Uncategorized

BasePaws Şükran Günü Satışı: Sağlık ve Sağlık ve DNA testi artı tamamen ücretsiz diş raporu

Bu yayın satış ortağı bağlantılarını içerir*

Bugün Pazar günü Basepaws, cinslerinde 30 dolarlık bir indirim oranı, sağlık ve sağlıklı yaşam testi sunuyor. Aynı şekilde sonuçlarınızla tamamen ücretsiz bir diş raporu alırsınız. Aynı şekilde tüm genom dizileme testlerinden 100 $ sağlıyorlar.

Nasıl çalışır

Hiç kedinizin genetik geçmişini merak ettiniz mi? Belki de hangi ırkların kurtarma kedinizin genlerini oluşturabileceğini merak ediyordunuz? Ya da belki de bunlar hakkında proaktif olabilmeniz için her türlü genetik sağlık ve sağlıklı yaşam durumu hakkında endişelenmeniz gerekip gerekmediğini anlamak istersiniz? Basepaws kedi DNA testi tüm bu soruları cevaplar.

Örnek, kendi evinizin rahatlığında sizin tarafınızdan toplanır, bu nedenle veteriner gezileri gerekmez. Sadece kedinizin iç yanağının içini söndürür, sunulan test tüpündeki numuneyi konumlandırırsınız ve numuneyi baseaws’a geri döndürürsiniz. Birkaç hafta sonra kapsamlı raporunuzu alacaksınız.

Ücretsiz Diş Sağlığı ve Sağlık Raporu

Bu özel satışın bir parçası olarak, ASO, cinsiniz ve sağlık ve sağlıklı yaşam testi ile tamamen ücretsiz bir diş sağlığı ve sağlıklı yaşam raporu alacaksınız. Bu genellikle ayrı bir testtir. Rapor size kedilerdeki üç tipik diş problemi için tehlike puanları sağlayacaktır: periodontal hastalık, diş rezorpsiyonu ve kötü nefes. Aynı şekilde veterinerinizi göstermek için özelleştirilmiş tıbbi bakım önerileri sunacaktır.

100 $ OFF BASEPAWS Bütün Genom Dizileme

Basepaws Bütün genom dizileme testi, tüm genomları analiz etmek için en kapsamlı tekniktir. Kedinizin eksiksiz, geleceğe dayanıklı genetik bilgilerini sunar ve diğer DNA testlerinden yaklaşık 10.000 kat daha fazla ham veri verir.

Tüm Basepaws kedi DNA testleri hakkında çok daha fazla şey keşfetmek ve bu muhteşem satıştan yararlanmak için Basepaws.com adresini ziyaret edin.

İndirim teklifi 25 Kasım 2021 ile geçerli, kasada kod vermeyi kullanın.

*FTC Açıklama: Dikkatli kedi, BasePaws’ın bağlı kuruluş programına katılımcıdır. Bu, herhangi bir bağlantımızla satın almayı seçerseniz, küçük bir komisyon aldığımızı ima eder. Sadece ürünler ve kendimizi kullandığımız veya kullanacağımız hizmetler hakkındaki kelimeleri yaydık.

Ingrid Kralı

İçindekiler
Nasıl çalışır
Ücretsiz Diş Sağlığı ve Sağlık Raporu
100 $ OFF BASEPAWS Bütün Genom Dizileme

Aynı şekilde:
Basepaws cinsinin yanı sıra sağlık ve sağlıklı yaşam DNA testi ve tamamen ücretsiz diş raporu

Basepaws Dental Sağlık ve Sağlık Testi

Sağlık ve Sağlık DNA testinin yanı sıra bir Basepaws cinsinin yanı sıra 60 $ ‘dan alın

«Neden evcil hayvan sigortası hakkında düşünmelisiniz?
Keseniz kokunuzu rahatlatıcı mı keşfediyor? »

1 Basepaws Şükran Satışı hakkında yorum: Sağlık ve Sağlık ve DNA Testi Plus tamamen ücretsiz diş raporu indirim

Janine diyor ki:

4 Kasım 2021, 06:24

Tamamen ücretsiz bir diş raporu sunuyorlar. Sana teşekkürler!

Cevap vermek

Yanıt bırak Cevap İptal Et
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *
Yorum *
İsim *

E -posta *

Bir yorum bırakarak, verilerinizin bu site tarafından toplanmasına katılırsınız.
Gizlilik Politikası.
*

E-posta yoluyla takip yorumlarını bana bildirin. Aynı şekilde yorum yapmadan abone olabilirsiniz.

Δ

Irvine’de Süper Evcil Hayvan Evlat Edinme Etkinliği

Bu yayın satış ortağı bağlantıları içerebilir. Bu yazıda belirtilen işten para veya ürün kazanabiliriz.
5. Yıllık Süper Evcil Hayvan Evlat Edinme etkinliği hemen köşede ve 11 Haziran’da 10:00 – 16:00 saatleri arasında Irvine Hayvan Bakım Merkezi’nde düzenleniyor. Bu etkinliği, Rehber Dogs of America Open House ile aynı günde yapılmasına rağmen her yıl görmeyi bir noktaya getirdik. Orange County, California bölgesinde çevrimiçi olarak ve çevrimiçi olarak yeni bir evcil hayvan benimsemeyi düşünüyorsanız, süper evcil hayvan benimsemesine gitmenizi öneririz!
Geçmişte bazı büyüleyici hayvan barınağı gerçeklerinin yanı sıra süper evcil hayvan benimsemesinde istatistikler keşfettik.
Süper evcil hayvan benimseme
İşte bu yıl etkinliğindeki birkaç detay:
Ne: 5. Yıllık Süper Pet Evlat Edinme Etkinliği Ne Zaman: 11 Haziran 2011, 10: 00-14: 00’dan NEREDE: Irvine Hayvan Bakım Merkezi 6443 Oak Kanyon Yolu, Irvine, CA

Geçmişte, Süper Evcil Hayvan Evlat edinmesinde oldukça harika şeyler gördük. Sadece köpeklerden ve aynı şekilde evlat edinilebilir horozlar, tavşanlar ve geçmişte domuzlar gördüğümüz kedilerden daha fazlası var. Birkaç yıl önce sessiz açık artırmada bölgesel bir veterinere hediye sertifikası kazandık ve veteriner hekim ve köpek fitness eğitmeni soruları sorma şansı bulduk. 800’den fazla kabul edilebilir hayvan, 100’den fazla katılımcı, sessiz müzayede, şans çizimi, veteriner ve fitness eğitmeni kabinleri, düşük maliyetli mikroçipler olacak. Etkinlik broşürünü indirmek için buraya tıklayın.
Bu yıl birkaç farklılık fark ettik. Bu yıl etkinliğine girmek için 1 $ ‘lık bir ücret alıyorlar. Geçmişte bu ücretsiz bir olaydı, bu yüzden bu yıl masraflarından birkaçını karşılamak için biraz ücret alıyorlar. Ayrıca, katılımcıların listesine baktıktan sonra, kuruluşumuzu görmedim, Amerika’nın Köpekleri Listede. Geçmişte GDA, bu etkinlikte insanların köpek yavrusu artması ve tam olarak nasıl bir rehber köpek yavrusu yükseltmesi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlamak için her zaman bir stand vardı. Rehber köpek yavrusu Raiser olmayı düşünüyorsanız, lütfen tiple iletişim kurarak benimle iletişime geçmekten çekinmeyin veya aşağıdaki yorum bölümünde bana bir yorum bırakın.

Tüm katılımcılar, kurtarmalar ve süper evcil hayvan benimsemesinde olacak satıcılar hakkında ayrıntılı bilgi için Irvine Şehri web sitesine bakın.
Irvine’de bu yıl süper evcil hayvan benimsemesine gitmeyi mi planlıyorsunuz? Geçmişte bu etkinliğe gittin mi? Eğer öyleyse, aşağıdaki yorum bölümünde Irvine Hayvan Bakım Merkezleri Süper Evcil Hayvanlar benimseme hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyoruz!
Yavrularımız için en iyi seçimler
En İyi Köpek Oyuncak Biz Seviyoruz: Calmeroos Puppy Oyuncak W/ Kalp Atışı ve Sıcak Paketler – Yeni yavrular için mükemmel. Yeni evlerinde sadelik stresine ve kaygıya yardımcı olur.
En İyi Köpek Çiğnemiz: Bones & Chews Bully Sticks – Tüm yavrularımız ısırmayı, nip ve çiğnemeyi sever. Bu istenmeyen davranışları yönlendirmeye yardımcı olmak için zorba çubuklarını kullanmayı seviyoruz.
Sevdiğimiz En İyi Köpek İkramları: Crazy Dog Train-Me Treats-Bunları rehber köpek yavrularımız için yüksek değerli ikramlarımız olarak kullanıyoruz.
Sevdiğimiz en iyi taze köpek maması: Çiftçi Köpeği – Birkaç ay önce Raven Taze Köpek Maması beslemeye başladık ve seviyor! Çiftçi köpeğinin ilk siparişinizden% 50 indirim.

Yeni köpek yavrusu kontrol listemizdeki favorilerimize daha fazla göz atın.

Ifetch, barınak köpeklerinin oyunla bir ev keşfetmesine yardımcı olur

Ifetch’i bir ev programı tanıtmak

Çılgın popüler otomatik küre fırlatıcılarının yanı sıra köpekler için beyin oyunlarının üreticisi Ifetch, uzun süre barınak köpeklerini beton kalemlerinden ve sevgi dolu evlere yardımcı olmayı amaçlayan yeni bir geri vergi programı sunuyor. Bir hane halkı, evlat edinme için göz ardı edilen köpekleri desteklemek için ABD genelinde barınakların yanı sıra fitness eğitmenlerini de bağlar ve gereksinim, potansiyel sahiplere çok daha çekici adaylar olmaya devam etmiştir. ASPCA’ya göre, yaklaşık 3,9 milyon köpek ülke çapında hayvan barınaklarına giriyor ve yaklaşık 1,2 milyon ötenazi. Bu ayık istatistikleri, kullanılmış hayvan alışkanlıkları biliminde yayınlanan bir 2014 araştırma çalışmasıyla eşleştiren bir barınak evcil köpeğinin kucaklanma olasılığının, oynatıldıklarında önemli ölçüde artırıldığını keşfetti. Bu araştırma çalışmasını göz önünde bulundurarak, bir hane halkı iFetch’i ve bu, bu yavruların ihtiyaç duyduğu yavrular için zenginleştirme miktarını artırmak için satın alma sığınaklarına uygun sığınaklara bağışta bulunacaktır. Ifetch de aynı şekilde, uzun süredir devam eden köpeklerle çalışmak için sığınaklarla bölgesel fitness eğitmenlerinin eşleştirilmesine adanmıştır ve iFetch’i ve ürünü bir eğitim yardımı olarak kullanır. Ifetch de aynı şekilde barınakların bölgesel alanlarında evlat edinilmesi gereken bu köpekleri sosyal ağ ve diğer parasal destekle duyurmasına yardımcı olacaktır.

“Bir barınaktaki köpekler, stres ve kaygı ile depresyonla mücadele ediyor, bu yüzden yeni zenginleştirme gelişmeleri ve oyunların çevrenin kaygısı ile başa çıkmalarına yardımcı oluyor.” Austin’deki LEAPS N Hounds Pet Dog Training’in yanı sıra bir ev eğitimi direktörü Crystal Dunn’ı anlatıyor. “Bir eğitmen olarak, tasma saldırganlığı ve reaktivite gibi olumsuz davranışların, Ifetch gibi etkileşimli bir oyuncakla eğitim ile nasıl ele alınabileceğini tam olarak gözlemledim.” “Hem zihni hem de vücudu egzersiz yapan oyun çıkışları, stres ve kaygıyı ve hayvanlarda kaygıyı en aza indirmede son derece yararlıdır.” IFETCH ekibi, programı Bölgesel Austin Barınağı, Austin Family Pets Alive! Temel komutlar üzerinde çalışmak ve Ifetch ile çalışırken kürenin agresif “almasını” üstesinden gelmek, sadece çok daha iyi bir köpek vatandaşı olmasına yardımcı olmakla kalmadı, ancak aynı şekilde kafesinin sınırlarından çok ihtiyaç duyulan bir mola verdi. . “Barınak köpekleri atmosferinin zihinsel etkilerini 2 hafta kadar hissetmeye başlar.” Diyor Debbie Hamill, Baş Reklam Polisi ve Ifetch’in sahibi. “Oyunun evlat edinme olanaklarını artırdığını gösteren araştırma çalışmasını keşfettiğimde, bunun Ifetch’in başlatılması için en iyi program olduğunu anladım. Ülke çapında çok daha fazla barınak köpeği için bir ev getirmeye devam ediyoruz. ”

IFETCH A Hanehalkı Programına dahil olmayı düşünüyorsanız, daha fazla keşfetmek için lütfen www.goifetch.com/IFAF web sitesine gidin ve ayrıca İnternet uygulamasında bir başvuru gönderebilirsiniz. Ifetch, barınakları, eğitmenleri ve gönüllüleri katılmaya teşvik eder. Etki yaratmak için uyumlu bir çaba gerektirecek, ancak harekete geçmek için 3,9 milyon neden var – köpekler ABD’deki barınaklarda sahipleri endişeyle bekliyorlar.

Orange County Pet Expo 2009

Bu yazı bağlı kuruluş bağlantılarından oluşabilir. Bu yazıda belirtilen şirketlerden para veya ürün kazanabiliriz.
Orange County Pet Expo 2008’i ziyaret ettiniz mi? Değilse, 2009 OC PET Expo’yu görmeniz gerekir. Geçen yıl oradaysanız, bu etkinliğin hayvan severler için ne kadar eğlenceli olabileceğini zaten biliyorsunuz ve sizi orada görmeyi bekliyorum.
Orange County Pet Expo’ya hiç gitmemiş olanlar için, bekleyebileceğiniz şeyden biraz sonra:
Orange County Pet Expo 2009
Stetson ve ben geçen yıl oradaydık (Stetson bu yıl katılamıyor çünkü artık eğitimde bir rehber evcil köpek yavrusu değil) ve en sevdiğimiz etkinliklerimizden bazıları şunlardı:
Sıçrama köpekleri
Evcil Köpek ırklarının geçit töreni – aklınıza gelebilecek neredeyse her evcil köpek ırkı Pet Expo’da temsil edildi
Alpakalar, domuzlar, kertenkeleler, yılanlar, kediler, kuşlar ve diğer birçok hayvan katılıyordu.
Land evcil köpek kızak.
Polis evcil köpek gösterileri
Tabii ki Amerika’nın Kılavuzu Köpekleri oradaydı, Bağımsızlık için Köpek Arkadaşları ve Pet Expo’daki çölün rehber köpeklerini de gördük
Petting Hayvanat Bahçesi
Evcil Hayvan Ürünleri
Ve elbette evlat edinme çadırlarındaki tüm büyük kurtarmalar.

İşte etkinlikle ilgili ayrıntılar:
Etkinlik: Orange County Pet Expo Ne Zaman: 17-19 Nisan 2009 Saat: Cuma, 10:00-18:00; Cumartesi, 10:00 – 19:00; Pazar, 10:00 – 18:00 nerede: OC Fair ve Etkinlik Merkezi 88 Fair Drive, Costa Mesa, CA 92626
Gösteri Fiyatları: Genel Kabul-12,00 $ Yaşlılar 60 & üstü-10.00 $ çocuk 6-12-6.00 $ 5 yıl ve altı-Ücretsiz

Pet Ürün Alışveriş Mart Büyük Yapımcılar ve Tüccarlardan Binlerce Ürün Özel Gösteri Fiyatlarında Satılık
Oyuncaklar ve Oyunlar yatak takımları/konut/Playpens Giyim ve Mücevher Gurme Evcil Hayvan Yiyecekleri Havuzlar ve Akvaryumserlercise Ekipman Pet Güvenlik Ürünleri Hediye Ürünleri Eğitim Kitapları Eğitim Kitapları Eğitim Ekipmanları Seyahat Ürünleri/Yakalar Öğrenme Cihazları Aksesuarlar Sağlık ve Beslenme Ürünleri

EĞLENCE
Iams Superdogs Hollywood Cats, Sinema Sıçrama Köpekleri Evlat Edinme Adil Evcil Hayvan Köpek Evlat Edinme Adil Evcil Köpek Evlat Edinilebilen Sevgililerin Fantezi Geçit Töreni Ücretsiz Kuş Şovu Evlat Edinme Evcil Köpek Bakımı/Banyo Gösterileri Crowly Critter Show Çocuk Dog Gösteri Gösterileri Evcil Köpek Boyutlu Boyutlar Geçit töreni Kuş, balık ve sürüngen ekranlar küçük/büyük hayvan ekranları/gösteriler yetiştiriciler, eğitmenler ve hobiler hayvan uzmanları egzotik hayvan ekran sevişme hayvanat bahçesi ve midilli sürüşleri yüz boyama

Bu yıl Derby’yi OC PET Expo’ya getireceğim. Bu nedenle, yeni bir evcil hayvan veya sadece bir evcil hayvan aşığı benimsemek istiyorsanız, bu yıl Orange County Pet Expo’ya gelmenizi şiddetle tavsiye ederim.

OC PET Expo’ya gideceğinizi zaten biliyorsanız, girişinizden 2 $ karşılığında resmi siteyi ziyaret edin.
Yavrularımız için en iyi seçimler
En İyi Köpek Oyuncak Biz Seviyoruz: Kalp atışı ve ısı paketleri ile calmeroos köpek oyuncak – yeni yavrular için en iyisi. Yeni evlerinde kaygıyı kolaylaştırmaya yardımcı olur.
En İyi Evcil Köpek Çiğnemeyi Seviyoruz: Bones & Chews Bully Sticks – Tüm yavrularımız ısırmayı, nip ve çiğnemeyi sever. Bu istenmeyen davranışları yönlendirmeye yardımcı olmak için zorba çubukları kullanmayı seviyoruz.
Sevdiğimiz En İyi Evcil Köpek İkramları: Crazy Pet Dog Train-Me Treats-Bunları rehber evcil köpek yavrularımız için yüksek değerli ikramlarımız olarak kullanıyoruz.
Sevdiğimiz en iyi taze evcil köpek maması: Çiftçi Evcil Köpeği – Birkaç ay önce Raven Taze Evcil Köpek Maması beslemeye başladık ve onu seviyor! Çiftçi Köpeğinin ilk satın almanızda% 50 indirim.

Yeni köpek yavrusu kontrol listemizdeki favorilerimize çok daha fazla göz atın.

Kediniz için Güvenli Oyuncaklar

Bugün ne oynamalıyım?

Piyasada yüzlerce kedi oyuncak var ve bir kedinin sahip olduğu herkesin bildiği gibi, hangi oyuncağın kedinizi memnun edeceğinden emin olmanın bir yolu yoktur veya hangisinin hızlı bir koklama yaratacağı, ardından küçümseme ve bir görünümü izleyecek kuyruğa döndü. Çoğu kedi ebeveyni gibiyseniz, kedi suçlamalarınızı eğlendirme ve bozma arayışınıza eve oyuncak getirmeye devam edeceksiniz.

Cat oyuncakları için alışveriş yaparken, en önemli şey güvenlik faktörüdür. Kedi oyuncak güvenliği gerçekten bir şeye düşer: eğer yutulabilirse, tehlikelidir.

Bu, enerjik bir oyun oturumu sırasında gevşeyebilecek küçük parçalara sahip oyuncaklardan uzak durur. Parçalara, metal parçalarına, tepe veya dizelere yapıştırılmış her şey hayır-hayır olmalıdır. Bazen bu parçaları çıkarabilirsiniz (Amber, “kör ve sağır fareler” dediğimiz şeylerin çoğuyla sonuçlandı – gözlere ve kulaklara yapıştırılmış bir kez çıkarıldıktan sonra, bu fareler mükemmel güvenli oyuncaklara dönüşür). Ancak, gevşek parçaların kaldırılmasını gerektirmeyen bir oyuncak bulmak her zaman en iyisidir.

Dizili ve lastik bantlı oyuncaklar, oynamayı denetlediğiniz sürece kediniz için eğlenceli olabilir. Asla bu oyuncakları kedinizle gözetimsiz bırakmayın-lastik bantlar kendilerini kedinizin boynuna döndürebilir ve onu boğabilir, teller çiğnenebilir ve yutulabilir ve teller kedinin bağırsaklarının etrafına sarılırsa hayatı tehdit eden bir acil durum sunabilir.

Peki hangi oyuncaklar kediniz için güvenlidir?

Amber, Catnip ile doldurulmuş her şeyi seviyor. Ne kadar az süs, o kadar iyidir. Basit ve güvenli catnip oyuncakları için harika bir kaynak fare fabrikasıdır – çok çeşitli eğlenceli oyuncaklara sahiptirler ve catnip’leri ciddi şekilde güçlüdür.

Kong oyuncakları serisi de çok eğlenceli ve güvenli seçenekler sunuyor, bilinçli kedi mağazasında bir örnekleme bulabilirsiniz ve bunları birçok evcil mağazada da bulacaksınız.

Etkileşimli kedi oyuncakları sizin ve kediniz için çok eğlencelidir – sonuçta, kediciklerinizle titiz bir oyun oturumundan daha eğlenceli olan nedir? Tüy teaser (bir ipin ucundaki bir tüy oyuncağı) gibi bu etkileşimli oyuncakların bazıları ip kısmı nedeniyle denetim gerektirir, ancak kedi ve insan için saatlerce eğlence sağlayabilirler.

Tabii ki, evcil hayvan mağazasına bir geziye ihtiyaç duymayan oyuncaklar için birçok seçenek var – kağıt torbalar, kutular, boş tuvalet kağıdı ruloları veya hatta sadece sarılmış bir kağıt parçası, kediniz için kadar eğlenceli olabilir. Pahalı, mağazadan satın alınan oyuncaklar.

Kediniz için seçtiğiniz güvenli oyuncak ne olursa olsun, eğlenin!

Amber’in şu anki favorisi, uzun bir bulanık ipin ucunda bulanık yengeç benzeri bir oyuncak. Onunla oynarken onu birkaç saniye çekmeme izin verdi:

httpv: //www.youtube.com/watch? v = uuienptmc-w

Kedilerinizin favori oyuncaklarından bazıları nelerdir?

Ingrid Kralı

Bunu da beğenebilirsin:
Kedi Oyuncak Güvenliği: Güvenli Bir Oyuncakta Ne Aranmalı

Büyük kedi oyuncakları yapan 5 ev nesnesi

Cadılar Bayramı’nda kedilerinizi güvende ve mutlu tutun

«Evcil hayvanlarımızdan hayat dersleri
Hayvan Manyetizması Giveaway kazanan! »

Kediniz için Güvenli Oyuncaklar hakkında 6 yorum

Anita McCormick diyor ki:

27 Ocak 2010, 11:33

Merhaba Ingrid,

Bunu herkesin dikkatine sunduğunuz için teşekkür ederiz!

Kedim Henry küçük bir yavru kedi olduğunda, kapı çerçevesinin üstüne bağlı ve sonunda doldurulmuş bir kedi oyuncağı olan çok esnek bir elastik bantta tamamen karıştı. Birisi onu kurtarmak için orada olmasaydı muhtemelen kendini boğardı.

Bence bazı kedi oyuncakları (özellikle bu tür bir ürün), oyunlarını denetlemek için oradayken sadece kedi çocuklarına vermeleri için bir uyarı etiketi uyarı etiketi ile gelmelidir!

Anita McCormick ve Henry, Feline Fiber Sanatçısı

Cevap vermek

Ingrid diyor ki:

26 Ocak 2010, 12:16

Merlin’in bir yavru kedi olduğu zaman sincap oyuncağını hala seviyor, Layla. Coco, “canlı” bir tüy oyuncağı ile ne yapacağını bulmakta zorlanmayacak gibi görünüyor.

Cevap vermek

Layla Morgan Wilde diyor ki:

26 Ocak 2010, 11:52

Merlin’in en sevdiği oyuncak, on beş yıl önce bir kedi yavrusu olduğu sıradan eski sincap! Ayrıca oyuncak ayılar koleksiyonu var. Kız kardeşi Coco, ideal olarak hala canlı bir kuşa bağlı tüylü bir şeyden hoşlanıyor… sadece şaka mı yapıyor?

Cevap vermek

Ingrid diyor ki:

25 Ocak 2010, 14:01

Debbi, şişe kapaklarını unuttum. pist hokeyi!!!

Tamara, Amber teşekkür ederim diyor!

Cevap vermek

Tamara diyor ki:

25 Ocak 2010, 12:52

Ah, Amber güzel bir kız mı? Kitty oyuncaklarında güvenlik hakkındaki hatırlatıcılar için teşekkürler!

Cevap vermek

Debbi Docherty diyor ki:

25 Ocak 2010, 10:09

Kedilerime verdiğim oyuncaklar, özellikle küçük yavru kedi hakkında oldukça seçiciyim. Yutma potansiyeline sahip her şey söz konusu değildir. En çok favorileri, ağzında taşınabilen her türlü fare ve üzerinde tüy bulunan her şeydir. Evet, kağıt torba kadar basit bir şey (hiç plastik kullanmayın) kağıt veya bir şişe kapağı da iyi çalışacaktır. Teşekkürler Ingrid, mükemmel noktalar.

Rnull

Uncategorized

Amanda Aaron tarafından Brittany Spaniel Pet Trim

1 Nisan 2020

Brittany Spaniels, evcil hayvan damatları arasında nasıl kesilmeleri gerektiğine göre karışıklığa neden olabilecek bir cins. Bu öğretici, Brittany için iyi bir modifiye cinsi döşeme gösterecektir. Amacım, müşteri için bakım kolaylığı için astar ve ekstra saçı çıkarmanın kolay bir yolunu göstermek ve cins profilini korumaktır.

Şekil 1) Bir astar tırmığı ile asma tabakayı ortadan kaldırarak başlayın. Düzgün yapıldığında, koruma saçlarına zarar verme riski olmadan astarın büyük kısmını çıkarabilirsiniz.

Şekil 2) Dikkatli bir şekilde, vücuda düz olarak döşeyerek bir kartlama bıçağı kullanın ve bir alanda başlayın ve dirençli olana kadar uzun kat darlıkları. Aynı alanı çok fazla tartışmayın veya cilt tahrişine neden olabilir. Bu yöntemle daha yumuşak astar saçlarını çıkarabilirsiniz. Kartlama konusunda deneyimli değilseniz, lütfen çok daha derinlemesine eğitim için akıl hocanızdan tavsiye alın.

Şekil 3) Tercih edilen astar miktarı çıkarıldıktan sonra, arka katı bir koruma tarağı ile klipsleyeceğim. Saçları düz hale getirmek için yeterince çıkarmak için turuncu bir koruma tarağı kullanıyorum.
Reklamlar

Şekil 4) Kesme tarağı veya bıçak ile kulaklar üzerindeki tüyleri çıkarın – bunun için bir şeftali çırpısı kullandım.

Şekil 5) Koyu mor koruyucu bir tarak kullanarak, tüm yumuşak saçları bacağın önünden ayağın üstüne çıkarın.

Şekil 6) Boynun ön ve yanlarındaki tüm saçları göğüs kemiğine kadar çıkarmak için koyu mor koruma tarağı kullanmaya devam edin.

Şekil 7) Saçları arka bacaklardaki temizleyin.

Şekil 8) Tüm pençe pedlerini temizleyin – Bunun için 40 bıçak seçiyorum.

Şekil 9) Bu cins sıkı bir kedi benzeri ayağa sahip olmalıdır, bu yüzden yuvarlak bir şekilde kesmeden önce saçları ayağa temizleyin ve temizleyin.

Şekil 10) Slicker’ınızı tekrar kullanarak, çok daha fazla ayağa geri dönün ve doğal bir görünüm oluşturmak için inceltme kesimi ile bitirin.

Şekil 11) Bakım yapmak için ne kadar saç bırakacaklarını belirlemek için müşteri ile konuşun. Bacak mobilyalarını temizleyin ve fazla saçları çıkarın. Bir evcil hayvan üzerinde düz bir kesme kullanabilirsiniz, ancak bunun doğal görünmesini istiyorsanız, bir daha ince veya bir chunker önerilir.

Şekil 12) Bir karıştırıcı veya inceltme kesimi kullanarak, uçları temizleyerek alt çizgiyi şekillendirin.

Şekil 13) Düzensiz kılları çıkarmak ve kesme çalışmanızı mümkün olduğunca doğal görünmesini sağlamak için kırpılmış alanlardan herhangi birini daha ince veya kartlama bıçağı ile geri dönün.

Şekil 14) İnden makaslar kullanarak, aşırı saçları kuyruğun altından çıkarın.

Şekil 15) Karıştırıcıları kullanarak, köpeğin bakım programıyla eşleşmeyen saçları çıkarmak için pantolonun dışını ve iç kısmını hafifçe kesin.

Şekil 16) Göğüs alanını temizleyin ve düzenli ve karıştırmak için bir inceltme kesme kullanın.

Şekil 17) Kulak derisinin kenarını parmaklarınızla koruyarak, kenarları düzenlemek için bir ince kullanın.

Şekil 18) Kulağı öne çekin ve inceltme makaslarını kullanarak çok iyice, kulağın arkasına oturan saçların büyük kısmını çıkarın.

Pet Brittanys, düzgün, düzenli ve bakımı kolayken bir cins profilinin cazibesini memnun edebilir. Bir dahaki sefere bu kolay spaniel üzerinde ayakları düzeltmek için cazip olursunuz, bunun yerine bu görünümle vay canına! ✂️

Toplam

10

Hisse senetleri

0

0

10

0

0

Reklamlar

Uncategorized

Sniffer Dogs

Bu yazı bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bu yazıda tartışılan şirketlerden para veya ürün kazanabiliriz.
Sniffer köpekleri, algılama köpekleri, köpek burun çalışması… hepsi koku duygusunu kullanarak maddeleri/kokuları tespit etmek için eğitilmiş bir köpek için farklı isimlerdir. Yakın tarihli bir Oprah kısa makalesi, “ortalama köpek, ortalama insandan 10.000 ila 100.000 kat daha iyi kokuları tespit edebiliyor” diyor. Bu harika! Bu hayvanların neden sniffer köpekleri olarak çalışmak için bu kadar uygun olduklarına şaşmamalı!

Black Labrador Retriever, Stetson bir meslek değiştirilmiş rehber köpek ve biz onun için bir şeyler bulmaya çalışıyoruz çünkü rehber köpek programından bırakıldı. Terapi köpek eğitimi (hala ilgileniyoruz), sörf köpek eğitimi, köpek itaat eğitimi, çeviklik eğitimi (stetson çok koordineli değil), ralli eğitimi, sıçrama köpek eğitimi (Stetson suyu sevmiyor), Ve şimdi Sniffer Köpek Eğitimine bakıyoruz! Sonuçta Stetson’a “Bay Sniffers ”K9 burun çalışmasını duymadan önce.

Aslında, sadece Stetson’un seçkin sniffer köpek grubuna katılmasını istemiyoruz, aynı zamanda onu ilk birkaç köpek burun eğitimi dersine dahil ettik. Bizi Facebook veya Twitter’da takip ediyorsanız, Stetson’un Sniffer Köpek Eğitim Sınıfları hakkındaki kısa tweet’lerimizi veya görüntülerimizi zaten görmüş olabilirsiniz.
Son zamanlarda dördüncü Sniffer Köpek Eğitim Sınıfımıza (K9 burun çalışması) başladık ve sonunda Stetson’dan biraz ilerleme görüyoruz. Bu yüzden gezegendeki seçkin sniffer köpekleri için mevcut farklı kariyerler hakkında çok daha fazla araştırma yapmayı seçtik.
Sniffer köpekleri
Yatak böcek koklayan köpekler – son zamanlarda yatak böcek salgını ile, haberlerde yatak böcek koklayan köpekler hakkında çok daha fazla duyduk. Rehber köpek yavrusu, arkadaş yetiştiren arkadaşlarımızdan biri, Las Vegas’taki bir otelde kalırken bir yatak böcek koklama takımına bile koştu. Facebook hayranımızda küçük bir tartışma yaptık ve eğitimde küçük sniffer köpekler grubumuzun geleceği hakkında heyecanlandık.
Bomba koklayan köpekler – Patlayıcı algılama köpekleri terimini de duyduk. Son zamanlarda bomba koklayan bir köpek takımı hakkında üzücü bir hikayeye rastladık. İlk olarak asker bir keskin nişancı tarafından vuruldu ve günün ilerleyen saatlerinde bomba koklayan ortağı olayların felaketinin getirdiği bir nöbetten öldü. Bu söz konusu hikaye hakkında çok daha fazla bilgi için videoya göz atın.
İlaç Tespit Köpekleri – Muhtemelen uyuşturucu tespit köpeklerini düşündüğümüzde ilk düşündüğümüz şey, büyük K9 Alman Çoban Polis Köpekleridir. İlaç Tespit Köpek Tanıtımı: Son zamanlarda bir uyuşturucu tespit köpekinin Larry David’in ceketinde esrar tespit ettiği Curb Your Hevesli bir bölüm gördük.
Nöbet Tespit Köpekleri – Son zamanlarda nöbet algılama köpeklerini vurgulayan bir TV şovu gördük. Programda, epileptik nöbet geçiren bir kişinin, nöbetlerini gerçekleşmeden önce tespit edecek kişisel bir evcil hayvan köpekleri vardı. Sahibi davranışı keşfetti ve becerileri keskinleştirmek ve sertifikalı bir hizmet (nöbet algılama) köpeği olmak için evcil hayvan köpekleriyle birlikte profesyonel bir hizmet köpek eğitmeni çalıştı.
Kundaklama Köpekleri – Stetson eğitimde bir rehber köpek köpek yavrusu olduğunda, OCGDA Grup toplantımızda bir kundakçı köpekle tanıştık. Adı Denali idi ve bir meslek buydu rehber köpek. İtfaiyeyle ateş sahnelerinde hızlandırıcıları tespit eden bir kundaklama köpek olarak mutlu bir şekilde çalıştı. Aslında yakın zamanda Denali’nin yaklaşan OCGDA toplantımızda bize tekrar gideceğini duyduk. İşte Denali ve Kundaklama Köpekleri hakkında yazdığımız kısa makale.
Kanser koklayan köpekler – TV izlerken, kanseri tespit edebilecek köpekler hakkında biraz konuşan bir programla karşılaştık. Programda, kanser koklayan köpeklerle nasıl çalıştıklarını ve tembel bir Susan’a benzeyen bir eğirme tekerleğiyle nasıl çalıştıklarını gösterdiler. İki kundaklama köpeği Denali ve Gator tarafından gittiğimizde benzer bir cihaz gördük.
DVD koklayan köpekler – DVD’yi koklayan köpekleri bile duyduk ve onlar hakkında kısa bir makale yazdık. Bir köpeğin burnunun yasadışı DVD’leri avlayacak kadar hassas olduğunu hayal etmek zor!

Bu, Tustin’deki Wags N Wiggles’teki Stetson ve K9 burun çalışması ekibi ile çalışmamızda duyduğumuz sniffer köpeklerinin kısa bir listesi. Bu disiplinde mükemmel olan köpekler için en az bir düzine veya daha fazla sniffer köpek kariyeri olduğundan eminiz.
Stetson ve ben sadece eğlence için sniffer köpek eğitim dersleri alıyoruz, ama kim burun (cinayet amaçlı) belki Stetson bir gün Orange County’deki elit sniffer köpeklerinden biri olacak ve mesleğinin, köpek köpek yavrusu köpek köpek yavrusu, sniffer köpeği için değiştiğini söyleyebiliriz !

Köpeğiniz burnunu kullanmayı sever mi? Belki sniffer köpek eğitimi geleceğinizde.
Yavrularımız için en iyi seçimler
En İyi Köpek Oyuncak Biz Seviyoruz: Kalp atışı ve ısı paketleri ile calmeroos köpek oyuncak – yeni yavrular için ideal. Anksie’yi kolaylaştırmaya yardımcı olurnull

İnceleme: Beni seviyor! Beni gerçekten seviyor!

Bu yayın ortaklık bağlantılarını içerir*

Beni seviyor! Beni gerçekten seviyor! Mupsie’nin hikayesi ve ben de tam olarak nasıl endişe duyduğumuz! Şanslı insanı tatmin etmek için vermesi gereken herkesi paylaşacak. Beklerken beklerken Mupsie, bazı durumlarda kalıcı bir evin keşfedilmesinin bu kadar kolay gerçekleşmediğini öğrenir.

Yazarın kendi kedisinden esinlenen bu güzel resimli kitap, biraz yavru kedi hakkında harika bir hikaye. Yazar gerçekten “dünyanın dört bir yanındaki okuyucuların bize tüm eğlencede katılacağını ve vermeniz gereken herkesi paylaşmak için kendi Mupsie’nizi keşfetmeniz için dua ediyorum” umuyor.

Beni seviyor! Amazon’dan sunulmaktadır.

*Dikkatli Feline, Amazon.com’a ve bağlı sitelere bağlayarak suçlamalar yapmamızı ima etmek için geliştirilen bir bağlı kuruluş pazarlama programı olan Amazon Services LLC Associates Programına katılımcıdır. Bu, herhangi bir bağlantımızla satın almayı seçerseniz, küçük bir komisyon aldığımızı ima eder. Sadece ürünler ve kendimizi kullandığımız veya kullanacağımız hizmetler hakkındaki kelimeleri yaydık. Bu kitabı yayıncıdan aldım. Ücretsiz kopyayı almak incelememi etkilemedi. Dikkatli kedi hakkındaki tüm değerlendirmeler her zaman doğru görüşümü veya durumun olabileceği gibi Allegra’nın yanı sıra Ruby’nin doğru görüşünü gösterecektir.

Ingrid Kralı

Aynı şekilde:
Gözden geçirme: kedi sizi sevdiğini anlıyorsunuz çünkü…

İnceleme: Bay Waffles Style’ı seviyor

Mews ve NIPS: Torttie Kitten, eski Feral Feline’i seviyor

«Feline Cam Heykelleri
Mews ve NIPS: Amsterdam’ın Yüzen Kedi Sanctuary »

İnceleme hakkında 3 yorum: Beni seviyor! Beni gerçekten seviyor!

Melissa & Mudpie diyor ki:

18 Eylül 2020, 09:12

Bu çok sevimli görünüyor! (Sadece başlığı hızla okumak, Mudpie’yi söylerken yemin edebilirdim!)

Cevap vermek

Agatha diyor ki:

18 Eylül 2020, 07:54

Sanatı sevdiğim için çocuk kitaplarını (özellikle kedi olanları) toplamanın yanı sıra (özellikle kedi olanları) seviyorum. Kesinlikle bu kitabı inceleyeceğim. Görünüşe göre harika görünüyor!

Cevap vermek

Janine diyor ki:

18 Eylül 2020, 07:19

Sık sık hayatımda bu sevimli kedi kitaplarından birkaçını paylaşmak için bir çocuğum olmasını isterim.

Cevap vermek

Yanıt bırak Cevap İptal Et
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *
Yorum *
İsim *

E -posta *

Bir yorum bırakarak, verilerinizin bu site tarafından toplanmasına katılırsınız.
Gizlilik Politikası.
*

E-posta yoluyla takip yorumlarını bana bildirin. Aynı şekilde yorum yapmadan abone olabilirsiniz.

Δ

Uncategorized

Gerçek benliğinizin parlamasına izin veriyor musunuz?

Malissa Conti-Diener CA, MMT
28 Şubat 2020
Hepimiz uymak istiyoruz, bu insan doğası. Gerçek şu ki, çoğumuz etrafımızdaki herkes tarafından her zaman “sevildiğini” hissetmiyoruz ve sorun değil. Bir bütün olarak damatlar büyük, kalpli, şefkatli insanlardır.

Çevremizdeki kişiler tarafından keyif almamız, takdir edilip edilmememizle neden bir hatadan endişe duyuyoruz? En azından kendimizi, herkesi memnun etmeyi umarak başkalarının kaprislerine dönüyor ve dönüyoruz. Hepimiz sevilmemiz için doğru şeyleri yapmaya ve söylemeye çalışıyoruz.

Durun ve düşünün, sizin için başka görüşleriniz ne kadar önemli? Bu sosyal medya sevdikleri dünyasında, bir kalabalığın veya kabilenin parçası olduğunuzu bilmek için endorfin dolu acele için rekabet etmek bir sıkıntı haline gelebilir. Eğer otantik, gerçek benliğiniz olmaya devam ederseniz, nazik ruhunuzu bir kötülük yapıyorsunuz.

Sosyal gruplar oluşturduğumuzda, başkalarının onayı birinci öncelik haline gelir ve eylemlerimizin çoğunu belirler. Bir zamanlar hepimiz “aidiyet” tuzaklarına düştük. Aslında, kabileni bulmak ve onlarla titreşim ile ilgili yanlış bir şey yok! Arkadaşlara, aile ve sosyal tanıdıklara sahip olmak, iyi dengelenmiş bir kariyerin ve yaşamın bir parçasıdır. Ama dikkatli olmalıyız. Görüyorsunuz, kendimizi başkalarının bizi nasıl algıladığına tam olarak yatırım yapmak, aşırı sonuçlar doğurabilir.

Başkalarının dikkatini ve övgülerini sık sık arayan insanlar kendilerinin harici bir doğrulamasını arıyorlar. Onların dışında bir şey onları değerli, yetenekli ve iyi görmelerini istiyorlar. Genellikle, bunun nedeni, özünde, kendi kendine düşünmeleridir. Böylece, olumlu geri bildirimi artırmak ve olumsuz geri bildirimleri ortadan kaldırmak için ellerinden geleni yaparlar. Kalabalığa karışmak için kendi benzersizliklerini geri çekiyorlar.
Reklamlar

Ama işte bu düşünce tarzı sorun: Olumsuz eleştirileri ortadan kaldıracak şekilde hareket ettiğimizde, olasılık alanımızdan birçok olası yaşam tarzını, eylemi ve talimatları da ortadan kaldırıyoruz. Başkalarının onaylayacağına inandığımızın kölesi oluruz. Işığımızı dünyadan saklıyoruz ve sevgi değil korku içinde çalışıyoruz.

Bu bir trajedi! Hepimizde, gerçekten, derinden dilediğimiz çok sayıda şey var, ancak büyük çoğunluğu bunları yapmıyoruz çünkü başkalarının ne söyleyeceği veya düşüneceği konusunda endişeliyiz. Etrafımızdaki kişileri yatıştırmaya çalışmak için kendimizi ve hayallerimizi feda ediyoruz.

Ayrıca, psikolojik araştırma çalışmalarında sosyal kaygının, başkalarından doğrulamayı artırmak ve eleştiriyi azaltmak için abartılı bir arzu ile doğrudan ilişkili olduğu iyi belgelenmiştir. Bu, başkalarının yaptıklarınıza nasıl tepki vereceğine ne kadar önem verdiğinizi, sosyal açıdan hoşnutsuz ve rahatsız olma olasılığınız daha yüksektir. Bu sonuçlara maruz kalmak yerine, farklı bir tutum benimsemeliyiz.

Gerçek benliklerimizi gösterecek kadar kendimizi seversek ne olurdu?

Başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğüne çok önem vermek, risk alma yeteneğinizi boğar ve sosyal memnuniyetinizi bozar. Komik olan şey şudur – eğer bizim gibi başkalarını yapmak için enerji yatırırsak da, her zaman olmayan insanlar olacak. Sizden hoşlanmayanların, benzersiz yeteneklerinizi ve hayallerinizi gizleyecek kadar saygısızlık etmenize izin verecek misiniz?

Tarih bize aşık olan birçok kişinin hala herkes tarafından sevilmediğini gösterdi. İnsanlar her zaman sizden hoşlanmamak için bir neden bulabilirler, eğer aradıkları şey buysa. Bu olumsuz düşünce sürecini bu insanlardan ememeyeceğimizi anlamalıyız.

Başkalarının ne düşündüğüne çok önem vermek, risk alma yeteneğinizi engelliyor. Risk almak büyümenin bir parçasıdır; iş dünyasında, arkadaşlıklarda ve hayatta büyüme. Eğer büyümezsek, kendi muck ve mire’de sıkışıp kalırız. Başkalarına gelişme ve büyüme yeteneğinizi kontrol etme gücü vermeyin.

Bunu yapmak, arıza bulucuların eylemlerimizi dikte etmesine izin vermek için hayatlarımızı boşa harcamaktan çok daha kolaydır. Ayrıca, insanlar tarafından sevilmemek aslında değerli bir şey yaptığınızın bir işaretidir.

İnandığınız şey için ayakta durmak sosyal bozulma değildir. Fikrinizi dile getirmek ve kendi mahkumiyetlerinizde durmak bütün ve dengeli bir insan olmanın önemli bir parçasıdır.

Mevcut şirketinizin, arkadaşlarınızın veya durumunuzun değerlerini taklit ettiğinizde, fikriniz sizin olmayı engeller. Çevrenizdeki her şeye ve herkese katılıyorsanız, keşfedilecek yeni yerler bulma zamanı; bazı yeni kitaplar; bazı yeni dersler. Göletteki en büyük balık olduğunuzda, yeni bir gölet bulma ve oradan büyümenin zamanı geldi.

Tersine, “işinizi yapmak” için yeterince cesur olmak, değerlerinizin yanında durun ve kendi yaşam tarzınızı yaşar (popüler olmasa bile) güçlendiricidir, çünkü güçlü bir kimlik geliştirirsiniz. Yavaş yavaş, kendi cildinize tatmin olur ve güvenilirsiniz.

Önceliğiniz herkesin onayını kazanmak olduğunda, insanları bir kabukla arkadaş olmaya davet ediyorsunuz. Bir cephe geliştirdinnullnull

Gözden Geçirme: Kedi Avukatı

Romantizm, Gizem ve Kara Kedi – Kedi için avukattan hoşlanacağımı hissettim. Çarpıcı Charleston, Güney Carolina şehrinde yer alan bu kitap, multi milyon doların yararlanıcısı ve bir plantasyonun yararlanıcısı olan bir kediyi temsil etmesi istenen 50 yaşındaki Sally Baynard’a sahiptir.

Yayıncıdan:

Sally Baynard en iyi avukatlardan biridir. Aile mahkemesi hakimi Joe Baynard’dan boşanması düşünüldüğünde, kendisini S.C.’nin en kötü ve en çılgın Charleston’u temsil etmeye adadı. Ancak, eski kocasının onu temsil etmesi için atadığı evcil köpeği Sherman’a kıyasla katil, hırsız veya öfkeli boşanma müşterileri. Minyatür Schnauzer kalbine girmesine rağmen (ve yakışıklı veteriner Tony’yi de getirmesine rağmen), davası dikenli bir durumdu. Bu hizmet yoldan çekildiğinde, Sally, kanin dışı müşterilere geri adım atmaktan mutluluk duyar… bir probate yargıç ona bir kedi hakkında sorana kadar.

Multi milyon doların faydalanıcısı olan siyah bir kedi olan Beatrice’i temsil etmeyi kabul eden Sally, eski sahibinin öfkesini atlarken üç renkli potansiyel bakıcı arasından seçim yaparak, zekâ, cazibesini ve beynini test etmelidir. oğul.

Bu kitapta iyice zevk aldım. Karakterler, özellikle kahraman, son derece sevimli. Kitabın merkezinde büyüleyici yasal davayı yönetmenin yanı sıra, Beatrice için bir bakıcı bulmak, Sally ayrıca Alzheimer ile yaşlanan bir anneye, orta yaşlanma ve romantizm zorlukları ve Feline-Human’ın bakım da dahil olmak üzere aile sorunları ile ilgilenir. bağlamak.

Sally Baynard ile anında bir bağlantı hissettim ve bu kitabı indirmekte zorlandım. Bu, kedi severlere ve rahatlatıcı gizemler ve romantizm hayranlarına hitap edecek hızlı, hafif ve tamamen eğlenceli bir okuma.

Kedi avukatı Amazon’dan edinilebilir ve her yerde kitap satılır.

FTC Açıklama: Bu kitabın bir kopyasını yayıncıdan aldım. Ücretsiz kopyayı almak incelememi etkilemedi.

Ingrid Kralı

Bunu da beğenebilirsin:
İnceleme: Love, Alba tarafından Sophy Burnham

Gözden Geçirme: Bir Kedilerin Büyüsü

Kitap İncelemesi: Kathy Chisholm tarafından Urban Tigers

«Moody yavru kedi 4’ü 1 arada kedi yapışkan notlar
Pretty Pembe El Çantası Kazanan »

İnceleme hakkında 7 Yorum: Kedi Avukatı

Ellen Pilch diyor ki:

13 Mayıs 2016, 17:34

Güzel inceleme. Kulağa iyi bir kitap gibi geliyor. Burun burnuna aday gösterilmesini tebrik ediyoruz.

Cevap vermek

Ingrid diyor ki:

14 Mayıs 2016, 06:31

Teşekkürler Ellen!

Cevap vermek

Melissa & Mudpie diyor ki:

13 Mayıs 2016, 09:15

Bu, şimdi istek listemin en üstüne gidiyor ideal! İnceleme için teşekkürler.

Cevap vermek

Janine diyor ki:

13 Mayıs 2016, 07:36

Bu kitabı yeni okudum ve blogumda da inceledim. Gerçekten iyi.

Cevap vermek

Sue Brandes diyor ki:

13 Mayıs 2016, 07:29

İyı bir kitaba benziyor. İnceleme için teşekkürler.

Cevap vermek

Margaret diyor ki:

13 Mayıs 2016, 03:21

Bu çok umut verici ve “farklı” bir kedi kitabı gibi geliyor, buna dikkat etmeniz gerekiyor. Umarım yazar için iyi olur – ön kapakta da büyüleyici bir resim… tabii! Ruby ve Allegra ne düşünüyordu ?? !!!!

Cevap vermek

Ingrid diyor ki:

13 Mayıs 2016, 05:51

Allegra ve Ruby, kapaktaki kedinin bir torttie olması gerektiğini düşünüyorlar. ?

Cevap vermek

Yanıt bırak Cevap İptal Et
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *
Yorum *
İsim *

E -posta *

Bir yorum bırakarak, bu web sitesi tarafından verilerinizin toplanmasına katılırsınız.
Gizlilik Politikası.
*

E-posta aracılığıyla takip yorumlarını bana bildirin. Ayrıca yorum yapmadan abone olabilirsiniz.

Δ