

Şeftaliler

Meyve

Havuçlar

Fıstık

Ünlü Golden Retriever isimleri

Müzisyen Adam Levine, aktör Neal Patrick Harris, medya mogul Oprah Winfrey, jimnastikçi Shawn Johnson ve talk show sunucusu Conan O’Brien gibi ünlüler Goldie Love yığınlarını seven birkaç tanınmış halk!

Bu ünlü Golden Retriever isimlerinden biriyle yeni yavrulara biraz parlama yapın (ve süperstar trivia’da tamamen kazanın).

Gary

Nash

Luke

Layla

Elvis

Poker

Ella

Waylon

Musa

Kabarık

Bambi

Bir kuş

Jj

Jones

Howie

Emmie

Kıpır kıpır

Tanınmış altın avcıların isimleri

Beyaz Saray’da bir ev yapan en ünlü cumhurbaşkanlığı evcil hayvanlarından biri, kızı Susan tarafından hediye olarak kendisine verilen Gerald R. Ford’un Golden, Liberty idi.

Başkan Ronald Reagan’ın da zafer kurduğu bir tane vardı. Bir başka kayda değer retriever olan Pinky, 2014 Westminster Canine Show’da “Best in Best” kazandı.

Dolayısıyla, köpek ünlülerinden bazı soyağacı sergilemek istiyorsanız, filmlerde ve kitaplarda veya televizyon şovlarında ve reklamlardan bu Golden Retriever isimlerinden birini deneyin.

Parker/Enzo (Yağmurda Yarış Sanatı)

Digby (Pushing Daisies)

Duke (Bush’un Pişmiş Fasulyesi)

Brinkley (postanız var)

Tomurcuk/kuyruklu yıldız (hava tomurcuğu, tam ev)

Brandon (Punky Brewster)

Speedy (Drew Carey Show)

Shadow (Homeward Bound: The Amazing Yolculuk)

Alex (Stroh’un Birası)

Napolyon (Napolyon)

Shelby (Smallville)

Barkley (Subaru)

Levie/Jesse (Sue Thomas: F.B. Eye)

Beau (Wargames, Hayatta Bir Yıl, Purina Canine Food Reklamları)

Sprey (Flipper)

Instagram’da popüler Golden Retriever isimleri

Muhtemelen bu tatlı kilitli kürk topları üzerinde sosyal oohing ve aahing için çok zaman harcadınız, ancak Instagram’da #Goldenretriever’i gerçekten tıkladığınızda, bu altın bir aşırı yük!

Bu Golden Retriever Köpek İsimleri listesinden popüler PUP etkileyicilerinden ek ilham alın.

Konu

Chester

Teo

Molson

Ray Charles

Bataklıktüm

Akçaağaç

Flufie

Hugo

Google

Kitapçı

Ellie

Kiko

Watson

Huxley

Kriket

paslı

Neşe

Şampiyon

Kylo

Vadi

İzci

Lizzie

Golden Retriever isimleri tatlı paltolarından esinlenerek

Goldie, Joy veya Blondie gibi bazı görünen klasik seçenekler, bu köpeklerin ipeksi altın kürkünü ve keyifli eğilimlerini nasıl tanımladıkları için en iyi altın avcısı isimleridir.

Bu isimlerin geri kalanı bize bu değerli yavruların ne kadar çarpıcı olduğunu hatırlatıyor – iç ve dışarı!

Güneşli

Limonata

Karahindiba

bal arısı

Karamela

Geyik yavrusu

Bal

Dijon

Kehribar

Amarillo

ORO

Ördek

Piliç

Pikaçu

Mısır

Ayçiçeği

Taç

Kraliçe

Payet

Sarımsı

Muz

Karamel

Minion

Nergis

Kanarya

Spongebob

Yaprak

Gül

Homer

Limon

Aslan

Gülen

Yeni ebeveynler veya ebeveynlerle tanıştınız mı – – be? Tipik olarak yeni ebeveynlerin şirketinde meydana gelen en ilginç tartışmalardan biri “yeni bebek ne denir?” ve ardından aile ve arkadaşlar tarafından sayısız fikir.

Tıpkı insan bebekleri gibi, yeni evcil hayvan ebeveynleri de benzer bir çıkmazla “yeni tüylü bebeklerini adlandıracaklar” ile karşı karşıyadır. İdeal adı aramanız en iyi burada biter.

Size seçebileceğiniz ve seçebileceğiniz isimlerin bir listesini getiriyoruz! Arama memnun !! İşte popüler köpek isimleri.

Golden Retrievers için En İyi İsimler

Tatlı yeni altınınızı adlandırmak için yaratıcı bir atlamaya mı ihtiyacınız var? Bu seçenekler kulaktan kulağa ışınlanmanızı sağlayacaktır.

Şüphesiz, Golden Retrievers sevimli, kahramanca, akıllı, yetenekli ve kişilik dolu! Her yıl özel tanınma ile kutlanmaları şaşırtıcı değil: 3 Şubat Ulusal Altın Retriever Günü.

Goldens seven aile yoldaşlarıdır ve sürekli olarak en popüler köpek ırklarının listelerinde yer alır, bu nedenle evcil hayvan ebeveynleri genellikle dünyaya bu köpeklerin ne kadar inanılmaz olduğunu söyleyen en iyi takma adını ararlar!

Köpeğiniz için ideal adı seçerken, çeşitli kaynaklardan ilham alın. Başlamanıza yardımcı olmak için Golden Retrievers için en sevdiğimiz isimleri seçtik.

Yeni köpek yavrusu veya evlat edinilmiş aile üyeniz için bir köpek adı mı arıyorsunuz? Eğlenin, hayal gücünüzü kullanın ve geniş köpek adı listelerimizden diğer fikirleri kontrol ettiğinizden emin olun.

En popüler Golden Retriever isimleri

Charlie

Cooper

Bailey

Çubuk

Papatya

Maksimum

Luna

Ahbap

Lucy

Sadie

Tucker

Murphy

Maggie

Leo

Molly

Nala

Dük

Riley

Finn

Oliver

Bentley

Oakley

Kuruş

Ayı

Piper

İzci

Rosie

Jak

Bal

Milo

Geyik

Zambak

Yakut

Güneşli

Marley

Winston

Teddy

Winnie

Gracie

Ellie

Sophie

Simba

Harley

Millie

Maverick

Koda

Stella

Söğüt

Ellie

Beau

Jax

Chloe

Zencefil

Konu

Finley

Çile

MIA

Maya

Cody

Lola

Jackson

Kayalık

Jake

Zoey

Arşap

Louie

Brody

Henry

Toby

Sam

Cali

Gus

Harper

Callie

Emma

Sammy

Fahiş

Korucu

Şanslı

Lilly

Thor

Titrek kavak

Nehir

George

Roxy

Apollo

Kobe

Remi

Layla

Annie

Bodhi

Dakota

Şans

Abby

Kaz

Bakır

Wrigley

Topçu

Lexi

Brady

Lulu

Yaz

paslı

Belle

Mavi

Nash

Avcı

Jasper

Kumlu

Bayan

Gölge

Kıpır kıpır

Hudson

Indy

Bisküvi

Samson

Maddie

Benny

Goldie

çobanpüskülü

Somurtmak

Josie

Remy

Nakit

Lincoln

Dexter

zeytin

Levi

Teo

Haşhaş

Mac

Zeke

Zeus

Benji

Dixie

Izzy

Wilson

Foebe

Akçaağaç

Zikzak

Athena

Ziggy

Nova

Baxter

Şef

Casey

Paisley

Harvey

Leia

Loki

Miley

Takip etmek

Otis

Shelby

Sasha

Duncan

Boomer

Haziran

Delilah

Atlas

Walter

Rex

Kesen

Bruce

Lacey

Viski

Ryder

Parkçı

Kaptan

Adaçayı

Dizel

Bir kuş

Mila

Biber

Kehribar

Prens

Reggie

Franklin

Denver

Juno

Sydney

Charlotte

Şeker

Boone

Odin

Gül

Rudy

Skon

Bronzlaşma

Remington

Frankie

Lütuf

Ella

Oscar

Porter

Logan

Sarmaşık

Maui

Ava

Bruno

Chester

Doug

Arlo

Luke

Kai

Budi

As

Kış mevsimi

Beden

Bowie

Macy

Mollie

Carson

Asiyen

Libby

Penelope

Odunsu

Kuyruklu yıldız

Enzo

Nellie

Theodore

Auggie

Obi

Jessie

Arpa

Rufus

Bubba

Gürcistan

agresif

Shiloh

Bonnie

Arya

Bernie

Tank

Mabel

Watson

Finnegan

Brodie

Rocco

Kora

Kurabiye

Kozmo

Ruger

Eli

Maisie

Duvarcı

Brendi

Adlie

Sampson

Rizzo

Golden Retriever İsim Tavsiyesi

Karar vermekte sorun yaşıyorsanız, büyük Golden Retriever isimlerinin en sevdiğiniz yiyecekler, kitaplar, ünlüler, mirasınız ve hatta köpek cins tarihi gibi birçok farklı ilham kaynağından gelebileceğini unutmayın.

Örneğin, köpek yavrusu nehir gibi sudan ilham alan bir isme veya arpa gibi renk temalı bir takma ada sahip olabilir.

Golden Retriever’ın adını seçerken başka bir husus? Köpek eğitimi. Bu, yavrular için özellikle önemlidir. Yeni Köpek’inize SIT, CALE veya gel gibi komutlara yanıt vermeyi öğretirken, adlarının bir karışıklık kaynağı olmadığından emin olmak istersiniz.

Başka bir deyişle, “otur” olarak kolayca yanlış yapılabilen “bit” gibi ortak bir köpek eğitim ipucu gibi görünen köpek adlarından kaçının.

Tabii ki, birçoğu önemli olan, seçtiğiniz köpek isminin dilinizden yuvarlanmasıdır. En iyi Golden Retriever isimleri sizi mutlu edecek. Köpek adı seçimi için “arka kapı testinin” hayranlarıyız.

BTKulağa benziyor: arka kapıda durun ve yeni köpeğinizin potansiyel adını çağırın. “Lulu, akşam yemeği zamanı!” veya “Boomer, bırak!” Adını hayal gücünüzden çıkarmaya ve gerçeğe kazandırmaya yardımcı olur.

Altınınız için en iyi adı mı buldunuz? LL Bean’in yansıtıcı yakası veya renkli ve esnek bir deri yaka gibi kullanışlı, monogramlı köpek aksesuarları ile dünyaya (aynı zamanda yavrularınızı güvenlik için doğru bir şekilde etiketlerken) gösterin.

Tüm köpek isimleri, her zaman

Köpek severler burada ve boyunca, köpek isimlerini kesinlikle büyüleyici buluyoruz ve klasikler üzerinde sıcak trendler, ilginç seçimler ve farklı bükülmeler keşfetmek için konuyla ilgili verilerimizi aramayı seviyoruz.

Yıllar boyunca, incelemeniz için birçok isim derledik – ve listelerimizi her yıl yeni verilerle güncel tutuyoruz.

Daha Fazla Köpek İsimleri

Eşsiz Köpek İsimleri

Sevimli Köpek İsimleri

Kitap Köpek İsimleri

Kahverengi Köpek İsimleri

Romantik Köpek İsimleri

Evcil hayvanımı ne sıklıkla beslemeli?

Moreaddthismore37’ye PinterestPinterestPinterestShare’ye TwittertwittertWittershare’e (

Bir evcil hayvana sahip olmak, birinin sahip olabileceği en ödüllendirici deneyimlerden biridir. Onlarla ilgilenmek, sarhoşların yanı sıra koşulsuz olarak da yapabileceğimiz en az şeydir. Hepimizin bildiği gibi, evcil hayvan ebeveyni olmakla ilgili çok sayıda sorumluluk vardır. Evcil hayvan ebeveynlerinin yükselirken ve tüylü arkadaşlarına bakarken vermesi gereken çok sayıda karardan, en önemli olanlardan birkaçı tam olarak nasıl ve ne zaman besleneceğidir. Hem Eatwell 5-Meal Pet Besleyici hem de Drinkwell 360 paslanmaz çelik evcil hayvan çeşmesi, evcil hayvanınızın doğru ve hidratlanmış olduğundan emin olmak için ideal olacaktır. Genellikle, evcil hayvan ebeveynleri evcil hayvanlarını serbest bırakır veya planlanan beslemeler kurar.

Serbest besleme evcil hayvanları, çok sayıda sahibinin yaptığı bir yöntemdir, ayrıca evcil hayvanınız sağlıklı bir kiloyu koruyabilir ve evde kaza olmasını önleyebilirse iyi çalışır. Serbest besleme, yiyecekleri dışarıda bırakmanın yanı sıra, evcil hayvanınızın istedikleri zaman yiyecekleri otlatmasına izin verdiğinizde, bu da aç olduklarında yemek yemelerini sağlayabilir.

Planlanan beslemeler, evcil hayvan ebeveynlerinin bölümleri kontrol etmesini ve evcil hayvanları için bir rutin ayarlamasını sağlar. Rutin besleme, özellikle yavruların yanı sıra yavrular için fantastiktir, çünkü onlara güvenlik ve güvenlik duygusu ve öngörülebilirlik duygusu verir. Her iki köpek de hem de kediler alışkanlıklar üzerinde gelişir ve evcil hayvanlarınıza rutin bir şekilde eğitim sürecini hızlandırmaya yardımcı olabilir. Aslında, belirli bir beslenme rutini, evinde gerçekleşen yaşam modifikasyonları sırasında evcil hayvanınızın yeni bir bebek getirmek, tatile gitmek veya yeni bir eve taşınmak gibi rahat kalmasına yardımcı olabilir.

Yavru köpekler için, onları her gün aynı saatte beslerseniz, her gün aynı saatten kurtulmak zorunda kalacaklar, bu da kazaları azaltmaya ve housetraining’e yardımcı olabilir. İştah sağlığın önemli bir göstergesi olabilir ve planlanan beslemeler, evcil hayvanınız hastalanıyorsa kullanışlı bir araç olabilir, çünkü ne kadar veya tam olarak ne kadar az yediklerini izleyebilirsiniz.

Tipik olarak yavruların yanı sıra, üç aylık ve günde dört öğün arasında 6 aylık gereksinimler. Altı ay sonra miktar günde iki katına düşürülebilir. Yetişkinlere dönüştükçe, günde iki kez rutin olarak kalabilir veya bir gün zaman yemeye azalabilirler. Evcil hayvanınız için en iyi olanı belirlemek için veterinerinizle konuşmak en iyisidir.

Eatwell 5-Meal Pet Besleyici, evcil hayvanınız için ideal besleme rutinini belirlemenize yardımcı olur

Petsafe tarafından Eatwell 5-Meal Pet Besleyici, köpekler veya kediler için otomatik bir besleyicidir. Bu uygun besleyici, evcil hayvanınızı zamanlı aralıklarla besleyebilecek bir zamana sahiptir. Zamanlayıcıyı, istediğiniz zaman evcil hayvanınıza kuru yiyeceklerin ölçülü bir kısmını sağlamak için ayarlayın. Bu otomatik besleyici, daha katı bir rutine sahip olan ve evcil hayvanlarını zamanında besleyemeyen meşgul, çalışan evcil hayvan ebeveynleri için harika.

Elektrik besleyici, dayanıklı, BPA içermeyen bir plastikten 4 “D” pil (dahil değildir) üzerinde çalışır. Çıkarılabilir tepsi, bulaşık makinesi güvenli beş 1 fincan yemek tutar. Her tepsiyi kuru yiyeceklerle doldurun ve zamanlayıcıyı beğeninize ayarlayın. Tepsiyi, evcil hayvanınızı günde beş kez veya beş gün boyunca günde bile besleyecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

Eatwell 5-Meal Pet Besleyici ile, geç gelen evi işten geçiriyorsanız evcil hayvanınızı besleme konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Siz ve evcil hayvanınız bu ürünü istiyor!

Drinkwell 360 paslanmaz çelik evcil hayvan çeşmesi, evcil hayvanınıza taze, temiz su sunar

Drinkwell 360 paslanmaz çelik evcil hayvan çeşmesi, köpek veya kediniz için ideal su çeşmesidir. Rutin su kaselerindeki durgun su nedeniyle, bakteriler büyüyebilir ve potansiyel olarak evcil hayvanınızın hastalanmasına neden olabilir. Paslanmaz çelik evcil çeşme, bir kömür filtresi ile su havalandırır, bakterilerin evcil hayvanınızın kasesinde büyümesini durdurur ve sürekli akarsu su akışı çeker ve evcil hayvanınızı içmeye teşvik eder. Bununla birlikte, taze, temiz su içmelerini sağlamak için evcil hayvanınızın suyunu sürekli olarak değiştirme konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Evcil hayvan çeşmesi, evinizdeki herhangi bir çıkışa eklenir ve ideal akış ayarı için beş birbirine uygun tabaka ile birlikte gelir. Kömür filtresi ile havalandıran 1 galon su tutabilir. Yedek filtrelerin yanı sıra bir temizlik kiti de aynı şekilde sunulur ve ayrı olarak satılır.

Tamamen ücretsiz bir Drinkwell 360 paslanmaz çelik evcil hayvan çeşmesi veya Eatwell 5-Meal Pet Besleyici kazanın!

Bu ödüller hem köpekler hem de kediler için idealdir! Hangisini istersin? Sadece aşağıda bir yorum bırakın ve tamamen ücretsiz bir Drinkwell 360 paslanmaz çelik evcil hayvan çeşmesi veya 1800petmeds’den 5 öğün yerinden bir evcil hayvan besleyici kazanabilirsiniz!
İki kazanan 2 Nisan 2018 Pazartesi günü rastgele seçilecek, böylece katılan herkesKazanma imkanı var! (ABD sakinleriyle sınırlı) Büyük şanslar!

Çizim kazananlarını tebrikler: Susan A (Çeşme) ve Sandy E (Besleyici). Ödülünüzü talep etmekle ilgili olarak bizden bir e -posta arayın!

Feline HealthDogsgivewaysnutritionpet Careet Yiyecek