Uncategorized

Köpeğimin gözleri şişti

Not: Köpeklerde polimiyozit hakkında ek bilgi çok daha yeni bir yazıda mevcuttur.

Evcil hayvanınızın sağlığını ilgilendirdiğinde içgüdülerinize güvenin. İki hafta önce, mutt ası’nın gözlerinde kendimi hayal ettiğime ikna ettiğim kadar ince farklılıklar keşfettim.

Göz teması kuruyorum ve günde birkaç kez yüzüne bakıyorum ve bir şeyler biraz kapalı görünüyordu.

Ertesi gün Ace’nin gözlerinin beyazları şişti ve Bart Simpson’ın köpeğinden daha kötü oldu. Cidden, bir iguana gibi çılgın pug gözleri vardı. Göz kapakları bile şişmiş ve sıkı, normal gibi sarkık değildi.

Ace (resimde değil) sonunda ekstraoküler miyozit teşhisi kondu, bu da gözlerindeki ekstraoküler kasların iltihaplandığını ima etti.

Bu durum nadirdir ve Ace’nin veterineri ilk kez duymuştu. Başlangıçta, gıda alerjileri, kaşıntılı cilt ve kulak enfeksiyonları öyküsü göz önüne alındığında anlamlı alerjilerle yanlış teşhis etti.

Ancak öngörülen göz damlası çalışmadı. Bir göz uzmanıyla konuşana kadar Ace’in veterineriyle birkaç çağrı yaptım ve sorunun ne olduğunu anladık.

Ekstraoküler miyozitli (polimiyozit olarak da adlandırılır) diğer köpeklerin bazı fotoğraflarını gördüğümde, tam olarak Mutt’umun sahip olduğunu biliyordum. Çok farklı bir görünüm.

Yukarıdaki fotoğraf, polimiyozit ile bir laboratuvar boksu karışımıdır. Fotoğraf bir okuyucu tarafından gönderildi.

Köpek ekstrayoküler miyozit vakalarının çoğunluğu genç, dişi altın avcılarındadır, ancak veterinerler tarafından korunan ve kullanılan bir web sitesi olan Vin.com’a göre, diğer büyük cins köpeklerinde bulunur. Birçok vaka iki yaşın altındaki ırkları alıyor.

Miyozit ağrılı değildir, ancak Ace’nin gözleri dışarıda (birbirinden uzakta) o kadar şişmişti ki görmekte zorlandı. Başını çevirdi ve bir göze güvenmeye çalıştı.

Bir noktada bir top attığımda bir ağaca koştu. Topu attığım için kendimi çok hissettim. Neyse ki sadece çizik bir burnu vardı ve bir dakika boyunca şaşkına döndü, “O ağaç hiçbir yerde çıktı!”

Ace prednizon ile reçete edildi. Bu ilaç, alerji ve artritten bağışıklık sistemi bozukluklarına kadar her türlü şeyi tedavi etmek için kullanılır.

Vin ve Ace’in veterinere göre, 30 dolarlık bir şişe hap ona iki hafta dayanacak, ancak sekiz aylık bir süre boyunca dozları yavaşça azaltırsam miyozitin nüksü daha az olası olacaktır. Prednizon, müşterilerin zaten sütten kesilmesi gereken bir ilaçtır.

Prednizonun yan etkileri, en azından as için, aşırı susuzluk (ve elbette işemek) geliştirilmiş iştah, daha az enerji ve üzgün bir mide içerir.

Ace geçen hafta doğal oyunculuğundan yoksundu ve gece yaklaşık yedi yıl yaşlanmış gibi görünüyordu. Ancak bir süre uyuşturucuya girdikten sonra, tipik benliğine geri döndü, normalden biraz daha bitkin.

Ace’nin gözlerindeki şişmeyi keşfetmem yaklaşık bir hafta sürdü. Prednizon’a başladığı için 11 gün oldu ve gözleri neredeyse normale döndü. Köpeğimi ilaçlamaktan nefret ediyorum, ama en azından gözlerinin iyi olması gerektiğini biliyorum ve uzun vadeli bir etki olmayacak. Umarım ilaçla bittiğinde, bu göz problemlerinin sonu olacaktır.

Miyozite neyin neden olduğunu bilmiyorum.

GÜNCELLEME: ACE’nin miyoziti için temas ettiğim uzman, miyozitin alerji ile ilişkili olduğunu ve pratik olarak her zaman hayatlarının çoğunda başka alerji semptomları olan ırkların alınmasında meydana geldiğini söylüyor.

Lütfen bununla hiç köpeklerinizle uğraştığınızı bana bildirin.

Köpeklerde Polimiyozit hakkında daha fazla bilgi çok daha yeni bir yazıda mevcuttur.

Sorularınızı bana lindsay@thatmutt.com adresinden bana e -postayla göndermekte tamamen özgür hissedin. Deneyimlerimle ilgili soruları cevaplamaya hazırım, ancak tanı ve tedavi için bir uzmanla konuştuğunuzdan emin olun.

Ace gerçekten Noel Baba’nın Simpsons’daki küçük yardımcısına çok benziyordu.

Uncategorized

Five things experienced canine walkers ought to understand

What every canine walker ought to know

If you’re starting a canine walking business, there are just specific things you ought to know, right? I’ve put together my listing of things every canine walker ought to know, however I’d likewise like to hear from you. If you’re a canine walker, pet sitter or fitness instructor or if you’ve ever hired one of these professionals, what would you add to the list?

1. You presume you’re being watched.

As an experienced canine walker, you presume there is always the possibility that somebody has installed a “nanny cam” or some other type of video camera in the home. people can even location gps gadgets on their dogs to make sure the dogs get walked. This is not an problem for you, since you take your task seriously regardless of whether or not anybody is “watching.” You likewise treat the client’s house as well as residential or commercial property with respect.

2. You understand somebody might be in the home.

You knock every single time you go into a client’s house since you understand sooner or later somebody will be house as well as it’s finest not to just barge in on that person. Sooner or later you’ll still walk in on something uncomfortable even though you knocked, however that’s for one more post. ?

3. You understand not to judge pet owners.

If you’re starting a canine walking company, you should work with a range of pet owners as well as many of them will not treat their dogs precisely the method you treat yours. Bu iyi. Dogs offer with it. They adapt. canine walkers get utilized to different canine training collars as well as feeding different diets as well as disciplining or gratifying specific behaviors. As long as the canine is pleased as well as safe, you discover to accept as well as accept that all of us treat dogs in a different way as well as typically that’s OK.

4. You’re always calm as well as in manage on walks.

You’re always on the view for others dogs, however you aren’t tense or anxious about it. You understand to keep the leash loose as well as to calmly do a “u-turn” when necessary. even if the canine you’re walking is reactive to other dogs, nobody would understand it since you’re ahead of the game, always avoiding stressful encounters. You understand to carefully however firmly block the canine you’re walking from lunging at other dogs by utilizing your body. You likewise understand exactly how to break eye get in touch with between dogs. all of this is second nature. You don’t have to believe about it.

5. You understand the significance of staying in touch with clients without being annoying.

You discover to checked out each client. Some choose a text after every single walk, as well as you’re pleased to do so. Some like to see a photo. Some want to hear exactly how far you walked, others only care about exactly how the canine behaved. Some just want to understand their dogs are pleased as well as cared for. You change to every client, keeping in touch with each private to match that person’s comfort level.

I’m sure there are lots of other things expert canine walkers ought to know, however these are a few of the most essential to me.

Whether you are a canine walker or not, what would you add to the list?

Get regular suggestions on exactly how to begin a canine walking business!

Uncategorized

Bir köpeğin top takıntısını kırmak: 4-6

Bazı insanlar, bir Labrador’un bir topla takıntılı olmasını veya yaptığımın yanlış olduğunu durdurmaya çalıştığımı açıkça belirtti. Ama bence insanlar hedeflerimi yanlış anlıyorlar. Köpeğim kısmi laboratuvardır ve bu da her zaman getirmeyi ve almayı seveceği anlamına gelir. Bir şeyleri kovalamak, bulmak ve geri getirmek O’na sürülür ve bunu asla götürmezdim. Alma, birçok çalışan köpeğin işlerini gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğu bir kalitedir. Köpeğimin yapacak bir işi olabilmesi için sülün avını almayı bile düşündüm.

Benim asıl amacım köpek parkına gidip kendini eğlenebilen bir köpeğe sahip olmak. Geçen bir buçuk yıl boyunca, köpek parkına gitmek kendim için astan daha fazla oldu, çünkü diğer köpekleri ve insanları köpekleriyle görmekten zevk alıyorum. Ancak, kendi köpeğim köpekleri veya insanları bile fark etmiyor çünkü bir top bulmaya odaklanmış. Onun diğer köpeklerle normal oynayabilmesini istiyorum ve henüz bunu yapamaz. Diğer köpekler aslında Ace’i görmezden gelir çünkü bir şeyler kapalı olduğunu söyleyebilirler (orada bir topa bakarken onu kamburlaştırmazlarsa!).

Başka bir hedef, Ace’in bir oyunun bittiğine karar verdiğimde kabul etmesidir. Şu anda beyni “Top nerede? Top nerede? Topu istiyorum. Top. Top. Top.” Bunu yapmasına yardım etmek istiyorum.

Umarım işimi ACE ile günlüğe kaydederek, top takıntılı köpekleri olan diğer insanlar (dışarıda olduğunu biliyorum!) Veya diğer fiksasyonlara sahip köpekler bu tür davranışları değiştirmenin mümkün olduğunu öğrenebilir.

Son birkaç gündür Ace ben bisiklet sürerken yanımda koşuyor. Bu, yeterince egzersiz yaptığından emin olmanın iyi bir yolu oldu. Ancak fiziksel egzersizden daha fazlasına ihtiyacı var. Dün bir parka bisikletliydim ve sonra solumda Ace ve sağ elimde bir top ile yürüdüm. Ace, topuklamaya ve doğrudan ilerlemeye odaklanmak zorunda kaldı. Topa bakmaya her döndüğünde, tasma üzerine hızla çekildim. Normalde topuk yapmadan önce sadece beş veya altı pop aldı. Arada sırada sadece gözleriyle topa bakmasına izin verdim, ama kafa dönmedi. Parka koşmaktan yorulduğu için, topu takıntılı olmaması daha kolaydı.

Sonra, bilerek ona daha fazla meydan okumaya çalışarak topu sallamaya başladım. Sonra topu yere koydum ve topun etrafındaki daireler içinde yürüdük. Başını çevirip topa bakmasına izin verilmedi. Sonunda, her şeyle başarıdan sonra, bir bankta oturdum ve as sakince solumda oturdum ve sağımda top. Mümkün olduğunca rahat olduğundan emin oldum, böylece benden gergin bir enerji almayacaktı. Sakinleşir ya da toptan uzağa bakar bakmaz veya benimle göz teması kurar, attım. Bu genellikle onu tekrar gerginleştirdi, bu yüzden tekrar rahatlayana kadar topu attıktan sonra oturmak zorunda kaldı. Sonra “Tamam” dedim ve bana topu getirmesine izin ver. Her tekrar yaklaşık iki dakika sürdü. Bunu sadece iki ya da üç kez yaptım, bu yüzden bu sabit duruma tekrar yükselmeyecekti. Amaç, ACE’nin topun sadece rahatladığında atıldığını öğrenmesidir.

Kısa eğitim oturumumuzdan sonra eve bisiklet ettim. Böylece Ace yaklaşık bir saat içinde iyi bir fiziksel ve zihinsel egzersiz yaptı. Evde, oyuncaklarının çoğunu her zaman dışarıda tuttum. Arada sırada bana bir tane getiriyor, ama onu görmezden geliyorum, bu yüzden çoğunlukla etrafında bir şeyler taşıyor ya da çiğniyor. Bu benim için tamamen iyi, normal köpek davranışı.

Uncategorized

Evcil köpek ası öldüğümde aldığım tüm sevgi dolu ve destekleyici yorumların yanı sıra umutsuzluk ve köpekler

ile ilgili şeyler, tek bir olumsuz yorum ve yanmıştı:

“Ace hakkında talihsiz olmadığını söyleyebilirim.”

Bu kelimelerle, bu kişi benim için en önemli ikisini eleştirdi:

Evcil köpek ası için benim gibi.

Benim yazım.

Belki de bunu deneyimlediniz. Umutsuzluğunuzu “düzgün bir şekilde” halka açık veya sosyal medyada göstermediğiniz hissi.

Ve bundan beri, belki de “doğru” yöntemde üzülmüyordunuz, hatta hiç üzücü değildiniz.

Ancak, bir e -postada, bir blog gönderisinde, bir Facebook altyazısında umutsuzluğu tam olarak nasıl ortaya çıkarabilirsiniz? Aynı zamanda denemek bile ideal mi?

Nasıl açıklayabilirim… yaşlı evcil köpeğim öldükten üç gün sonra, genç evcil köpeğim ölü köpeğim boş yatağından en küçük köşeyi yırttı ve aynı zamanda dizlerime düştüğüm gibi mi?

Ve tam olarak genç evcil köpeğim sırtında nasıl döndü, o zaman, ne yaptığından emin değilim ama beni üzdüğünden emin. Tam olarak kürküne nasıl ağladım, yaşlı evcil köpeğim için tüm benzeri benim gibi genç evcil köpeğimin omuzlarına ve tam olarak nasıl hazırlıksız olduğunu, tam olarak nasıl olacağından emin değilim. , yanı sıra tam olarak nasıl kıpır kıpırdı. O zamanlar güldüm.

Keder görünür bir parıltı veya gölge değildir, ancak çoğu zaman öyleydir.

Hepimiz bunu anlıyoruz, umutsuzluğun bazen rastgele, açıklanamayan ve beklenmedik, beklediğimizde bile.

Feline Scout’um, arkadaşlarının kaybından sonra (Ace ve Feline Beamer’ımız aynı gün öldü) nasıl bu kadar depresyona girdi. Ben de onu uzun süre tutacağım gibi, birlikte kederimizi işledik.

Ace 11 ay gitmiş olsa da, o zaman göz önüne alındığında 1.300 mil hareket ettik, o zaman hala saçlarını üzerimde keşfediyorum.

Gerçek köpeğimin küçük parçaları. Çamaşır makinemizde. Battaniyelerimde. Arabamda.

Yine de, daha az olduğu kadar.

Remy’yi daha çok sevmek istemesem bile, genç evcil köpeğim Remy’yi Ace’yi sevdiğimden çok daha fazla seviyorum.

Grupta en itaatkar evcil köpeğe sahip olmayı tam olarak nasıl özledim, şimdi en az var. Bununla birlikte, ilk olarak şanslı olduğumu anladığım için sorun değil, Ace sonraki 10 köpek için içermek için çok yeterli ve programdan beri hiç kimse kadar büyük değilse sorun değil … asla olmayacaklar.

Keder, takip ettiğim kalıplarda kalıyor, tam olarak Remy ile aynı şeyleri nasıl yapıyorum, Ace ve 10 yıl önce yaptığım gibi. Çeviklik sınıfları. Aynı hilelere rehberlik ediyor. Yürüyüş ve Paskalya Hafta Sonu sırt çantasıyla. Koşmanın yanı sıra koşmanın yanı sıra …

Bunlar göremediğiniz veya kontrol edemediğiniz umutsuzluk parçalarıdır, ancak hepimiz kendi yollarımızla deneyimliyoruz. desenlerle ve rastgelelik.

Tam olarak böyle merak ettim, tam olarak onsuz devam edeceğim?

Ve sonra, bir şekilde yaptım.

İlgili Mesajlar:

Evcil köpeğimi çevrimdışı kederli

Yavru köpeğim eski köpeğime veda ettiğinde

Kendime bir mektup: “Yaşlı evcil köpeğim öldüğünde”

Evcil köpeğim indirildiğinde orada olmak zorunda mıyım? (hayır)

Ya gökkuşağı köprüsü yoksa?

Uncategorized

Is it ok to Feed Raw pet dog Food to a pet dog With Cancer?

Raw pet dog food for dogs with cancer – Is it ok to feed raw pet dog food to a pet dog with cancer?

I recently learned that raw pet dog food isn’t ideal for a lot of dogs affected by cancer.

When a dog’s body is weakened by cancer, she has a hard time digesting raw cuts of meat and raw foods in general, according to Dr. Demian Dressler’s pet dog cancer Blog.

Several light bulbs went off in my head when he mentioned one of the symptoms of doing poorly on raw when affected by cancer is diarrhea.

My cancer pup Missy has had some sporadic runny poops these last few weeks before I learned her cancer was back. Her cancer has returned 3 years after the first tumor was removed.

Is it ok to feed raw pet dog food to a pet dog with cancer?

If your pet dog has cancer, Dr. Dressler’s recommendations is to lightly cook your dog’s food.

Taking Dr. Dressler’s recommendations to heart, I’ve had to slightly adjust meal prep in our pack from filling two bowls with cuts of raw meat to just one. considering that my other pet dog Buzz is healthy, he has no trouble digesting his raw food and continues eating and thriving on it.

My cancer individual Missy on the other hand now needs to have her food lightly cooked. Interestingly enough, the diarrhea she was having stopped nearly as soon as I began feeding her cooked food, so Dr. Dressler seems to be on to something!

Food pic (above): Buzz’s raw food bowl contains a turkey neck, ground turkey, calf liver, some of Missy’s puréed veggies, turmeric past and air-dried green tripe.

Missy’s bowl contains lightly cooked ground turkey, cooked calf liver, boiled/puréed veggies, cottage cheese and turmeric paste.

What foods to give dogs that have cancer

The base of Missy’s meals still consist of muscle meat and organs, but instead of being used raw, I now cook them on low heat in a pan.

Following Dr. Dressler’s advice, I also started giving her a good amount of boiled, puréed, non-starchy veggies with each meal.

I learned that carrots and potatoes need to be avoided as they are high in carbs which turn into sugar, which in turn feed the cancer. I’m being very strict about following that rule.

I never believed in feeding potatoes either way, but the pups DID get some carrots every now & then, which is now a thing of the past.

So for the past 2 weeks, Missy’s been having a mix of broccoli, brussel sprouts and shiitake mushrooms, and absolutely loves it.

According to Dr. Dressler, other veggies that can be fed to cancerous dogs are:

Karnıbahar
lahana
cooked mung beans
and red & yellow bell peppers

I’ll be alternating between those.

I also learned that brown rice is an exceptional source of energy for canine cancer patients. Unlike potatoes and carrots which are basic carbs, brown rice is a complex one, indicating it’s higher in nutrients and fiber, and takes longer to digest.

Its bran (the outer layer) is also rich in polysaccharides which have cancer-fighting properties, so I AM essentially breaking my very own policy of not feeding grains.

Then again, my grain-free diet conviction is geared towards healthy, cancer-free dogs, so I’ll depend on the professional’s opinion on brown rice being beneficial for dogs challenged by cancer.

I started supplementing it with the kratom we’ve been recommended (sacredkratom.com/buy-kratom/) for the full effect.

In case you’re wondering, Buzz is not getting any brown rice with his raw meals. I have a feeling that grains might have been an underlying cause of his frequent ear infections he suffered from prior to eating raw cuts of meat.

Since he hasn’t had a single ear infection considering that eating raw, I’m not taking any chances of reintroducing those.

What about raw meaty bones?

Missy still needs calcium to maintain her muscular strength and keep her teeth in great shape, but cooking her raw meaty bones is not an option as they would get brittle and possibly wreak havoc on her internal organs.

So far, I’ve found two good solutions that agree with her body and don’t cause diarrhea:

1) Hold the raw meaty bone under warm, running water for several minutes until it has warmed up, then offer it to her whole as usual.

2) replace the raw meaty bone with cottage cheese, which is a great source of calcium, and which Dr. Dressler recommends to be included in every meal.

While I have been giving her a tablespoonful of cottage cheese at mealtime, I’ve also still given her 2 raw meaty bones each week as I still want her to experience the oral benefits that come with eating them.

See my post: how to safety feed your pet dog raw bones.

Stepping my dog’s nutrition up one a lot more notch

During the duration of Missy’s cancer treatment, I’ll be stepping her nutritional needs up one a lot more notch by getting her a customized meal plan and homeopathic preparations from a local homeopathic veterinarian, Dr. Charles Loops, who’s practiced alternative medicine for oVer 20 yıl.

Onun hakkında harika şeyler duydum ve en sevdiğim bütünsel veteriner hekimlerimden biri Dr. Karen Becker, aşılar yerine Noodes kullanımı hakkında onunla röportaj yaptı. Ormanın boynunda yaşama ihtimali nedir?!

İstişarelerinin% 95’inin telefonla yürütüldüğünü de ekleyeceğim, bu yüzden burada Kuzey Carolina’da yaşamıyorsanız ve yavrularınızın yaşayabileceği bir tıbbi sorunla ilgili fikrini almak istiyorsanız, bunu kolayca yapabilirsiniz.

Bu alternatif tekniğe bakma hedefim iki yönlüdür. Missy’nin yaşam beklentisini en üst düzeye çıkarmak ve ona yapabileceğim en iyi yaşam kalitesini sunmak istiyorum.

Missy’nin bu ikinci tümöre yenik düşebileceğini anlıyorum.

Bununla birlikte, yaşam beklentileri onkologları tarafından tahmin edilenleri büyük ölçüde aşan homeopatik ilaçlarla desteklenmiş kanserli köpeklerin hikayelerini duydum. Bu yüzden kesinlikle bu alternatif tedavi tekniğini deniyorum.

O zamana kadar, Dr. Dressler’in hafif pişmiş protein, haşlanmış ve püre sebzeler, kahverengi pirinç ve süzme peyniri kanser diyetini beslemeye devam edeceğiz.

P.S. Mutt’un topluluğuna Missy’nin kanser teşhisine ilgi duydukları ve bizi iyi dileyerek desteği ifade ettiği için teşekkür etmek istiyorum. Sizler Rock!

Bu Mutt için önceki yazım hakkındaki yorumunda beni Pet Köpek Kanseri Blogu yönünde gösteren okuyucu Chris’e özel bir teşekkür!

Anlayabileceğiniz gibi, önerilerinizi takip ettim ve Dr. Dressler’in bağışıklık sistemleri olan köpekler için beslenme önerilerini başarıyla uyguladım mı?

Barbara Rivers, iki boksörünü besleme konusunda düzenli olarak yazıyor. Blog K9s’u kahve üzerinden tutuyor.

İlgili Mesajlar:

Ev yapımı çiğ evcil köpek maması tarifleri
DIY susuz evcil köpek ikramları

Uncategorized

How to Make A canine throw Up using Hydrogen Peroxide

So your canine ate something bad—it happens to the best of us.

Lindsay asked me to write about this topic after her canine Remy swallowed a sock last month (he’s fine!).

The list of things my own dogs ate over time includes sticks, rocks, dead mice, plastic, a sock, chicken bones people threw away outside, and a [possibly pot] brownie.

You can instruct your canine to drop or leave things, you can manage their environment, but there are limits to what you can control. You cannot control people throwing away things as they walk along, and you cannot pick up all the rocks, sticks, or mushrooms in your yard or around walking trails.

The odds are that some time through their life your canine will eat something they shouldn’t have.

Şimdi ne olacak?

What you ought to do depends on:

what your canine ate

ne zaman

and how much of it.

If you’re even aware that it happened! I didn’t know about the rocks, sticks and the sock until they thankfully came back out on their own.

First, do no harm.

The best case scenario would have been if your canine didn’t eat it in the first place. because they already did, wouldn’t the next best thing be getting it back out? and can you do it yourself? Belki.

Yes, I have induced vomiting in my Rottweiler, Cookie after she ate what might have been a pot brownie. full disclosure—it was not my original plan and the marijuana bit didn’t even cross my mind.

It was shortly after we adopted Cookie. We were coming back from a walk when she found and rapidly snatched something off the sidewalk. She didn’t know how to “drop it” yet and I doubt she could even if she did.

I didn’t see what she grabbed but my first instinct was to get it out of her mouth—probably not the best idea. If it was an object, such as a bone, it might have worked. but this was just a soft mass of something.

It was brown and it wasn’t poop—a brownie?

Chocolate toxicity depends on the type of chocolate and the amount ingested. I figured Cookie ought to be fine but to confirm I contacted one of my veterinary friends.

She agreed that Cookie was not at risk of chocolate poisoning. The next thing she asked, however, blew my mind, “Any chance it was a pot brownie?”

Ugh. Belki? Which is what result in unimpressed Cookie having to dump the whole lot back on the sidewalk. I did that after the consultation with the vet. I recommend you do the same—ask.

Trying to fix the situation the wrong way might be just as harmful as doing nothing.

Can I make my canine throw up myself?

In many cases, I would not want to make this decision without consulting with a vet, Pet Poison Helpline, or ASPCA animal Poison control Center.

There is much more to it than whether or not your canine ingested something harmful. You do not want to cause even more damage or complications.

Criteria to consider before inducing vomiting in your canine include:

what your canine ingested and how much

time because ingestion

is the canine already showing symptoms

breed, size, and age of your dog

existing health conditions

medications your canine is taking

In other words, I might induce vomiting at home if:

my canine is a perfectly healthy adult

medium or large size

not a smooshed face breed

ingestion occurred less than 1-2 hours ago

my canine is not showing any signs of the poisoning

ingested a poisonous substance

it is not a substance/object that could cause damage on its way back up

I might take the plunge and just do it if my canine ate something like chocolate, grapes, raisins, or macadamia nuts. With anything else, I’d want to speak with a vet or a poison helpline.

If getting to a veterinary clinic or veterinary er fast enough is not possible—such as it wouldn’t for us—after talking to them I might need to induce vomiting with other poisonous things such as antifreeze, xylitol, certain medications, poisonous plants or mantarlar. but I wouldn’t want to be in that pickle without guidance or support.

Never make your canine throw up if he ate the following:

corrosive chemicals such as oven cleaners, drain cleaners, lime removal products, or batteries—these things will cause severe damage to the esophagus on their way out

kerosene, gasoline, or motor oil—these substances get easily inhaled into the lungs and can cause severe aspiration pneumonia

anything sharp

glues, such as very glue or expandable glues. In fact, with these glues, you want to avoid vomiting, not encourage it.

Never induce vomiting on your own if it’s been much more than 2 hours because ingestion or you don’t know.

How to make your canine throw up using hidrojen peroksit

Tüm durumlar haklıysa veya veteriner hekim veya evcil hayvan zehir yardım hattınız, köpeklerinizin kusmasını sağlamanızı önerirse, bunu yapmanın en iyi yolu vardır.

Yaratıcı olma. Orada, parmaklarını boğazlarına yapıştırarak, hardal, tuz veya ipecac vererek köpek kusmasını yapmaya çalışmak da dahil olmak üzere bazı etkisiz veya zararlı fikirler var. Asla bu yöntemlerden hiçbirini kullanmayı denemeyin.

Köpeğinizde kusmaya neden olan tek güvenli ve etkili ürün% 3 hidrojen peroksittir.

İdeal olarak bir şırınga ile köpek ilk yardım kitinizde olmalısınız. Eğer yapmazsanız, eklediğinizden emin olun.

Köpeğime ne kadar hidrojen peroksit yapmalıyım?

Köpeğinizde kusmaya neden olmak için% 3 hidrojen peroksitin güvenli dozu:

Kilo kilo başına 1 ml veya

10 kilo ağırlık için 1 yemek kaşığı.

Sadece süresi dolmayan açılmamış bir şişe kullanın. (Hidrojen peroksit süresi dolmuşsa veya kabarcık değilse, çalışması muhtemel değildir.

Güvenli doz köpeklerinizi kusmazsa, 15 dakika sonra tekrar deneyebilirsiniz. Girişimi iki kez daha fazla tekrarlamayın. Herhangi bir zamanda verebileceğiniz maksimum peroksit miktarı, köpekinizin ne kadar daha büyük olabileceğine bakılmaksızın 45 mL’dir.

Peroksiti köpeğinizin ağzının arkasına fışkırın.

Asla güvenli miktarı vermeyin veya üçüncü kez denemeyin. (Not: Lindsay, bir çorap atmasını sağlamaya çalıştığında Remy’ye üçüncü bir doz verdi. O iyiydi, ama bu tavsiye değil.)

Bir köpek için çok fazla hidrojen peroksitin tehlikeleri

Peroksit, bir köpek patlaması yapmak için çalışır çünkü GI kanalına tahriş edicidir. Çok fazla kontrol edilemez veya kanlı kusmaya neden olabilir – köpeğinizin durumunu daha da kötüleştirin. Aşırı doz gastrit, GI ülserasyonu ve hatta bir hava embolusuna neden olabilir.

İğne olmadan büyük bir şırıngaya sahip olmak en iyi şekilde çalışır. Uygun dozu almanın daha zor olması dışında, aynı derecede çalışan bir hindi tabanını kullandık. Önce miktarı ölçtük, sıska bir bardağa yerleştirdik ve taban içine emdik.

Köpeğinizin karnına peroksit aldıktan sonra onları hareket ettirin. Yürüyüş sürece yardımcı olur.

Köpeğinizin kusmasını sağlamayı başardığınız ya da olmasanız da, bir veterinerle konuşmak istersiniz.

Ya şırınga yoksa?

Yukarıda tarif ettiğim gibi, bir hindi baster işi yapabilir. Eğer buna sahip değilseniz, köpekleriniz bunu kabul ederse peroksiti lezzetli bir şeyle karıştırmayı deneyebilirsiniz. Köpeklerimin yakın bir yere geldiğini göremiyorum ama bazılarıyla çalışıyor.

Bir şırınga olmasına rağmen biraz vanilyalı dondurma ile karıştırdıkları bir klinik biliyorum – çok daha lezzetli hale getirmek için. Ve Lindsay, Remy’nin bir kaseden içmesini sağlamak için biraz konserve kedi maması ile karıştırdı.

Ya köpeklerim zehirli olmayan bir şey yediyse?

Köpeğinizin yediği veya yutulduğu şey zehirli olmayabilir, ancak yine de sorunlara neden olabilir. Bu, çubuklar, kayalar, çoraplar, iç çamaşırı, oyuncak parçaları gibi her şeyi içerir, adlandırırsınız. O zaman ne yapmalı?

Çıkış yolunda yemek borusuna zarar verebilecek bir şey yedikten sonra asla köpeklerinizi kusmaya çalışmayın.

Nesne yumuşak, donuk ve aşındırıcı değil mi? Köpeğinizin boyutuna kıyasla ne kadar büyük? Köpeğinizin sistemi onları kendi başına çıkaracak kadar akıllı olabilir. Köpeklerimle öyle oldu. Çerez bile bütün bir keklik yiyebilir ve sonra geri kalanını tutarken tüyleri ve bağırsakları kusabilir. Şaka yapmıyorum. Bunun oldukça etkileyici olduğunu düşündüm.

Gerisi sadece diğer tarafta çıkabilir.

Çoğu zaman, kusmuk veya kakada bulana kadar köpeklerimin karınlarının ne kadar sürdürdüğünü bilmiyordum. Canine JD’nin çubuklarla karıştırılmış at kakasıyla dolu sayısız kusma hediyesi, beni onun için bir evcil hayvan sağlık sigortası almaya ikna eden şeydi.

Büyük nesnelerle bağırsak tıkanıklığı riski vardır.

Yine de kusmayı teşvik etmeye çalışmalısınız? Ne yazık ki, özofagus tıkanıklığı da bir şeydir – ve potansiyel olarak zararlı bir şeydir.

Bir şeyin bir kez yapması, iki kez şanslı olacağınız anlamına gelmez. Bu riski almak rahat olmazdım.

Veterineriniz kontrollü bir ortamda kusmaya neden olabilir veya en güvenli yolun nesneyi bir kapsamla kaldırmak olduğunu hissedebilir.

Bana sarı göbek deyin.

Evet, köpeklerimin sağlığı ve güvenliği ile ilgili olduğunda tavukum. Bir önlemden çok az sayıda önlem almayı tercih ederim. Ödül temeline karşı riske dikkat etmek için dikkatli bir şekilde dikkat çekiyorum. Yanınızda veya en azından telefonda bir veteriner olması, köpeğinizin lehine ölçekleri devirmede uzun bir yol kat eder.

Bir kedide kusmaya teşvik edebilir miyim?

Numara.

Güvenli olan kusmalarını sağlamak için evde bir kediye verebileceğiniz hiçbir şey yoktur. Hidrojen peroksit kediler için zehirlidir ve yutma olabilirölümcül.

Tamam… şimdi geri kalanınızdan haber almak isteriz!

Köpeğinizin yediği en kötü şey nedir?

Onu kusar mı yarattın? Umarız köpekleriniz tamamlandı.

Jana Rade, köpek dergileri için bir yazardır ve köpek sağlığı sitesinin arkasındaki blog yazarıdır. Sitesinde köpekler ve sağlık sorunları hakkında öğrendikleri şeyleri içeriyor. Aynı zamanda “Köpeğinizde Görüntülenecek Belirtiler: Köpeğinizin Hasta olup olmadığını ve bir sonraki adımda ne yapacağınızı nasıl anlatacağınızı” ödüllü kitabın yazarıdır.

Uncategorized

Rawhides köpekler ve yavrular için kötü mü?

Not: Rawhides köpekler için kötü mü? Elbette kendi araştırmanızı yapın. Köpeğime verdiğim şey, sizinkine ne verdiğinizi tanımlamamalıyım.

Köpeklerimi her türlü çiğimi verirdim – bu beyaz, düğümlü hamhides, çiğ yongalar ve o küçük çiğ çubuklar.

Ace hepsini çiğnerdi ve hiç sorunu yoktu.

Hamhalar işlenmiş hayvan derileridir (tipik olarak sığır eti veya domuz eti, bazı durumlarda manda). Kesinlikle “çiğ” değiller.

Birkaç yıl önce diğer köpek sahiplerinden, hamhides’in köpekler için kötü olduğunu duymaya başladım.

Sadece Rawhide kelimesinden bahsettiğim için aldığım uyarılar:

1. Köpekler hamhides’i “hiç” sindiremezler.

2. Hamhalar kimyasallarla yapılır.

3. Hamhalar boğulma tehlikesidir.

4. Bağırsak tıkanmasına “neden olurlar”.

Kendi araştırmamı yapmadan Ace için hamhides satın almayı bıraktım.

Dürüst olmak gerekirse, daha da kötüsü oldu.

Köpeğim için çiğneme almayı bıraktım çünkü her şeyin ona zarar vereceğinden korktum! Görünüşe göre her şey bu günlerde bir uyarı ile geliyor. Endişe büyük bir pazarlama aracıdır.

Bugün köpeklerim için çiğneme satın aldığımda, listem şunları içeriyor:

Zorba çubukları
Sığır Trakea çiğneme
Nylabones (yenilemez tür)

Açıkçası hiçbir çiğneme veya kemik yüzde 100 güvenli değildir.

Buradaki Rawhides alternatifleri listemize bakın.

Ama köpekler ve yavrular için hamhides kötü mü?

Son zamanlarda ikinci bir köpeğimiz olduğundan, hamhides’i tekrar ziyaret etmek ve kendi kararımı oluşturmak istedim. 2018 Güncellemesi: Kıdemli köpek asım vefat etti. Bazen genç köpeklerime belirli hamhides veriyorum.

Her iki köpek için de ölçüm içinde karışıma en iyi hamhides türlerini eklemekten memnun oldum.

Hamhalar dünyadaki en büyük şey değildir ve başka bir çiğneme veya kemik türü vermenin riskleri olduğu için hamhidleri beslemenin küçük riskleri vardır.

Öyleyse tartıştığım “uyarıları” tekrar ziyaret edelim ve onlar için herhangi bir gerçek olup olmadığını görelim.

1. Köpekler çiğnekleri sindiremez. doğru ya da yanlış?

Yanlış.

Milyonlarca köpek, sorunsuz bir şekilde hamhidleri tüketir ve sindirir. Her seferinde küçük parçalar yerler.

Potansiyel problemler, bir köpek büyük parçalar, “düğümler” veya yumuşak, çözülmemiş ham. Nadir durumlarda, köpekler bu büyük parçaları sindiremez veya geçemez.

Güvenlik İpucu: Köpekleriniz için büyük olan hamhidleri seçin ve yutacak kadar yumuşak veya küçük olduklarında onları götürün.

2. Hamhalar kimyasallarla yapılır. doğru ya da yanlış?

Doğru, bazıları diğerlerinden çok daha fazlası.

Rawhides’in nasıl yapıldığına dair birçok makale var. Güzel değil.

Hamhalar deri endüstrisinin bir yan ürünüdür, bu nedenle sadece dünyanın çeşitli bölgelerinde yapıldıkları ve gönderildiği gibi saklanmaların korunması ve temizlenmesi için kullanılan kimyasalları hayal edebilirsiniz. İşte tüm Canine Journal’dan Rawhides’in nasıl yapıldığına dair oldukça kısa bir makale.

Ayrıca en iyi burada Amerika Birleşik Devletleri’nde baştan sona ve daha az kimyasalla yapılan hamhidleri de bulabilirsiniz.

Güvendiğim bir marka:

Sağlıklı sakat

Amazon’dan sağlıklı gizleme satın almak için buraya tıklayın

Güvenlik İpucu: Sadece herhangi bir marka satın almayın. “Hepsi doğal” veya “ABD’de yapılmış” diyen etiketlere güvenmeyin. Bunun yerine, tam ürünün nasıl yapıldığı hakkında çok fazla araştırma yapın. Bilgileri bulamıyorsanız soru sorun. Bakım yapan markalar, sorularınızı ayrıntılı olarak cevaplamaktan memnuniyet duyacaktır.

3. Hamhalar boğulma tehlikesidir. doğru ya da yanlış?

Doğru, nadir olmasına rağmen.

Köpekler için her türlü çiğneme veya kemik boğulma tehlikesi olabilir.

Rawhides’in kötü bir rapi var çünkü:

C. Yumuşaştırdıkları için gerçekten “sakızlı” olurlar, bu yüzden bir köpek uzun bir çiğ şeridi yutması kolaydır.

B. Bazı köpekler düğümlü uçları veya büyük çiğ çiğ parçalarını yutur veya yutar. Ace bunu yapar!

C. Bazı insanlar köpeklerine başlamak için çok küçük olan hamhides verir.

Güvenlik İpuçları: Büyük hamhides seçin. Düğümlü uçları olan hamhidlerden kaçının. Yumuşak ve “sakız” olduğunda ham hideyi uzaklaştırın. Köpeğinizin yutması için yeterince küçük olduğunda ham hideyi uzaklaştırın. Denetleyin.

4. Hamhalar bağırsak tıkanmasına neden olabilir. doğru ya da yanlış?

Doğru, nadir olmasına rağmen.

Bir hamhid çıkarmak için ameliyata ihtiyaç duyan köpekler hakkında hikayeler duyacaksınız, ancak sayısız milyonlarca köpeğin sorunu olmadan ne kadar çiğneniyor? Benim için köpeğinizi tanımak, köpeklerinizin büyük parçaları yutma şansı olmadan önce hamhidi denetlemek ve uzaklaştırmakla ilgilidir.

Antlers veya çiğ sığır eti kemikleri gibi diğer kemik ve çiğneme türleri de bağırsak tıkanmasına neden olabilir.

Rawhides ile ilgili ek endişeler:

1. Pek çok köpek sığır alerjisi var ve sığır eti ile birçok ham. Eğer durum buysa, Buffalo Hide’ından yapılmış Rawhide öneririm.

2. Bazı sahipler, hamhidlerin kontam nedeniyle köpeklerine mideler verdiklerini bildirirination. This is why it’s so essential to research exactly where the rawhide is coming from.

No canine bone, toy or chew is 100 percent safe.

Every type of chew out there has likely caused a canine – sometime, somewhere – to choke, get sick or have an intestinal blockage or need emergency surgery.

If you have a favorite “go to” chew for your dog, it’s probably considered “dangerous” by some other canine owner somewhere.

Examples:

Antlers are very strong and some dogs could break their teeth over time.
Raw beef bones can break or get lodged in a dog’s intestines.
Cooked bones you can purchase for dogs at pet stores or grocery stores can splinter and cause internal damage.

But dogs should chew SOMETHING!

chewing keeps their jaws, teeth and gums healthy
it’s something fun for them to do & a tension reliever
if we don’t provide them chews, they’ll find something

If you decide to feed rawhides, here are my tips:

1. know your dog.

All dogs are different, and you know your dog’s chewing style best.

2. choose the brand wisely.

Research and ask questions! know exactly how the rawhide was made from start to finish. find out where the cattle were raised, what tanneries the hides were sent to and in what country.

Avoid products that were shipped to or from tanneries in China. avoid the bleached white rawhides. Ask what chemicals were used for cleaning the hides. Finally, read the ingredients. If you can’t find these details, don’t purchase the product.

3. choose a larger size & supervise!Throw the rawhide away once it’s small enough or soft enough to swallow.

So those are my thoughts. let me know yours in the comments!

I plan to give my puppy and my adult canine an occasional rawhide in the future. I’m nervous about all types of chews, but rawhides are one of the options I’m much more comfortable with. like I said, not all rawhides are the same. It’s about finding the best option for your distinct pup.

If you’ve fed your dogs rawhides for the last 30 years with no issues, there’s probably no reason to change. If rawhides make you nervous, there are plenty of other options available.

Do you give your canine rawhides? What else do you give your canine for chewing?

*This post includes affiliate links.

İlgili Mesajlar:

What kinds of chews are best for puppies?
Which raw bones are safe for dogs?
Raw poultry necks for dogs

Uncategorized

Köpek kutupsal bir dalmaya katılır – bu hayvan istismarı mı?

Bu hikayeyi ilginç buldum.

Görünüşe göre Sarı Bir Labrador, Massachusetts’teki bir topluluk “Polar Dalma” bağış toplama etkinliğine katıldı ve elbette insanlar köpeğin hayvan istismarını korkutuyor ve suçluyorlardı.

Bir labrador.

Bir köpeğin güvenliği için endişelenmenin iyi olduğunu düşünüyorum, bu da hiçbir şeyden korkmayan insanların klasik bir örneğidir.

WGGB News’e göre, köpeğin sahibi suçlama ile karşılaşmayacak.

WGGB’den:

Bir hafta sonu bağış toplama sırasında Spec Pond’un sularına giren bir köpek sahibi, suçlamalarla karşılaşmayacaktır.

Cumartesi günü, özel Olimpiyatlar Massachusetts için para toplayan Polar Plunge için kolluk meşalesi için Wilbraham’daki Spec Pond’a 150’den fazla kişi geldi.

O etkinlikte biri, Lincoln’deki şehir yetkilileri tarafından tanımlanan altı yaşındaki Labrador Retriever’ın fotoğraflarını çekti. Bir resimde, bir adam Lincoln üzerinde elini tutuyor gibi görünüyor, bir sonraki köpek dalıyor ve üçte birinde köpek suya batırıldı.

İşte video. Önce 15 saniyelik bir reklam var.

WGGB’ye göre, birçok insan fotoğrafların viral hale gelmesinden sonra köpeklerden endişe ediyordu ve Wilbraham kasabası, olayla ilgili bir soruşturmayı özetleyen iki sayfalık bir açıklama yayınladı.

Soruşturma şunları buldu:

[check_list]

Lincoln 5 ila 7 saniye sudaydı, sudan çıktı ve hemen kurutuldu.

Bir ısınma alanına götürüldü ve 10 dakika sonra eve gitti.

Lincoln hevesli bir kış sezonu yüzücüdür ve genellikle sahibiyle buz balıkçılığı yaparken suya atlarken bir can yeleği ile yüzer.

Lincoln ideal sağlıktadır ve onu analiz eden bir veteriner, olaydan hasta etkileri olmadığını söyledi.

[/check_list]

WGTB’ye göre, “Kolluk kuvvetleri ayrıca, kutup düşüşü sırasında Lincoln’e zarar vermek için kötü niyetli bir niyet olmadığını ve olayın devlet hukuku tarafından tanımlandığı gibi hayvan zulmünün bir örneği olmadığını” tartışıyor.

Tüm hikaye

Ace adında bir laboratuvar karışımım var ve safkan bir laboratuvarın kalın, su geçirmez ceketine sahip olmasa da, buzlu sulara atlayacak ve su sıcaklığı yaklaşık 33 olduğunda Minnesota Gölü’nü olağanüstü bir şekilde yapacak F dereceleri F (Müthiş Göllerin Su Temps’ini kaydeden bu site sayesinde).

İşte Nisan 2009’un başından itibaren size bir fikir verecek bazı resimler.

Şimdi gevşeyebilir miyiz?

Yoksa katılmıyor musun? ne düşündüğü söyle.

Uncategorized

Yarışma kazananlarına

tebrikler işte yarışmamın kazananları. “Indognito” nun bir kopyasını ve “Bliss to You” nın bir kopyasını veriyorum.

“Indognito” nun galibi:

Apryl Delancey

Ve “Bliss to You” ın kazananı:

Vee Deollos-Hudson

Katılan herkese teşekkürler. Gelecek hafta birkaç konuk mesajı olacak, bu yüzden benden başka birinden haber almaktan heyecan duyun. Bu mutt için bir konuk gönderisi yazmak isterseniz, bana lindsay@thatmutt.com adresinden bir e -posta gönderin.

Herkese teşekkürler!

Uncategorized

Tips for Adopting a canine When You have young youngsters

My very first canine was when I was about 10 years old. Our household embraced a puppy. He dealt with us for about a year before my parents provided him as much as be rehomed.

The truth of life with a rambunctious puppy as well as four young kids was as well much, I guess.

The experience of losing my canine was extremely painful—and still is 30 years later. It totally influenced my connection with subsequent animals in my life.

When we embraced Baxter five years ago, I was extremely thoughtful as well as careful. I was making a permanently commitment, so I wished to discover the best canine for us.

For households with kids who are wanting to embrace a dog, believed as well as care are even much more important. youngsters as well as dogs are incredible, fantastic as well as challenging.

If you’re believing of adopting a canine when you have kids, it is essential to reflect, prepare as well as plan to make sure everyone—kids, parents as well as dog—live happily ever after.

How dogs benefit children—adopting a dog

Animals bring numerous benefits to children.

For our 1-year-old Ellie, her connection is primarily about the delight as well as enrichment she gets from sharing her life with her pets. She gasps with pleasure when she very first sees Baxter in the morning or areas our barncat Ralph outside.

Eğitim. The experience of living with dogs is likewise extremely academic for children, as they see exactly how dogs discover as well as behave. training is an apparent example of a discovering chance for both kids as well as dogs, however there are numerous more.

Where to begin when you’re believing of getting a dog

Anyone who is thinking about adopting a canine ought to be thoughtful, whether you have youngsters or not.

However, kids bring some additional considerations as well as make it particularly essential to believe things through.

Age is the very first consideration. Puppies can grow with your household as well as typically change extremely well to being around kids as well as the dynamics of your family. However, puppies include specific training as well as developmental challenges.

An older canine may have some training as well as much more steady energy levels than a puppy. however some dogs who have not been subjected to kids may requirement time to change to living with youngsters 24/7. See my post: Why I didn’t want a puppy.

Characteristics of the dog

Think about the qualities of a canine that would work finest for your family. whatever from size to coat to health and wellness considerations. This process may lead you to a specific breed, however be available to mixes or mutts. Sites like Petfinder enable you to personalize your browse based on a number of qualities, to ensure that you can discover dogs fit to your family.

Energy of the dog

For me, energy level is the most essential consideration if you’re adopting a canine when you have kids. many youngsters are quite energetic, so you may be drawn to an energetic dog who will play with them. however frolicking in the backyard may not be sufficient of a release for specific dogs.

You have to be prepared to satisfy your dog’s energy needs, whether it’s a easy walk in the community or going for long runs, attending agility classes or other activities. research study breeds to figure out what dogs may be an energy match for your family. See our post: How to tire out a hyper dog.

Depending on the age of your children, all of the concerns above ought to be responded to with a household discussion. You’re adding a canine to your family, so the decision of what type of a canine will in shape finest ought to be made jointly.

Surprising your youngsters with a dog

I do not suggest unexpected your youngsters with a dog. The preparation as well as consideration is truly essential to assist make sure all of the household members are on the exact same page. You can still link a canine to a special event like a birthday or Christmas, however be open about your plans as well as include your youngsters in the process.

See our post: Dogs as Christmas presents.

Stepping stone to a dog

If you don’t feel totally prepared for a dog, think about one more type of pet as a stepping stone. A rabbit, hamster, lizard, fish or other little animals can introduce kids to pet ownership with somewhat less commitment.

The companionship from these animals can be extremely meaningfulancak gereksinimleri bakım miktarı bir köpekten biraz daha az olabilir. Çocuklar, hayvanla oynamanın yanı sıra beslenme, temizlik ve oynamanın önemini keşfedecekler.

Çocuklarınızın evcil hayvanlarıyla etkileşime girmesini izlemek, sizi bir köpekle nasıl davranabileceklerine aydınlatabilir. Ele alabileceğiniz herhangi bir eksiklik olup olmadığını görebilirsiniz veya belki de gençleriniz sizi şaşırtmanın yanı sıra beklediğinizden daha erken bir köpek için hazırlıklı hissettiğinizi görebilirsiniz.

Çocuklarınız için kucaklanacak en iyi köpek nasıl seçilir

Ne tür köpeklerin ve niteliklerin aileniz için en iyi çalışacağına dair bir kavramınız olduğunda, aramanıza başlayın. Bölgesel barınağınıza gidin, bir damızlık keşfedin, bir kurtarma grubuyla bağlantı kurun, çevrimiçi bakın. Bir köpeği kucaklamak için çok sayıda hesap verebilir yöntem vardır.

Aramanıza uzun zaman harcamaya hazır olun. Karşılaştığınız her köpekle olduğu gibi sonbaharda olmak basittir – boru köpek gözleri çalışır – ancak önceliklerinizi unutmayın ve köpeklerin ailenizle hizalandığından emin olun.

Bir köpeği kucaklamadan önce sorulacak sorular

Bir köpek anlamak için en iyi kaynak köpeğin bakıcısıdır. Yetiştiricinize, evinizi koruyun veya barınak personeline köpekle ilgili büyük endişelerden oluşun.

İhtiyaçlarını, birçok kişinin yapmayı sevdiği şeyleri, onu tedirgin eden her türlü durumu, tam olarak zamanını nasıl geçirmeyi sevdiğini, ne kadar özel bir bakıma ihtiyacı olduğunu anlamaya çalışın.

Ev dinamikleriniz ve bir köpekte aradığınız şey hakkında önde olun. Çok fazla endişe isteyin ve kendiniz ve çocuklarınız hakkında çok fazla bilgi paylaşın.

Barınak personeli, kurtarma gönüllüleri ve yetiştiriciler, köpekleri için mutlu, sevgi dolu evler keşfetme hedefini paylaşıyor. Köpek için bir formda olduğunuzdan emin olmak istiyorlar, tıpkı köpeklerin sizin ve çocuklarınız için bir şekil olduğundan emin olmak istediğiniz gibi.

Potansiyel bir köpeği tatmin etmeye gittiğinizde çocuklarınızı getirin. Tam olarak köpekle nasıl etkileşime girdiklerini ve tam olarak onlarla nasıl iletişim kurduğunu görün. Birkaç farklı aktivite yapmaya veya köpekle bazı farklı ortamlara gitmeye çalışın. Onu tasma üzerinde kısa bir yürüyüşe çıkar. Onunla dışarıda çim üzerinde oynayın. Tam olarak farklı durumlara nasıl tepki verdiğini görün.

Evi Hazırlayın – Çocuklarınız olduğunda bir köpek evlat edin

Bir köpek için göz atmaya başladığınızda, yeni ev üyemiz için de evinizi kurmaya başlamalısınız.

İlk adım en basit. Köpek hakkında konuşun.

Bu konuşma, çocuklarınızın yaşına bağlı olarak farklı görünecektir. Bu, hane halkında zevk geliştirme ve aynı şekilde herkesi bir köpeğin yükümlülüğüne hazırlama şansıdır.

Köpenin gereksiniminin yanı sıra ihtiyaçlarını tam olarak nasıl karşılayacağınızdan bahsedin. Her birinizin köpeğe nasıl bakacağınız, ev yönergelerinden birkaçının ne olacağı ve birlikte yapacağınız eğlenceli aktivitelerin birkaçını planlayın.

Doggie Kore Grafiği

Köpeği kimin yürüyeceğini, besleyeceğini, damatlayacağını veya eğiteceğini belirlemek için bir köpek kore grafiği yararlı olabilir. Bir grafik, köpekle oynaması olan kavgaların dağılmasına yardımcı olabilir. Ya da, bu durumda yenilik kullanır, sırası onu tuvalete götürür.

Köpenin nerede uyuyacağını, yiyip tuvalete giteceğini anlayın. Bir sandık veya yatak, kaseler ve tasma gibi bazı temel ekipman satın alın. Köpeğinizi gerçekten kucaklayana kadar yiyecek satın almayı öneririm. Köpeğinizi kullandığı bir yiyecek beslemek, üzgün bir karından kaçınmaya yardımcı olabilir ve evinize geçişinin basitliği.

Gençlerinizin oyuncakları almak veya alanlarını düzenli tutmak için hatırlatmalar gerekliyse, pratik yapma zamanıdır. Oyuncaklar, kordonlar, çoraplar veya diğer çeşitli şeyler hızla bir köpek için tehlike haline gelebilir – özellikle çiğneyebilecek bir köpek yavrusu benimsiyorsanız. Köpek dostu harika alışkanlıklar kurmak için gençlerinizle birlikte çalışın.

İlerlemede bulunması gereken diğer temeller bir veteriner, eğitmen ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak damat veya köpek yürüyüşçüsüdür.

Yeni Köpeklerinizi eve getirin

Son olarak, tüm hazırlığınız ödedi. Aileniz için en iyi köpekleri keşfettiniz. Ev hazır. Gençler hazır. Hazırsın. Köpeğinizi eve getirmenin zamanı geldi.

Bu, aileniz için son derece ilginç bir zaman. Köpenin tüm ilginin yanı sıra geçmesi gereken değişiklikler tarafından hızla bunalmış olabileceğini hatırlatmak için gençlerinizle yaptığınız konuşmalara devam edin. Onlara yumuşak ve sakin olmalarını hatırlatın ve köpeklerin ailenize katıldığı ilk saatler veya günler için plan hakkında konuşun.

Köpeklerinizin yeni bir evde değişmesine tam olarak nasıl yardımcı olacağınız hakkında yayınımız hBirinci günün yanı sıra yeni köpeğinizle ilk birkaç hafta, bir kurtarma ya da köpek yavrusu ya da daha yaşlı bir köpek benimse çok fazla fantastik önerilerde.

Tercih ettiğim rehberliğim, araca eve getirmek için araca girmeden önce köpek için bir yürüyüşe çıkmak. Barbara, “kendimi tanıtmanın kibar bir yöntemi, sadece onunla en çok uzağa götürmek yerine, onu aracıma en çok uzaklaştırmaktan başka bir şey.”

Yeni köpek ayarınıza yavaşça yardımcı olun

Geçişin her aşamasında değişmek için köpeklerin büyük fırsatlarını sağlayın.

Bu Lindsay’den eve getirme Hakkında Bir Foster Canine, bir köpek evi getirme konusunda bazı çok öneriler içermektedir.

Bir diğer yararlı önerisi, yeni köpek, evin içinde bile ilk başta bir tasma üzerinde tutmaktır. Bu, köpeği özellikle esansiyel köpeği yönlendirmeniz gerektiğinde size daha fazla yönetmenizi sağlar – ya da tuvalet molasına ihtiyacı varsa onu dışarıda koşar.

İlk önce eve geldiğinde, köpeğini gör. Çocuklarınızı köpekle yalnız bırakmayın. Ekran, tam olarak yeni atmosferine ve farklı hane halkı üyelerine nasıl tepki verdiğini. Çocuklarınızı da görünün ve kibarca etkileşime girdiklerinden emin olun.

Kids’ın köpeklerinden ne kadar keşfeteceğini tam olarak doğrultun. Gelen her akıl hocası şansını kullanabilirsiniz. Köpreninizi ve beden dilini anlayabildiğiniz gibi, çocuklarınızın köpeklerinin ne söyleyebileceğini anlamalarına yardımcı olun.

İlk odağın, hane halkı üyeleri için hem de insan için güçlü bir rutin oluşturması gerekiyor. Köpeklerinizi en çok uzaklara ve gençlerinizi mümkün olduğunca en çok uzağa eğitmeye başlayın.

Sonsuza dek mutlu

Çoğu ebeveyn, en azından hayatlarında en azından endişe duyuyorlar. “Anne? Baba? Bir köpek alabilir miyiz? ”

Eğer cevabınız “evet” ise, cevabınız “belki” olsa bile, gençlerin sahip olduğunda bir köpek benimsemek için bu öneriler yardımcı olabilir.

Bir çocuğun yanı sıra kanin arasındaki bağ, son derece özeldir. Hayvanlar tam olarak kaç yaşında olduğumuz için hayatımıza çok fazla para yatırma getirebilir.

Bu kısa makaleyi, işe yaramayan bir evlat edinme hikayesiyle başladığımda, ilk köpeğimle yaşadığım zaman inanılmaz derecede etkili oldu. Hala benimle birlikte getirmenin yanı sıra BAXTER, RALPH’nin yanı sıra, ördekler gibi gelecekteki hayvanların yanı sıra, ideal olarak bir gün çiftliğimize katılacak olan tavuklara nasıl inandığımın tam olarak nasıl olduğumu da etkilediğim gibi.

Umarım bu kısa makalenin diğer hanelere köpeklerle sağlıklı, sevgi dolu, uzun ömürlü bağlantılar üretmelerini sağlar.

Gençleriniz hayatlarında köpek sahibi olmaktan nasıl yararlanır?

Julia Preston, 129 dönümlükte evde yaşayan maceralarının yanı sıra DIY yenileme yaptığı 129 dönümlük bir blog yazarıdır. Ontario, Kanada’da 129 dönümlük bir çiftlikte hane halkı online.

İlgili Mesajlar:

Bir köpek kabul etmeden önce ne düşünmeli?

Çocuklara köpekler etrafında risksiz olmalarını öğretin

Bir bebek için köpek hazırlayın