Uncategorized

Köpeklerde Kulak Enfeksiyon Salgını

Eklentiler ButtonsShare’i FacebookFacebookFacebookShare’ye PinterestPintertWittershare’e Moreaddthismore13

Kulak enfeksiyonları, günlük uygulamada veteriner hekimler olarak ele aldığımız en tipik cilt sorunları arasındadır. Bir evcil hayvan sahibinin bize kulak iltihabı ve enfeksiyon göstergeleri ile bir evcil köpek sunmadığı bir gün yoktur. Kulak enfeksiyonunun tipik endikasyonları, kahverengiden çok daha fazla irin benzeri sarı ve yeşile deşarjlı mumsu bir kulak içerir. Normalde, kulak fleplerinin kızarıklığı ile birlikte hoş olmayan bir koku da vardır. Birçok köpek sık sık başlarını sallayacak ve/veya etkilenen kulaklara aşırı derecede çizecek veya ovalayacaktır. Sorun, bir veya her ikisinde de görülebilir ve birçok aile evcil hayvanında görülebilir. Bu endikasyonlar aşırı ayak yalama, gövde kaşıntı, sıcak noktalar ve farklı cilt patlamaları içerebilir.

Kulak iltihabı ve enfeksiyonlar, çok yüzen köpeklerde görüldüğü gibi, kulaklara veya aşırı neme giren yabancı maddelerle tetiklenebilir. Kulak enfeksiyonları, inhalanlara alerjik reaksiyonu olan veya bir şeyle temasa geçmeye veya köpeklerde hipotiroidizm gibi hormonal bozukluklarla temas halinde olan bir evcil hayvan tarafından sıklıkla tetiklenir. Cocker Spaniels ve benzer anatomiye sahip diğer ırklar gibi uzun disket kulakları olan aile evcil hayvanları, bu ana tetikleyicileri yaygın olarak sürdürebilir, çünkü kulak kanallarına yetersiz hava veya havalandırma.

Aile evcil hayvanları zaman içinde kronik kulak iltihaplarından/enfeksiyonlarından deneyimlerse, dış kanallar genellikle skar dokusu ile kalınlaşacak ve/veya sorun işitme zorluklarının yanı sıra işitme zorluklarının yanı sıra orta veya iç kulağa yayılabilir. İleri durumlarda, kulak kanallarının cerrahi tedavisi bile genellikle gereklidir. Reçeteli kulak ilaçları enfeksiyona kısa bir süre boyunca yardımcı olsa da, sorun bir kez daha tekrarlanacak, bireysel rahatsızlığın yanı sıra Guardian memnuniyetsizliğine yol açacaktır. Bu nedenle, böyle ciddi bir patoloji gelişmeden önce bir kulak enfeksiyonunun altında yatan tetikleyicileri veteriner hekiminizle ele almak çok önemlidir.

Hayvan velilerinin kulak enfeksiyonlarını daha yeni ve malaketik otik veya malaketik ultra gibi çok daha verimli kulak temizleyicilerinin kullanmasıyla birlikte, her ikisi de müthiş önleyici ve tedaviler olabilen çok daha verimli kulak temizleyicilerinden yararlanabilecek birçok istisnai ürün vardır. kulak kanallarının maya veya bakteriyel enfeksiyonlardan etkilenen köpekler için. Epi-Otic Advanced, aynı şekilde pratikte mükemmel bir başarı elde ettiğim daha müthiş kulak temizleyici. Bazı aile evcil hayvanlarının reçeteli topikal antibiyotik/kortizon ilaçlarının yanı sıra moMetamax gibi reçeteye ihtiyaç duyulsa da, Zymox Otic adlı doğal enzimatik ürünleri ve Zymox Otic HC’nin genellikle reçeteli ilaçlar kadar etkili olduğunu keşfettim. Ayrıca, bu evcil hayvan ilaçlarının uzun vadeli tehlikeleri ve reçeteli topikal ilaçlar aşırı kullanıldığında görülen antibiyotik direncinin yan etkileri yoktur.

Kulak enfeksiyonları

Uncategorized

[Yeni Ürün] İdrar kapalı her izi silin

MorterestPinterestPinterestShare’e MoreAddthismore’a TwittertWittertWitterShare’e Paylaşım ButtonsShare’i Paylaşım ButtonsShare

Yanlışlıkla oldu. Onları yaptıklarında onları temizleriz, yaşamla yer değiştiririz ve hatalarımızdan öğrenmeye çalışırız. Bazen, bir “kaza” nın özü aylar veya yıllar boyunca devam edebilir. Evcil hayvanınızı eğitmek durumunda, ilk kazanın hayaleti aslında tekrar performansa ilham verebilir. Biraz bilgi ve iş için en iyi araçlara hazırsanız bu önlenebilir.

Halı, döşeme, yatak takımları ve hatta ahşap döşeme veya fayans harçlarından idrar kokularını ve lekelerini çıkarmak imkansız görünebilir. Aslında, geleneksel ağır buhar temizliği veya halı şampuanları aslında sorunu daha da kötüleştirebilir! Su veya ağır buharı bir idrar renk değişikliğine zorlamak, daha derin ve daha geniş halı liflerine, dolguya ve alt döşemeye yayılmasına neden olabilir.

İdrar su birikintisi ile uğraşmak için ilk esas, mümkün olduğunca küçük bir alanla sınırlı tutmaktır. Bu, özellikle tam olarak nerede olduğunu bulamadığınızda kendi başına bir zorluk olabilir. Gözenekli yüzeylere nüfuz eden sıvıyı ve idrar kokusunu çıkaramıyorsanız, evcil hayvanınız bir dahaki sefere doğa çağrısında o bölgeye geri dönecektir. Bu “işaretleme mekanizması”, aile evcil hayvanlarının kendi kullanımları için bir alan iddia etmesinin doğal yoludur.

Bu işaret kokusu tamamen kaldırılmadığı sürece, evcil hayvanınız içgüdüsel olarak buranın gitmek için en iyi yer olduğunu varsayacaktır. Bu aynı zamanda misafirlerinize evinizin ziyaret etmek için en iyi yer olmadığını söyleyebilen kokudur!

İdrar Kapalı – Koku Eliminator ve Rozet Sırıcı Çözümü

Şimdi, evcil hayvan idrarı bulma, sıvıyı düzgün ve hızla alma ve geride kalan renk ve kokudan tamamen kurtulma konuları için hepsi bir arada bir hizmet var.

Temizlik seti idrar, eski idrar lekelerini bile fethetmeniz gereken her şeyden oluşur ve nihayet iyilik için devam eden idrar kokusundan kurtulur.

Bu her şey dahil, sizi çıplak gözle görülemeyen idrar lekelerini ve lekeleri bile ortaya çıkaran güçlü bir LED ultraviyole idrar bulucu ile silahlandırıyor.

Sorun alanını başarıyla yerleştirdikten sonra, bir sonraki adım herhangi bir sıvıyı emmektir. Güçlü Zorb it-up! İdrar kapalı temizleme setinde yer alan pedler tam da bunu yapar, sıvı idrarı, düzensiz damlalar ve su birikintileri yaymak için sızdırmaz bir jel pedine çeker.

Son adım, bölgeyi yenilikçi idrar kapalı koku ve renk sökücü ile ıslatmaktır. Bu veteriner gücü spreyi, biri köpek ve köpek yavrusu idrar için, diğeri kedi ve yavru kedi idrar için olmak üzere iki formülasyonda mevcuttur. Her formül, her birini sadece sabun ve su ile ortadan kaldırmak için bu kadar zorlayıcı hale getiren köpek ve kedi idrarının farklı unsurlarını hedeflemek için oluşturuldu.

Köpek ve köpek yavrusu için idrar kokusu ve renksiz temizleyici, mevcut ürik asit tuzu kristallerini yıkar ve birincil aktivat “işaretleme” mekanizmasını yok eder.

İdrar Kapalı Koku ve Cat ve Yavru Kedi için Roze Temizleyici İdrar, kedi “işaretleme” mekanizmasını önlemeye yardımcı olmak için belirli feromon blokerlerinden oluşur.

Bu içgüdüsel belirteçleri engelleyerek, idrar kapalı, ev kırıcı evcil hayvanların en zorlu zorluklarından birini fethetmeye yardımcı olur. Evcil hayvanınız artık eski kazaların kokusunu almazsa, ‘Buraya gitmek iyi olmalı’ mesajı denklemden çıkarılır.

Geçişkenler gerçekleştiğinde, idrarın elinize temizlendiğinden emin olun… bu yüzden önümüzdeki aylar veya yıllar boyunca kokulu sonuçlarla yaşamaya sıkışmazsınız.

Tamamen ÜCRETSİZ bir idrar kazanın.

Eviniz, idrar kapalı temizleme kitinden biraz yardımdan yararlanacak mı? Bize nasıl ve kazanabileceğini söyle
Ücretsiz idrar kapalı temizlik 1800petmeds!

Sadece size ve evcil hayvanınızın neden tamamen ücretsiz bir idrara ihtiyaç duyduğunu söyleyen bir yorum bırakın.

Köpek ve köpek yavrusu idrarı için tamamen ücretsiz bir idrar temizleme seti ve Cat & Kitten idrar için tamamen ücretsiz bir idrar temizleme seti vereceğiz, bu yüzden yorumunuzda hangi türe ihtiyacınız olduğunu belirttiğinizden emin olun. (ABD sakinleriyle sınırlıdır.)

Kazananlar 2 Eylül 2015 Çarşamba günü seçilecek, böylece katılan herkesin kazanma şansı var! iyi şanslar!

Kazananlar için tebrikler: Janice Shields ve Emily Levy. Ödülünüzü bildirme konusunda size e -posta göndereceğiz.

Uncategorized

40 Büyüleyici Evcil Köpek Dövmeleri ve Alaka Düzeni

Evcil Köpek Tanımlıları Birçok Silahlı Kuvvetler İşçileri tarafından birçok nedenden dolayı kullanılır. Kan grubu ve din gibi detaylara ek olarak etiketin kullanıcısını belirlemeye yardımcı olur. Evcil köpeğin tanımını, dövmeler savaşta bir kişiyi belirlemek için bir yöntemdir.

Bir evcil köpeğin tanımlanması, bizi korumak için savaşanların sağlığını ve sağlığını kurtarmak için çok önemlidir. ABD ordusuna göre, herkesin iki evcil köpek etiketi giymesi gerekiyor.

Silahlı Kuvvetler Pet Dog’un tanımladığı bilgiler askerlerin hayatlarını kurtarmak için olsa da, dövmelerin tamamen yeni bir anlamı olabilir. Evcil köpeğinizin önemini düşünün, almayı seçmeden önce dövmeyi tanımlayın.

Bir asker öldürülürse, tanımlamalardan biri toplanacaktır. Diğer tanım, savaşın vücudu aktarmasını zorlaştırması durumunda vücuda emanet edilecektir.

Köpek Dövüş Dövmeleri vücut sanatında büyüyen bir modeldir. Bu tanımlar uzun süredir silahlı kuvvetler işçileriyle bağlantılıdır. Vücudun yaralandığı veya öldürüldüğü durumda belirlenmesini sağlamak için seri numarası ve askerin adı ile yaratıldı.

Güzel evcil köpek dövmeleri tanımlayın

Bu tanımlama tanımları farklı isimlerle kullanılabilir, ancak uzun zamandır kullanılmaktadır. Bu tanımlama tanımları Kanada, Avustralya ve diğer ülkelerde sunulmaktadır.

Kullanıcıyı belirlemek için bir yöntem olarak kullanılabilirler, ancak aynı şekilde sembolik bir anlama sahiptir.

Köpek tanımlar, kullanıcı için kendileriyle bağlantılı herhangi bir kişiye göre çok daha önemlidir.

Dövme stilleri için evcil köpek etiketleri içeren birçok seçenek var. Evcil köpeğin tanımlanması normalde bir zincirde gösterilir. Pet Dog Dövme Dövmeleri İstediğiniz herhangi bir stil türü olabilir.

Bazı insanlar evcil köpek etiketi ile birlikte dövmeli kıyafetleri, adlarını, isimlerini ve kıyafetlerini alırlar. Bu dövme, botlar, kasklar ve bayrakların yanı sıra tankların yanı sıra mermi muhafazalarını da içerebilir.

Köpek tanımları, onlarla birlikte hizmet eden beğenilen birini onurlandırmak için sıklıkla kullanılır. Aynı şekilde yoldaşlarınızı silahlı onurlandırmak için kullanabilirsiniz.

Köpek tanımlar: tarih

Evcil köpeğin tanımlanmasından önce Silahlı Kuvvetler Hizmetinde kullanılmadan önce, askerler kimliklerini savaşa girmeden önce üniformalarına sabitlemek için kullanıldı.

Her ne kadar çok sayıda malzeme kullanılmasına rağmen, bugün gördüğünüz temel evcil köpeğin tanımladığı 1913’te üretildi.

Bu, en azından askerin adının yanı sıra sayı türünde kimlik sağlamaktı. İki tanımlama tek bir kolyeye bağlanmış ve boyunda kullanılmıştır.

Bugün birçok insan, ölen ve silahlı kuvvetlerde, evcil köpek tanımının yanı sıra kişisel ismi de içeren dövmelerle olan sevdiklerini anıyor.

Köpek dövme sembollerini tanımlayın

Bazı insanlar inanç, maneviyat belirtileri ve evcil köpeğine kutsamalar ekler. Her şey en çok neye değer verdiğinizle ilgili.

Herhangi bir silahlı kuvvet ilişkiniz olmasa bile, herhangi bir kişi evcil köpeğin dövmeyi tanımlayabilir. Silahlı kuvvetlere katılmak isteyen biri olabilir, ancak bir haraç olarak ya da bir haraç olarak ve hayatlarını bizim için mücadele edenlerin akılda tutulması için bir yöntem olabilir.

Bu, kamu hizmetindekiler için ilgi oranı olabilir. Evcil köpek dövmeleri, diğer grupların yanı sıra çeteler arasında da belirgindir.

Dövmenizin boyutu, nerede yaptığınıza bağlı olacaktır. Evcil köpeği, dövmeler sık ​​sık köpeğin boynu ile aynı yere konur. Aynı şekilde evcil köpeğinizin dövmeyi vücudun herhangi bir yerinde yapmasını sağlayabilirsiniz.

Boyutu, tam olarak ne kadar büyük olduğunu ve evcil köpeğinizin stilinin dövmeyi tanımladığını düşünün. Kendi dokunuşlarınızı ekleyerek özelleştirebilirsiniz. İşaretlerin yanı sıra onu benzersiz kılan diğer yönleri de ekleyebilirsiniz.

Köpek dövme anlamlarını tanımlar: Bu dövmeler, birçoğu olumlu ve ilham verici olan birçok anlamı olabilir.

Aynı şekilde sevilen bir kişinin ölümünü, bir ulus için benzeri, fantastik cesaret, büyük fırsatlar, güç, sarsılmaz maneviyat, büyük bir inanç ve büyük bir umut da sembolize edebilirler.

Bu uyarı endikasyonlarının yanı sıra yönergelerin bilincinde olun: Evcil köpeğinizi dövmeyi tanımlamadan önce, araştırmanızı yapın, danışın ve daha sonra meseleyi partnerinizle gözden geçirin.

Bu kadar önemli bir alaka düzeyi ile bir dövme hakkında karar vermek mümkün değildir. Düşünmeniz, düşünmeniz ve düşünmeniz gerekir.

Dövme uzun vadeli bir sanat eseridir, bu yüzden paranızı ve zamanında zaman geçirmeden önce çok dikkatli bir şekilde inanmanız gerekir.

Köpek dövme anlamlarını tanımlayın

Bu evcil köpek, dövmelerin silahlı kuvvetler personeline bir öneri olabileceğini belirler, ancak getirdikleri önemler üzerlerindeki isimler kadar farklıdır.

Bunlar uzun zamandır işlevi görürAktif Silahlı Kuvvetler Hizmetinde görev yapanlar için m ipucu. Aynı şekilde, ülkelerine olan sadakatlerinin bir işareti, onların yanı sıra temsil ettikleri şeyden gurur duyuyorlar.

Diğerleri, tanımladıklarını, ölen hoşuna giden birini akılda tutmak için bir yöntem olarak görür. Onlar sıklıkla anma gibi bir inanç işaretidir.

Evcil köpeğin tanımlandığı göstergesi, açık olduğu kadar uzaktır.

Dövmeleri tanımlamanın birçok varyasyonu var

Dövme, silahlı kuvvetler sadakatinin bir işareti olması veya düşmüş askerlere haraç ödemesi gerektiğine bakılmaksızın, stili çok daha kişisel bir dokunuş sağlamak için değiştirebileceğiniz birçok yöntem var.

Silahlı kuvvetlerle ilişkili farklı işaretleri, mermi, bot veya tüfek gibi tasarımınıza entegre edebilirsiniz.

Birçok insan tasarımlarına Amerikan bayrağını veya Amerikan Kartalını dahil etmeyi sever. Bu sadece görüntülerin etkisini artırır.

Sanat eserlerini, düşmüş askerin adıyla ve diğerini ilham verici bir teklifle mürekkepleyerek dönüştürebilirsiniz.

Bu evcil köpek tanımları, dövmeler şimdi çeşitli stillerde sunulmaktadır. Yalnız veya haç, tespih veya dua eden eller gibi ekstra yönlerle yapılabilirler. Evcil köpek tanımlarını tanımlar dövmeler onları gül veya meleklerle mürekkepleyen kadınlar tarafından tercih edilir.

Bu dövme sadece silahlı kuvvetler personeli için değil. Evcil köpek tanımlar da aynı şekilde son derece çekici ve herkes tarafından kullanılabilecek.

Evcil köpek dövmeleri ne anlama geliyor?

Anma ve Memorial Pet Köpek Dövme Dövmeleri, kullanıcı için özel bir gösterge tutar. Bu dövmeler, düşmüş arkadaşların yanı sıra yoldaşları da akılda tutmayı gösteren bir gösterir. Evcil köpek tanımları, stilleri genellikle kullanıcıya veya ayrılanlara olağanüstü gösteren özel bir yöntemle stilize edilir.

Pet Dog ne sembolü tanımlar?

Silahlı Kuvvetler Evcil Köpeğinin tanımladığı başlıca nedeni, eylemdeyken incinen veya öldürülen askerleri sınıflandırmaktır. Kapsamlı Silahlı Kuvvetler Evcil Köpek Tanımı, askerin çok ad, soyadı ve askerler için bir özellik belirteci olarak yapabilmesini sağlamak için Askerler Silahlı Kuvvetler kimlik numarasından oluşur.

Evcil köpek etiketleri giymek kötü şans mı?

Gönüllü bir kaynakta Prusya askerleri, 1866 Avusturya Prusya Savaşı’nda tanınma giymeyi düşündüler. Yine de reddedilen birçok evcil köpeği hayatları için kötü bir kehanet olarak tanımlanıyor.

C evcil köpek etiketlerinde ne gösterir?

Günümüzün tanınması, kullanıcı hakkındaki sırayla önemli kategorileri tanımlar: isim, sosyal güvenlik numarası, kan grubu ve manevi tercih. II. Dünya Savaşı sırasında, Protestan için P, Katolik için C ve İbranice Yahudi için H’yi tanımlayan evcil köpek tanımlayan üç dini sınıflandırma vardı.

Navy Pet Dog Etiketleri nelerdir?

Her polis ve Amerika Birleşik Devletleri Donanması’ndaki kayıtlı adam, kullanıcıların adını, doğum tarihini ve askere alınacağını ve bir memur durumunda da onun rütbesini içeren bir metal tanıma kimliği giydirilecek. randevu tarihi olarak. Ek olarak ideal işaret parmağının parmak izi kazınacak.

Black Pet Dog’u ne anlama geliyor?

Siyah evcil köpek tanımlama, silahlı kuvvetler personeli tarafından ana kullanıldı. Bunlar, yaralı veya ölü askerlerin belirlenmesine yardımcı oldukları için silahlı kuvvetlerde son derece önemli bir işlev oynamasını tanımlar. Askerle ilgili detaylar bu evcil köpek etiketlerine basılmıştır. Kan grubuna ve baş tıbbi kayıtlara benzer sırayla.

Silahlı kuvvetler evcil köpek etiketleri giymek uygun mudur?

Evcil köpek tanımlamaları keşif amacıyla kullanıldığından, enerjik sorumluluk askerleri, tarlada, bir uçakta veya yurtdışında herhangi bir şekilde giymek için gereklidir. Köpekler, o zamanlarda boynun etrafında püskü olması gerektiğini tanımlar. Bununla birlikte, normalde, özel kıyafetlerde bariz olan evcil köpek kalmaya devam etmek için yoksun tadı belirlenir.

Donanma hala evcil köpek etiketlerini sorumlu mu?ABD Donanması artık Pet Dog’un denizcilerine tanımladığı sorun değil, yine de hala çeşitlilikten kopya MIL-spec bizden değiştirme olarak tanımlayabilirsiniz.

Dövmeler 2021’den çıkıyor mu?

Dövmeler modası geçmiyor. Stigma azaldığı ve mükemmellik ilkeleri daha da iyi hale geldikçe, dövmeler sürekli olarak sicil ve sosyal kabul görüyor. Dövmeler aynı şekilde 6.000 yıldan fazla süren farklı kültürlerin yönü olarak belirlenir, bu nedenle asla tamamen stilden çıkmayacaklarını varsaymak güvenlidir.

Uncategorized

Köpeklerde ve Kedilerde Ağrı Belirtileri

ButtonsShare’i FacebookFacebookFacebookShare’ye PinterestPintertWittershare’e PinterestPinterestPinterestShare’ye Moreaddthismore

Son yıllarda, evcil hayvanlarımızda ağrı farkındalığı ve ağrıyı önlemenin yanı sıra yönetmenin yolları da artmaktadır. Hayvan arkadaşlarınızda ağrı teşhis ederken veterinerinizin kullanacağı birkaç ipucu vardır. Birçok evcil hayvan, özellikle sabah kalkmak için inliyor ve zorlanacak. Yürüyüş sırasında veya sonra topallama ile topallık mevcut olabilir.

Genellikle tutum ve aktivite düzeylerinde değişikliklerin yanı sıra düzenli faaliyetlere ve sosyal etkileşime olan yetenek veya ilgi kaybı vardır. Atlamak giderek zorlaşabilir ve merdivenlere tırmanma ve/veya yürüyüş yapma yeteneği olabilir. Bu değişiklikler başlangıçta ince olabilir, ancak zamanla genellikle hayvan koruyucuları için daha belirgin hale gelir.

Yeterince erken tespit edildiğinde veteriner hekiminiz, rimadil veya metakam gibi steroidal olmayan anti enflamatuar ilaçların yanı sıra tramadol ve buprenex gibi opiat ilaçları içerebilecek bir ağrı kontrol programı uygulayabilir. Fizik tedavi, son yıllarda popülerlik ve ağrı yönetimine yardımcı olmak için kayropraktik ve akupunktur gibi bütünsel yöntemlerin de artmaktadır.

Ağrı

Köpek Beslenme Bakımı: Köpeğinizin gerektirdiği temel besinler

Diyet planı, iyi sağlığın temelidir ve insanlar, hamsterlar veya köpekler için olsun, köpek beslenme bakımı ile daha sağlıklı durumu iyileştirir. Sıklıkla, diyet talepleri, hayvanın kendini sentezleyemeyeceği şeyleri yansıtır, ancak yiyeceklerden alabilir. Bunlar genellikle biraz örtüşerek çeşitlere göre farklılık gösterir.

Örnek olarak, hem insanlar hem de kobaylar yediklerinden C vitamini almalıdır. Diğer çeşitli evcil hayvanlar vücutlarında üretebilir. Evcil kediler gibi diğer çeşitli türler, et yemeleri gerektiğini düşündüren zorunlu etoburlardır.

Şaşırtıcı bir şekilde, köpekler ve bireyler DNA’nın% 84’ünü paylaşırlar. Bu, bir köpek diyetinin kesinlikle bir insan diyetinde çok sayıda şeyi yansıtacağını gösterir. Bununla birlikte, her ikisinin de aynı noktaları tüketebileceğini göstermez.

Köpekler ve diğer birçok hayvan yaparken çikolata tüketebiliriz. Yavru köpeğinizin ne tür yiyecekleri tüketmesi gerektiğini keşfetmenin standart seviyesinde başlamak değerlidir.

Köpek beslenme bakımı için etobur veya omnivore diyeti

Köpeklerin etobur veya omnivor olup olmadığı aşırı bir argüman konusudur. Uzun bir süre, bilim adamları kurtlardan indiklerini düşündüler.

Bu yüzde elli gerçek. Kurtlar evcil hayvanların bir atasıdır, ancak paylaşılan biridir. Her iki tür de soyu tükenmiş bir hayvandan ayrıldı ve farklı evrimsel yollar aldı.

Bir omnivore tartışmaları bir evcil köpeğin bağırsağının uzunluğundan oluşur. Bitki örtüsünü yiyen hayvanların yaygın olarak daha uzun bir GI sistemi vardır, çünkü bu yiyeceklerin sindirilmesi daha uzun sürer.

Olasılıklar, köpeğinizin ara sıra bahçe yediğini görmüş olmanızdır. İnsanlarla başa çıkmak, şüphesiz diyetlerini de etkilemiştir.

Öte yandan, evcil köpeğin bir etobur olduğuna dair kanıtlar karnasite dişleriyle başlar. Bunlar etoburların hedef etini yırtmasına izin verir.

Köpeklerin de ileriye dönük gözleri vardır, böylece kurbanlarını tespit edebilirler. Ayrıca yiyeceksiz uzun uzanmalarla gidebilirler, çünkü et onları daha uzun süre doyurur. Genel olarak, köpekler aslında insanlarla başa çıkmaya adapte olan etoburlar gibi görünmektedir.

Resim Kredisi: Tatjana Baibakova, Shutterstock
Köpekler için genel beslenme yönergeleri

Muhtemelen en yaygın sorgulama evcil köpek mülk sahipleri veterinerlerine “Köpeğimi ne beslemeliyim?” Köpeğinize uygun miktarda sağlıklı bir diyet rejimi beslemek, genel sağlığı ve sağlıklı yaşam için hayati önem taşır.

Köpeğinizi nasıl ve ne besleyeceğinizi tanımak için, köpeklerin beslenme taleplerinin ne olduğunu ve bu ihtiyaçların biyolojik evrim süreci ile gerçekte nasıl geliştiğini anlamanız gerekir.

Evcil hayvanların etobur olduğu göz önüne alındığında, bu et bazlı bir diyet rejimi tüketmeleri gerektiği anlamına gelmez mi?

Bir tür olarak, evcil köpek, karşılaştırılabilir bir diş çerçevesini paylaşan büyük bir hayvan evcil hayvan ekibi olan bilimsel düzen Carnivora’nın bir üyesidir. Bu düzene ait hayvanların beslenme talepleri değişir.

Köpek beslenme ve bakım

Bu grubun bazı katılımcılarının diyet planlarında (zorunlu veya gerçek etoburlar denir) et için mutlak bir gereksinimi vardır, diğerleri ise bitki materyali (otoburlar) veya etin yanı sıra bitkilerin (omnivorlar) beslenme taleplerini karşılayabilir.

Felines, zorunlu bir avcının bir örneğidir, inekler bir otçulun örneğidir ve evcil köpekler ve insanlar omnivorların 2 örneğidir.

Evcil hayvanların besin ihtiyaçları sonucunda, hem diş çerçeveleri hem de bağırsak sistemi aslında omnivor bir diyet planına ayarlanmıştır. Bu, düzenli koşullar altında, köpeklerin, hayvan gıdalarının yanı sıra bitki kombinasyonunu tüketerek diyet ihtiyaçlarını karşılayabileceğini düşündürmektedir.

Sağlıklı proteinlerin ve yağların kaynağı, köpek beslenmesini ve bakımını iyileştirmek için evcil köpeğin diyet rejiminin bu hayati bileşenlerinin yüksek kalitesinden ve sindirilebilirliğinden daha az önemlidir.

Köpekler etkili bir şekilde dengeli bir vejetaryen diyet rejimi beslenirse büyüyebilir. Bununla birlikte, tamamen etli bir diyet planı kesinlikle dengeden çıkacak ve aynı zamanda bir köpeğin tüm beslenme gereksinimlerini yerine getirmeyecektir.

“Düzenli senaryolar altında, köpekler diyet taleplerini bitki ve hayvan gıdalarının bir kombinasyonunu tüketerek karşılayabilirler.”

Temel ve uygulamalı beslenme üzerine incelenen köpek beslenme bilgisini genişlettikçe, şu anda iyi dengelenmiş bir diyet planının ek olarak ideal miktarda mineral, vitamin, özellikle gerekli amino asitler (sağlıklı proteinlerden) içermesi gerektiği bilinmektedir. ve bazı hayati yağlar (yağlardan).

Bu elementler, doku geliştirmek ve korumak ve biyolojik reaksiyonları yapmak için gereklidir ve gerekli miktarlar köpeğin yaşam aşamasında (köpek yavrusu, genç, yetişkin, hamilelik, yaşlılar) biraz farklılık gösterir.

Köpek beslenme bakımı için makrobesinler

Makrobesinler, bir organizmanın diyetinin temelini oluşturan büyük, karmaşık parçacıklardır. Bunlar göreceğiniz şeyleron pet food tags to aid you compare products.

Various pets have varying needs. You can utilize the nutrient profiles of the association of American Feed control officials (AAFCO) as a guide to what your pup requires.

Protein for dog Nutritional Care

Healthy proteins are complicated particles composed of amino acids. There are 21, of which nine are important for humans and also 10 for canines. Unlike other macronutrients, healthy protein is not kept in the body. That suggests a microorganism must eat it every day.

Despite the fact that the required amounts of amino acids appear small, long-lasting deficiencies can have profound impacts on a dog’s health and long life.

Healthy proteins supply the building blocks for other chemicals in the body, whether it’s your or your family pet’s. They form the basis for a wide series of materials, from connective tissue to muscle mass and also nails.

Another point to think about is your pet’s life phase. Pups will need much more healthy protein to support growth as well as growth than an adult pet.

Young pets require 9.7 g-12.5 g of protein per kg of body weight each day. It’s 2.62 g for a grownup. That appears to 22% and 18%, respectively. The difference is that a young puppy requires more healthy protein to grow.

Credit: Hyper-Set, Shutterstock
Fat for dog Nutritional Care

Fat provides a crucial resource of energy at 9 calories per gram. Canines– and also humans– will store excess quantities to make sure that all set supply is constantly available. Obviously, there are pros and cons to that.

Nevertheless, fat is the raw material for many body frameworks and also cholesterol, which is crucial for mind advancement and also function. It additionally permits pooches to save fat-soluble vitamins.

Once again, the quantity differs with the life stage. A pup requires 5.9 g of fat per kg of body weight to provide the needed power for growth. An adult requires 1.3 g. The percents are 8% as well as 5%, respectively.

Dogs must additionally get adequate amounts of omega-3 fats in their diet regimen. Flaxseed is an exceptional source of these nutrients, which is why you often will see them in ingredient lists.

Carbohydrates for dog Nutritional Care

Carbs offer energy in a type that is much more conveniently digested than fat. The result is lower, at 4 calories per gram.

Carbs serve for brief bursts of power, such as your pet dog chasing after a round or the household cat. Unlike the other macronutrients, there aren’t particular guidelines for carbohydrates or fiber. However, they are a vital part of your pup’s diet.

Image Credit: LightField Studios, Shutterstock
Vitamins for dog Nutritional Care

There are 2 primary courses of vitamins: water-soluble and also fat-soluble. The previous is, as the name indicates, dissolvable in fluids. Pets, including humans, can not save them in their bodies. Consequently, they need to obtain them every day.

Nevertheless, they will eliminate what they can not use, making excess amounts a waste. The exemption is vitamin B12, which animals receive from meat. Dogs can save it in their bodies. Canines and felines don’t need vitamin C given that they can manufacture it.

Fat-soluble vitamins consist of A, D, as well as E. pets don’t need nutritional vitamin K because they can generate it inside.

Animals can keep these nutrients in their fat tissue. That means that excess quantities can be problematic due to the fact that they can get to hazardous levels. That’s especially real with vitamin A. It’s an additional factor that megadoses aren’t practical options when picking a family pet food.

Interestingly, the marginal vitamin needs are comparable for both young puppies and also full-grown dogs.

To guarantee that your pup is getting adequate amounts, look for the term, “full as well as well balanced,” on the label. That indicates the food has every little thing that your animal requires in sufficient quantities.

The vitamins that your pet needs include:

Vitamin A

Vitamin D

Vitamin E

Vitamin B1 (Thiamine)

Vitamin B2 (Riboflavin)

Vitamin B3 (Niacin)

Vitamin B5 (Pantothenic acid)

Vitamin B6 (Pyridoxine)

Vitamin B9 (Folic acid)

B12 vitamini

Choline

Minerals for dog Nutritional Care

There are three classifications of minerals based upon the quantity needed as well as their dietary value. Macrominerals include nutrients, such as magnesium and also calcium.

Animals– as well as people– need fairly large amounts in their diet regimen. crucial trace element, such as iodine as well as iron, have much smaller minimum values.

You may see other nutrients on the tag that don’t suit either of these two teams, such as molybdenum. Nonetheless, they are still present in industrial canine foods.

The various other noteworthy aspect with minerals is the proportion in between calcium and phosphorus. The reason is due to absorption rates.

If your pet gets way too much phosphorus, it can interrupt their body’s ability to take in calcium and alsoDiğer taraftan. The excellent proportion for calcium as well as phosphorus is 1:1 for young puppies as well as 1:1– 2:1 for grownups.

Equilibrium is additionally essential. Excess amounts of minerals can cause severe health and wellness concerns, particularly in young puppies.

That’s why industrial diet regimens are better over homemade ones or table scraps. You can rest assured that your animal is obtaining the right quantities of every little thing that they need.

The minerals that your dog needs include:

Kalsiyum

Sodyum

Potasyum

Magnezyum

Fosfor

Ütü

Chloride

Çinko

Manganez

Bakır

Selenyum

İyot

Useful and Not-So-Useful Supplements

The pet food industry markets towards proprietors that desire the most effective for their pets. Commonly, that means marketing that a food is of equal high quality as people food.

Things that we take pleasure in as well as need are not necessarily advantageous for family pets, and also it’s worth keeping in mind that the AAFCO doesn’t define human-grade food.

The USDA does, but a pet dog food maker would need to abide by USDA legislations to create foods that meet those standards. It’s necessary to understand that corresponding human-grade items with safety and security isn’t a given.

For pet dog food, you’ll find active components detailed on the label in the order of the sections that it contains.

Products such as blueberries, cranberries, as well as pleasant potatoes offer little dietary worth for your canine, specifically in the minute amounts that these foods have. They offer much more as advertising devices than advantageous supplements to your pup’s diet plan.

A Word about Calories

Obesity is a severe issue for dogs as well as people. It can place your puppy at a higher threat of chronic wellness problems, such as diabetic issues and also cardiovascular disease.

We recommend checking your pet dog’s body condition and also adjusting their diet to keep them from coming to be overweight.

Remember that deals with should account for no greater than 10% of your pup’s daily calorie consumption. They won’t have the same dietary value as an industrial diet regimen.

They are a reliable training help that you can better leverage in your favor if you restrict just how much your family pet gets.

The suggested daily caloric intake for your canine differs with their excellent weight, not unlike people. For instance, a 10-pound canine needs between 200-275 calories each day, whereas it’s 700-900 calories for a 50-pound dog. compare that to people, that need 2,000-2,500 calories.

The most effective method to manage family pet weight problems is avoidance. It’s infinitely easier to manage your pet dog’s consumption than to get them to drop weight.

Checking their diet regimen will generate quicker outcomes than increased task. Nonetheless, a combination of the two is even much better.

I was told that dogs cannot digest carbohydrates. Bu doğru mu?

To fulfill their power requires, pet dogs have actually evolved to utilize proteins and also fats as their main power resources, but they can additionally utilize carbs for energy.

The reality that the pet dog’s gastrointestinal system produces enzymes that are specific for taking in starches and sugars shows that they can digesting carbs. Nevertheless, complex carbohydrates such as grains are much more absorbable when they are cooked.

I have heard that dogs should only eat raw foods and that dogs cannot properly digest cooked foods. Bu doğru mu?

Tamed pet dogs have actually adapted over millennia to take in diet plans provided by their human friends, including foods that have actually been cooked.

As pointed out over, dogs can really absorb intricate carbohydrates extra conveniently as soon as they have been cooked. Feeding raw diets can bring a variety of dangers to the canine in addition to individuals in the house, specifically those that are young or immunocompromised.

W

Uncategorized

İşten sonra stres atmanız mı gerekiyor? Fido’yu

addThis Paylaşım ButtonsShare’i FacebookFacebookFabookShare’e PinterestPinterestShare’e Moreaddthismore’a TwittertWittertWittershare’e arayın.

Kim işten eve gelmekten ve en sevdiğiniz dört ayaklı arkadaşınız tarafından karşılanmaktan hoşlanmaz? Bilim, iş sonrası köpek öpücüklerinin sağlığınız için iyi olduğunu kanıtlıyor. Tıbbi araştırmalar, iş gününüzün sonunda FIDO ile ilk şirket satın alımınızla bir snuggle oturumu yaparak büyük bir doz gerilim rahatlaması alabileceğinizi göstermektedir.

Colorado Eyalet Üniversitesi’nden araştırmacılar, yirmi köpek sahibinden, işte zor bir günün ardından kanlarını oksitosin için değerlendirmesini istedi. Oksitosin, birçok insanın kadınlarla ve üreme ile bağlantı kurduğu önemli bir hormondur. Oksitosin, bir bebeğin doğma zamanı geldiğinde emek sürecine başlamaya yardımcı olur. Oksitosin ayrıca kadınların yeni bebeklerini emzirmeye başlamasına yardımcı olur. Ek olarak, oksitosin temel stresten vazgeçme özelliklerine sahiptir. Daha yüksek oksitosin seviyeleri azalmış gerilim etkileri, düşük kalp hızı ve düşük kan basıncı ile bağlantılıdır.

Colorado Eyalet Üniversitesi’nden yapılan çalışmada, insanlar işten eve geldiğinde ve evlerine girmeden önce oksitosin seviyeleri kontrol edildi. Oksitosin seviyeleri, insanlar köpekleriyle 25 dakika geçirdikten veya sessizce okuduktan sonra yeniden kontrol edildi. Hem erkekler hem de kadınlar, köpekle okumaya kıyasla zaman geçirdikten sonra daha iyi stres atan oksitosin seviyeleri gösterdi:

Kadınlar için oksitosin köpek ile yüzde 58 ve sessiz okuma ile sadece yüzde 26 arttı.

Erkekler için, işten sonra evlerine girdikten sonra oksitosin seviyeleri düştü. Bu damla köpekle zaman geçirerek temperlendi. Oksitosin sessizce okurken yüzde 56 düştü ve köpekle oynadıktan sonra sadece yüzde 22 düştü.

Bu nedenle, ofiste zor bir günün ardından stres atmanız gerekiyorsa, yatar, terlikleri ve gazeteyi unutun. Fido için bir düdük verin ve kulak çiziklerini ve karın ovalalarını çırpın. Köpekiniz onu sevecek ve gerginlik seviyenizi düşüreceksiniz.

Evcil hayvanların sağlık yararları

Muz köpekler için güvenli bir muamele mi?

ButtonsShare’i FacebookFacebookFacebookShare’e PinterestPintertWitterShare’e PinterestPinterestPinterestShare’ye paylaşarak Moreaddthismore

Beslenme

Uncategorized

Petmeds® Sadece kapalı kedilerin veterineri ziyaret etmeleri gerekiyor mu?

ButtonsShare’i FacebookFacebookFacebookShare’e PinterestPintertWitterShare’e PinterestPinterestPinterestShare’ye paylaşarak Moreaddthismore

Genellikle yeterli veteriner bakım alamayan en unutulmuş evcil hayvan gruplarından biri, kesinlikle iç mekanlarda tutulan ev kedisidir. Birçok hayvan koruyucusu, bir kedi iç mekanda sadece dış dünyaya maruz kalmamaları nedeniyle veteriner sınavlarına veya dikkate ihtiyaç duymayacağına inanmaktadır. Çoğu viral hastalık doğrudan temasla bulaşırken, diğer bakteriyel veya viral hastalıklar, dış dünyadan insan taşımacılığı yoluyla ve diğer kedilerden neden kapalı kedi vasilerinin bahçesine veya evlerine gelebilir.

Bireyselleştirilmiş aşılama programları, belirli hastalıkların riski konusunda veteriner hekiminizle tartışılmalıdır, ancak çoğu kapalı kedinin bir yavru kediden yetişkin bir kediye olgunlaştıktan sonra birçok aşıya ihtiyacı olduğunu bulamıyorum – lokal veya lokal veya Devlet Yasaları. Bununla birlikte, yıllık veya altı aylık sağlık sınavları, kan çalışması ve/veya idrar analizleri yoluyla oral veya periodontal hastalık, kalp problemleri ve/veya karaciğer böbrek problemlerini tespit etmek için önemlidir.

Kediler bazen bir hastalık ve hastalığı maskeleyebilir veya gizleyebilir, genellikle sadece az sayıda hastalık belirtisi gösterir. Çoğu zaman yıllardır veteriner hekime gitmemiş kediler, tedavi edilmesi zor olabilecek “ani” gelişmiş hastalıklar sunacaktır. Bununla birlikte, birçok durumda daha önce bir muayeneden veya laboratuvardan tespit edilirse daha iyi bir prognoz olabilirdi.

Uncategorized

Evcil hayvanınızın beslenme süresini kaçırmakla ilgili daha fazla endişe yok

MorterestPinterestPinterestShare’e MoreAddthismore’a PinterestPinterTwitterSshare’e TwittertWittertWitterShare’e Paylaşım ButtonsShare’i paylaşma

Bu yeni Eatwell 2 Yemek Evcil Hayvan Besleyicisini test etmenin yanı sıra rapor verdim. Tipik olarak yeni şeyler denemekten memnuniyet duyuyorum, ancak bununla ilgili kötü haberler annemin hafta sonu beni yalnız bırakması, böylece besleyiciyi deneyebilirim. Tamam, zaten planlanmış seyahati olduğunu itiraf ediyorum. Ben de tam olarak ev sahibi olmadığım gibi, beni şirket tutacak o manyak Harley’e sahip olduğum için.

Bu besleyici. İki tepsinin her birindeki mekanik zamanlayıcıları çalıştıran tek bir AA pili altına yapıştırırsınız. Daha sonra, iki zamanlayıcıyı maksimum 48 saat kadar herhangi bir süre ayarlamak için düğmeleri döndürün. İşte büyük kısmı: Güvenilir olduğundan emin olmak için hafta boyunca birkaç kez ilerlemede denemeliyim. Neyse ki, her zaman lezzetli bir ek atıştırmalık var gibi düzenlenmiş gibi açık patladı!

Yiyecekleri tepsiye koyarsınız ve her yiyecek tepsisi 1 1/2 bardak kuru yiyecek tutar. Tepsileri doldurduktan sonra, anneniz veya babanız kapağı kapatır ve zamanlayıcıyı ayarlar. Besleyici kapağının gürültüsünü açık bir şekilde kabul etmeyi keşfettim, bu yüzden aşağı doğru koşmayı anlamıştım.

Tepsi, yemek için de çok büyük ve basit. Harley, yiyeceklerin bu aletin içinde olduğunu fark ettiğinde, kapakları açmaya çalışmak için çok zaman harcadı. Onları açamayacağını fark ettikten sonra, kapak açılana kadar yalnız bıraktı. Bir keresinde Harley’i besleyicinin yanında uyukladı, böylece açıldığında ilk sırada olurdu!

Bu tepsiler bulaşık makinesi güvenlidir, bu nedenle temiz tutmak kolaydır. Kararım mı? Her iki pençe de! Annenizin veya babanızın rutin olarak düzenlenmiş zamanda sizi besleyecek ev olamayacağı zamanlar için kolay bir saçma besleyicidir. Çok yemek istiyorsanız, aynı şekilde 5 öğeli evcil hayvan besleyicisini deneyebilirsiniz.

Daisy Kıvırcık CatProduct Reviews