Dört Temmuz havai fişekler hayvanlar için eğlenceli değil!

ABD barınakları için yılın en yoğun gününden önceki gece ailenizin evcil hayvanlarınızı risksiz tutmak için fikirler

Bağımsızlık Günü bizim için eğlenceli olabilir, ancak aile evcil hayvanları için korkutucu ve hatta tehlikeli olabilir. 5 Temmuz, bir gece önce korkudan kaçan dostum hayvanlar, evlerinden kilometrelerce keşfedildiği, yorgun ve bitkin bir şekilde keşfedildiği için yılın en yoğun günü hayvan barınaklarında yılın en yoğun günü. Endişeli haneler genellikle sokaklara göz atmanın yanı sıra, endişesi onu yüksek bir çit atlamaya veya tasmasını veya zincirini kırmaya iten değerli bir ev üyesi bulmaya çalışan barınakları keşfederler.

Havai fişeklerin yanı sıra aile evcil hayvanları da karışmaz, bu nedenle kendine güven günü şenliklerinde en iyi iyi arkadaşlarınızı risksiz ve sakin tutacağınızı tam olarak keşfedin. (Prnewsfoto/Amerikan insancıl)

Evcil hayvanınız gök gürültüsü, bir kapı çarpma veya diğer yüksek sesler tarafından üzülürse, Dört Temmuz havai fişekler kesinlikle korkutucu olacaktır, bu yüzden bu önlemleri alın:

Aile evcil hayvanlarınız havai fişek ekranından zevk almayacak, bu yüzden onları evde bırakın! Onları içeride tutun, yüksek seslerden korun. Pencereleri kapalı tutun ve gürültüyü ve ışık yanıp sönmesini azaltmak için gölgeleri çizin.

Yüksek sesler evcil hayvanlarınızı üzüyorsa, kutlama yaparken onları yalnız bırakmayın; Birinin onlarla kalabileceğinden emin olun. Eğer evdeyseniz, sakin davranmanın yanı sıra onlara güven verici aile evcil hayvanları ve sarılmalar sağlayın… Hayvanlar size tam olarak nasıl tepki verdiğinizi görmek için ararlar.

Aile evcil hayvanlarınızın sakinleştirilmesi gerektiğine inanıyorsanız, önceden veterinerinizden tavsiye alın.

Korkularında aileniz evcil hayvanlarınızla çalışmak için bir hayvan davranışçısı ile iletişime geçin. Bazı olumlu takviye ve alışkanlıklar ayarlama eğitimi ile, bir sonraki kendine güven gününe kadar hepiniz endişesiz olabilirsiniz!

Tüm kimlik tanımlarının evcil hayvanınızın yakasına uygun şekilde bağlı olduğunun yanı sıra, mevcut hücre sayısı (lar) da dahil olmak üzere bilgilerle temasa geçtiklerinden emin olun.

Mikroçip kayıtlarınızı güncelleyin ve güncel olduklarından emin olmak için PET izin bilgileri.

Amerikan Humane’nin yanı sıra başkanı Dr. Robin Ganzert, “Biraz özen ve hazırlık ile, Dört Temmuz, insanlar için eğlenceli ve evcil hayvanlar için risksiz olabilir” diyor. “En iyi iyi arkadaşlarımızı huzurlu ve sakin tutalım, böylece 5 Temmuz’da onlardan zevk almaya devam edebiliriz.”

Kaynak Amerikan insancıl

Uncategorized

California Dreamin’den Dwaa’ya

16 evcil köpek kitabının yazarı ve çok sayıda makalenin yazarı Elaine Waldorf Gewirtz, 20 yıldan fazla bir süredir köpekler hakkında besteliyor. Beş kez Maxwell şampiyonu Elaine, DWAA/AKC Seçkin Hizmet Ödülü’nün yanı sıra Howell-Wiley, Eukanuba’nın yanı sıra ASPCA Özel Besteleme Ödülleri’nin alıcısıdır. Dalmatian Club of America’nın Maxwell ödüllü üç aylık dergisi The Spotter, AKC Gazetesi için Dalmatian Breed köşe yazarı ve 2013, 2014 Başkanının yanı sıra 2015 DWAA Besteleme yarışmalarının editörü olarak görev yaptı. Dalmaçyalı bir yetiştirici sahibi ve konformasyon sınıfı eğitmeni, Elaine’nin bis kazanan ateş pebek Dalmatianları sevinç, büyük sağlık ve sahiplerine çok fazla kahkaha getiriyor. Goodnewsforpets.com bu güneşli Kaliforniya ile mesleği hakkında ve yaklaşan 14 Şubat 2016 DWAA Seminer ve Ziyafet Besteleme hakkında konuşmak için yakalandı.

Elaine Waldorf Gewirtz, Dwaa Başkan Yardımcısı ve Yarışma Başkanı, Yazar, Yazar

Bize köpekler hakkında bestelemeye nasıl başladığınızı söyleyebilir misiniz?
Botlar hakkında dördüncü sınıf bir ödev görevi, ev köpeğimiz, kariyerimi tanıttı. Genellikle dördüncü sınıf seviyesinde besteleme geri döndüğüme inanıyorum, ancak en azından şimdi işim için para ödüyorum.

Ne tür bir besteleme yapıyorsunuz?
Her köpek konusu hakkında yazdım – davranış, cins, bakım, sağlık, kurtarma ve eğitim. Bekle! Onu geri alırım. Bir köpek hakkında hiç şiir yazmadım. Çalışmam internette, dergilerde, gazetelerde, dergilerde ve kitaplarda yer aldı.

Tercih ettiğiniz kitap nedir?
Geçen yıl Feline Warren tarafından evcil köpeğin bildikleri kitabı, bir dizi DWAA özel ödül sınıflandırmasını süpürdü ve en iyi araştırma çalışması kitabı için prestijli Maxwell madalyonu kazandı. Her zaman tercih edilen evcil köpek kitaplarımdan biri olduğu için bu hiç bir soru değil.

Sosyal ağın yanı sıra web’in yazma tarzınız üzerinde nasıl bir etkisi var?
Sosyal ağın ve web’in birçok yazı türünde hızlı bir şekilde çalıştığı endişesi yoktur, ancak aynı şekilde evcil köpek yazarlarının köpek bilgilerini dağıtma yöntemini değiştirmişlerdir. Ziyaretçileri göstermek için sıra dışı hikayeleri keşfetmek zor bir iştir, ancak köpeklerin hayatımızın önemli bir parçası olduğu kelimesini yaymak için mükemmel bir yöntemdir.

Bugün başlayan bir yazara ne söylerdiniz?
Bugün başlayan yazarlar için normalde onları bir iş çizgisine girmeye teşvik ediyorum – bilgisayarlar veya muhasebe gibi bir şey, kusursuz görünüyor, ancak cidden, insanların ilk yazmaya başladığımda bana bin yıl önce sağladığı aynı önerilerle aynı öneriler – oku oku oku. Çalışmanızı oradan geliştirebileceğiniz ve geliştirebileceğiniz yayınlara getirin. Araştırma çalışması harika bir şekilde oluşturulmanın yanı sıra kendi işinizi tam olarak nasıl geliştirebileceğinizi görün. Büyük besteleme pratik yaptıkları için çok zaman harcamaya hazır olun.

DWAA’ya neden katıldınız?
Dwaa’ya aynı şeyi yapan diğer insanlarla ortak olmak için katıldım ve onlardan keşfettim.

DWAA neden ziyafetin bir akşam yemeğinden öğle yemeğine göre değiştirildi?
Bu yılki öğle yemeği, eski akşam etkinliğimizden yeni bir yol oluşturuyor. Yeni bir şey deneyerek ve öğle yemeği rezervasyonu yaparak, çok daha fazla evcil köpek yazarı çizmek için bir ödül öğle yemeğiyle ilginç bir günlük besteleme seminerini entegre etmek için tesisleri kullanabiliriz. Umarız köpekler hakkında bestelemek isteyen herkes katılır.

Biçim hakkında farklı olan nedir?
Sabah seminerimiz, konuşmacılar – ajanlar, yayıncılar, editörler ve tam olarak nasıl başarılı olacağı konusunda fikir paylaşan diğer evcil köpek yazarları içerir. Aynı şekilde, diğer evcil köpek yazarları ve alandaki uzmanlarla bağlantı kurmak için mükemmel bir yöntemdir.

Bir katılımcı gün boyu süren etkinliğe gitmekten ne bekleyebilir?
Ağ oluşturma fırsatlarına ek olarak, konuklar yeni pazarlar hakkında keşfedebilecek ve ideal olarak bir iki görev alabilecekler!

Eklemek istediğiniz başka bir şey var mı?
Etkinliğe kaydolmak için dwaa.org/event adresine gidin.

Uncategorized

Gözden Geçirme: Feline Masalları: Gerçek Cömertlik Hikayeleri ve Kitties ile Arkadaşlık

Bu yayın ortaklık bağlantılarını içerir*

National Geographic tarafından yayınlanan her türlü kitabın güzel fotoğrafların yanı sıra kedi masallarını da işleyeceğini anlıyorsunuz: Cömertliğin gerçek hikayeleri ve Kitties ile arkadaşlık kesinlikle bu konuda sunuyor. Harika, sevecen, maceracı, adanmış ve meraklı kediler hakkında bu güzel hikayeler koleksiyonu, kedileri seven herkesi zevk alacak.

Bu kitaptaki birkaç kediyi kabul edebilirsiniz. Didga, kaykay kedisi, tren istasyonu kedisi Tama ve dünyanın en eski yaşayan kedilerinden biri olan kadife var. Gösterge dili aracılığıyla insanıyla etkileşime girmeyi keşfeden bir sağır kedi var. Flip flopları çalan Snorri var. Ayrıca bir kaya tırmanma kedisi olan Millie var.

Hikayelere ek olarak, kitap, masalların bazı unsurlarına biraz daha derine inen “sadece eğlence için” bölümleri ve aynı zamanda inanabileceğiniz endişeleri cevaplayan veteriner Dr. Gary Weitzman’ı içeren “uzmana sorun” bölümlerini içeriyor. okurken.

Kitap, 12 yaş arası anaokuluna yönelik bir çocuk kitabı olarak pazarlanıyor, ancak bu incelemeyi oluşturmaya başlayana kadar yetişkinler için yazılmadığını bile bilmiyordum. Bu güzel gelişmiş kitap, her yaştan kedi meraklıları için biraz hazine.

Amazon’dan Cat Tales sunulmaktadır ve tüm kitapların her yerinde satılmaktadır.

FTC İfşa: Dikkatli Feline, sitelerin pazarlama tarafından pazarlama ücretleri yapması ve Amazon’daki ürünlere bağlantı vermesi için bir ima sunmak için geliştirilen bir bağlı kuruluş pazarlama programı olan Amazon Services LLC Associates Programına katılımcıdır. Bu, herhangi bir bağlantımızla satın almayı seçerseniz, küçük bir komisyon aldığımızı ima eder. Sadece ürünler ve kendimizi kullandığımız veya kullanacağımız hizmetler hakkındaki kelimeleri yaydık. Bu kitabı yayıncıdan aldım. Ücretsiz kopyayı almak incelememi etkilemedi.

Ingrid Kralı

«Giveaway: Petmate’den Jackson Galaxy Alan İstasyonu
Mews ve NIPS: Kedilerle Yoga »

3 Yorum İnceleme: Kedi Masalları: Cömertliğin Gerçek Hikayeleri ve Kitties ile Arkadaşlık

Allison diyor ki:

16 Haziran 2017, 09:40

Bu kitap benim arzu listeme gidiyor! Aynı şekilde bunu hediye olarak isteyen en az bir kişiye inanabilirim. İnceleme için teşekkürler.

Cevap vermek

Summertime diyor ki:

16 Haziran 2017, 03:45

Bu çok güzel bir kitap gibi görünüyor!

Cevap vermek

SafePethaven diyor ki:

16 Haziran 2017, 01:12

Tıpkı bu kedi hikayeleri gibi. Talihsiz, kötüleşen vizyonun, önemli ölçüde işitme kaybına ek olarak, zevk almayı çok zorlaştırıyor.

Cevap vermek

Yanıt bırak Cevap İptal Et
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *
Yorum *
İsim *

E -posta *

Bir yorum bırakarak, verilerinizin bu site tarafından toplanmasına katılırsınız.
Gizlilik Politikası.
*

E-posta yoluyla takip yorumlarını bana bildirin. Aynı şekilde yorum yapmadan abone olabilirsiniz.

Δ

Appa’nın kralı: Chase şimdi kral!

Not: Bu röportaj, Steve King’in 31 Aralık 2021’de yürürlüğe girdiği emeklilikten önce gerçekleştirildi. Onlarca yıldır evcil hayvan endüstrisine hizmet etti ve yeni girişimlerinde ona iyi diliyoruz. Appa, Başkan ve CEO için yeni bir arama yapıyor.

Kimseye pandemi sırasında bir evcil hayvan almayı sorun ve cevap aynı, “Daha önce onsuz (ya da onun) nasıl yaşadım!” Steve King, Amerikan Evcil Hayvan Ürünleri Derneği (APPA) Başkanı ve CEO’su gönülden kabul ediyor. Goodnewsforpets.com Editör Lea-Ann Terminder uzun zamandır King’in insan-hayvan bağı üzerindeki çalışmalarının hayranı. Kısa bir süre önce sevgili evcil hayvanının ailesinin hayatına nasıl geldiğine, derneğin pandemi sırasında çalışması ve Appa’nın 2020 sektörünün 2020 eyaleti raporunda evcil hayvan endüstrisi satışlarının arkasındaki içgörüler ve 2021’de daha fazla bekleyeceğinin hikayesini paylaştı.

Temel bilgilerle başlayalım. Bize Beagle Chase’den bahsedin.

Pandemi başladığında evcil hayvanımız yoktu. Köpeklerimizi kaybetmiştik ve bundan sonra ne yapacağımıza karar verdik – çok sayıda evcil hayvan gibi, tekrar dalmaya hazır değildik. Eşim ve ben evden çalışıyorduk ve dedik ki, başka bir köpek almalıyız. Böylece, Chase Beagle hayatımıza girdi.

Onu Temmuz ayında geçen yıl doğum günümde kabul ettik ve onlar gibi kalplerimize girdi. Teknemize çıkmayı seviyoruz ve o da bunu seviyor. Hala Pet Partners Board’dayım ve Pet Partners her yıl dünyanın en büyük köpek yürüyüşüne sponsor oluyor ve o ve ben buna katıldık. O sadece ailemize harika bir katkı.

Pandemik sonrası yansımalar

2019 yılında Appa Başkanı ve CEO’su seçildiniz. 2020’de pandemik vuruş, sadece bir yıl işe girdi. Global Pet Expo 2020 zamanında, hepimiz Asya’daki meslektaşlarımızı kaçırıyorduk ve henüz ne olduğunu henüz bilmiyorduk. 2020’de nasıl hissettiğine ve şimdi nasıl hissettiğine dair bir yansıma var mı?

Herkes gibi biz de pandeminin ciddiyetiyle şaşırdık. Başlangıçta, Çin’den seyahat yasağının etkileri ve oradan arkadaşlarımızın ve meslektaşlarımızın gösteriye katılamaması dışında, geçen yıl Global Pet Expo’dayken pratik olarak şirket gibi görünüyordu. Bir ay içinde bütün dünyanın kapanacağını bilmiyorduk. Appa, üyelerimize yardım etmek için ne yaptığımızı nasıl değiştirmemiz gerektiğine hemen baktı – yine pandeminin ne kadar süreceğini bilmeden. Birçok insan, aylar ve aylar bir yıla dönüşmemiş haftalar hakkında konuştuğumuzu hissetti. Appa, pandeminin çeşitli yönlerini ele alma konusunda dönen üyelerimize eğitim içeriği sunmaya başladı.

Yaptığımız eleştirel bir yer değiştirme, üyelerimizin bu süre zarfında şirketlere yardım etmek için uygulanan çeşitli hükümet programlarından yararlanmasına yardımcı olmaktı, yani Carees Yasası ve Maaş Koruma Programı (PPP). Şirketlerin hayatta kalmasına yardımcı olmak için geliştirilen konularda web seminerleri vardı. Appa, perakende evcil hayvan mağazalarının faaliyet gösterebilmesi için evcil hayvan mağazalarının temel şirketler olarak ilan edilmesini sağlamak için Pet Industry Ortak Danışma Konseyi (Pijac) ve diğer endüstri kuruluşlarıyla birlikte çalıştı. Çok sayıda diğer satıcı kapanırken, açıkça evcil hayvan sahiplerinin evcil hayvanları için ihtiyaç duydukları yiyecek ve malzemeleri almak için bir yere ihtiyaçları vardı.

Pandemi sırasında hayvanlarını nasıl gördüklerine ve alışveriş uygulamalarının nasıl değiştiğine göre evcil hayvan sahibi davranışına ve trendlere bakan bir dizi Covid-19 nabız çalışması gerçekleştirdik. Bu, üyelerimizin tüketicilerin ne yaptığını anlamalarına yardımcı oldu ve kritik bir süre boyunca gerçekten değer sundu.

Pandemiyle bize yardım eden evcil hayvanlar

“Sınıfta Evcil Hayvanlar” aracılığıyla insan-hayvan bağının gücünün yorulmak bilmeyen bir şampiyonu oldunuz ve Appa Başkanı ve CEO’su olmadan önce evcil hayvan bakımı sayımı. Hayvanlar bu pandemi boyunca bize nasıl yardımcı oldu?

Pandemi sırasında insanlar hayvanlarına döndüler. Arkadaşlarınızla ve hatta diğer aile üyeleriyle bile olamadığınızda evde evcil hayvan arkadaşlığı yapma yeteneği son derece önemliydi. Pandemi tarafından getirilen tüm sosyal izolasyon ve zihinsel yorgunluk çok zordu. Kuşkusuz, çocukların evde tutulması ve diğer normal aktivitelerinin çok sayıda sporu gibi kısıtlandığı ve günlerinde evcil hayvan sahibi olan okuldaki diğer çocuklarla etkileşime girememeleri önemliydi.

Aslında, ilk uyaran kontrollerinden bazıları Mart ve Nisan aylarında ailelere gittiğinde, genellikle küçük çocuklu ailelerle ilişkilendireceğiniz hayvan türlerinde satışlarda büyük bir artış gördük. Gine domuzları ve hamsterlar gibi hayvanların satışları, çocukları eğlendirmek için ceplerinde biraz ek paraya sahip olmanın ve onu kaçamak ve seyahat gibi şeylere harcayamamasının doğrudan bir sonucu olarak ortaya çıktı. Bu iki şey arasında doğrudan bir korelasyon vardı.

Küçük hayvanlara sevgi vermede devam eden büyüme

Köpeklerimizi ve kedilerimizi seviyoruz, ama aslında AccoAppa’ya, küçük hayvan kategorisi toplamda yüzde 30 artışı artırdı. Bunun küçük hayvan kategorisinde çok daha fazla aktivite getirdiğini düşünüyor musunuz?

Bu kategori su balıkları, sürüngenler, kuşlar ve hamsterlar, daha önce tartıştığımız küçük çocuklar için gerbilleri içerir. Pandemi sırasında büyük bir artış, insanların evde çok daha fazla zaman geçirmesiydi. Zamanla sürdürülmesi muhtemeldir. Bu hayvanların bakılması ve yiyecek, ikram ve oyuncaklara ihtiyaç duyulması gerekecektir. Hayvanları sağlıklı ve mutlu tutmaları gerekecek.

Başka bir yönü, tatlı su balık tankının ev dekorunun bir parçası olmasıdır. İnsanlar evde çok daha fazla zaman geçiriyorlar ve genel ev tasarımlarını yükseltmek ve güzel bir balık tankı gibi şeyler eklemek için çok daha fazla para harcadılar.

Pandemi sırasında hayvanların değeri hakkında daha önce konuştuk. Balıkların özellikle daha düşük tansiyonun ve insanların yeni yaşadığımız gibi yüksek kaygı döneminde çok daha rahat hissetmelerini sağladığını biliyoruz. Bence insanlar sadece ev ortamını çok daha güzel hale getirmekle kalmayıp, aynı zamanda nasıl hissettiklerinde de değeri görecekler.

Köpek ve Kedi Evlat Edinme

Köpek ve kedi evlat edinme düştü. Bu, genel olarak ilerleyen endüstri için neyi temsil ediyor?

Barınaklarda hayvanlara sahip değildi (ithalat kısıtlamaları ve kapalı vb. Evlat edinmenin köpek ediniminin yaklaşık üçte birini ve kedilerden yaklaşık% 35’i temsil ettiğini belirtmek önemlidir. Bu hayvanların üçte ikisi, elbette aileler, arkadaşlar ve yetiştiriciler olan diğer kaynaklardan ve daha sonra içeri girmeye başlıyor. Sığınaklardan benimsenen sayının düştüğü, ancak bu geri tepmesi muhtemeldir.

Özellikle pandemiyle ne yaptığımızı gördükten sonra köpeklerin arzının talebi karşılayacağına dikkat etmek önemlidir. Amerikan hanelerde bulunan hayvan sayısı artmış ve devam etmesi beklenebilir. Appa, bu yıl yeniden tanıtılan son Kongre’de tanıtılan bir tasarıyı destekliyor: Sağlıklı Köpek İthalat Yasası. American Veteriner Tıp Derneği (AVMA) ve Amerikan Kennel Club (AKC) ve ithal köpeklerin federal hükümet gözetimini geliştirecek diğerleri gibi gruplarla çalışıyoruz. Potansiyel olarak zararlı zoonotik hastalıkların bu hayvanlarla gelmemesi için uygun veteriner sertifikalarına sahip olduklarından emin olmak istiyoruz.

Appa, ithalatın muhtemelen barınaklar ve diğer kaynaklar tarafından karşılanmayan giderek daha önemli bir köpek kaynağı olacağını düşünüyor. Bu hayvanların sağlıklı ve iyi bakıldığından emin olmak istiyoruz. Bu yasa tasarısı, federal hükümetin bu ithalatı çok daha yakından düzenlemesine yardımcı olacak parayla önemli bir unsur olabilir.

Evcil hayvan maması büyümesi ve trendleri

Appa’ya göre, evcil hayvan maması ve ikramları, piyasaya 42 milyar dolarlık satış veya% 15,1 artışla hacim artışı açısından yönlendirdi. Ürün seçiminin çoğalması olmaya devam ediyor. Hacim eğilimler, deneme veya stoklamada mı? Bu kategorinin pandemik dersler olarak düzleştiğini görüyor musunuz?

Evcil hayvan mamalarında stoklama zaten geri çekildi. İnsanların evcil hayvanları için yiyecek alamayacakları konusunda çok fazla sorun vardı. Burada ve orada bazı spot kıtlıklar olmasına rağmen bu çoğunlukla azalıyor. Bu, hammadde tedarik sorunları ve COVID güvenlik protokolleri nedeniyle üretim sürecinin yavaşlaması ile çok daha ilgilidir. Gördüğümüz şey, satış dolarlarındaki artışı sağlayan General Pet Health için bir sorunla birlikte premiumlaşma eğiliminin devamıdır.

Global’de düzenlenen seminerlerle eve çarpan şey, en hızlı büyüyen evcil hayvan gıda kategorilerinden bazılarının üst düzey kategoriler olmasıdır. Toplam pazarın nispeten küçük bir kısmı olmasına rağmen, büyümeleri diğer gıda kategorilerinden çok daha yüksektir. Soğutulmuş ve taze fast food geçen yıl% 21 büyüdü ve dondurulmuş yiyecekler% 14 arttı. Diğer unsur, hanelerde bulunan tüm yeni hayvanlar büyümeye devam edecek ve çok daha fazla yiyeceke ihtiyaç duyacaklar, böylece bir etkisi olacak.

Sonunda muhtemelen bu yıl emtia fiyatlarında bazı enflasyonist unsurların devreye girdiğini göreceğiz. Gördüğüm tahminlerden bazıları, üreticiler hammadde için sahip oldukları daha fazla maliyetin bir kısmını geçtikçe, evcil hayvan gıda fiyatlarında yaklaşık% 5’lik bir artış olduğunu gösteriyor.

Evcil hayvan sahibi demografisi

Millennials, son birkaç yıldır evcil hayvan sahipliği ve harcamalarındaki payları açısından Boomers’ı aştı. Gen Z ile ilgili istatistikler 2019’da ilk kez bildirildi. Bu demografik özellikler ve 2020 için satın alımları hakkında yorum yapmak için şaşırtıcı bir şey var mı?

Tüm kuşak demografilerini çok yakından inceleyen birçok ulusal evcil hayvan sahibi anketi, Haziran ayına kadar çıkmayacak. Numaraları, sahaya çıkarak eğmek istemedikd pandemi sırasında. Genel olarak, bu nesillerin hayvanları ailenin üyeleri olarak gördüklerini biliyoruz, hatta Boomer neslinden çok daha fazla. Boomers’ın lüks olarak gördüğü ürünleri evcil hayvanlarının bakımı için gerekli olarak kullanırlar. Evcil hayvan teknolojisi, takviyeler, moda büyüdü, çünkü binyıllar piyasanın en büyük evcil hayvan sahibi segmenti haline geldi.

Geçen yıl yaptığımız bazı çalışmalara bakarak ve özellikle Gen Z üretimi ile eğilimleri tanımlamak daha fazla bakmak ilginç olacak. Gerçekten evcil hayvan sahipleri kadar kendi başlarına geliyorlar. Hayvanlarını çok fazla arkadaş ve arkadaş olarak görüyorlar, binyıllardan çok daha fazla. Hanehalkı kurmaya ve işgücüne girmeye başladıklarında, hayvanlarını sağlıklı ve memnun ve hane halkının bir parçası tutmalarına yardımcı olduklarını düşündükleri bu tür ürünleri desteklemeye devam edecekler. Millenials’ın güçlü satın alma uygulamaları Gen Z üretimi ile devam ediyor.

Yeni evcil hayvanlar için artan veteriner bakımı

Önemli bir 32.3 milyar dolar temsil eden veteriner bakımı ve ürün satışları hakkında konuşalım. Bu hizmet alımlarını neyin yönlendirdiği konusunda biraz daha fazla parçalayabilir misiniz?

Amerikan Veteriner Tıp Derneği (AVMA), veteriner hekimlerin Mart – Ağustos 2020 zaman diliminde haftada veteriner kliniklerine getirilen yeni hayvanlarda% 50’lik bir artış yaşadıklarını bildirdi. Banfield, Ocak ayı sonlarında veya bu yılın Şubat ayının başında bir raporda, 2020’ye karşı 2019’da veteriner ziyaretleri için genç köpeklerde% 9,2’lik bir artış ve% 12,4 daha fazla çocuk kedisi olduğunu bildirdi. Bin hastane, kliniklerine gelen yeni hayvan sayısında önemli bir artış gördü.

E-ticaret Vs. MAĞAZADA

E-ticaret bu kadar çok satın alım ve üretim zorlukları kullanırken, bağımsız satıcıların başarıyla rekabet etmesinin bazı yolları nelerdir?

Beklenmedik başarı elde eden bir şey, çevrimiçi olarak satın alınmak/pikap olarak satın almaktı. Aynı gün çevrimiçi satın alabilir ve mağazadan alabilirsiniz. Saf çevrimiçi şirketlerin bu hız ve rahatlık sunması zor. Bazı perakende mağazaları, müşterilerin evlerine teslim etmek için Uber gibi üçüncü tarafları da kullanıyor. Bu, müşterilerine hizmet etmek için çok kanallı yöntemlerinin bir parçası. Müşteriler ayrıca çok kanallı bir konuda geleneksel mağazalarla etkileşim kurma eğilimindedir. Satın almak için mağazaya gelen müşteri, mağazanın sitesi aracılığıyla çevrimiçi satın alımlar da yapacak ve ya evlerine teslim edecektir ya da mağazada alacaktır.

Çevrimiçi varlığına yatırım yapan mağazalar ve siteleri aracılığıyla e-ticaret yapma yetenekleri başarılı olmaktadır. Mağazalar, müşterileri için bir topluluk ve içerik oluşturmak için çevrimiçi varlıklarını kullanıyor. İnsanların sitelerine geri dönmesini ve hangi yeni bilgilere sahip olduklarını veya diğer evcil hayvan sahipleriyle bağlantı kurma yeteneğini görmesini sağlar. Bunların hepsi, evcil hayvan mağazalarının e-ticaretle rekabet etmek için çok verimli kullandığı tekniklerdir. Aşılar dışarı çıktıkça ve insanlar mağazada alışverişte çok daha rahat hissettikçe, köpeklerinizi sizinle birlikte evcil hayvan mağazasına getirme ve yeni ürünler görme yeteneği, mağaza içi satışlar toparlanacak.

Endüstri istatistikleri

Endüstri istikrarlı bir şekilde yükselişte. Sonra pandemi vurdu. Hiç sektörün pandemide 100 milyar doların üzerinde satış yapacağını düşündünüz mü? 2021 için tahmininiz nedir?

Biz kesinlikle şaşırdık. 2020 için orijinal projeksiyonumuz 100 milyar doların altındaydı. Pandeminin ilk günlerinde, ürün satışlarının, özellikle zorlu ürünlerin yıl için önemli ölçüde düşeceğini gösteren raporlar aldık. Pet hizmetlerinde yaklaşık% 21’lik bir düşüşle bile, endüstrinin herkesi şaşırttığı artış. Pandemi sırasında gerçekten çok zorlanan kategori buydu. Anlaşılır bir şekilde seyahat etmeyen insanlarla, tahta ve evcil hayvan oturmasına daha az ihtiyaç vardı. Pandeminin başlarında, damatlar ameliyat edemediler çünkü temel işletmeler olarak kabul edilmediler.

2021 için,

Daisy The Curly Cat, Yeni Yıl Kararları hakkında konuşuyor

Eklentiler ButtonsShare’i FacebookFacebookFabookShare’e PinterestPinterestPinterestShare’e Moreaddthismore’a PinterestPintertwittershare’e anlatıyor

Bu, hepimizin geçmiş yıl hakkında düşünmesi ve gelecek yılı nasıl daha iyi hale getirebileceğimize karar vermesi gereken çok büyük ve temel bir zamanıdır. Son zamanlarda bunu çok düşündüm. İyileştirilmesi gereken çok sayıda alanım olmadığı için bu benim için özellikle zor bir görev!

En zor düşündükten ve düşündükten sonra, enerjilerimi kardeşim Harley’e odaklamayı seçtim. Harley’nin 2014 için iyileştirme kullanabileceği çok sayıda alan var. İşte Harley için kararlarım:

İkramlardaki adil payınızdan çok daha fazlasını yemeyin.

Kürkünüzü tımar etmek için çok daha fazla zaman harcamaya çalışın.

Oynamayı bitirdikten sonra oyuncaklarınızı alın.

Çöp kutusunda bir karmaşa yaptığınızda, lütfen örtün!

Lütfen uyumak için tüm iyi yerleri saklamayın.

En önemlisi, böyle bir manyak olmayı bırak!

Harley, 2014 yılında tüm bu kararları karşıladığınızdan emin olmak için sana koçluk yapacağım. Çiğneyebileceğimden çok daha fazla ısırmış olabileceğimden korkuyorum!

Harley: Karar nedir?

2014 için kararlarınızı henüz verdiniz mi?

Uncategorized

Gözden Geçirme: Chicago banliyölerinden turuncu bir tablon olan Buffy The Feline

Buffy’nin şaşırtıcı hayatı telaşlı bir kedi. Hayatının programı boyunca, bu yakışıklı çocuk bir barmen, bir yargıç, bir DJ, bir öğretmen ve bir diş hijyenistiydi. Günlerini toplu taşıma, bakkal alışverişine giderek ve uzun bir günün sonunda soğuk bir içeceğin tadını çıkararak geçirir. Aynı şekilde, bahçeyi biçme ve yakacak odun doğrama gibi ev işleri yapar, ancak endişe duymaz, çok çalışmanın yanı sıra Buffy de tam olarak nasıl rahatlayacağını anlar. Hafta sonları, plajda yola çıkıyor, balık tutmaya gidiyor ve müzik dinleyerek rahatlıyor.

Buffy the Cat’in muhteşem hayatında, ödüllü bir multimedya evcil hayvan tarzı uzmanı olan Sandy Robins, Paul Smulson’un değerli kedisinin fotoğraflarına ses veriyor. Smulson, onun yanı sıra diğer yarısı Buffy’yi ve kardeş dumanı kucaklayana kadar bir kedi meraklısı olduğunu bile bilmiyordu. Smulson.

Resimler muhteşem ve Sandy’nin esprili altyazıları sizi gülümsetecek ve genellikle yüksek sesle gülüyor. Yazarlar sigorta, kitaptaki resimlerin hiçbirinin resim düzenleme yazılımı ile manipüle edilmediğini iddia ediyor, bu da onları daha da dikkat çekici hale getiriyor.

Kedilere kıyafet koymanın hayranı değilim, aynı zamanda kitapta sadece bir avuç var. Resimlerin geri kalanı tüm yakışıklılarında sadece Buffy. Bazı insan ortamlarında bu kedinin yan yana yerleştirilmesi, bir kedi onarımının yanı sıra bir gülümsemenin yanı sıra geri döneceğiniz eğlenceli bir bit kitap üretir.

Sandy Robbins, 1. Yıllık Ulusal Tabby Günü’nü tanıttı

Bu kitabın yayınlanmasını kutlamak için satın al, Sandy Robins, Toyby Cats’ı kutlamak için ilk yıllık Ulusal Toyby Günü’nü tanıtacak. Festivaller 30 Nisan’da New York’ta Bidawee Hayvan Barınağı’nda yer alacak. Etkinlik hakkında çok daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Ingrid Kralı

Aynı şekilde:
Gözden Geçirme: Lil Bub’ın Lil Kitabı: Dünyadaki En Fantastik Feline’nin Şaşırtıcı Hayatı

Gözden Geçirme: Doktorum olarak evcil köpek, hemşirem olarak kedi: Bir hayvan sevgilisinin sağlıklı, mutlu ve muhteşem bir yaşam rehberi

Gözden Geçirme: Bob’un Bit Kitabı: Streetwise Feline’den Yaşam Dersleri

«Hediye: Tortude’un İmzalı Kopyası: Büyük Bir Tutumla Kedilerin Büyük Kitabı
Killer Mevzuat Şampiyonu »

Yanıt bırak Cevap İptal Et
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *
Yorum *
İsim *

E -posta *

Bir yorum bırakarak, bu web sitesi tarafından verilerinizin toplanmasına katılırsınız.
Gizlilik Politikası.
*

E-posta aracılığıyla takip yorumlarını bana bildirin. Aynı şekilde yorum yapmadan abone olabilirsiniz.

Δ

Uncategorized

İhale Sevgi dolu Köpek Yardım Köpekleri (TLCAD)

ile gönüllü olmak Bu yayın satış ortağı bağlantıları içerebilir. Bu yazıda belirtilen işten para veya ürün kazanabiliriz.
Son 7 yılda, Rehber Köpek Köpekleri’ne (GDA) rehber köpek yavrularını arttırıyorum ve son zamanlarda bir organizasyon için daha da artan ve eğitim almaya inanıyorum. Beni yanlış anlamayın, GDA için bir köpek yavrusu yükseltici olmayı seviyorum, ancak orada birçok fantastik yardım köpek organizasyonundan birine yardımcı olmaya devam ederken yeni şeyler keşfetmeyi son derece düşünüyorum.
Geçtiğimiz birkaç ay boyunca gezilere çıkacak ve ihale sevgi dolu köpek yardım köpekleri (TLCAD) ile eğitim dersleri alacağım. San Diego’da yaklaşık bir saat güneyde bulunan harika bir organizasyon.
İhale Sevgi dolu Köpek Yardım Köpekleri (TLCAD)
Tlcad labrador retriever trajtlcad’ın misyonunda:
Hayatları hizmet köpekleriyle dönüştürüyoruz.
Bu görevi yerine getirmek için, ihale Loving Canines Assistence Dogs, Inc. (TLCAD):
Doğal eğilimi ve benzersiz yetenekleri, bir müşterinin karakteriyle ve özel ihtiyaçları eşleştirmenin faydalarını anlar.
Hem köpek hem de müşteri için uzun vadeli başarı sağlamak için, eğitimin mümkün olduğunca erken başladığını ve köpeğin çalışma ömrü boyunca dayanıyor.

Bu hedefin sonuçlarına şununla tanık olabilir:
Özel ihtiyacı, zorluğu veya engelliliği olan ve aktif olarak katılan ve çevrelerindeki dünyaya katkıda bulunan bireyler.
Profesyonel, güvenilir ve mutlu çalışan bir köpek için temel ayarlayın.
Artan anlayışın yanı sıra halk eğitimi ve yardım köpekleri.

Ben de tlcad
Bahsettiğim gibi, köpek bakıcı atölyesine ve 8 haftalık fitness eğitmeni kursuna gitmenin yanı sıra bir dizi gezi de dahil olmak üzere birçok TLCAD etkinliğine katılma şansım oldu. Bu organizasyonda çalışan harika insanları olduğunu belirtmeliyim!
Eğitimde tlcad labradoodle

Ancak, beni TLCAD için gönüllü bir fitness eğitmeni olarak çalışmamı engelleyen gerçekten bir temel nokta vardı…
San Diego’da Sylmar, CA’dan (GDA birincil kampüs) gerçekten daha iyi olan bulunurlar, ancak büyük fark, yakınımda başka fitness eğitmeni yoktur (Orange bölgesinde San Diego’nun yaklaşık 1 saat kuzeyinde çevrimiçi). GDA, 50’den fazla köpek yetiştiricisinden oluşan sadık bir turuncu bölge grubuna sahiptir. Bu destek grubunun sadece profesyonel yükselticilerin endişelerini zıplamak için değil, köpek bakıcıları için seçenekler sunduğundan son derece önemli olduğunu keşfettim.
Köpek bakıcılarının önemi
Bir rehber köpek yavrusu yükseltici olarak, yakınlarda bir köpek yavrusu bakıcısının olmasının önemli olduğunu keşfettim. Sadece birkaç saat ya da bir gün boyunca bir köpek yavrusu bakıcıına ihtiyaç duyduğum anın sık sık bulunduğu görülüyor. Mükemmel bir örnek bir düğün. Bu yaz gideceğim birkaç tane var. Düğünler sadece birkaç saat sürüyor ve çiftini son derece iyi anlamadığım sürece normalde eğitim almayacağım bir etkinlik. Sadece birkaç saat boyunca bir köpek yavrusu bakıcısı gereksinim ve 5-10 dakika içinde bir tane olması oh çok uygun.

Yakınlarda üst düzey bir köpek yavrusu bakıcıları olduğunu anlıyorum, ancak farklı bir organizasyon için bir köpek yavrusu eğitmenin yanı sıra yükseltmeyi seçmeden önce düşündüğüm bir şey. Bir köpek yavrusu eğitmeni/yükseltici olarak gönüllü olmayı seçerken aynı seçeneğe sahip olmayabilirseniz, kesinlikle seçeneğiniz varsa düşünmeniz gereken bir şeydir.
Sadece bir köpek veya köpek ev sahibi olarak almayı planlasanız bile, uzaktayken köpeğinizle veya köpek yavrusu ile ne yapacağınıza inandığınızdan emin olun. Tatile giderken köpek yavrusu nereden alacaksınız? Köpek yavrusu oturmak isteyen bir evcil hayvan dostu arkadaşlarınız var mı?
Yaptıklarınız için teşekkür ederim!
İhale Sevgi dolu Köpek Yardım Köpekleri (TLCAD) harika bir organizasyon! Umarım gelecekte yavrularından biriyle çalışma imkanı elde edeceğim. TLCAD ile gönüllü olmayı düşünüyorsanız, daha fazla bilgi için web sitelerine gidin.

Bir rehber köpek organizasyonu, servis köpek organizasyonu, hayvan barınağı veya kar amacı gütmeyen başka bir tür olsun, kuruluşunuzla gönüllü olmadan önce ne tür şeyler düşündünüz? Bize aşağıdaki yorum bölümünde anlatın.
Yavrularımız için en iyi seçimler
En İyi Köpek Oyuncak Biz Seviyoruz: Calmeroos Puppy Oyuncak W/ Kalp Atışı ve Sıcak Paketler – Yeni yavrular için mükemmel. Yeni evlerinde sadelik stresine ve kaygıya yardımcı olur.
En İyi Köpek Çiğnemiz: Bones & Chews Bully Sticks – Hepsinull

Family evcil hayvanlarda uygunsuz idrara çıkma

AddThis Paylaşım ButtonsShare’e FacebookFacebookFabookShare’ye PinterestPinterestPinterestShare’e Moreaddthismore

Uygunsuz idrara çıkma, hem köpeklerde hem de kedilerde tipik bir bilimsel sorundur. Veteriner hekimler olarak ilk hedeflerimizden biri, uygunsuz idrarın davranışsal veya tıbbi nedenlerden dolayı olup olmadığını keşfetmektir. Davranışsal sorunlar, hem de son derece genç hem de eski evcil hayvanlarda tipiktir. Birçok yavru (özellikle oyuncak ırkları) tamamen ev trenine birkaç ay sürecektir.

Diğer spektrumda, daha yaşlı aile evcil hayvanları, olumsuz idrara çıkmaya yol açan diğer geriatrik tıbbi sağlık sorununa ek olarak, uygunsuz idrara çıkmaya yol açan yaşlı modifikasyonlar gösterebilir.

Uygun olmayan idrara sahip herhangi bir evcil hayvan, toplam fizik muayeneye ve bölgesel veteriner hekimlerinde yapılan idrar analizine sahip olmalıdır. Gerekirse, ekstra kan testleri, röntgen veya ultrason da yapılabilir. Bu sorun için önemli bir diferansiyel, evcil hayvanın, yattığı veya uyuduğu yerde istemeden sızdırıp sızdırmadığı veya idrara çıkma ciddiyeti olup olmadığıdır.

İnflamasyon veya enfeksiyondan beri inkontinans kesinlikle uygunsuz idrara çıkmadan farklı bir şekilde ele alınır. Tedavi, altta yatan tetikleyicilere bağlı olacak ve antibiyotikler, amitriptilin gibi anti-spazmodik ilaçlar veya bu tutamayan evcil hayvanlar için reçete proin gibi ilaçları içerebilir. Anipril (yani selegilin) ​​gibi ilaçların yanı sıra inanılmaz saf omega 3 gibi yağ asidi takviyeleri ve proneurozon gibi antioksidanlar eski evcil hayvanlara yardımcı olabilir.

Tutarsızlık

Leo’nun Yağmurlu Günü Maceraları

ButtonsShare’i FacebookFacebookFacebookShare’e PinterestPinterTwitterShare’e PinterestPinterestPinterestShare’ye Moreaddthismore 8’e paylaşmak

Leo Yağmurun Kesinlikle Seviyor ve Her Şey Günde Oynayacak
Ve gece, seçim sağladı. Sadece büyülenmekle kalmıyor, atlamayı seviyor
Yolundaki tüm su birikintilerinde. Bunu yaparsa şaşırmamasına rağmen
Çünkü tam bir havlu kurutma seansının geldiğini ve almayı sevdiğini anlıyor
havlu kurudu.

Ne yazık ki onun için yağmurda durmayı sevmiyoruz
Yağmur maceraları her zaman kısa ömürlüdür. Yani birkaç gün yağmurumuz olduğunda
Arka arkaya, Leo ikinci güne kadar bir “kabin ateşi” durumu kurar. Üçüncüsü,
Muhtemelen deli oluyor. Çünkü o büyük bir çocuk, onu egzersiz yapmak zor.
düzgün içinde. Küreyi koridordan atmak onun için yorucu olur
ikinci atış.

Son zamanlarda, onu başka şekillerde eğlendirmeye başladım. Yani
Tercih ettiğim, Seek’in yanı sıra saklanıyor. Dediğim gibi, dairemiz
O kadar büyük değil, ancak Leo’dan bazı harika saklanma alanları için çok büyük. Ne zaman ben
Bir kapının arkasına saklanın ve telefon görüşmesi Leo’nun adı
Sesimi duydum, ancak araştırdığı anda orada olmadığıma inanıyor,
Dairedeki diğer yerleri inceleyecek ve inceleyecek. Küçükleri duymak komik
Jingle yakası evin etrafında paça yaparken yapar.

Kapının arkasında olduğumu anlayamasa da,
Leo beni keşfetmeye çalışırken oldukça akıllıca. Onu yatağın altında kokladığını gördüm
Ve hatta bana göz atarak birkaç yastığı ters çevir. Beni içeride keşfedemezse
Birkaç dakika tipik olarak da öngörür. Ancak, kendimi açığa çıkardığımda
Kuyruğu sallanmasıyla koşmaya gelecek.

Uncategorized

Central Garden Pet, yeni ve gelişmiş konfor bölgesi sakinleştirici ürünler

Konfor Bölgesi sakinleştirici ve çoklu kedi difüzörleri tanıttı

Comfort Zone, veteriner hekim tarafından önerilen, ilaçsız feromon teknolojisini yeniden tasarladı. Şirkete göre, kediler için yeni ve gelişmiş Comfort Zone® sakinleştirici ürünler, kedilerin doğal yatıştırıcı feromonları, güvenlik ve güvenlik duygusu sunmak için taklit eden güncellenmiş formüller, stresle tetiklenen olumsuz davranışları büyük ölçüde azaltırken, güncellenmiş formüller işlevi görür. çizik, savaş ve püskürtme olarak. Comfort Zone® kedi sakinleştirici difüzörün, idrar işaretlemesinin azaltılmasında% 95 verimli olduğu ve yıkıcı çizilmeyi azaltmada% 93 verimli olduğu kanıtlanmıştır. Yeni Comfort Zone® Multi-Cat difüzörünün, çok katlı gerginliği ve çatışmayı azaltmada% 88 verimli olduğu kanıtlanmıştır. Comfort Zone® kedi sakinleştirmesinin yanı sıra çoklu kedi difüzörleri, daha uzun ömürlü difüzyon ve eskisinden çok daha fazla koruma için gelişmiş bir difüzyon sistemini işler. Yeni difüzör sistemlerinin, önceki sürüme kıyasla daha geniş bir alanda çok daha fazla difüzyon sunduğu kanıtlanmıştır. Aynı şekilde, kediler için sprey ve çizik yönetme spreyi ve diğer evcil hayvan alışkanlıkları araçlarını içeren konfor bölgesi ürünleri, konfor bölgesi hakkında daha fazla bilgi için Petco, Amazon.com, Chewy.com’da ve ABD genelinde bağımsız evcil hayvan satıcılarında sunulmaktadır. Sakinleştirici ürünler, bkz.