Uncategorized

BasePaws Şükran Günü Satışı: Sağlık ve Sağlık ve DNA testi artı tamamen ücretsiz diş raporu

Bu yayın satış ortağı bağlantılarını içerir*

Bugün Pazar günü Basepaws, cinslerinde 30 dolarlık bir indirim oranı, sağlık ve sağlıklı yaşam testi sunuyor. Aynı şekilde sonuçlarınızla tamamen ücretsiz bir diş raporu alırsınız. Aynı şekilde tüm genom dizileme testlerinden 100 $ sağlıyorlar.

Nasıl çalışır

Hiç kedinizin genetik geçmişini merak ettiniz mi? Belki de hangi ırkların kurtarma kedinizin genlerini oluşturabileceğini merak ediyordunuz? Ya da belki de bunlar hakkında proaktif olabilmeniz için her türlü genetik sağlık ve sağlıklı yaşam durumu hakkında endişelenmeniz gerekip gerekmediğini anlamak istersiniz? Basepaws kedi DNA testi tüm bu soruları cevaplar.

Örnek, kendi evinizin rahatlığında sizin tarafınızdan toplanır, bu nedenle veteriner gezileri gerekmez. Sadece kedinizin iç yanağının içini söndürür, sunulan test tüpündeki numuneyi konumlandırırsınız ve numuneyi baseaws’a geri döndürürsiniz. Birkaç hafta sonra kapsamlı raporunuzu alacaksınız.

Ücretsiz Diş Sağlığı ve Sağlık Raporu

Bu özel satışın bir parçası olarak, ASO, cinsiniz ve sağlık ve sağlıklı yaşam testi ile tamamen ücretsiz bir diş sağlığı ve sağlıklı yaşam raporu alacaksınız. Bu genellikle ayrı bir testtir. Rapor size kedilerdeki üç tipik diş problemi için tehlike puanları sağlayacaktır: periodontal hastalık, diş rezorpsiyonu ve kötü nefes. Aynı şekilde veterinerinizi göstermek için özelleştirilmiş tıbbi bakım önerileri sunacaktır.

100 $ OFF BASEPAWS Bütün Genom Dizileme

Basepaws Bütün genom dizileme testi, tüm genomları analiz etmek için en kapsamlı tekniktir. Kedinizin eksiksiz, geleceğe dayanıklı genetik bilgilerini sunar ve diğer DNA testlerinden yaklaşık 10.000 kat daha fazla ham veri verir.

Tüm Basepaws kedi DNA testleri hakkında çok daha fazla şey keşfetmek ve bu muhteşem satıştan yararlanmak için Basepaws.com adresini ziyaret edin.

İndirim teklifi 25 Kasım 2021 ile geçerli, kasada kod vermeyi kullanın.

*FTC Açıklama: Dikkatli kedi, BasePaws’ın bağlı kuruluş programına katılımcıdır. Bu, herhangi bir bağlantımızla satın almayı seçerseniz, küçük bir komisyon aldığımızı ima eder. Sadece ürünler ve kendimizi kullandığımız veya kullanacağımız hizmetler hakkındaki kelimeleri yaydık.

Ingrid Kralı

İçindekiler
Nasıl çalışır
Ücretsiz Diş Sağlığı ve Sağlık Raporu
100 $ OFF BASEPAWS Bütün Genom Dizileme

Aynı şekilde:
Basepaws cinsinin yanı sıra sağlık ve sağlıklı yaşam DNA testi ve tamamen ücretsiz diş raporu

Basepaws Dental Sağlık ve Sağlık Testi

Sağlık ve Sağlık DNA testinin yanı sıra bir Basepaws cinsinin yanı sıra 60 $ ‘dan alın

«Neden evcil hayvan sigortası hakkında düşünmelisiniz?
Keseniz kokunuzu rahatlatıcı mı keşfediyor? »

1 Basepaws Şükran Satışı hakkında yorum: Sağlık ve Sağlık ve DNA Testi Plus tamamen ücretsiz diş raporu indirim

Janine diyor ki:

4 Kasım 2021, 06:24

Tamamen ücretsiz bir diş raporu sunuyorlar. Sana teşekkürler!

Cevap vermek

Yanıt bırak Cevap İptal Et
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *
Yorum *
İsim *

E -posta *

Bir yorum bırakarak, verilerinizin bu site tarafından toplanmasına katılırsınız.
Gizlilik Politikası.
*

E-posta yoluyla takip yorumlarını bana bildirin. Aynı şekilde yorum yapmadan abone olabilirsiniz.

Δ

Irvine’de Süper Evcil Hayvan Evlat Edinme Etkinliği

Bu yayın satış ortağı bağlantıları içerebilir. Bu yazıda belirtilen işten para veya ürün kazanabiliriz.
5. Yıllık Süper Evcil Hayvan Evlat Edinme etkinliği hemen köşede ve 11 Haziran’da 10:00 – 16:00 saatleri arasında Irvine Hayvan Bakım Merkezi’nde düzenleniyor. Bu etkinliği, Rehber Dogs of America Open House ile aynı günde yapılmasına rağmen her yıl görmeyi bir noktaya getirdik. Orange County, California bölgesinde çevrimiçi olarak ve çevrimiçi olarak yeni bir evcil hayvan benimsemeyi düşünüyorsanız, süper evcil hayvan benimsemesine gitmenizi öneririz!
Geçmişte bazı büyüleyici hayvan barınağı gerçeklerinin yanı sıra süper evcil hayvan benimsemesinde istatistikler keşfettik.
Süper evcil hayvan benimseme
İşte bu yıl etkinliğindeki birkaç detay:
Ne: 5. Yıllık Süper Pet Evlat Edinme Etkinliği Ne Zaman: 11 Haziran 2011, 10: 00-14: 00’dan NEREDE: Irvine Hayvan Bakım Merkezi 6443 Oak Kanyon Yolu, Irvine, CA

Geçmişte, Süper Evcil Hayvan Evlat edinmesinde oldukça harika şeyler gördük. Sadece köpeklerden ve aynı şekilde evlat edinilebilir horozlar, tavşanlar ve geçmişte domuzlar gördüğümüz kedilerden daha fazlası var. Birkaç yıl önce sessiz açık artırmada bölgesel bir veterinere hediye sertifikası kazandık ve veteriner hekim ve köpek fitness eğitmeni soruları sorma şansı bulduk. 800’den fazla kabul edilebilir hayvan, 100’den fazla katılımcı, sessiz müzayede, şans çizimi, veteriner ve fitness eğitmeni kabinleri, düşük maliyetli mikroçipler olacak. Etkinlik broşürünü indirmek için buraya tıklayın.
Bu yıl birkaç farklılık fark ettik. Bu yıl etkinliğine girmek için 1 $ ‘lık bir ücret alıyorlar. Geçmişte bu ücretsiz bir olaydı, bu yüzden bu yıl masraflarından birkaçını karşılamak için biraz ücret alıyorlar. Ayrıca, katılımcıların listesine baktıktan sonra, kuruluşumuzu görmedim, Amerika’nın Köpekleri Listede. Geçmişte GDA, bu etkinlikte insanların köpek yavrusu artması ve tam olarak nasıl bir rehber köpek yavrusu yükseltmesi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlamak için her zaman bir stand vardı. Rehber köpek yavrusu Raiser olmayı düşünüyorsanız, lütfen tiple iletişim kurarak benimle iletişime geçmekten çekinmeyin veya aşağıdaki yorum bölümünde bana bir yorum bırakın.

Tüm katılımcılar, kurtarmalar ve süper evcil hayvan benimsemesinde olacak satıcılar hakkında ayrıntılı bilgi için Irvine Şehri web sitesine bakın.
Irvine’de bu yıl süper evcil hayvan benimsemesine gitmeyi mi planlıyorsunuz? Geçmişte bu etkinliğe gittin mi? Eğer öyleyse, aşağıdaki yorum bölümünde Irvine Hayvan Bakım Merkezleri Süper Evcil Hayvanlar benimseme hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyoruz!
Yavrularımız için en iyi seçimler
En İyi Köpek Oyuncak Biz Seviyoruz: Calmeroos Puppy Oyuncak W/ Kalp Atışı ve Sıcak Paketler – Yeni yavrular için mükemmel. Yeni evlerinde sadelik stresine ve kaygıya yardımcı olur.
En İyi Köpek Çiğnemiz: Bones & Chews Bully Sticks – Tüm yavrularımız ısırmayı, nip ve çiğnemeyi sever. Bu istenmeyen davranışları yönlendirmeye yardımcı olmak için zorba çubuklarını kullanmayı seviyoruz.
Sevdiğimiz En İyi Köpek İkramları: Crazy Dog Train-Me Treats-Bunları rehber köpek yavrularımız için yüksek değerli ikramlarımız olarak kullanıyoruz.
Sevdiğimiz en iyi taze köpek maması: Çiftçi Köpeği – Birkaç ay önce Raven Taze Köpek Maması beslemeye başladık ve seviyor! Çiftçi köpeğinin ilk siparişinizden% 50 indirim.

Yeni köpek yavrusu kontrol listemizdeki favorilerimize daha fazla göz atın.

Uncategorized

Bitkisel ilaç: kedi hipertiroidizmi tedavi etmek için yeni bir seçenek?

Hipertiroidizm, tipik olarak orta yaşlı ve yaşlı kedileri etkileyen yaygın bir hastalıktır. Kedinin boynunun içinde bulunan tiroid bezi tarafından üretilen aşırı tiroid hormonlarının üretiminden kaynaklanır. Tiroid hormonları neredeyse tüm organları etkiler, bu nedenle tiroid hastalığı bazen hipertansiyon, kalp ve böbrek hastalığı gibi ikincil sorunlara neden olabilir.

Şu anda üç tedavi seçeneği vardır: yaşam boyu ilaç, cerrahi ve altın standart, radyoaktif iyot tedavisi.

Piyasada, 3 hafta içinde kedi hipertiroidizmi düzelttiği söylenen yeni bir kedi reçetesi diyeti de var. Diyet, uzun süreyi beslemenin güvenli olup olmadığını gerçekten bilecek kadar uzun süre mevcut değildir ve sadece terapötik olarak tek beslenme kaynağı olarak kullanıldığında etkilidir. İkram yok, takviye yok, masa hurdası yok. Diyet hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz ve benim işim burada.

Başka bir seçenek daha olabilir: Amerikan Kedi Uygulayıcılar Derneği’nin yakın tarihli bir toplantısında, dünya çapında veteriner hekimlerin baş eğitimcilerinden biri olan Dr. Steve Marsden, Çin herbolojisi, akupunktur ve naturopatik tıpta yönetim kurulu sertifikaları ile paylaşıldı Hipertiroidizmi bitkisel ilaçla tedavi etme deneyimi. Bu ilaçlar, erken vakalarda olduğu gibi stabilizasyon aşamasında da yararlı olabilir ve geleneksel tedavi programlarına kolayca entegre edilebilirler. Bu bitkisel formüller farmasötik ilaçlar kadar güçlü olmasa da, genellikle daha güvenlidirler ve daha az yan etkiye sahiptirler. En azından, geleneksel ilaçların dozunu düşürebilirler.

İnsan denemeleri, Çin bitkisel tedavilerinin hipertiroidizmi olan insanlarda semptomları, tiroid antikor durumunu ve tiroid fonksiyonunu etkili bir şekilde azaltabileceğini göstermiştir.

Bitkisel ilaçlar özellikle hipertiroidizmin erken durumlarında etkili olabilir. Hastalığın gelişimini iptal edebilir veya tersine çevirebilirler. İlginç bir şekilde, çalışan formüller tiroid bezini doğrudan etkilemez, daha ziyade sindirim sistemine göre hareket eder. “Diyet ve sindirim uzun zamandır epidemiyolojik olarak kedi hipertridroidizm insidansına bağlanmıştır.” dedi Dr. Marsden. “Kesin rolü spekülatif ve belirsiz kalsa da, işlenmiş diyetlerin (özellikle konserve gıdalar) beslenmesi insidansı ile güçlü bir şekilde ilişkilidir. Tersine, klinik deneyim, yiyeceklerini arayan hayvanlarda hipertiroidizm insidansının daha düşük göründüğünü göstermektedir. ”

Hipertiroid haline gelen kediler genellikle kronik kusma öyküsü vardır, bu da işlenmiş diyetleri ve neden oldukları sistemik iltihaplanmayı daha da destekleyecektir, hastalığın gelişiminde önemli bir rol oynayabilir.

Bitkisel ilaç ayrıca glomerüler filtrasyonu ve böbrek konsantrasyon kabiliyetini artırarak hipertiroid kedilerdeki böbrek fonksiyonunu desteklemeye yardımcı olabilir. Bu amaç için kullanılan en iyi bilinen formül, Çin bitkisel karışımı Rehmannia Sekiz’dir. İnsan tıbbında kullanımı üzerine bir çalışma, böbrek hasarının azaltılmasında% 91 etkinlik göstermiştir.

Marsden, “Bitkisel ilaç, özellikle Çin bitkisel tıbbı, hipertiroid hastalarının optimal yönetimine izin veriyor ve geleneksel tedavilerle iyi birleştiriyor” dedi. “Belki bir gün gelecekte, birincil tedavi seçeneği olarak güvenilebilir.”

Kediniz için bitkisel ilaçları keşfetmek isterseniz, bitkisel tıpta eğitilmiş bütünsel bir veterinerle çalışmanız gerekir. Otlar güçlü bir ilaçtır ve sadece bir veteriner yönetiminde verilmelidir. Belirleme Dizini Belirleme için lütfen Amerikan Holistic Veteriner Tıp Derneği’ni ziyaret edin.

Fotoğraf: Morguefile

Ingrid Kralı

Bunu da beğenebilirsin:
Kedi hipertiroidizm: Bilmeniz gerekenler

AAFP, kedi hipertiroidizmin yönetimi için yeni yönergeler yayınladı

Kedi hipertiroidizm ve kedi maması: olası bir bağlantıyı keşfetmek

«Dağ Kedi Ağaçları Dikey Kazanma Post Kazanan
Kedinize grip verebilir misin? »

11 Bitkisel Tıp hakkında yorum: kedi hipertiroidizmin tedavisi için yeni bir seçenek?

Melissa diyor ki:

21 Ağustos 2018, 14:35

Sevdiğiniz kişinin kaybından dolayı özür dilerim. 16 yaşında olan koruyucu için bitkisel bir tedavi arıyorum. Yemek yemediğinde tiroid ilaçlarından çıkarıldı. Bana sarı görünüyordu (kulakları) ve veteriner başına böbreklerini etkiliyordu. IV sıvıları dışında ona başka bir şey sağlamadılar. Yiyor ama tiroidinin tekrar yönetileceğini düşünüyorum. Onunla bitkisel olmayı düşünmek ve bahsettiğiniz Vitality Science sitesini kontrol edeceğim. Teşekkürler

Cevap vermek

Socorro diyor ki:

1 Aralık 2017, 18:25

Hipertiroidizm teşhisi konan 9 yaşındaki bir kedim metamazole konuldu. Ahbap ayrıca herpie virüsünü de getiriyor. Lizin üzerindeydi. Dostum henüz stabalize edilmedi. Karaciğer hafifçe yükseltilmiş böbrekler iyidir ama şimdi anem gibi görünüyornull

Ifetch, barınak köpeklerinin oyunla bir ev keşfetmesine yardımcı olur

Ifetch’i bir ev programı tanıtmak

Çılgın popüler otomatik küre fırlatıcılarının yanı sıra köpekler için beyin oyunlarının üreticisi Ifetch, uzun süre barınak köpeklerini beton kalemlerinden ve sevgi dolu evlere yardımcı olmayı amaçlayan yeni bir geri vergi programı sunuyor. Bir hane halkı, evlat edinme için göz ardı edilen köpekleri desteklemek için ABD genelinde barınakların yanı sıra fitness eğitmenlerini de bağlar ve gereksinim, potansiyel sahiplere çok daha çekici adaylar olmaya devam etmiştir. ASPCA’ya göre, yaklaşık 3,9 milyon köpek ülke çapında hayvan barınaklarına giriyor ve yaklaşık 1,2 milyon ötenazi. Bu ayık istatistikleri, kullanılmış hayvan alışkanlıkları biliminde yayınlanan bir 2014 araştırma çalışmasıyla eşleştiren bir barınak evcil köpeğinin kucaklanma olasılığının, oynatıldıklarında önemli ölçüde artırıldığını keşfetti. Bu araştırma çalışmasını göz önünde bulundurarak, bir hane halkı iFetch’i ve bu, bu yavruların ihtiyaç duyduğu yavrular için zenginleştirme miktarını artırmak için satın alma sığınaklarına uygun sığınaklara bağışta bulunacaktır. Ifetch de aynı şekilde, uzun süredir devam eden köpeklerle çalışmak için sığınaklarla bölgesel fitness eğitmenlerinin eşleştirilmesine adanmıştır ve iFetch’i ve ürünü bir eğitim yardımı olarak kullanır. Ifetch de aynı şekilde barınakların bölgesel alanlarında evlat edinilmesi gereken bu köpekleri sosyal ağ ve diğer parasal destekle duyurmasına yardımcı olacaktır.

“Bir barınaktaki köpekler, stres ve kaygı ile depresyonla mücadele ediyor, bu yüzden yeni zenginleştirme gelişmeleri ve oyunların çevrenin kaygısı ile başa çıkmalarına yardımcı oluyor.” Austin’deki LEAPS N Hounds Pet Dog Training’in yanı sıra bir ev eğitimi direktörü Crystal Dunn’ı anlatıyor. “Bir eğitmen olarak, tasma saldırganlığı ve reaktivite gibi olumsuz davranışların, Ifetch gibi etkileşimli bir oyuncakla eğitim ile nasıl ele alınabileceğini tam olarak gözlemledim.” “Hem zihni hem de vücudu egzersiz yapan oyun çıkışları, stres ve kaygıyı ve hayvanlarda kaygıyı en aza indirmede son derece yararlıdır.” IFETCH ekibi, programı Bölgesel Austin Barınağı, Austin Family Pets Alive! Temel komutlar üzerinde çalışmak ve Ifetch ile çalışırken kürenin agresif “almasını” üstesinden gelmek, sadece çok daha iyi bir köpek vatandaşı olmasına yardımcı olmakla kalmadı, ancak aynı şekilde kafesinin sınırlarından çok ihtiyaç duyulan bir mola verdi. . “Barınak köpekleri atmosferinin zihinsel etkilerini 2 hafta kadar hissetmeye başlar.” Diyor Debbie Hamill, Baş Reklam Polisi ve Ifetch’in sahibi. “Oyunun evlat edinme olanaklarını artırdığını gösteren araştırma çalışmasını keşfettiğimde, bunun Ifetch’in başlatılması için en iyi program olduğunu anladım. Ülke çapında çok daha fazla barınak köpeği için bir ev getirmeye devam ediyoruz. ”

IFETCH A Hanehalkı Programına dahil olmayı düşünüyorsanız, daha fazla keşfetmek için lütfen www.goifetch.com/IFAF web sitesine gidin ve ayrıca İnternet uygulamasında bir başvuru gönderebilirsiniz. Ifetch, barınakları, eğitmenleri ve gönüllüleri katılmaya teşvik eder. Etki yaratmak için uyumlu bir çaba gerektirecek, ancak harekete geçmek için 3,9 milyon neden var – köpekler ABD’deki barınaklarda sahipleri endişeyle bekliyorlar.

Uncategorized

Köpek Michigan’da Bebeği Öldürür

Michigan’da Bebeği Kilikliyor

En son 31 Mayıs 2017’de Puppy Leaks tarafından güncellendi Bir yorum bırakın
Köpek Springfield Kasabasında Bebek Öldürür

x

Bir köpek 2 aylık bir bebeği @clickondetroit olarak çektikten sonra polis Springfield Twp Mi’de bir eve çağrıldı

Springfield TWP MI – Saldırı 8 Haziran Pazar günü gerçekleşirken, 18 yaşındaki amcası tarafından 2 aylık bir bebek tutuldu. 3 yaşındaki bir Catahoula tazı olan köpek kanepeye atlamaya çalıştı ve amca onu itti, o zaman saldırı başladı. Köpek kanepeye geri atladı ve bebeğin baş ve boynuna yırttı. Bebek, öldüğü William Beaumont tıp tesisine gönderildi.

Oakland County Şerif Michal Bouchard, ihmal için herhangi bir dava yok gibi görünmüyor. “Bebeği yeni döndü ve yakaladı,” dedi Şerif. “Bunun ne kadarının içgüdüsel olduğunu kim bilebilir, kim ne kadar bölgesel?” Bouchard, “Bu trajik bir olay ve durumlar ne olursa olsun hayvanları küçük çocuklardan ve bebeklerden uzak tutmak üzücü bir işaretçi” dedi. “İster oynak ya da bölgesel olarak tasarlanmış hayvan davranışı, küçük çocuklar üzerinde yıkıcı bir etkiye sahip olabilir.”

Yetkililer, ailenin son 2 yıldır sahip olduğu bir evcil hayvan olan köpeği ötenazi yapmayı planladıklarını söylüyorlar.

Önerilen Kaynaklar:

Diggy’den Kurtarmaya Yardım Edin: Belirli Mevzuatların Gülünçılığı

Trajik bir işaretçi – lütfen evcil hayvanlarınızı mikroçip

Delta Adası’ndan kurtarılan köpek

Uncategorized

Kitap İncelemesi: Clea Simon

By “Olası Pençeler” Kedileri içeren cinayet gizemlerini okumayı seviyorum ve bu dizi favorilerimden biri. “Muhtemel pençeler” serinin dördüncüsü, diğer üçü “Mew cinayet için”, “Cattery Row” ve “Cries and Bıyık”. Hepsi Cat and Rock and Roll seven serbest yazar Theda Krakow ve siyah beyaz smokin kedi Musetta yer alıyor.

“Muhtemel pençeler” de Theda, bir barınak veterinerinin öldürülmesinin başlıca şüphelisini bulur ve Musetta gerçekte olanların tek deneyimi olarak. Theda, eski polis ortağı Bill’in bağlantıları sayesinde kefaletle serbest bırakıldı. Şimdi o ve Musetta bir sonraki kurban olmadan önce gerçek katili bulmalı.

Arsa son derece iyi hazırlanmış, karakterler çok boyutlu ve sevimli ve kendinizi hikayenin tadını çıkarmak isterken, aynı zamanda kimin yaptığını bulmak için bitişe yarışmak istiyor.

Baştan sona tüm diziyi okumayı düşünebilirsiniz. Dört kitabın hepsinden zevk aldığım şeylerden biri, gerçek arsa çizgilerinden neredeyse çok daha fazla, karakter gelişimiydi. İkinci kitaba girdiğinizde, eski arkadaşlarla yeniden bağlantı kurduğunuzu hissediyorsunuz. Elbette “muhtemel pençeler” bu serinin sonuncusu olmayacaktır.

Ingrid Kralı

Bunu da beğenebilirsin:
Kitap İncelemesi: Clea Simon’dan Theda Krakow Serisi

Kitap İncelemesi: Gray Shades by Clea Simon

Kitap İncelemesi: Köpekler Clea Simon tarafından yalan söylemez

«Kıdemli Kedi Sağlık Ziyareti
“Maggie: Hayatımı Değiştiren Evcil Köpek” ün yazarı Dawn Kairns ile bir röportaj »

Kitap İncelemesi Üzerine 2 Yorum: Clea Simon’dan “Muhtemel Pençeler”

Ingrid diyor ki:

20 Haziran 2009, 16:34

Durduğun için teşekkürler, Clea! “Gray Shades” i dört gözle bekliyorum.

Clea’nın çalışmalarına aşina olmayan okuyucularım için, “Gray Shades”, yepyeni Dulcie Schwartz kedi dolu gizem serisinde ilk. Yazarın web sitesinden: “Harvard’da bir grad öğrencisi olan Dulcie, araştırma için yaşıyor. Disiplini – 18. yüzyılın sonlarında Gotik İngiliz romanı – bazılarına küçük görünebilir. Ancak Dulcie için, kütüphaneye, düzenli, mantıklı kitap dünyasına dalmak için sebep. En azından, oda arkadaşı öldürülene kadar, annesi bazı garip psişik rüyalarla aramaya başlar. Ve geç, büyük kedi Bay Gray’in hayaleti ona her şeye ya da kenarda ona yardım ediyor gibi görünüyor. ”

Gray Shades Eylül ayında yayınlanacak.

Clea’nın kitapları hakkında çok daha fazla bilgi için www.cleasimon.com adresine gidin.

Cevap vermek

Clea Simon diyor ki:

20 Haziran 2009, 14:49

Ooh teşekkür ederim! Henüz beşinci için planlarım yok, ama bir tane yapmak isterim – ve size haber vereceğim. Bu arada, umarım ilk Dulcie Schwartz gizemimi “Gray Shades” i düşünebilirsiniz.

Cevap vermek

Yanıt bırak Cevap İptal Et
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *
Yorum *
İsim *

E -posta *

Bir yorum bırakarak, bu web sitesi tarafından verilerinizin toplanmasına katılırsınız.
Gizlilik Politikası.
*

E-posta aracılığıyla takip yorumlarını bana bildirin. Ayrıca yorum yapmadan abone olabilirsiniz.

Δ

Orange County Pet Expo 2009

Bu yazı bağlı kuruluş bağlantılarından oluşabilir. Bu yazıda belirtilen şirketlerden para veya ürün kazanabiliriz.
Orange County Pet Expo 2008’i ziyaret ettiniz mi? Değilse, 2009 OC PET Expo’yu görmeniz gerekir. Geçen yıl oradaysanız, bu etkinliğin hayvan severler için ne kadar eğlenceli olabileceğini zaten biliyorsunuz ve sizi orada görmeyi bekliyorum.
Orange County Pet Expo’ya hiç gitmemiş olanlar için, bekleyebileceğiniz şeyden biraz sonra:
Orange County Pet Expo 2009
Stetson ve ben geçen yıl oradaydık (Stetson bu yıl katılamıyor çünkü artık eğitimde bir rehber evcil köpek yavrusu değil) ve en sevdiğimiz etkinliklerimizden bazıları şunlardı:
Sıçrama köpekleri
Evcil Köpek ırklarının geçit töreni – aklınıza gelebilecek neredeyse her evcil köpek ırkı Pet Expo’da temsil edildi
Alpakalar, domuzlar, kertenkeleler, yılanlar, kediler, kuşlar ve diğer birçok hayvan katılıyordu.
Land evcil köpek kızak.
Polis evcil köpek gösterileri
Tabii ki Amerika’nın Kılavuzu Köpekleri oradaydı, Bağımsızlık için Köpek Arkadaşları ve Pet Expo’daki çölün rehber köpeklerini de gördük
Petting Hayvanat Bahçesi
Evcil Hayvan Ürünleri
Ve elbette evlat edinme çadırlarındaki tüm büyük kurtarmalar.

İşte etkinlikle ilgili ayrıntılar:
Etkinlik: Orange County Pet Expo Ne Zaman: 17-19 Nisan 2009 Saat: Cuma, 10:00-18:00; Cumartesi, 10:00 – 19:00; Pazar, 10:00 – 18:00 nerede: OC Fair ve Etkinlik Merkezi 88 Fair Drive, Costa Mesa, CA 92626
Gösteri Fiyatları: Genel Kabul-12,00 $ Yaşlılar 60 & üstü-10.00 $ çocuk 6-12-6.00 $ 5 yıl ve altı-Ücretsiz

Pet Ürün Alışveriş Mart Büyük Yapımcılar ve Tüccarlardan Binlerce Ürün Özel Gösteri Fiyatlarında Satılık
Oyuncaklar ve Oyunlar yatak takımları/konut/Playpens Giyim ve Mücevher Gurme Evcil Hayvan Yiyecekleri Havuzlar ve Akvaryumserlercise Ekipman Pet Güvenlik Ürünleri Hediye Ürünleri Eğitim Kitapları Eğitim Kitapları Eğitim Ekipmanları Seyahat Ürünleri/Yakalar Öğrenme Cihazları Aksesuarlar Sağlık ve Beslenme Ürünleri

EĞLENCE
Iams Superdogs Hollywood Cats, Sinema Sıçrama Köpekleri Evlat Edinme Adil Evcil Hayvan Köpek Evlat Edinme Adil Evcil Köpek Evlat Edinilebilen Sevgililerin Fantezi Geçit Töreni Ücretsiz Kuş Şovu Evlat Edinme Evcil Köpek Bakımı/Banyo Gösterileri Crowly Critter Show Çocuk Dog Gösteri Gösterileri Evcil Köpek Boyutlu Boyutlar Geçit töreni Kuş, balık ve sürüngen ekranlar küçük/büyük hayvan ekranları/gösteriler yetiştiriciler, eğitmenler ve hobiler hayvan uzmanları egzotik hayvan ekran sevişme hayvanat bahçesi ve midilli sürüşleri yüz boyama

Bu yıl Derby’yi OC PET Expo’ya getireceğim. Bu nedenle, yeni bir evcil hayvan veya sadece bir evcil hayvan aşığı benimsemek istiyorsanız, bu yıl Orange County Pet Expo’ya gelmenizi şiddetle tavsiye ederim.

OC PET Expo’ya gideceğinizi zaten biliyorsanız, girişinizden 2 $ karşılığında resmi siteyi ziyaret edin.
Yavrularımız için en iyi seçimler
En İyi Köpek Oyuncak Biz Seviyoruz: Kalp atışı ve ısı paketleri ile calmeroos köpek oyuncak – yeni yavrular için en iyisi. Yeni evlerinde kaygıyı kolaylaştırmaya yardımcı olur.
En İyi Evcil Köpek Çiğnemeyi Seviyoruz: Bones & Chews Bully Sticks – Tüm yavrularımız ısırmayı, nip ve çiğnemeyi sever. Bu istenmeyen davranışları yönlendirmeye yardımcı olmak için zorba çubukları kullanmayı seviyoruz.
Sevdiğimiz En İyi Evcil Köpek İkramları: Crazy Pet Dog Train-Me Treats-Bunları rehber evcil köpek yavrularımız için yüksek değerli ikramlarımız olarak kullanıyoruz.
Sevdiğimiz en iyi taze evcil köpek maması: Çiftçi Evcil Köpeği – Birkaç ay önce Raven Taze Evcil Köpek Maması beslemeye başladık ve onu seviyor! Çiftçi Köpeğinin ilk satın almanızda% 50 indirim.

Yeni köpek yavrusu kontrol listemizdeki favorilerimize çok daha fazla göz atın.

Kediniz için Güvenli Oyuncaklar

Bugün ne oynamalıyım?

Piyasada yüzlerce kedi oyuncak var ve bir kedinin sahip olduğu herkesin bildiği gibi, hangi oyuncağın kedinizi memnun edeceğinden emin olmanın bir yolu yoktur veya hangisinin hızlı bir koklama yaratacağı, ardından küçümseme ve bir görünümü izleyecek kuyruğa döndü. Çoğu kedi ebeveyni gibiyseniz, kedi suçlamalarınızı eğlendirme ve bozma arayışınıza eve oyuncak getirmeye devam edeceksiniz.

Cat oyuncakları için alışveriş yaparken, en önemli şey güvenlik faktörüdür. Kedi oyuncak güvenliği gerçekten bir şeye düşer: eğer yutulabilirse, tehlikelidir.

Bu, enerjik bir oyun oturumu sırasında gevşeyebilecek küçük parçalara sahip oyuncaklardan uzak durur. Parçalara, metal parçalarına, tepe veya dizelere yapıştırılmış her şey hayır-hayır olmalıdır. Bazen bu parçaları çıkarabilirsiniz (Amber, “kör ve sağır fareler” dediğimiz şeylerin çoğuyla sonuçlandı – gözlere ve kulaklara yapıştırılmış bir kez çıkarıldıktan sonra, bu fareler mükemmel güvenli oyuncaklara dönüşür). Ancak, gevşek parçaların kaldırılmasını gerektirmeyen bir oyuncak bulmak her zaman en iyisidir.

Dizili ve lastik bantlı oyuncaklar, oynamayı denetlediğiniz sürece kediniz için eğlenceli olabilir. Asla bu oyuncakları kedinizle gözetimsiz bırakmayın-lastik bantlar kendilerini kedinizin boynuna döndürebilir ve onu boğabilir, teller çiğnenebilir ve yutulabilir ve teller kedinin bağırsaklarının etrafına sarılırsa hayatı tehdit eden bir acil durum sunabilir.

Peki hangi oyuncaklar kediniz için güvenlidir?

Amber, Catnip ile doldurulmuş her şeyi seviyor. Ne kadar az süs, o kadar iyidir. Basit ve güvenli catnip oyuncakları için harika bir kaynak fare fabrikasıdır – çok çeşitli eğlenceli oyuncaklara sahiptirler ve catnip’leri ciddi şekilde güçlüdür.

Kong oyuncakları serisi de çok eğlenceli ve güvenli seçenekler sunuyor, bilinçli kedi mağazasında bir örnekleme bulabilirsiniz ve bunları birçok evcil mağazada da bulacaksınız.

Etkileşimli kedi oyuncakları sizin ve kediniz için çok eğlencelidir – sonuçta, kediciklerinizle titiz bir oyun oturumundan daha eğlenceli olan nedir? Tüy teaser (bir ipin ucundaki bir tüy oyuncağı) gibi bu etkileşimli oyuncakların bazıları ip kısmı nedeniyle denetim gerektirir, ancak kedi ve insan için saatlerce eğlence sağlayabilirler.

Tabii ki, evcil hayvan mağazasına bir geziye ihtiyaç duymayan oyuncaklar için birçok seçenek var – kağıt torbalar, kutular, boş tuvalet kağıdı ruloları veya hatta sadece sarılmış bir kağıt parçası, kediniz için kadar eğlenceli olabilir. Pahalı, mağazadan satın alınan oyuncaklar.

Kediniz için seçtiğiniz güvenli oyuncak ne olursa olsun, eğlenin!

Amber’in şu anki favorisi, uzun bir bulanık ipin ucunda bulanık yengeç benzeri bir oyuncak. Onunla oynarken onu birkaç saniye çekmeme izin verdi:

httpv: //www.youtube.com/watch? v = uuienptmc-w

Kedilerinizin favori oyuncaklarından bazıları nelerdir?

Ingrid Kralı

Bunu da beğenebilirsin:
Kedi Oyuncak Güvenliği: Güvenli Bir Oyuncakta Ne Aranmalı

Büyük kedi oyuncakları yapan 5 ev nesnesi

Cadılar Bayramı’nda kedilerinizi güvende ve mutlu tutun

«Evcil hayvanlarımızdan hayat dersleri
Hayvan Manyetizması Giveaway kazanan! »

Kediniz için Güvenli Oyuncaklar hakkında 6 yorum

Anita McCormick diyor ki:

27 Ocak 2010, 11:33

Merhaba Ingrid,

Bunu herkesin dikkatine sunduğunuz için teşekkür ederiz!

Kedim Henry küçük bir yavru kedi olduğunda, kapı çerçevesinin üstüne bağlı ve sonunda doldurulmuş bir kedi oyuncağı olan çok esnek bir elastik bantta tamamen karıştı. Birisi onu kurtarmak için orada olmasaydı muhtemelen kendini boğardı.

Bence bazı kedi oyuncakları (özellikle bu tür bir ürün), oyunlarını denetlemek için oradayken sadece kedi çocuklarına vermeleri için bir uyarı etiketi uyarı etiketi ile gelmelidir!

Anita McCormick ve Henry, Feline Fiber Sanatçısı

Cevap vermek

Ingrid diyor ki:

26 Ocak 2010, 12:16

Merlin’in bir yavru kedi olduğu zaman sincap oyuncağını hala seviyor, Layla. Coco, “canlı” bir tüy oyuncağı ile ne yapacağını bulmakta zorlanmayacak gibi görünüyor.

Cevap vermek

Layla Morgan Wilde diyor ki:

26 Ocak 2010, 11:52

Merlin’in en sevdiği oyuncak, on beş yıl önce bir kedi yavrusu olduğu sıradan eski sincap! Ayrıca oyuncak ayılar koleksiyonu var. Kız kardeşi Coco, ideal olarak hala canlı bir kuşa bağlı tüylü bir şeyden hoşlanıyor… sadece şaka mı yapıyor?

Cevap vermek

Ingrid diyor ki:

25 Ocak 2010, 14:01

Debbi, şişe kapaklarını unuttum. pist hokeyi!!!

Tamara, Amber teşekkür ederim diyor!

Cevap vermek

Tamara diyor ki:

25 Ocak 2010, 12:52

Ah, Amber güzel bir kız mı? Kitty oyuncaklarında güvenlik hakkındaki hatırlatıcılar için teşekkürler!

Cevap vermek

Debbi Docherty diyor ki:

25 Ocak 2010, 10:09

Kedilerime verdiğim oyuncaklar, özellikle küçük yavru kedi hakkında oldukça seçiciyim. Yutma potansiyeline sahip her şey söz konusu değildir. En çok favorileri, ağzında taşınabilen her türlü fare ve üzerinde tüy bulunan her şeydir. Evet, kağıt torba kadar basit bir şey (hiç plastik kullanmayın) kağıt veya bir şişe kapağı da iyi çalışacaktır. Teşekkürler Ingrid, mükemmel noktalar.

Rnull

Uncategorized

Amanda Aaron tarafından Brittany Spaniel Pet Trim

1 Nisan 2020

Brittany Spaniels, evcil hayvan damatları arasında nasıl kesilmeleri gerektiğine göre karışıklığa neden olabilecek bir cins. Bu öğretici, Brittany için iyi bir modifiye cinsi döşeme gösterecektir. Amacım, müşteri için bakım kolaylığı için astar ve ekstra saçı çıkarmanın kolay bir yolunu göstermek ve cins profilini korumaktır.

Şekil 1) Bir astar tırmığı ile asma tabakayı ortadan kaldırarak başlayın. Düzgün yapıldığında, koruma saçlarına zarar verme riski olmadan astarın büyük kısmını çıkarabilirsiniz.

Şekil 2) Dikkatli bir şekilde, vücuda düz olarak döşeyerek bir kartlama bıçağı kullanın ve bir alanda başlayın ve dirençli olana kadar uzun kat darlıkları. Aynı alanı çok fazla tartışmayın veya cilt tahrişine neden olabilir. Bu yöntemle daha yumuşak astar saçlarını çıkarabilirsiniz. Kartlama konusunda deneyimli değilseniz, lütfen çok daha derinlemesine eğitim için akıl hocanızdan tavsiye alın.

Şekil 3) Tercih edilen astar miktarı çıkarıldıktan sonra, arka katı bir koruma tarağı ile klipsleyeceğim. Saçları düz hale getirmek için yeterince çıkarmak için turuncu bir koruma tarağı kullanıyorum.
Reklamlar

Şekil 4) Kesme tarağı veya bıçak ile kulaklar üzerindeki tüyleri çıkarın – bunun için bir şeftali çırpısı kullandım.

Şekil 5) Koyu mor koruyucu bir tarak kullanarak, tüm yumuşak saçları bacağın önünden ayağın üstüne çıkarın.

Şekil 6) Boynun ön ve yanlarındaki tüm saçları göğüs kemiğine kadar çıkarmak için koyu mor koruma tarağı kullanmaya devam edin.

Şekil 7) Saçları arka bacaklardaki temizleyin.

Şekil 8) Tüm pençe pedlerini temizleyin – Bunun için 40 bıçak seçiyorum.

Şekil 9) Bu cins sıkı bir kedi benzeri ayağa sahip olmalıdır, bu yüzden yuvarlak bir şekilde kesmeden önce saçları ayağa temizleyin ve temizleyin.

Şekil 10) Slicker’ınızı tekrar kullanarak, çok daha fazla ayağa geri dönün ve doğal bir görünüm oluşturmak için inceltme kesimi ile bitirin.

Şekil 11) Bakım yapmak için ne kadar saç bırakacaklarını belirlemek için müşteri ile konuşun. Bacak mobilyalarını temizleyin ve fazla saçları çıkarın. Bir evcil hayvan üzerinde düz bir kesme kullanabilirsiniz, ancak bunun doğal görünmesini istiyorsanız, bir daha ince veya bir chunker önerilir.

Şekil 12) Bir karıştırıcı veya inceltme kesimi kullanarak, uçları temizleyerek alt çizgiyi şekillendirin.

Şekil 13) Düzensiz kılları çıkarmak ve kesme çalışmanızı mümkün olduğunca doğal görünmesini sağlamak için kırpılmış alanlardan herhangi birini daha ince veya kartlama bıçağı ile geri dönün.

Şekil 14) İnden makaslar kullanarak, aşırı saçları kuyruğun altından çıkarın.

Şekil 15) Karıştırıcıları kullanarak, köpeğin bakım programıyla eşleşmeyen saçları çıkarmak için pantolonun dışını ve iç kısmını hafifçe kesin.

Şekil 16) Göğüs alanını temizleyin ve düzenli ve karıştırmak için bir inceltme kesme kullanın.

Şekil 17) Kulak derisinin kenarını parmaklarınızla koruyarak, kenarları düzenlemek için bir ince kullanın.

Şekil 18) Kulağı öne çekin ve inceltme makaslarını kullanarak çok iyice, kulağın arkasına oturan saçların büyük kısmını çıkarın.

Pet Brittanys, düzgün, düzenli ve bakımı kolayken bir cins profilinin cazibesini memnun edebilir. Bir dahaki sefere bu kolay spaniel üzerinde ayakları düzeltmek için cazip olursunuz, bunun yerine bu görünümle vay canına! ✂️

Toplam

10

Hisse senetleri

0

0

10

0

0

Reklamlar

Uncategorized

Mews ve NIPS: Kısa bir mola vermek

Herkese merhaba, Allegra ve Ruby! Bu Ghandi kişinin oldukça akıllı olması gerekiyor ve bir kedi adamı olması gerekiyor, çünkü kediler her zaman dinlenmenin ve rahatlamanın ne kadar önemli olduğunu biliyorlardı.

Annemin yavaşlamasını sağlamak zor olabilir, bu yüzden bu hafta sonu fiş ve sadece olmak için aldığı için çok mutluyuz. Ama endişelenme, bu sadece kısa bir mola. Anne yarın bir Pazar teklifinin olacağını ve Pazartesi günü düzenli programlarımıza geri döneceğini söyledi.

Size güneş su birikintileri ve mırıltılarla dolu bir hafta sonu geri dönme dileriz!

Ingrid Kralı

«Keden bayan küçük ama kudretli gezi için
Diyabetik bir kedi ile yaşamak »

Mews ve NIP’ler hakkında 10 yorum: Kısa bir mola vermek

Ingrid diyor ki:

1 Temmuz 2019, 05:12

Tüm iyi dilekler için teşekkür ederim! Güzel bir hafta sonu geri döndüm ve kızlar kedi bakıcısıyla eğlendiler, ama dün döndüğümde beni görmekten çok memnunlardı.

Cevap vermek

Eleanor Skibo diyor ki:

29 Haziran 2019, 23:39

Her zaman purrifect), eğer böyle bir kelime varsa) en sevdiğim kızlardan duymak için, ‘Evet, sizi Ruby ve Sizi, Allegra’yı gösteriyor.’ Şimdi, anne uzaktayken, sen, kedi aşk böcekleri, daha iyi oynamama, kötü bir şekilde oynayın; ‘Eğer ne demek istedim!” Güneş su birikintilerine yakın kalın ve ne kadar akıllı olduğunu ve ikinizin de yakaladığınız tüm şekerlemelerle ne kadar akıllı olabileceğini ‘adam, Ghandi’yi düşünün. Anne’yi eve götürmenin yollarını hayal edin, her ikinizin de girebileceği tüm sorunları hayal etmek yerine, böyle değerli şeyler. Seni seviyorum, ikisi de.

Cevap vermek

S diyor ki:

29 Haziran 2019, 19:16

Her anın tadını çıkart! Siz üçünüz her gün harika şeyler yapıyorsunuz! Tüm müthiş bilgi ve öneriler için teşekkürler

Cevap vermek

World of Hayvanlar, Inc. diyor ki:

29 Haziran 2019, 16:31

Anneniz sadece geri dönmek ve büyük bir mola vermek için en iyi fikre sahiptir. Şimdi bu hafta sonu anne ile bol miktarda kucaklama olacak. paylaşım için teşekkürler. Gününüzün müthiş bir geri kalanını al.

Cevap vermek

Caren Gittleman diyor ki:

29 Haziran 2019, 11:45

Hmmm… Annen kısa bir mola veriyor mu? Annem’e dün gece Detroit’te doppelganger’ı gördüğümü söyle! Annemin molasının Detroit’e bir gezi içermediğini biliyoruz, (en azından öyle düşünmüyoruz!) Doppelganger anneme çok benziyordu ki annem neredeyse ona gitti !! Müthiş bir hafta sonu geçirin! Aşk, Cody

Cevap vermek

Ingrid diyor ki:

1 Temmuz 2019, 05:11

Bu çok komik! Hayır, küçük molam için kesinlikle Detroit’te değildim. ?

Cevap vermek

Janine diyor ki:

29 Haziran 2019, 07:04

Hafta sonunun tadını çıkarın. Hepimizin zaman zaman bir molaya ihtiyacımız var.

Cevap vermek

Sue Brandes diyor ki:

29 Haziran 2019, 06:29

Hafta sonunun tadını çıkarın.

Cevap vermek

Gail diyor ki:

29 Haziran 2019, 06:18

Annenizin onun * bağımsızlığını * harika ama üretken bloglamasından ihtiyacı var. Birbirinizin şirketinden zevk alın ve gürültülü havai fişeklerden uzak dur

Cevap vermek

Di diyor ki:

29 Haziran 2019, 02:17

Bir mola vermelisin, Ingrid 🙂
ABD Kanadalıları uzun bir hafta sonu geçiriyor, Kanada Günü Pazartesi günü… .. ama hepiniz Perşembe günü tatil yapacak 🙂
Mutlu 4 Temmuz!
Kitties Bug, Peach, Clara ve Tigger’dan Aşk Gönderme
❤ates
DI, Bracebridge, Ontario

Cevap vermek

Yanıt bırak Cevap İptal Et
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *
Yorum *
İsim *

E -posta *

Bir yorum bırakarak, bu web sitesi tarafından verilerinizin toplanmasına katılırsınız.
Gizlilik Politikası.
*

E-posta aracılığıyla takip yorumlarını bana bildirin. Ayrıca yorum yapmadan abone olabilirsiniz.

Δ