Bir ham evcil köpek maması podcast’i bulduk! Ham Pet Dog Food Truth

Podcast’leri seviyorum ve neredeyse her gün onları dinliyorum, genellikle evcil köpeğim yürüyüş ve evcil hayvan oturan müşterilerim arasında ileri geri giderken.

En sevdiğim Podcats, Pat Flynn’in Akıllı Pasif Gelir Podcast ve Darren Rowse’nin Pro Blogger’daki blog önerilerinden Tim Ferriss Show ve Andrew Warner’ın Mixergy’deki girişimci başlangıç ​​hikayelerindeki hizmet ve çıkışlara kadar uzanıyor.

Açıkçası, bu podcast’lerin hiçbiri, Tim Ferriss’in evcil köpeği Molly’nin kayıt oturumları sırasında havlayarak her zaman ve sonra kendini duymasını istemediğiniz sürece, ham besleme ile ilgili konuları bir yana, köpeklerle ilgilenmiyor musunuz?

Bu nedenle, kişisel tutkumla ilgilenen bir podcast ile karşılaşmak nadiren – ham besleme – ve köpekler için çok daha fazla tür uygun diyet destekçileri için gerçekten yararlı içerik kullanıyor.

Aslında bu kutuları işaretleyen bir podcast bulduğumda ne kadar stoklanmış olduğumu hayal edebilirsiniz!

Ham Pet Köpek Yemek Podcast – Çiğ Pet Köpek Yemek Gerçeği

Bulduğum ham evcil köpek maması podcast’si ham evcil köpek maması gerçeği olarak adlandırılıyor ve Colorado merkezli bir ham evcil köpek maması tüccarı olan Raw Pet Dog Food and Company’den Dede Murcer Moffett tarafından barındırılıyor.

Dede, kemerinin altında 17 yılı aşkın ham besleme deneyimi olan sertifikalı bir köpek beslenme uzmanıdır. Ham evcil köpek maması diyetinin 23 yıllık gazisi Carmen Gaudreau ile birlikte ev sahipliği yapıyor.

Şovları podcast platformu blogtalkradio.com’da bulunabilir, ancak iTunes’da veya diğer tüm şovlarım için kullandığım podcast uygulaması aracılığıyla mevcut değildir. Bu küçük bir rahatsızlık çünkü uygulamamdaki normal podcast kütüphaneme ekleyemeyeceğimi gösteriyor. Aslında barındırıldığı web sitesini açmam ve orada “Oynat” ı tıklamam gerekiyor. #İlk dünya problemleri

Bu yüzden arabamdaki içeriklerini dinlemek yerine, biraz kesinti yaşadığımda kanepemde dinliyorum. Tüm bölümler 20-45 dakika uzunluğundadır-yavrularla yatarken bir fincan kahve veya bardak beyaz şarap dinlemek en iyisidir.

Bunu yazdığım zamandan itibaren mevcut olan 27 bölümden birkaçını dinledim ve gerçekten ham besleme bilgeliğinin külçeleriyle dolu takozlar. Bayıldım! Şimdiye kadarki favorilerim #1, 9, 12, 18 ve 27 bölümleri.

Mevcut bölüm listesini buradan görüntüleyin.

Çiğ evcil köpek maması gerçeği üzerinde tartışılan ham besleme konuları:

Bir çiğ evcil köpek maması diyetinin avantajları:

Kibble ile beslenen köpeklerin çiğ beslenen köpeklere dönüşümü-sağlıklı ceket, cilt, tırnaklar, kulaklar, dişler, daha az kaka, artmış yaşam süresi
Diyabet ve artrit, çiğ diyette daha büyük ırklarda daha az yaygındır, çünkü vücutlarında iltihaplanmaya neden olmaz
Çiğ gıda diyetindeki sindirim enzimleri, bir köpeğin sindirim sistemini destekleyin ve karaciğer, pankreas ve böbreklerin fazla mesai yapmak zorunda olmadığından emin olun
Kanser nedeniyle tehlikeye atılan bağışıklık sistemlerinden muzdarip köpekler hala çiğ yiyebilir
Poop – Beslenen protein tipine bağlı olarak farklı renkler
Veteriner faturalarının tasarrufu, kendi çiğ yemeklerinizi bir araya getirmekten çok daha pahalı olan beslemeye (ticari) ham (ticari) çok daha pahalıdır.

Ham besleme temelleri:

Hangi çiğ kemikler beslemek için en iyisidir
Av modeli ve BARF modeli ham besleme arasındaki fark
Kilo Sorunları – Çiğ evcil köpek mamasının tartılması neden bir köpeğin yemeklerini göz küresi yapmaktan daha iyidir?
Çiğ gıda diyetini çevreleyen efsaneler

Ham besleme hakkında daha fazla ayrıntı:

Her Şey Yeşil İşkembe – Sindirim sorunları olan köpeklere yardımcı olur ve seçici yiyiciler için mükemmeldir. Kokulu gıda tüm esansiyel yağ asitleri ve probiyotiklerden oluşur ve köpekleri yemeye teşvik eder – kedilerin aksine, koku duydukları (tat değil) yiyorlar.
Çiğ yumurtalar% 100 sindirilebilir
Ham protein kaynaklarının rotasyonu, özellikle hamile kaltaklar için önemlidir
Genel olarak değiştirmek tadı dışında harika – farklı kesimleri ve çiğ et türlerini beslerken amino asitlerde ve esansiyel yağ asitlerinde eksiklik yok
Çiğ balık kalsiyum – magnezyum – fosfor oranı için en iyisidir
Kalsiyum ve Magnezyum Nasıl Birlikte Çalışır – Kalsiyum Kaslar Sözleşmesini Yapar, Magnezyum onları rahatlatır

Veterinerinizle çiğ bir diyet hakkında konuşmak:

Köpeklerde ve insanlarda Salmonella ve E.Coli zehirlenmesinin irrasyonel kaygısı hakkında standart veterinerinizle nasıl konuşulur. Bu, asidik evcil köpek midelerinden bahsetmek, Salmonella’nın alınabileceği çiğ etin ve gıda ile ilgili olmayan alanların uygun şekilde yönetilmesini içerir (durgun su kütleleri, kuş besleyicilerinin etrafındaki alanlar, kuşların uçtuğu açık alanlar)
Ofislerine girmeden önce sorularla kendinizi silahlandırarak çiğ diyetle ilgili onaylamayan veterinerinizle nasıl konuşulur, örneğin:

– “Yükselen köpeklerde diyabet değil mi?” (Karbonhidratlarla bağlantılı) – “Kibble’da çok fazla nişastalı karbonhidrat yok mu?” – “Bir evcil köpeğe dengeli bir çiğ diyet beslemenin avantajlarının ne olduğunu biliyor musunuz?” – “Ya çiğ evcil köpek maması Don ‘ t beğenin? ”

Kibble ile beslenen köpeklerle ilgili konular:

Podcast bölümleri genellikle ham besleme ile ilgili soruları kapsamakla birlikte, Kibble ile beslenen köpeklerde birkaç yaygın sorunu da vurgulamaktadır. Dede &Carmen, kuru evcil köpek maması ile ilgili sorunlara atıfta bulunan bazı ilginç görüşleri paylaşıyor, örneğin:

1. Kuru ve kalınlaşmış ciltten muzdarip kibble ile beslenen köpekler, hangi enzim eksikliğinden muzdarip olduklarını bulmak için veterinerde bir enzim profiline sahip olabilir.

2. Kibble ile beslenen köpeklerde yaz aylarında yüksek pankreatit insidansı potansiyel olarak iklim kontrollü olmayan depolarla bağlantılıdır Kibble, Kibble’daki yağların bozulmasına neden olur.

3. Hassas mideleri olan köpeklerde sindirilebilirliği çok daha kolay hale getirmek için, çiğ ve kibble sadece kibble’dan çiğe geçerken karıştırılmalıdır (birlikte karıştırılmış günlük kuru ve çiğ gıda yemeklerinin aksine).

Ham evcil köpek Fare Truth’un sahip olabileceğiniz bir veya birkaç ham besleme ile ilgili soruyu kapsama şansı yüksek! Ham besleme hakkında standart veterinerinizle nasıl konuşulacağına dair önerileri kişisel olarak buldum.

Ham besleme hakkında herhangi bir sorunuz var mı?

Yorumlarda bize bildirin! Sorularınıza cevap vereceğiz veya sizi en iyi kaynağa yönlendireceğiz.

Barbara Rivers, iki boksörünü besleme konusunda düzenli olarak yazıyor. O bir blog yazarı ve kahve üzerinde K9s blogunu koruyor.

İlgili blog yayınları:

Susuz evcil köpek ikramları nasıl yapılır
Ekonomik çiğ kemikler nereden alınır
Ev yapımı çiğ evcil köpek maması

Craigslist’in köpek evlat edinme için önemli bir araç olmasının 5 nedeni

Craigslist, evlere ihtiyaç duyan köpekleri yayınlamak ve reklam vermek için olağanüstü bir yerdir.

Barınaklar ve kurtarma grupları kesinlikle Craigslist’te köpek yayınlamalıdır. Eğer yapmazlarsa, büyük bir köpek sever pazarını kaçırıyorlar.

Ne yazık ki, site son zamanlarda hayvan kurtarma dünyasında kötü bir rap aldı, ancak Craigslist aracılığıyla yeniden homanlanan hayvanların küfürlü evlere gitme olasılığının daha yüksek olduğuna dair bir kanıt yok.

Çok aşina olduğumuz bu hayvan kurtarma mitlerinden bir diğeri.

Aşağıdakiler, Craigslist’in neden bu köpekler için bu kadar önemli bir araç olduğuna inandığımla ilgili bazı örneklerim. Kabul edinse de katılmıyorum, umarım düşüncelerinizi yorumlara eklersiniz.

Craigslist çok daha fazla köpeğin sevgi dolu evler bulmasına yardımcı olur.

Ne zaman bir köpek veya kedi teşvik edersem, hayvanı her zaman iki haftada bir Craigslist’e gönderirim. Neden olmasın? Tamamen ücretsiz bir tanıtımdır ve hayvanları zaten evcil hayvanları evlat edinmek isteyen evcil hayvan severlerin önüne alır.

Kurtarma gruplarının tüm benimseyenler için tarama süreçleri vardır, bu nedenle benimseyenlerin başlangıçta nereden geldiği önemli değildir. Craigslist, köpeklerin çok daha fazla insanın önüne geçmesine yardımcı olur.

Geçen hafta, Mutt’un Facebook sayfasında, herhangi biriniz barınak veya kurtarma hayvanları için evler bulmak için Craigslist kullanıp kullanmadığını sordum. Anna Sieh, tüm koruyucu köpeklerinin Craigslist’te de reklamını yaptığını söyledi çünkü onları fark etmenin tamamen özgür bir yolu.

Bana mantıklı geldi!

Craigslist, insanların hayvanlarını kendi başlarına yeniden evlendirmelerine yardımcı olur

ABD barınaklarında çok sayıda sağlıklı köpek ve kediyi öldürmeyi bırakmak istiyorsak, bir adım, hayvanların ilk etapta barınaklara girmesini önlemektir.

Barınaklar ve kurtarma grupları zaten sınırlarına kadar uzatıldığından, bunların çoğu gelen hayvanları bireylerden gelen hayvanları kabul edemez veya kabul etmeyecektir. Böylece, bu hayvanları uzaklaştırırlar.

Peki, evcil hayvanlarını yeniden evlendirmek zorunda kalırlarsa insanların ne yapması bekleniyor?

Neyse ki, Craigslist insanları diğer sevgi dolu evcil hayvan sahipleriyle eşleştirmeye yardımcı olabilir ve evcil hayvanları için yeni evler bulmak için daha basit bir zaman geçirmelerine izin verebilir. Bu, açık kabul barınaklarına teslim olan köpek ve kedilerin sayısını geri çeker.

Evlat edinmek için bir köpek bulmak harika bir kaynak

Başka bir evcil hayvan benimsemeye hazır olduğumda, elbette Craigslist’i kontrol edeceğim.

Ace’i doğrudan önceki sahibi aracılığıyla kabul ettim (bir barınak veya kurtarmaya karşı) ve benim için çok olumlu bir deneyim oldu. Onunla tanıştım, birçok soru sormalıyım, davranışlarını gözlemlemeliyim ve sonunda dünyanın en iyi köpekini ücretsiz olarak eve götürmeliyim.

Craigslist’ten bir köpek nasıl alınacağına dair yazıma bakın.

Birçok insan Craigslist kullanıyor!

Gerçekten, bu yazıyı okuyan herkes Craigslist veya diğer çevrimiçi sınıflandırılmış reklamları kullanıyor. Bunun nedeni, bilgi almanın en hızlı ve en kolay yoludur!

Beed Beed Blog, Craigslist’teki Yeniden Homing Hayvanları hakkında iyi araştırılmış bir gönderiye sahip ve Post internet kullanıcıları ve çevrimiçi sınıflandırılmış reklamlar hakkında bazı gerçeklere dikkat çekti.

Örneğin, Craigslist’in Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en popüler sınıflandırılmış reklam sitesi olduğunu söyleyen Pew Internet ve American Life projesinden yapılan araştırmalardan bahsedildi. Orada sürpriz yok!

Araştırma da şunları söyledi:

[check_list]

25 ila 44 yaş arası kişiler, çevrimiçi sınıflandırılmış reklamları kullanma olasılığı en yüksektir, ancak 45-54 yaş arası çocukların yüzde 48’i bile reklamları kullanır

Hanehalkı geliri en az 50.000 dolar olan yetişkinlerin yüzde 56’sı çevrimiçi sınıflandırılmış reklamlar kullanıyor

Üniversite mezunlarının yüzde 54’ü çevrimiçi sınıflandırılmış reklamlar kullanıyor

[/check_list]

İnsanlar zaten Craigslist kullanıyor ve rakamlar büyümeye devam edecek. İyi evlere ihtiyacı olan köpeklerin reklamını yapmaya çalışırken bunu kendi yararımıza kullanabiliriz.

Craigslist, küfürlü evleri çekme riskini artırmaz.

Craigslist aracılığıyla kabul edilen köpeklerin küfürlü evlere veya onları göz ardı edecek evlere gitme olasılığının daha yüksek olduğuna dair bir kanıt yoktur. Bu konuda herhangi biri araştırması varsa, lütfen bana bildirin. Bence konsept tam bir efsane.

Evet, çok üzücü ve talihsiz birkaç izole olay var ve bunlar elbette orantısız bir şekilde patladı.

Her gün Craigslist aracılığıyla köpekleri ve kedileri benimseyen tüm fantastik insanları duymuyoruz çünkü bu hikayeler sıkıcı ve sıradan.

Hikayelerini duymak istiyorum

Craigslist aracılığıyla hayvanları benimseyen insanları içeren bir yazı yazmakla ilgileniyorum. Hikayenizi paylaşmak istiyorsanız lütfen bana lindsay@thatmutt.com adresinden e -posta gönderin.

Geri kalanınız Craigslist hakkında nasıl hissediyor ve iyi evleri çekmek için kullanıyor?

Mighty Paw Rope Leash evaluation

Mighty Paw is a business that makes top quality products for dogs including collars, leashes as well as potty bells. one of their latest products is their new reflective rope leash.

The Mighty Paw rope leash is available in eco-friendly or orange. It is strong, lightweight as well as made of the exact same type of rope utilized by rock climbers.

The leash clips to your dog’s collar with an aluminum carabiner clip (also utilized by climbers), as well as the handle is padded with tubular webbing. The leash is 6 feet long as well as reflective. My dog Baxter is modeling the orange version of the leash.

Mighty Paw is partner of That Mutt. utilize code MP20Mutt for 20% off all Mighty Paw products. Buraya Tıkla.

Mighty Paw is providing away a rope leash to one visitor of That Mutt. Leave a comment at the end of the publish for your possibility to win.

Mighty Paw rope leash review

My thoughts on the Mighty Paw rope leash:

The rope leash is a modification from our routine nylon leashes. It is extremely sturdy as well as durable. The round shape of the handle felt a bit different in my hand however was not uncomfortable. just like all Mighty Paw leashes, I appreciated the padding in the handle.

The leash is knotted at the handle as well as the carabiner. at first I wondered if the knots are as strong as stitching, which is exactly how all of my other leashes are constructed. It turns out the knots are secure, as well as they show no indications of loosening.

What is the expense of the rope leash?

Mighty Paw’s rope leash is $14.99 on its website.

Order a rope leash here.Use MP20Mutt for 20% off all Mighty Paw products

What’s unique about the Mighty Paw rope leash?

From the high quality of the materials to the construction, the Mighty Paw rope leash is a great option for active dogs as well as their owners. people who are looking for some range on routine flat-weave leashes will likewise appreciate this leash.

The rope is made from decay- as well as weather-resistant polypropylene materials to withstand the elements. There are likewise reflective threads woven into the entire length of the leash for added security at night.

The carabiner clip holds 400kgs of tension as well as is strong sufficient for repeated, long-lasting use.

I tested this leash when I was 8½ months expecting as well as dealing with carpal tunnel in my hands. The carpal tunnel restricted my grip stamina as well as coordination. I discovered the quick-spring release on the carabiner a bit easier to utilize versus a routine leash clip. This rope leash may be a great option for people with restricted dexterity.

Pros of the Mighty Paw rope leash:

The materials as well as the building make this leash durable as well as strong.

The bright colours as well as look of the rope may charm to active families.

The reflective stitching makes the rope leash more visible at night.

The carabiner clip is simple to connect as well as detach to your dog’s collar.

I suggest the Mighty Paw rope leash for active people who are looking for something different than a traditional leash. If you have a strong dog who pulls on walks, the rope as well as the carabiner clip will be secure.

I likewise suggest this leash for people who struggle with traditional leash clips. The size as well as simplicity of the carabiner clip make it simple to hook on as well as off my dog’s collar.

Order a rope leash here.

Lindsay’s mutt Ace designs the eco-friendly version of the leash:

Cons of the rope leash:

The tubular rope may be uncomfortable for some people, even with the padded handle.

Only is available in two colours—green as well as orange.

Comes in one length (6 feet)

Giveaway—win a Mighty Paw rope leash for your dog

Mighty Paw is providing away a rope leash to one visitor of That Mutt so your dog has a possibility to try this leash!

To enter, leave a comment below as well as tell us why you are thinking about a new leash.

Lindsay will select one champion at random on Tuesday March 6. must have a U.S. mailing address to win.

Would your dog like a new leash from Mighty Paw?

Yorumlarda anlayalım! Please share this publish with your friends.

Julia Thomson is likewise a blog writer at Home on 129 Acres where she composes about her adventures of country living as well as diy renovating. She as well as her hubby online on a 129-acre farm in Ontario, Canada.

Join us in testing Mighty Paw’s products!

That Mutt’s $7/mo Patreon members get free samples of Mighty Paw’s new products in exchange for honest feedback. Patreon members tested the rope leash in February. If you would like to be a part of our product-testing group for Mighty Paw, we still have about 5 areas available. join us here.

Other Mighty Paw reviews:

Padded dog collar

Double dog leash

Chain slip collars

Uncategorized

Dog training happens in steps

Are you stuck in a rut with pet dog training? Do you feel like you and your pet dog don’t connect? have you been too busy for your dog? Do you believe you have reached the point where your pet dog can’t learn anymore? Are you out of ideas?

Doğru değil.

You can always do something. Not necessarily all at once, but with little steps. You can’t be a best pet dog owner, but you can still have an nearly best pet dog or at least a delighted dog. Dogs love doing and learning new things.

Here are 50 things you can make with your pet dog on any given day …

1. work on long stays while you are enjoying TV

2. Reward your pet dog for doing something ideal without you asking

3. get up 10 minutes earlier and walk a half-mile further

4. drop the leash and let your pet dog chase you

5. Swim with your dog

6. carry treats in your pocket for a day and reward everything your pet dog does right

7. remember not to leave your clothes within reach (eaten pockets)

8. show your pet dog to give a high five

9. write out the first steps towards solving your greatest pet dog training challenge

10. stop and let your pet dog smell the grass

11. get a stuffed animal at a garage sale (or three)

12. get some raw bones

13. start a pet dog blog (it’s easy!)

14. organize your pet dog photos

15. sign up for an agility class

16. read a book by Jon Katz

17. read a Paul Owens book on positive reinforcement training

18. get a clicker

19. Leave work early on Friday and take your pet dog to a park

20. Bring your pet dog to a local treat or pet supplies store

21. Take a video of your dog

22. hire a professional pet photographer

23. brush your dog

24. Make eye contact with your dog

25. Run with your dog

26. tell your pet dog to “sit” in every room of the house

27. hide from your pet dog and then call her

28. Chase your pet dog around the couch

29. get down on all fours and play in the mud

30. turn an old towel or sock into a toy

31. look up or meet potential foster dogs

32. show your pet dog to speak

33. hide a treat and tell your pet dog to “find it”

34. get a training collar

35. practice sit and stay in a new location

36. give your pet dog a massage

37. call up your best dog-owning pal and go on a pet dog date

38. give your pet dog treats whenever she makes eye contact

39. show your pet dog to roll over

40. Go a full day without training collars – use treats for motivation

41. Leave work 10 minutes early and walk your pet dog 10 minutes longer

42. Rollerblade with your dog

43. Don’t scold your pet dog for a whole week – redirect his attention instead

44. show your pet dog to crawl

45. plan a camping trip or day trip with your dog

46. get a pet dog backpack

47. Bring your pet dog to tonight’s softball or soccer game

48. read Cesar Millan’s “pack-training” book

49. list out your idea of a “perfect dog” and how you could get to that point

50. appreciate your dog’s “quirks” – you’ll miss them when she’s gone

What did you and your pet dog do today?

(Pictured is my favorite golden retriever, Elsie)

Uncategorized

Why You ought to always walk through Doors before Your canine

I expect dogs to be calm at the door and going through the doorway.

Of course, we all know by now never to say “always” when talking about canine training.

I don’t really expect you to walk through doors before your canine EVERY single TIME. Yikes.

However, teaching your canine to be CALM at the door is certainly very beneficial. That’s what this post is really about. teaching your canine self-control.

Why I instruct my canine to be calm in doorways

You don’t have to believe that whoever goes through the door first is – God forbid – dominant. I wouldn’t think about it like that.

(Although, if your canine is especially amazed with himself, it would do him some good to be second much more often.)

Instead, think of it as teaching your canine self-control, because a canine who has self-control is going to be a happier canine in general who gets to go much more places because he’s simpler to manage. He’s less likely to pull, jump on people, etc.

And, simply, barging through doors is rude!

So when I’m training a new dog, I expect him to learn to be calm at the door and while going through doorways.

All dogs can learn polite door manners. I don’t care if he’s a big, strong, pushy dog. He can learn to pause, sit and wait.

The dangers of door-barging

A canine who barges through the door is certainly harmful because:

He could pull someone down

He could knock someone over

He could cause you to drop what you’re carrying or get your arm caught in the door

He could bolt after something and get hit by a car

If he’s not paying attention to you before your walk even starts, good luck with the rest of that walk! ?

So yes, I do walk through doors first when it’s reasonable, and I expect a pause before and after we head through the door.

Of course, it’s not always sensible to walk through the door before your dog. It’s typically much simpler to let the canine go first and that is absolutely fine! just make sure you’re really the one who’s making that decision.

For example, my house has a heavy front door that opens inward. It’s just simpler to have Ace go through the door first while I hold it open, especially if I’m carrying out the trash.

My canine is trained to pause before and after we head through the door. He doesn’t need a leash. He just stands there waiting. good boy, Ace!

(Note that my canine is far from perfect. He is quite the Door-Barger in other scenarios like if we’re at someone else’s home. Ahh … that’s why training in different contexts is so important. It never ends.)

OK, so by now you see what I mean.

It’s not really about being first. It’s about expecting the canine to be CALM.

So how do we train this behavior?

Well, patience is key. and lots of repetitions over several weeks. and highly valued treats. and working with one canine at a time if you have a houseful.

It’s not about being ideal on the first day but setting small, particular goals and building from there.

For example, simply asking your canine to sit calmly at the door while you have your hand on the door deal with might be your first goal and it might take a few days to accomplish.

Your second goal might be to train him to remain in a sit even while you relocation the deal with a bit (quite the challenge for some!).

While you’re working on building your dog’s goals slowly, you can always manage your canine temporarily with any sort of training collar for control while you head through the door. try to find something that prevents him from pulling hard so likely a gentle Leader, prong collar or possibly a no-pull harness.

Once you’re through the door, I recommend you ask him to sit again. This is a good practice to get into, because it encourages him to check in with you.

Quick suggestions to reinforce calm behavior in doorways:

Stay calm yourself. Acele etmeyin. If you are rushed to get out the door, it only affects your dog.

Pause and wait for that sit before you put on the collar & before you put on that leash.

Use highly valued treats.

Add all kinds of “micro-steps” & work on them one at a time. Can your canine sit while you put your hand on the door knob? how about while you turn the handle? Or when you slightly open the door?

Pause again once outside. Re-group. adjust the leash and collar as needed. situate your keys or bag or whatever you’re carrying.

Take 15 minutes and create an entire training session around the doorway. go in and out multiple times. Make it a fun game with treats.

Quit if you sense disappointment from yourself or your dog.

So those are my tips. I know it’s just a start.

What suggestions would the rest of you add to the liST?

Yorumlarda bana bildirin!

İlgili Mesajlar:

Yürüyüşten önce birden fazla köpeğin sakinleşmesini nasıl sağlanır

İnsanlar ziyaret ettiğinde köpeklerinizi nasıl sakin tutabilirsiniz?

Garip, komik evcil hayvan oturma hikayeleri

Evcil hayvan bakıcıları çok garip şeyler görüyor.

Eğer bir evcil hayvan bakıcısıysanız, ne hakkında konuştuğumu anlıyorsunuz!

Er ya da geç, garip bir şeye girmek zorundasınız. Ayrıca hayvanları için bazı garip istekleri olan müşterilerle de ilgileneceksiniz.

Ayrıca, köpeklerin ve kedilerin kendilerinin ne yapacağını asla bilemezsiniz!

Yorumlarda komik, garip veya rahatsız edici evcil hayvan oturan hikayelerinizi gerçekten duymak istiyorum. Onlara sahip olduğunu anlıyorum!

Buna uymak, bazı evcil hayvan bakıcılarının bana gösterdiği birkaç örnek.

Evde ek bir evcil hayvan göründüğünde

Crystal’in rahatlatıcı bakımı Crystal Stemberger, normal ev bakıcısı düştükten sonra iki kediyi incelemek için işe alındı.

“Kedileri önceden tatmin edemedim” dedi. “Son dakika bir kiralamaydı.”

İlk ziyaretinde, kedi kapısıyla birlikte “siyah ve beyaz bir çizgi” ve “şişman, mutlu, gri bir kedi beslenmeyi bekleyen” gördüğünü söyledi.

Kaselerini doldurdu, çöp kutularını temizledi ve yoluna devam etti. Ertesi gün, siyah beyaz kediyi bile görmedi, sadece gri olanı.

Daha sonra, üçüncü gün, gıda yemekleri tarafından bekleyen turuncu bir kedi ile birlikte gri kedi vardı.

Stemberger, “Bu noktada, sahipleri de mesaj attım,” dedi Stemberger.

“İki kediniz var, değil mi?” Diye sordu.

Sahipleri evet, gri bir kedi yanı sıra siyah ve beyaz kedi vardı.

“Peki bu küçük, turuncu sıradan kim?” Diye sordu Stemerger.

Sahipler, “Bunu anlamıyoruz! Lütfen evimizden çıkar! ”

Stemberger turuncu kedii bir kereden fazla ortadan kaldırdı, ancak geri gelmeye devam etti.

Sonunda, hane halkı turuncu Toyby’yi kabul etti.

“Onun kalıcılığı ve harika mizaç onları kazandı” dedi. “Yeni adı, ‘Ücretsiz Yemek’in dili açmadığı düşünüldüğünde’ Parti Crasher ‘gibi Crasher.”

Bir evcil hayvan bakıcısıysanız her şeyi gördünüz

Katie, bir evcil hayvan oturma hizmetinin ortak sahibidir ve aynı zamanda hizmet ortaklarının bir kitap oluşturmak için yeterli gördüğünü de belirtti. (Benden gerçek adını kullanmamamı istedi).

Örneğin, müşterilerinden biri, evcil hayvan bakıcılarının “içerik hem de içerik” olduklarından emin olmak için bitkileriyle konuşurken ısrar ediyor, dedi Katie. “Ve depresyonda olduklarını düşünürsek onları yeni bir yere götürmemiz gerekiyor.”

Katie’ye göre, bu müşterinin bir dadı kamerası var.

Ancak bu, uzun süreli, öğlen müşterisine kıyasla hiçbir şey olmayabilir.

Katie, bu müşterinin karısından boşanma ile gittiğini söyledi. Bir evcil köpek yürüyüşçüsü her gün aynı zamanda, Pazartesi günü Cuma günü evine gidecekti.

“Bir gün içeri giriyor ve boksörlerinde de yürüyor, başka hiçbir şey ve dizüstü bilgisayarında porno zevk alıyor” dedi. “Ve onu görmek için tamamen şok davranıyor. Gerçekten?”

“Özel” diyetler

Birçoğunuz, o mutt çalıştırma ile bir evcil hayvan bakıcısı olduğumu anlıyorsunuz.

Birkaç yıl önce yeni bir müşterinin dairesine geldim. Kapısına bile girmeden önce güçlü bir koku gözlemledim. İki Yorkie karışımının sahibiydi.

Köpekler hastalanmaya devam ediyor, diye açıkladı.

Sonra programlarının üzerinden geçti, henüz ev kırılmadıklarını ve dairede kaka yapmalarını beklemem gerektiğini açıkladı. (Onlara bir yıl geçirmişti.)

Yemekleri için onlara günde iki kez Kentucky Fried Tavukçusu sağlamamı ve bana kırmızı, aile büyüklüğünde kovayı göstermemi söyledi. I likewise observed a plate of dried up Kraft mac as well as cheese on the floor, untouched.

Lütfen onlara şişelenmiş su sağlayın, dedi. The tap water is just “too difficult on their bit systems.”

Getting locked out of the house

Jess Harris was pet sitting one of her regulars, a shiba inu named Teddy.

Teddy might be a bit destructive if enabled to roam in the home alone, Harris said. One morning, Harris inadvertently locked herself out of the home (a pet sitter’s worst nightmare, right?!).

As she sat at the front door waiting on somebody from the business to find with the spare key, she realized Teddy was alone doing who understands what to the house.

“Frantically trying to figure out a method to distract him, I let out a bark with the front door,” she said. “He ran to the front door, barking at the ‘dog’ on the other side.”

She stated she kept barking at him to keep him distracted from destroying the house!

“It worked like a charm, however people walking by most likely believed it rather odd to see some random woman at their neighbor’s front door, barking at her dog!”

Unwanted gifts

Brooke increased was pet dog sitting a friend’s pet dog named Huck, as well as she stated Huck showed up on the back deAğzında “müstakil” geyik bacağı olan CK.

“Golden Retriever bacağını bir karkastan söküp sadece bacağını keşfettiyse hiçbir konseptim yok, ancak ne yapacağım konusunda genel bir kayıptaydım” dedi.

Rose’a göre Tahoe’de, burada olduğu gibi bir geyik karkası keşfetmek garip değil.

Söylemeliyim ki, Run o Mutt ile hiç bu deneyim yaşamadım!

Tamam evcil hayvan bakıcıları ve evcil köpek yürüyüşçüleri, şimdi çılgın hikayelerinizi duymak istiyorum. Onlara sahip olduğunu anlıyorum!

Uncategorized

İnsanlar İçin Merhamet

İnsanlar için Empati

İnsanlara çok daha fazla önemsemeyi keşfediyorum. Bazen hayvanları sevdiğimizde, çevremizdeki kişiler için empati kaybetmek kolaydır. En azından benim için durum bu.

Bence aile evcil hayvanlarını perspektifte tutmak önemlidir. Umarım evcil köpeğimi veya kedimi kurtarmak için hayatımı asla tehlikeye atmam. Umarım köpeğimin hayatını asla bir insanın hayatından, hatta bir yabancıdan önce koyarım. Umarım asla başkaları için bir risk olan agresif bir evcil köpek tutmam. Umarım evimi asla bir köpeği veya kediyi kurtarmak için finansal yükümlülüğe koymam.

Bu kararların basit olacağını veya her zaman ideal cevapları seçeceğimi belirtmiyorum. Seçeneklerimin sizin olması gerektiğini söylemiyorum.

Hayvanlar için benim gibi son derece güçlü, ancak insanlar için benim gibi daha güçlü olmalı. Tabii ki, hayvanlar, birçok yönden, bu merhameti keşfetmemi sağlıyor.

Bu Mutt Wrapp-21 Eylül

Son 7 günden itibaren thatmutt.com’da en iyi yayınlar:

1. San Diego’nun Union-Trib’i ilk algım rahatsız edici

2. Bir köpeğin sahipliğinin tam olarak nasıl kırılacağı (bu yayın yakın zamanda güncellendi)

3. Köpek ‘vücut sarsıntı’ – Köpeğim neden vücudunu sallıyor? (Bu şeylerin çok ilginç olduğuna inanıyorum! Nerd uyarısı!)

Umarım hepiniz harika bir hafta sonu geçirirsiniz!

Bu hafta, burada veya herhangi bir yere kontrol ettiğiniz tercih edilen bir yayın neydi?

2014 Mutt Calendar’ı sipariş ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Why I Don’t utilize the phrase ‘Adopt Don’t Shop’

I personally don’t utilize the phrase “Adopt, Don’t Shop” even though of program I support dog adoption.

The saying Adopt Don’t shop is utilized to promote dog adoptions vs. buying a puppy from a pet shop (puppy mill) or breeder. You’ll see the phrase on t-shirts, bumper stickers as well as as a hashtag. #AdoptDontShop

The reason I don’t utilize the phrase embrace Don’t shop is since it’s okay for a dog enthusiast to responsibly get a dog from a breeder OR from a shelter.

Adopting a dog is wonderful!

But buying a puppy is wonderful too!

It’s likewise extremely important for great breeders as well as great rescue groups to work together, supporting each other.

Rescue groups requirement great breeders.

Why embrace don’t shop is wrong

The embrace Don’t shop phrase is wrong since you should “shop” for the right breeder or the right rescue group or the right shelter.

It’s important to “shop around” as well as do your research study in order to get the dog or puppy that is right for your family.

I comprehend where people are coming from when they utilize the phrase. usually they mean well.

It’s great to promote dog adoptions as well as “Adopt Don’t Shop” is a catchy phrase – particularly if you’re standing outside a pet shop protesting puppy mills.

“Adopt, don’t shop!”

I’d even state it makes sense to utilize the phrase “Adopt Don’t Shop” in that precise scenario, if you’re protesting a puppy mill or pet shop.

Anladım. We can all agree that puppy mills are terrible.

The issue is when people utilize the phrase embrace Don’t shop to represent ALL breeders.

Good breeders should not be lumped together with puppy mills.

Adopt Don’t shop controversy

The phrase embrace Don’t shop might potentially alienate a big portion of dog owners who have happily bought their dogs.

These are dog owners who may like to assist your rescue or shelter since they like the breed or they like dogs in general.

They are dog enthusiasts who don’t feel guilty about buying a purebred puppy but they likewise want to assist shelter dogs! You can do both, as well as many of us do! (Such as myself!)

I bought a weimaraner puppy, for example, however I likewise support my regional weimaraner rescue group. In my home, we likewise have an embraced lab mix as well as two embraced cats.

Many households have both “rescued” pets in their house in addition to pets from breeders.

Why I don’t utilize the hashtag #adoptdontshop

The issue is when people utilize the phrase – embrace Don’t shop – to include ALL breeders, not just irresponsible breeders or puppy mills.

Some people take the phrase literally.

But buying a puppy from a breeder is not a poor thing.

For me, it was a extremely positive experience, as well as I would do it again.

We can support great breeders as well as great shelters at the exact same time

Sometimes rescue volunteers fail to remember that a big portion of dog owners are proud of buying their dogs from breeders however would likewise like to support true no-kill shelters.

It’s possible to support both accountable breeders as well as accountable rescues!

Maybe they’d like to volunteer, foster, donate, go to a fundraising event – or even embrace their next dog! 

They requirement to feel welcomed in order to do so! Not alienated since of where they got their previous dog.

You might argue, “Who cares! It’s about assisting the dogs! I don’t have time to concern about a ‘Greeder’s’ hurt feelings.”

But this isn’t helpful.

We requirement great dog owners to open their houses for dogs in requirement when it’s a great fit.

Do you believe this phrase “Adopt, don’t shop” really assists more dogs get adopted?

I believe in some methods it has since it’s added to the social pressure to embrace a dog vs. buy a dog. There is a extremely high demand for “rescued” dogs right now. Some shelters in the Midwest as well as northern united states have extremely few dogs in their shelters right now, which is a great thing.

But on the other hand … the slogan perhaps harms dogs by turning away a big portion of great dog owners who are thinking about adopting however feel ashamed when they hear “Adopt! Don’t Shop!” since they have a lovely dog from a breeder at home.

Or, one more phrase they may hear is, “Don’t buy when shelter pets die!”

I’m going to end with a quote from my buddy Tegan Whalan who does it all.

She is a blogger, dog breeder, dog fitness instructor as well as runs a small rescue group!Tekrar ediyorum, o bir damızlık ve bir kurtarma grubu işletiyor!

Dedi ki:

“Eğer kurtarılırsa, yetiştiricilere karşı ayrımcılık yaparsa, değerli bir kaynak kaybediyorlar. Birçok yetiştirici, kurtarma köpekleri de dahil olmak üzere köpekleri gerçekten seviyor ve onlara yardımcı olmak istiyor.

“Bu yardım finans, köpek kulübesi alanı, ağ veya bilgi olabilir. Kurtarmalar, yetiştiricilerle birlikte hoş ve en azından sivil bir yöntemle etkileşime girmezse, yetiştiricilerin sağlayabileceği yardım söz konusu olduğunda ‘yanan köprüler’ olabilirler. ”

Röportajın tamamını buradan okuyun: Damızlıkların yanı sıra kurtarmaların tam olarak nasıl çalışabileceği.

İlgili Makaleler:

Gerçek öldürme barınakları nasıl daha fazla köpek tasarrufu sağlıyor?
Köpek yetiştiricileri ne kadar para kazanıyor?
Kurtarma gruplarının asla yapmamasını arzuladığım 5 şey
Bir Köpek Kurtarma Gönüllü Bir Damızlıktan Köpek Yavrusu Aldığında

Uncategorized

Affordable Raw pet dog Food

exactly how much does raw pet dog food cost?

Some people would like to feed their dogs a raw food diet, however the expense is frequently a barrier.

Many of the industrial raw pet dog food brands expense a lot more than $300 per month to feed my 62-pound weimaraner, Remy. He needs approximately 2 pounds of raw food per day.

If you get your own components for a homemade raw pet dog food diet, you must be able to spend less, however you may requirement to stock up while the meat is on sale. It likewise takes time to cut as well as part the meat into meals or “recipes.”

I’m utilized to feeding my dogs a homemade raw diet, so I believed I’d share some money-saving ideas.

These are geared towards people who are new to raw feeding or are thinking about getting started. Please share your own recommendations in the comments if you are already feeding your pet dog raw. I am always still learning!

Bu yayın satış ortağı bağlantılarından oluşabilir. Bu Mutt, bu yazıda belirtilen işten para kazanabilir.

Affordable raw pet dog food – exactly how to save money on raw food for dogs

1. speak to others who feed their dogs raw food.

Find somebody in your area who feeds her dogs raw food. Raw feeders normally like to share their experiences with others, as well as you may be shocked exactly how lots of raw feeders there really are.

Put out a Facebook publish to see if any type of of your contacts understand somebody who feeds raw as well as what their concepts are for inexpensive raw pet dog food.

Many training clubs are connected with the AKC, as well as a few of the members will likely be breeders or owners of working dogs. possibilities are, one of them feeds her dogs raw food.

Once you discover a few others who feed their dogs raw food, ask them what protein sources they use, where they shop as well as exactly how they save money.

Want to discover a lot more about raw feeding? Click right here to download my guide + 10 simple recipes.

2. invest in a lot more freezer area for your dog’s raw meat.

I suggest doing at least a four-week raw feeding trial to make sure you are up for raw feeding long term. It’s not for everyone. After that, it’s well worth it to invest in a lot more freezer area so you can get meat in bulk as well as store it.

Craigslist is a fantastic location to browse for utilized freezers. I inspected my regional listings, as well as there were some freezers provided for around $100-200 ranging from 8 to 17 cubic feet. You may even want to inspect the classifieds section of this thing called the newspaper.

Larger retail stores may likewise have fairly priced freezers, as well as make sure to ask about cost matching.

*Get our three complimentary raw pet dog food recipes now! Click right here

3. get big quantities of raw meat while it’s on sale.

Once you understand your pet dog does okay with a specific protein source, take advantage of sales. get as much meat as you can fairly pay for as well as store, particularly when it’s on sale.

Turkeys are frequently on sale after Thanksgiving, one visitor pointed out on that Mutt’s Facebook page. poultry as well as beef are frequently on sale after the fourth of July, one more visitor suggested.

My hubby even observed exactly how the cost of supermarket beef goes down in our area at the begin of Christmas break. We presume this is since 15,000 college trainees leave town as well as as a result stores have fewer people to get the meat.

Also, take advantage of specials as well as sales from industrial raw pet dog food companies. often they offer complimentary shipping or 10 or 15% off or buy-one-get-one deals.

For example, you can get 10 pounds of raw food from our sponsor Darwin’s for just $14.99 as well as complimentary shipping. Buraya Tıkla.

4. whole carcasses are normally a much better deal.

It’s normally more affordable to get whole chickens or turkeys than it is to get poultry thighs or poultry breasts or organ meat separately. You can chop or grind the carcass into smaller parts yourself if you want.

5. Take notes as well as shop around.

When you are very first getting your meat, inspect out all the choices in your area. Don’t fail to remember regional butcher shops, ethnic markets as well as locations such as Target, Wal-Mart as well as Costco.

If you go to the exact same grocery stores regularly, you will see patterns for when the meat is on sale.

Jot down some notes each time you shop so you keep in mind where the very best offers were, the quality of the meat, exactly how much you gotten as well as on which day of the week you gotten it.

Maybe one store has a sale on poultry every Friday, for example.

Also, just ask the workers when you can get the very best deals. grocery stores frequently get their shipments in on a routine routine as well as sales may comply with a pattern.

Here are a few of the costs I discovered at my regional grocery stores for non-organic meat:

Bütün tavuk: Pound başına 1,85 dolar
Bütün tavuk, sekiz parça halinde kesildi: pound başına 1,85 dolar
Tavuk Organları (Karaciğer Gibi): Pound başına 2,25-2,44 $
Bütün hindi: pound başına 1,29 dolar
Türkiye Parçaları (boyun, taşlıklar, organlar): Pound başına 1,39 dolar
Domuz kaburgaları ve boyun kemikleri: pound başına 1,49 dolar (yazıma bakın: Çiğ domuz köpekler için risksiz mi?)
Kıyma sığır eti: pound başına 3,79 dolar

6. Bir Costco veya Sam’in Kulüp Üyeliği alın.

Costco gibi depo tarzı bir “kulübe” yıllık yaklaşık 55 dolarlık üyelik ödemeye değer.

İşte Costco’da gördüğüm et maliyetlerinden birkaçı – şimdiye kadar en iyi teklif:

Bütün tavuk: pound başına 0,99 dolar
Tavuk uylukları: pound başına 0,99 dolar
Kıyma sığır eti: pound başına 2,99 dolar

7. Köpeğinizin çiğ yemeklerini olabildiğince temel tutun.

Şimdilik bir dizi protein kaynağı veya ek takviye alma konusunda endişelenmeyin. Kümes hayvanları gibi bir protein kaynağıyla kalın ve evcil köpeğinize ayarlamak için birkaç hafta sağlayın.

Bu, toplu olarak bir tip et almanızı sağlayacaktır. Sebzeler eklemeyi seçerseniz, her seferinde bir tane tanıtın ve işleri basit tutun.

Evcil köpeğinizin çok daha fazla çeşitliliğine sahip olmasını istiyorsanız, her protein kaynağını yavaşça tanıtın. Sonuçta iki veya üç farklı protein türü beslemek rahat olabilirsiniz. Bunları evcil köpeğiniz için “standart” yemekler olarak kullanın ve satışta keşfettiğinize göre bunları döndürün.

8. Köpeğiniz için takviyelere bir ton para harcamayın.

İnsanlar köpeklerine “dengeli” bir diyet beslemeye de yakalanıyorlar. Evet, denge genel sağlık ve zindelik ve beslenme için çok önemlidir. Ancak bu, her öğünün mükemmel olması gerektiğini göstermez.

Köpeğinizin yemeklerine vitamin veya takviyeler eklemek iyidir, ancak ilk başladığınızda bu konuda çok fazla endişelenmeyin. Evcil köpek takviyelerinizi sağlasanız bile, her öğünde bunları gerekmeyebilir.

Ham evcil köpek maması üzerine bir e -kitap besteledim ve yeni başlayanlara uymak için harika bir rehber. Aynı şekilde 10 basit tarif içerir.

Şimdi İndirin

9. Bölgesel et sevkiyat seçeneklerine göz atın.

Bir metro alanında çevrimiçi olursanız, bölgesel et teslimat işleri (Schwan’lar gibi) için internette göz atın. Bölgemdeki bir işletme, kapınıza ideal olan bölgesel, doğal “kutudan et” sunar.

Et, birçok markette olduğundan daha az maliyetlidir, yüksek kalite aynı derecede büyük veya daha iyi, aynı zamanda 40 kiloluk kasalar gibi büyük miktarlarda alabilirsiniz.

Et dağıtım işletmesi, eti toplu olarak elde ettikleri için daha az ücretlendirebilir ve süpermarketlere kıyasla daha az genel masrafları vardır. Hatta bazıları özel yapım siparişler alacaktır.

Bölgemdeki bu seçimi kullanarak et, satın aldığınıza bağlı olarak pound başına yaklaşık 1,25 ila 1,75 dolar ile ilgilidir.

10. Bölgesel kasaplarla çiğ evcil köpek maması almak hakkında konuşun.

Bölgesel kasaplara ulaşmanın yanı sıra size bir anlaşma yapıp yapamayacaklarını görün.

İnsanların yemek istemedikleri (domuz kalpleri, kimse?) Sadece belirli hayvan parçaları vardır, ancak bu protein kaynakları sağlıklı ve köpekler için çekicidir! Kasaplar genellikle sadece ondan kurtulmak için hiçbir şeye yakın evcil köpek sahiplerine “daha ​​az istenen” et sunmaya hazırdır.

11. Avcılardan ek et isteyin.

Avcılar ücretsiz et için harika bir kaynak olabilir. Bölgenizdeki avcılarla iletişime geçmek için Craigslist veya Facebook’u kullanın. Bazılarının ne yapacağını anladıklarından çok daha fazla et var ve memnuniyetle sağlayacak.

Bir evcil köpeğe hemen hemen her tür et besleyebilirsiniz – geyik, geyik, ördek, tavşan, geyik, kaz, sülün, adını siz koyun! Sadece vahşi oyunda her türlü paraziti öldürmek için eti dondurun.

*Üç ücretsiz ham evcil köpek maması tariflerimizi şimdi alın! Tam buraya tıklayın

12. Evcil köpek Kibble’ınızı her zamanki gibi beslemek sorun değil.

Bazı insanların Kibble’ı asla çiğ gıda ile karıştırmamanız gerektiğini belirleyeceklerini anlıyorum.

Bu, Kibble’ın bir evcil köpeğin sindirmesi ve çiğ etin bir evcil köpeğin sindirmesi normalde çok daha kolay olduğu için normalde daha zordur. Onları karıştırırsanız veya geri dönerseniz, bazı köpekler mide mi bozulacaktır.

Öte yandan, her evcil köpek farklıdır ve bazı insanlar her gün bir kuru yemek ve bir çiğ yemek beslemede başarılı olur.

Bunun harika olduğuna inanıyorum. Para tasarrufu sağlıyor, ayrıca evcil köpek bir dizi besin alıyor. Belgeniz için neyin işe yaradığını görmeniz gerekecek. Ace kuru yiyecekleri her zaman olduğu gibi beslemeyi planlıyorum, sadece biraz para tasarrufu için.

Evcil köpeğiniz bir kibble/çiğ bir kombinasyondan üzgün bir karın alırsa, kuru yemek ve çiğ yemek arasında 12-24 saat bırakmayı deneyin, böylece yiyecekleri sindirmesi için çok daha fazla zaman vardır.

Evcil köpeğiniz günde bir öğünle en iyisini yapabilir ve çiğ ve kuru arasında dönebilir. Bu, bazı köpekler ve diğerleri için işe yarayacaktır.

O günler için elinizde bir torba yüksek kaliteli kibble olması harikaen çiğ yemek hazırlamak için de yıpranmış veya stresli. Hepimiz her zaman olduğu gibi hızlı yiyecek veya dondurulmuş yemekler yiyoruz.

Köpeklerimiz işlenmiş yiyecekler yerse büyük teklif nedir?

Aynı şekilde, bazı ticari, önceden hazırlanmış çiğ yiyecekleri elinizde tutmak istiyorsanız, bu da iyi olurdu. Bunu yapmayı planlıyorum. Büyük olasılıkla bana herhangi bir para tasarruf etmeyecek mi?

13. Organik çiğ evcil köpek maması alma konusunda endişelenmeyin.

İdeal olarak, evcil köpek organik etinin yanı sıra sebze kaynaklarını beslemek isteyebilirsiniz. Ancak, evcil köpeğiniz için organik yiyecek almak bütçenizi bozacaksa, geleneksel et ve sebzeler almak sorun olur.

Heck, köpeğiniz için Hoomans için bir bakkalda satın alıyorsunuz! Yiyecek bizim için risk içermezse, büyük olasılıkla köpekler için de iyi olacak mı?

Etiketler yanıltıcı olabilir ve tüm “organik” etiketleme kesinlikle pazarlamacılara yardımcı olmuştur. Örneğin, “organik” tanımlanan sığır eti, bazı insanların varsaydığı gibi, çim beslenen sığırlardan gelmez. Birçoğu organik mısır yiyen sığırlardan sık sık gelir.

Şahsen, organik olsun ya da olmasın, otla beslenen sığır eti (insanlar için hem köpek için) almayı tercih ederim. Aynı şekilde, “organik” tanımlanmasa bile, et almayı ve bölgesel veya bölgesel kaynaklardan yaratmayı seviyorum.

Temel olarak, karşılayabileceğiniz en kaliteli yiyecekleri alın. Organik için ödeme yapamazsanız suçlu bulunmayın.

14. Muhtemelen veteriner faturalarında genel tasarruf edeceksiniz

Bir evcil köpeğe daha yüksek kaliteli yiyecekleri besleme masrafı normalde işlenmiş kibble’dan çok daha maliyetli olacaktır. Bununla birlikte, kaşıntılı cilt, kulak enfeksiyonları ve alerjilerle ilgili veteriner masraflarından genel olarak tasarruf edeceksiniz.

15. Evcil köpeğinizi biraz daha az besleyin.

Köpekler için çiğ gıda diyet planı normalde, protein bakımından yüksek olduğu ve karbonhidrat bakımından düşük olduğu için kuru evcil köpek mamalarından çok daha zengindir. Evcil köpeğinizi çiğ olarak değiştirdiğinizde, normalde onu daha az besleyebilirsiniz! Çok daha fazla bilgi için, köpeğimi tam olarak ne kadar çiğ yiyecekle ilgili yayınlayın.

Ona ihtiyaç duyduğunuzdan daha az yiyecek sağlayarak başlamak en iyisidir, çünkü çok yeni yiyeceklerin yanı sıra çok fazla mide mi bulamaya neden olabilir.

Evcil köpeğiniz çok daha fazla kalori gerektiriyor gibi görünüyorsa, miktarı her zaman bir veya iki hafta içinde artırabilirsiniz. Sistemi yeni yiyecekleri yönetene kadar bekleyin.

Temel politikası, nihayetinde evcil köpeğinize mükemmel vücut ağırlığının yaklaşık yüzde 2’sini beslemektir, ancak bu sadece genel bir öneridir. Gerektiğinde daha az ve değişim ile başlayın.

Evcil köpeğinizi çiğ yiyecek besliyor musunuz? Lütfen para tasarrufu sağlayan fikirlerinizi yorumlarda paylaşın!

*Üç ücretsiz ham evcil köpek maması tariflerimizi şimdi alın! Tam buraya tıklayın

Lindsay Stordahl, Mutt’un yaratıcısıdır. Evcil köpek eğitimi, evcil köpek egzersizi ve sağlıklı bir ham diyet besleme hakkında bestelenir.