Uncategorized

Hairball Farkındalık Günü Çekilişler

Eklentiler ButtonsShare’i FacebookFacebookFacebookShare’ye PinterestPinterestPinterestShare’e Moreaddthismore’a PinterestPittertWittershare

Kedi ebeveynleri, kedinizi sağlıklı tutmanın iyi bir diyet ve egzersizden çok daha fazlası olduğunu bilir. Cat ebeveyninin göz kulak olması gereken bir sağlık sorunu saç toplarıdır. Genel olarak, nadir saç topları doğaldır, ancak göz kulak olmak için bir şeydir. 29 Nisan 1-800-Petmeds olan Hairball Farkındalık Günü için sizi Hairball Farkındalık Günü çekilişlerine girmeye davet ediyor.

Kediler, dikenli dilleri olan kendi kendini bakımlı yaratıklardır.
Herhangi bir enkaz ve ölü astar saçlarını soyun. Bir kedilerdeki tüm dikenler
Dil, boğazın önünde yüz, bu da her şeyi almaya yardımcı olan şey
Ancak yalama, saçları tükürmeyi neredeyse imkansız hale getirir, sonuçta
Kedilerinizde tımar ederken yakaladıkları her şeyi yutuyor. Yuttuktan sonra
Saç tipik olarak sindirim sisteminden geçecek ve
çöp kutusu, ancak bazı durumlarda saç midede birikebilir ve
Kedinizin bir saç topu öksürmesine neden olan saç topu.

Hairball’lar çok daha sık olurlarsa bir sorun haline gelebilir
veya mide veya ince bağırsakta çok fazla saç oluşuyorsa. Saç birikmesi
bağırsak sisteminde cerrahi olarak olması gereken bir tıkanıklık
kaldırıldı.

Hairball Farkındalık Çekilişleri
ödüller

Hairball Farkındalık Günü Çekilişler paketimizdeki ödüller, kabarık kediniz göz önünde bulundurularak seçildi. Ödül paketi 1 (bir) furminator, 1 (bir) 1-800-Petmeds Hairball artı kediler için çiğnemeden ve 1 (bir) Petromalt saç topu ilacından oluşur.

Hairball’lar kediler için doğal bir olay olsa da, kedinizin saç toplarından kurtulmasına yardımcı olabilirsiniz! Furminator ile günlük fırça seanslarıyla kedinizin yuttuğu saç miktarını azaltmaya yardımcı olun. Kedinizin vücudu üzerinde daha az gevşek saç, kediniz ne kadar az kıl alacaktır.

1-800-Petmeds Hairball Plus Chews için Chews, kedinizin sindirim sistemi aracılığıyla saçların yer değiştirmesine yardımcı olmak için ideal bir ektir. Bu lezzetli, tavuk karaciğeri aromalı çiğneme, kedinizin gastrointestinal sistemini desteklemeye yardımcı olan Omega 3 ve 6 yağ asitleri ile yüklenir. Ayrıca, daha az dökülme için sağlıklı cildi desteklemeye yardımcı olan çinko ve biyotin gibi bileşenler içerir.

Müthiş miktarda saç yutmuş kediler için, petromalt saç topu ilacı, saç toplarını ortadan kaldırmaya ve gelecekteki saç toplarından kaçınmaya yardımcı olmak için idealdir. Kabızlığı, kuru öksürüğü ve ara sıra kusmayı kolaylaştırmak için de kullanılabilir.

10 (on) Şanslı kazananlar her biri bir Hairball Farkındalık Günü Çekilişler Ödül Paketi almak için rastgele seçilecek, bu yüzden kazanma şansı için girdiğinizden emin olun!

Hairball’a nasıl girilir
Farkındalık Çekilişleri

Girmek için Hairball Farkındalık Çekilişler sayfamıza göz atın ve girişinizi gönderin.

Hairball Farkındalık Çekilişleri
Tüzük

Hairball Farkındalık Çekilişleri, Doğu Zamanı (“ET”) 15 Nisan 2019 tarihinden 29 Nisan 2019’a kadar 23: 59’da EDT. 10 (on) şanslı kazananlar rastgele seçilecek. Tam kurallar için Hairball Farkındalık Günü Çekilişler sayfamıza göz atın. iyi şanslar!

TV’de görüldüğü gibi 1-800-Petmeds

Uncategorized

Evcil hayvanlarda pyomaerma

Eklentiler ButtonsShare’i FacebookFacebookFacebookShare’e PinterestPinterestPinterestShare’e Moreaddthismore1’e PinterestwittertWittershare’e

Evcil hayvanlardaki pyoermma, çoğu durumda ciltteki bakterilerin aşırı büyümesinden kaynaklanan saç foliküllerinin iltihabı olarak tanımlanır. Dahil olan en tipik bakteri bir staph bakterisidir; Bununla birlikte, E coli ve Pseudomonas bakterileri de dahil olmak üzere diğer bakteriler de dahil olabilir. Pyoerma, her türlü cins veya herhangi bir PET yaşı yaşayabilir.

Pyoerma ile evcil hayvanlardaki en tipik klinik bulgular arasında farklı papüllerin yanı sıra cilt üzerindeki püstüller, ikincil kızarıklık, ölçekleme ve sık sık saç dökülmesi bulunur. Pyoerma ile birçok evcil hayvan da kaşıntıyı artıracaktır. Piyodermanın tedavisi en sık antibakteriyel şampuanlarla periyodik banyolara ek olarak en az 2 ila 3 hafta boyunca reçeteli oral antibiyotikleri içerir. Aynı şekilde, inhalan/temas alerjileri, pire ısırık alerjileri, gıda alerjileri ve potansiyel olarak hormonal bozukluklar dahil olmak üzere potansiyel pyoerma tetikleyicilerini ele almak da önemlidir; Aksi takdirde, pyoerma nüksü tehlikesi artar.

Uncategorized

Köpeğinizin yüz ifadelerini kontrol edebilir misiniz?

MoreAddthismore’a PinterestPinterestPinterestShare’e TwittertWittertWittershare’e (

Eşiniz veya oda arkadaşınız günün sonunda eve geldiğinde, hemen yüzündeki ifade ile nasıl hissettiğini hemen söyleyebilir misiniz? Psikologlar, insanların başkalarında gördükleri yüz ifadelerinin ima ettiklerini tam olarak nasıl kabul ettiklerini daha iyi anlamak için araştırma çalışması gerçekleştirdiler. Kanadalı araştırmacılar yakın zamanda zorlukları araştırdılar, bazı engelli çocukların engelli keşfetme dergisinde başkalarında gördükleri yüz ifadelerinin önemini anladılar.

Bu yılın ilerleyen saatlerinde davranışsal süreçler dergisinde yayınlanacak yeni bir araştırma çalışmasında, Pennsylvania Düzeltme Departmanı araştırmacıları, insanların yüz ifadelerine bakarak bir köpeğin “ruh halini” tanımlayıp tanımlayamayacaklarını incelemeyi seçtiler. Bu çalışmada, mutlu, şaşırmış, az önce kınanmış, korkmuş, endişeli ve aynı zamanda köpeklerin fotoğrafları çekildi. Fotoğraflar, köpeklerle yaşanan kişilere ve köpeklere nispeten aşina olmayanlara gösterildi. Köpek deneyimi olmayan hem de köpeklerin duygularını fotoğraflardan belirlemede oldukça harikaydı, ancak köpeklerle deneyimli olanlar tipik olarak daha iyisini yaptı.

Bazı fotoğraflar küre oynamak üzere bir köpek ve diğerleri fakir bir kişi tarafından alay edilen bir köpek gösterdi. İnsanlar köpeklerin olumsuz alay edildiği konusunda yanlış olduklarında, köpeklerin oynamaya hazırlandığını varsaydılar. Bu yüzden bazı durumlarda insanların bir köpekle aşırı alay ettiğini göreceksiniz ve köpeklerin hoşuna gitmediğini belirttiğinizde, kişi köpek alayının tadını çıkardığı konusunda sıkı bir şekilde ısrar edebilir.

Diğer tipik hatalar, tiksinti için mutsuzluğu yanlış değerlendirmenin yanı sıra korku için sürprizdi.

Ne deneyimli ne de deneyimsiz insanlar, bir köpek hoş olmayan bir şey yediğinde kabul edemez.

Şaşırtıcı bir şekilde, deneyimsiz insanların, köpeklerin etrafında çok daha deneyimli insanlardan daha agresif bir anlaşma gösteren bir köpek belirleme olasılığı daha yüksekti.

Videodaki bu araştırma çalışması hakkında daha fazla bilgi edinin:

köpek davranışı

Bella Yeşil: Composting Canine Poop

AddThis Paylaşım ButtonsShare’i FacebookFacebookFabookShare’e PinterestPinterestPinterestShare’e Moreaddthismore63’e TwittertWittertWittershare

Geri dönüşüm köpek kakası hakkında şimdiye kadar duyduğum her şey, her zaman komik ezilmiş yüzlerden memnun kaldı ve Ick, Eeyew gibi görünüyordu ve yapılamayacağını ilan etti. Nedenini merak ettim, çünkü insanlar inek gübresi çuvalları için büyük para ödüyorlar ve hayvanat bahçesinin fazla fil gübresini kamyon yükü tarafından satın alıyorlar. Neden köpek kakası olmasın? Sonra son derece bilge bir bayan olan Teyze Karen, bana konuyla ilgili keşfettiği ve aydınlatıcı olduğu bir şey gönderdi! Birisi “Köpek kakasını nasıl geri dönüştürebilirim?” Ben de gerçekten harika cevaplar keşfettim! Bu, annenin 2005 yılının Ağustos ayında, Baltık ülkelerinin bir gezisi sırasında bir günlük durakta (Doğu) Almanya’nın Seaport Village Warnemunde’de çektiği bir fotoğraf. Nerede olursanız olun, köpek kakasının tam olarak nasıl arzu edilmediğini gösterir!

Geri dönüşüm köpek kakası konusunda bilgi koklamaya başladım ve sürprizime göre, özellikle kokmuş şeylerle başa çıkmak ve kullanılabilir toprağa dönüştürmek için geliştirilen gerçekten köpek kaka kompostlama kutuları olduğunu keşfettim. Onlara Doggie Doolies denir ve aynı zamanda yere batırılmış ve minyatür septik tanklar gibi işlerdir. Yaklaşık 35 ila 50 $ karşılığında perakendeciler ve kaka yerin içine emilen bir sıvıya indiren özel bir enzim ile kullanılırlar. Tam işte böyle görünüyor:

Peki bu bulgunun arkasındaki bilim nedir? ABD Tarım Bakanlığı, EPA ve Alaska Çevre Koruma Dairesi ile ortaklaşa olarak, Aralık 2005’te “Composting Canine Waste” başlıklı bulgularını yayınladı. Araştırma çalışması, ziyaretçilerin kendileri için bu faydaların ne olduğunu belirlemelerine izin vereceğim gibi bazı pençeli faydalar olduğu sonucuna varıyor, çünkü faydaların bir miktar emeğe ve yakalama çabalarına ihtiyacı var. Kendi Doggie Doolies’inizi inşa etmek için dahil olmak üzere bir dizi stil kavramı ve annenin basitlik için tercih ettiği ve düşük maliyetli, bunun gibi bir kapakla siyah çöp kutusudur:

Resimde 15 $ plastik çöp kutusu [oldu] 32 galon bizim için büyük, bu yüzden onu daha küçük bir, muhtemelen 20 galon büyüklüğünde geri alıyoruz. Yerde, güneşli ve kuru bir alanda, ne için ne için kullanılacağını düşünerek risksiz bir yerde kazmalısınız. Teneke kutunun dibini kesin ve o zamanlar üst jant matkabından yaklaşık 12 ″, sıvının kompostlama işlemi sırasında sızabilmesini sağlamak için yanlarda çok fazla delik. Kutuyu deliğe yerleştirin, daha sonra yukarı çekmek ve bir noktaya taşımak isteyebilirsiniz çünkü kulpların yer üstünde kalmasını sağlar; Birkaç kir ile kutunun dışındaki deliği doldurun. Tüm deliklerin zemin seviyesinin altında olmasını istiyorsunuz, böylece hiçbir kokuşmuş koku kaçış yapamaz ve bahçe pençelerinizi yok edemez. Tam burada annemin en çok sevdiği video:

Köpek Squander Composter tarafından düşük karbonlu ev

Bu, bu yıl çimlerimizde deneyeceğimiz bir iş, çünkü Bol için evimizde dört ayaklı köpek kaka fabrikalarımız var !! Ayrıca kakalarını da büyük kullanabiliriz!

Aşk,

Çubuk

Çubuk

Uncategorized

Köpeklerde Hipotiroidizm: Semptomlar ve Tedavi

MorterestPinterestPinterestShare’e Moreaddthismore16’ya TwittertWittertwittershare’e Paylaşım ButtonsShare’e Paylaşım ButtonsShare

Günümüzde köpeklerde görülen en tipik hormonal veya endokrin durum, aksi takdirde düşük aktif tiroid bezi olarak anlaşılan hipotiroidizmdir. Bu durum en çok orta yaşlı ve yaşlı köpeklerde görülür, ancak bazı durumlar da genç hayvanlarda da bildirilmiştir. Bazı ırklar, ortak kanişler, schnauzers ve retriaters gibi genetik olarak yatkın görünmektedir, ancak aynı şekilde karışık ırklarda ve diğer köpek ırklarında da tipiktir.

Birçok durumda, düşük aktif tiroid bezinin tetikleyicilerini ve köpeklerde tiroid atrofisini anlamıyor olsak da, diğer durumlarda köpeğin kendi bağışıklık sistemi tarafından tiroid bezinin otoimmün hasarı vardır. Aslında, toksik çevre maruziyeti, beslenme faktörleri ve hatta aşılar bazen otoimmün tiroidit olarak anlaşılan bir köpeğin tiroid bezinin otoimmün hasarına katkıda bulunduğu için suçlandı.

Düşük tiroid belirtileri muazzam bir şekilde değişebilir. Daha tipik olanlardan birkaçı, iştah, soğuk hoşgörüsüzlük, kronik kulak ve/veya cilt enfeksiyonlarında donuk, kuru veya yağlı katlar, saç dökülmesini sırt boyunca yaygın olarak simetrik olarak simetrik olarak artışla birlikte artış olmadan kilo alımı/düşük enerji içerir. İnce cilde ilave. Bazı evcil hayvanlar, bir çan palsi benzeri sendromu da dahil olmak üzere yüz sinirleriyle ilgili sorunlara ek olarak, davranışsal modifikasyonlar ve saldırganlık dahil nörolojik komplikasyonlar oluşturabilir.

Diğer evcil hayvanlar, bazen megaesophagus olarak teşhis edilen kronik yetersizlik veya kusma problemleri ile tezahür edebilir, burada kronik yetersizliğin yanı sıra sinir bozucu, sağlık ve sağlıklı yaşam tehlikesi sorunu olabilir. Ve köpeklerin bu tipik endokrin/hormonal durumunda düşük tiroidin birçok olası göstergesi olduğunu görse de, hipotiroidizm de benzer şekilde birçok veteriner tarafından aşırı tanı konulduğu gibidir. Vücudun herhangi bir yerinde, fenobarbital gibi birçok ilaca ek olarak, T4 gibi belirlenmiş dinlenme tiroid hormonu seviyelerini, genellikle yanlışlıkla veterinerleri bu duruma yanlış teşhis etmeye yönlendirebilen belirlenmiş dinlenme tiroid hormonu seviyelerini gerçekten düşürebilir.

Diğer kronik hastalıklar ve spesifik ilaçlar, T4 seviyelerini oldukça azaltabilir, bu da genellikle ötiroid hasta sendromu olarak anlaşılan şeyle sonuçlanabilir, yani düşük bir tiroid durumu yoktur, ancak düşük kan seviyelerini tetikleyen diğer durum veya ilaçlar, genellikle yanlış tanı ile sonuçlanır. bir veteriner tarafından. Bu nedenle, bir PET’i bu hastalıkla teşhis etmeye çalışırken, kan T4 ölçümü de dahil olmak üzere tam bir kan tiroid panelinin yapılması, TSH seviyelerine ek olarak denge diyalizine ek olarak tiroglobulin otoantikorlarına ek olarak önemlidir. En çok köpeklerde tiroid fonksiyonunu tamamen değerlendirir. Tedavi, sentetik L-tiroksin veya zırh tiroid takviyesinin kullanımı ile daha bütünsel olarak eğimli olanlarda son derece düşük maliyetlidir. Bu aynı şekilde, beslenme faktörlerinin tedaviye ek olarak nedensellikte bir işlev oynadığını hissettiğim bir hastalıktır.

Azmira, Pet Guard veya Wysong ve hatta uygun bir ev yapımı diyet gibi ideal bir doğal diyet planı sigortası, etkilenen köpeklerin tedavisine yardımcı olmanın yanı sıra önlemeye yardımcı olabilir. Prozim veya naturvet enzimleri ve probiyotikler gibi enzimler gibi beslenme takviyeleri, eser mineral sindiriminin yanı sıra iyot ve selenium gibi emilimi artıran, aynı zamanda tiroid bezine uygun beslenmenin yanı sıra destek sağlamaya yardımcı olabilir. Kelp tozu ve lesitin granüller de etkilenen köpeklerde düşünmek için önemli beslenme takviyeleri olabilir.

Hipotiroidizm

Bu bir gerçek: bir evcil hayvana sahip olmak, MoreAddthismore ile PinterestPinterestShare’e TwittertWittertWitterSshare’e kenelerle karşılaşma şansınızı artırır

Eklenti ButtonsShare’e Paylaşım ButtonsShare’e Paylaşım

Kene

Uncategorized

Alman Çoban Çift Kat Nedir: Tek Kat Vs Çift Kat

Alman Çobanları kesinlikle en iyi ve dünyadaki çok sayıda sadık köpektir. Köpeklerin güçlü ve tanımlanabilir özellikleri arasında Alman Çoban çift kat köpekleri olarak adlandırılan uzun parlak kalın yüzey var.

Alman çobanlar güzel köpeklerdir. Parlak, uzun paltoları en güçlü özelliklerinden biridir. Bu muhteşem kürk kaplar köpek dünyasında hızlı bir şekilde tanımlanabilir.

Bazı Alman çobanlarının duymuş olabileceğiniz gibi çift kat vardır. Tek ve çift kat arasında tam olarak nasıl ayrım yaparsınız? Bunlar, bu olağanüstü kürk kaplamaları anlamanıza yardımcı olmak için bu kısa makalede yanıtlayacağımız endişelerden sadece birkaçı.

Alman çobanlar, güzel, kalın katları için dünya çapında popülerdir.

Bu güzel kürk ceketler kolayca anlaşılır ve köpeğin dünyasında daha büyük bir odaklanma kazanır. Alman çobanlarındaki en yaygın renk, bronz ve siyah renktir, ancak Alman Çoban cinsinde görebileceğiniz farklı ceket renklerini keşfedebilirsiniz.

Alman çobanları güçlü, samur, eyer arkası ve hatta iki renkli olabilir. Ceket renkleri beyaz, siyah, ten rengi, kırmızı, mavi, deri, karaciğer ve aynı zamanda gümüşten değişir.

Alman çoban çift kat

Bir Alman Çobanları Bir Köpek Kucaklarken Çift Katlar Duymuş olabilirsiniz, ancak sadece çift katın yanı sıra sadece Alman Çoban’da sadece katın ne olduğunu kavramanız gerekir, çünkü hepsi bakım, karakter, dökülme ve aynı zamanda beslenme takviyeleri ile ilişkilidir. Kendi köpeğiniz için teklif etmek istiyorsunuz.

Öyleyse, tek bir katın çift kata karşı tam olarak nasıl farklılaşırsınız?

Tek kat – çift kat – fark nedir?

Alman Çoban Yavruları, çift kat veya uzun bir kat ile birlikte bir kat veya kısa kat olan iki tipte keşfedilir.

Çift kapalı veya uzun saçlı suşlar, yaygın olarak “koruyucu ceket” olarak anlaşılacak olan 2. kapalı kürklere sahip olacaktır, bu da yavruların suya ve kire karşı korunması için çoğunlukla önemlidir.

Ceket, yavru ile birlikte 1. aya uymayı azaltacak, ortak bir tek kat gibi görünür, ancak kürk 5. aya uyacak şekilde geri gelecektir.

Kalkan ceketindeki bir sonraki kat kürk tipik olarak köpüklü ve naziktir ve aynı zamanda kaşıntı önleyen tüm kir ve evcil hayvan cildinden gelen su ile temasa geçmekten kaçınır. Bu pratiktir çünkü gereksiz veya cilt bakteriyel hastalıklarında kumdan kaçınır.

Bir kalkan ceket kullanan çift katlar, yılın farklı mevsimlerinde çift performans sunabilir. Kış mevsimi döneminde, köpekler epidermisin yakınında üretilen sıcaklığı koruma yeteneğine sahip olacaklar.

Yaz aylarında, köpüklü palto, köpek yavrusu da sıcak olmasına yardımcı olacak Sun’ı gösterme yeteneğine sahip olacak.

Çift kaplamalı köpekler de astar vardır. Bu astar, kışın mükemmel bir yalıtım kaplaması olarak işlev görür, bir koruyucu ceket beklediğimiz astar daha kalın ve çok daha güçlüdür.

Bu, bir sonraki kaplama ile birleştirilmiş, her türlü hava koşuluna uygun çift kaplı köpek üretir.

Öte yandan, tek kapalı yavrular, sadece dış, koruyucu bir kaplamaya sahiptir. Bu yavrular tipik olarak Antarktika, Kanada, Kazakistan, Moğolistan gibi, gezegendeki en soğuk uluslar olarak inanılan ve genellikle talep etmeyen bölgelerde yetiştirilen soğuk hava durumlarında yaşamak için uygun değildir. yalıtımlı bir astar.

Çift kata karşı tek kat

Köpekler ya tek veya çift kaplı bir cins olarak sınıflandırılabilir. Çift kaplı bir köpek cinsinin bir kat daha kürk olması gerekir.

Bu ikinci paltoya koruma ceket denir. Bir koruma ceket, köpekleri kir, su ve diğer tehlikelerden korur. Şeklinden beri bunu yapar.

Guard Coats tipik olarak tipikten çok daha kabloludur ve kir ve suyun köpeklerin derisine ulaşmasını çok daha iyi saptayabilir. Bu, köpeklerin pis olmasını ve enfekte olmalarını önler.

Çift katlar da yıl boyunca iki işlev sunabilir. Kış aylarında köpeğin doğal olarak cilt tarafından sıcak yakınında tutabilirler.

Güneşin ışınlarını gösterebilir, köpekleri yaz aylarında harika tutabilirler.

Çift kaplı köpeklerin astarları olacaktır. Alın, olağanüstü bir yalıtım ceket görevi görür ve kış aylarında daha kalın olma eğilimi vardır.

Çift kaplı köpekler, ikinci katları sayesinde tüm hava durumu koşullarına dayanabilir.

Bununla birlikte, tek kaplı köpeğin sadece harici, koruyucu bir katmanı vardır. Bu köpekler soğuk ortamlarda yaşamak için uygun değildir, çünkü bir astar gerektirmeyen alanlarda muhtemelen yetiştirilirler.

Bu nedenle, minyatür olan yerlerde çift kapalı veya dalgalı bir Alman çobanını kabul etmek çok daha iyi.

Alman çobanları zorunlu çift kat olmuşturKöpekler?

Alman çobanları tipik olarak çift kaplamalı düşünülmektedir. Ancak hepsi aynı değil. Katların farklı uzunlukları ve boyutları vardır. Birçok kaplamada herhangi bir yalıtımlı astar yoktur.

Kalkan kaplaması olarak anlaşılan üst tabaka (bazen üst yüzey olarak adlandırılır), marjinal olarak çok daha “sırım” ve aşındırıcıdır.

Doğal katlar özellikle rekabet edebilecek resmi yarış içindir. ABD’de, bir Alman Çoban’ın bir astar yok, o zaman Amerikan Kennel Derneği’nden hatalı bir köpek olarak kabul ediliyor.

Sergilere katılmalarına izin verilmiyor. Ancak, tüm Alman çobanlarının bu astarları yok. Benzersiz türler vardır, örneğin:

Kısa uzunlukta ceket: 1 inç altında bir palto

Orta uzunlukta bir ceket: Tipik olarak koruma ceket olarak adlandırılan bir astar kullanarak kapalı. Çoban’da keşfettiğiniz ceket, ekran çizgileri için hayati önem taşıdığı kadar rutindir. Bu ceket tipik olarak bir ve iki inç arasındadır.

Altı ile uzun kat: Tüm bu uzun katlar iki inç uzunluğundadır, normalde bir astar kullanarak oldukça kalındır, aynı şekilde kışla olağanüstü bir cins üretir.

Astarsız uzun kat; Altı eklemine aşırı bakacak gibi görünen uzun ceket GSD.

Palto türlerinin yanı sıra zayıflama

Evcil hayvanınızın yaptığı toplam miktarını etkileyen değişkenler arasında ceket türleri. Alman çoban köpekleri Alman dökülme yavruları olarak adlandırılma eğilimindedir. Bu köpekler, paltolarına bakılmaksızın takvim yılı boyunca çok fazla kaybediyorlar.

Ancak bir tür Alman çobanları, önemli ölçüde daha az dökülmeye sahip olabilir ve bir tane kucaklarsanız, o zaman iyi hazırlanmalısınız.

Ancak Alman çobanınızı tipik bir temelde temizlemek için spesifik yapmalısınız. Birkaç kez mükemmel olduğunda fırçalama, yine de mümkün değilse, haftada en az 3 kez temizlediğinizden emin olun.

Köpeğinizi ne sıklıkla yıkamalı

Alman çobanınızı banyo yapmak yüzde 20 daha fazla kürkten kurtulabilir. Evcil hayvanınız biraz daha nemli olduğunda, saçtan kurtulmaya yardımcı olacak.

Evcil hayvanınızı sık sık yıkamayın, çünkü bu doğal yağlardan kurtulabilir, evcil hayvan ceketinizi paspas için çok daha basit ve parlak değil. Alman Çoban’ı 4-5 haftada bir çamaşır yıkamak akıllıdır.

Yapırma olmayan Alman çobanları, bahar düşüşü boyunca ve sonbahar aylarında daha az pansuman gerektirir, ancak görünümlerde herhangi bir büyük fark yaratmaz.

Bir Alman Çoban tıraş edebilir misin?

Alman Çoban Sınırları mükemmel bir izolatördür ve aynı zamanda yağmurlu aylarda onları sıcak tuttuğuna inanabilirsiniz. Bununla birlikte, kürk katmanları onları yaz aylarında harika tutar ve sıcak atmosferde izole eder.

Bu nedenle, çift kaplamalı bir Alman çobanı tıraş etmek son derece kötü bir yöntemdir.

Bu köpeklerden birine veya sizi kucaklamak için bir anlamınız var, ceketini sağlıklı ve parlak korumak için elinizden geleni yapmak istediğiniz pratik görünüyor.

Uygun tımar ve beslenme uygulamaları, evcil hayvanınızın son derece memnun olduğu ve harika göründüğü için inanılmaz taktiklerdir!

Uncategorized

En iyi arkadaşınız yavaşladığında ne olur?

Paylaşım ButtonsShare’i Facebook FacebookFacebookShare’ye PinterestPinterestPinterestShare’ye TwittertWittertWittershare’e Moreaddthismore

Köpeğim Daisy, Duke zaten beş yaşındayken aileme katıldı ve katıldı. İki köpek birbirine göz attığından, çarpıcı bir şey meydana geldi – ikisi birlikte yalnız göründüğünden daha iyi hale geldi, her biri diğerinin en iyi özelliklerini ortaya çıkardı. Duke, Daisy’ye her zaman nezaket ve saygı ile davranır ve Daisy karşılıklılara sevgi dolu ve güvenilir olarak. Onlarınki, insanlarda “gerçek aşk” olarak tanımlananlara benzer, dayanan ve hepimizin bulmayı umduğumuz derin bir yakınlığa dayanan bir ilişkidir.

Daisy belaya girdiğinde veya ne sebeple olursa olsun üzüldüğünde, Duke her zaman ona yardım etmek ve onu teselli etmek için oradadır. Duke hastası veya acı çektiği zamanlarda Daisy onun yanında kalacak, birkaç dakikada bir kulağını ona “Burada endişelenme” yi bildirmek için nazikçe yalıyor olacak ve dikkati seviyor. Bu ikisi herhangi bir süre boyunca ayrı olmayı sevmez. Son yedi yıldır, asla ayrı olarak uyumadılar, ancak her zaman birbirlerine yakın kaldılar, en az bir vücut kısmı diğerinin bir kısmına dokunuyorlar.

Ancak Duke, bu günlerde beş yaşındayken biraz yoruluyor ve genç partnerine ayak uydurmak onun için bir meydan okuma haline geldi. Bahçede dışarı çıktıklarında Daisy, yandaki yavrulara ayak uydurmak için hala çit boyunca tam hızda koşar ve her iki dakikada bir Duke’a “Gel bana gel, bu eğlenceli!” Duke koşmak için elinden geleni yapar, ancak eklemleri rahatsız olur ve birkaç saniye sonra pes eder. Bunu görmek ve Daisy’nin sevgisi olmadan yalnız bırakılabileceği olası bir geleceği düşünmek yürek parçalayıcı. Kuyruk sallayan ve dünyayı mutlu, güvenli bir yer olarak düşünerek hayata devam edebilecek mi? Bence değil. Yüzünde “Günaydın Dünyası Ve “Merhaba komşular, bizimle eğlenin!”?

Sadece kendimi üzmeyi başardığım birkaç tefekkür anından sonra, ondan çıkmaya karar verdim. Burada negatifler üzerinde durmak yerine, bu yaşlı beyefendinin daha iyi hissetmesini sağlamanın bir yolunu bulmalıyım, böylece oyun zamanının mümkün olduğunca uzun süredir tadını çıkarmaya devam edebiliyor. Yaptığım ilk şey, glukozamin/kondroitin sülfat ve kıkırdağı yıkımdan koruyan ve iltihaplanmayı kolaylaştıran başka bir özel bileşen içeren kapsamlı bir eklem sağlık takviyesi olan MSM ile bazı Dasuquin sipariş etmekti. İki köpeğin bir hafta boyunca oynamasını izledim ve sadece üründen vazgeçmek üzereyken bir şeyler oldu: Duke biraz daha koşabilir ve daha az acı çekebilirdi. Sihirli bir şekilde frisky genç bir köpeğe dönüşmemiş olsa da, daha iyi hale geliyor gibi görünüyordu. Şimdi daha fazlasını, çok daha fazlasını istedim. Yaşlanma kavramını kabul etmek çok zor bir zaman geçiriyordum. Benim eski dostum Dük değil! Bu yüzden onu veterinerine götürdüm ve doktoruna tekrar bir köpek yavrusu gibi yapmak için neler yapabileceğimizi sordum.

Endişelerimi tartıştıktan sonra, doktor bana baktı ve bana şunları söyledi: “Duke’u bir köpek yavrusu haline getiremeyiz, ancak hayatının tadını çıkarmaya devam edebilmesi için bazı şeyler yapabiliriz. Her yaşın pozitifleri ve olumsuzlukları vardır ve onlarla savaşmak yerine yaşamın tüm aşamalarını kucaklamayı öğrenmeliyiz. ” Doktor daha sonra Duke’e, artrit ve diğer eklem hastalıklarının neden olduğu ağrı ve iltihabı tedavi etmek için kullanılan steroidal olmayan bir antienflamatuar ilaç olan rimadil için bir reçete yazmaya başladı. Bu ilaç günde bir kez verilebileceğinden, işe gitmeden önce her sabah ona vermek benim için kolaydı. Çok geçmeden Duke çok daha iyi oldu. Sadece iki ya da üç gün boyunca, sevgilisi Daisy ile çitin tüm uzunluğu boyunca yukarı ve aşağı koşuyordu. Ne Duke ne de Daisy, sonsuz bir enerji arzına sahip gibi görünen yandaki yavrulara ayak uyduramaz, ancak Duke’un doktorunun önerdiği gibi, bu aşamanın pozitiflerini hayatlarında kucaklayabilir ve “En azından iki köpeğim tamamen Yandaki yavruların ustalaşması için çok daha fazla zamana ihtiyacı olan bir şey kırıldı. ”

Bir şey yanlış göründüğünde veya evcil hayvanınızın sağlığı bir gecede değişmiş gibi göründüğünde, uygun bir tanı ve uygun tedavi elde etmek için veterinerle randevu almak son derece önemlidir. Bazen bir hastalık ne kadar uzun ilerlerse, o kadar çok yerleşir ve tedavi etmek zordur. Evcil hayvanınızı bir sınav için almanın bir başka avantajı da (öğrendiğim gibi) bazen kontrolün huzurunuza yardımcı olabileceği ve hasta evcil hayvanınıza yardımcı olabileceğidir.

Her zaman olduğu gibi, ilaçla ilgili bir sorunuz varsa, size yardımcı olabilecek 1800petmeds eczacınızı arayabilirsiniz. Tüm yıl eğitimden de yararlanabilirsinizVe eğitim almak zorundalar!

Yaşlanan Petspet İlaçları

Petmeds® K9 Advantix II: Pire Köpekler için Yönetin

AddThis Paylaşım ButtonsShare’e PinterestPinterestPinterestShare’e Twittertwittertwittershare’e Moreaddthismore3

Köpeklerine 5 büyük hastalığa karşı nasıl güvenlik sağlar, pire, keneler, sivrisinekler, bitler ve ısırma sinekleri gibi dış parazitler getirir? Yeni ve Geliştirilmiş K9 Advantix 2 ürün öldürür, yetişkin pire% 98’i 12 saat içinde öldürülür ve birincil bileşenlerin üçlüsü de bu parazitlerin çoğunu da iter.
Su geçirmez olmak da, özellikle yüzen veya sık sık yıkılan köpeklerde harika bir faydadır. Programın bu ürünle en iyi yan etkisi, diğer birçok üründen çok daha üstün olan harika geniş spektrum parazit yönetimidir. Nadir reaksiyonlar, uygulama bölgesindeki hassasiyet, sindirim üzgün ve daha az yaygın nörolojik reaksiyonları içerir.

K9 Advancix II ile ilgili birincil müşteri endişelerinden biri, kedilerle birlikte hane halklarında kullanılmasıdır. Bu ürün ilk ortaya çıktığında, sadece kedileri olmayan hanelerde kullanılması önerildi, ancak ekstra araştırma çalışması ile bu ürünü kedilerle çevrimiçi olan köpeklerde kullanmanın risksiz olduğu keşfedildi. Evdeki kedilere yeniden getirmeden önce ürünün köpeğinizde yeterince kurması için 1-2 saat sağlar. Bu ürünün, potansiyel ciddi toksisite nedeniyle doğrudan kedilerde kullanılmaması gerektiğini lütfen unutmayın.

Köpeğinizde K9 Advantix kullanıyorsanız, K9 Advancix II’ye geçmeyi planlıyor musunuz?

Gereksinim Yardımı Evcil hayvanınız için doğru pire ilacının seçilmesi? Pire ve kene karşılaştırma grafiğimizi deneyin.

Bir Tatil Tehlikesi: Evcil Hayvanınızın Midesi Üzgünüm Nasıl Yardım Edilir

MorterestPinterestPinterestShare’e TwittertWittertWittershare’e MoreAddthismore1’e Paylaşım ButtonsShare’i paylaşma ButtonsShare

Şükran Günü tatili gelip gittikçe ve Noel tatili sezonunun gelişi ile, bu, veteriner kliniğinde sindirim rahatsızlıkları ve değişen miktarda ishal ve kusma ile çok sayıda aile evcil hayvanını gördüğümüz bir zamandır. Muhtemelen bunun en büyük nedeni, aile evcil hayvanlarının uygunsuz gıda maddeleri, oyuncaklar, Noel dekorasyonları, parti ürünleri, süs eşyaları vb. İştah, ishal ve kusma kaybı şiddetli veya yoğun hale geldiğinde, hafif sindirim rahatsızlığı durumları genellikle kendi başlarına geçer.

Herhangi bir ishal veya kusma durumunda, bir PET’in hidrasyonu ve elektrolit durumunu korumak çok önemlidir. Bu genellikle Gatorade gibi oral sıvılar ve elektrolit seçenekleri verilerek gerçekleştirilebilirken, sindirim üzümü çok şiddetli ise, oruç tutma hayvana 12 ila 24 saat boyunca ihtiyaç duyulacaktır. Veterinerler, bu tür aile evcil hayvanlarını semptomatik olarak cildin altındaki enjekte edilebilir sıvılarla (subkutan veya “subq” sıvılar olarak bilinir) tedavi edebilir ve bulantı ve/veya ishali en aza indirmek için yavaş bağırsak motilitesi ile enjeksiyonlar verebilirler.

Bland reçeteli diyetler ve/veya ev yapımı beyaz etli tavuk, hindi veya yağsız hamburger, beyaz pirinç veya pişmiş tatlı patates ile karıştırılmış, bireysel kasaya bağlı olarak önerilebilir. Semptomlar şiddetliyse, parazitler için dışkı kontrolünün yanı sıra CBC/kimya kan ve idrar testi ve muhtemelen X ışınları içeren bir tıbbi çalışma, ishal ve kusma metabolik nedenlerini ortaya çıkarmak için gerekebilir, örneğin Pankreatit (tatil mevsimlerinde çok yaygın olan), hemorajik gastroenterit (HGE olarak bilinir), hepatit ve sindirim sistemi yabancı cisimler.

Bu, birçok yeni yavru ve yavru kedi satın alındığı veya kabul edildiği yılın bir zamanı olduğundan, özellikle bir yılın altındaki genç aile evcil hayvanlarında köpek parvovirüsü ve kedi panleukopeni gibi viral hastalıkların da dikkate alınması gerekir. Bütünsel düşünen müşterilerim için, günde 3 ila 4 kez uygulanan hafif ve yatıştırıcı bitki kaygan karaağaçları, ayrıca ishal ve bağırsak sağlığını geri yüklemek için günde 3 ila 4 kez uygulanan ve probiyotik eklemeyi önereceğim ve inhotea ve bağırsak sağlığını geri yüklemek için satın alacağım. /veya kusma.

Bayram