Garip, komik evcil hayvan oturma hikayeleri

Evcil hayvan bakıcıları çok garip şeyler görüyor.

Eğer bir evcil hayvan bakıcısıysanız, ne hakkında konuştuğumu anlıyorsunuz!

Er ya da geç, garip bir şeye girmek zorundasınız. Ayrıca hayvanları için bazı garip istekleri olan müşterilerle de ilgileneceksiniz.

Ayrıca, köpeklerin ve kedilerin kendilerinin ne yapacağını asla bilemezsiniz!

Yorumlarda komik, garip veya rahatsız edici evcil hayvan oturan hikayelerinizi gerçekten duymak istiyorum. Onlara sahip olduğunu anlıyorum!

Buna uymak, bazı evcil hayvan bakıcılarının bana gösterdiği birkaç örnek.

Evde ek bir evcil hayvan göründüğünde

Crystal’in rahatlatıcı bakımı Crystal Stemberger, normal ev bakıcısı düştükten sonra iki kediyi incelemek için işe alındı.

“Kedileri önceden tatmin edemedim” dedi. “Son dakika bir kiralamaydı.”

İlk ziyaretinde, kedi kapısıyla birlikte “siyah ve beyaz bir çizgi” ve “şişman, mutlu, gri bir kedi beslenmeyi bekleyen” gördüğünü söyledi.

Kaselerini doldurdu, çöp kutularını temizledi ve yoluna devam etti. Ertesi gün, siyah beyaz kediyi bile görmedi, sadece gri olanı.

Daha sonra, üçüncü gün, gıda yemekleri tarafından bekleyen turuncu bir kedi ile birlikte gri kedi vardı.

Stemberger, “Bu noktada, sahipleri de mesaj attım,” dedi Stemberger.

“İki kediniz var, değil mi?” Diye sordu.

Sahipleri evet, gri bir kedi yanı sıra siyah ve beyaz kedi vardı.

“Peki bu küçük, turuncu sıradan kim?” Diye sordu Stemerger.

Sahipler, “Bunu anlamıyoruz! Lütfen evimizden çıkar! ”

Stemberger turuncu kedii bir kereden fazla ortadan kaldırdı, ancak geri gelmeye devam etti.

Sonunda, hane halkı turuncu Toyby’yi kabul etti.

“Onun kalıcılığı ve harika mizaç onları kazandı” dedi. “Yeni adı, ‘Ücretsiz Yemek’in dili açmadığı düşünüldüğünde’ Parti Crasher ‘gibi Crasher.”

Bir evcil hayvan bakıcısıysanız her şeyi gördünüz

Katie, bir evcil hayvan oturma hizmetinin ortak sahibidir ve aynı zamanda hizmet ortaklarının bir kitap oluşturmak için yeterli gördüğünü de belirtti. (Benden gerçek adını kullanmamamı istedi).

Örneğin, müşterilerinden biri, evcil hayvan bakıcılarının “içerik hem de içerik” olduklarından emin olmak için bitkileriyle konuşurken ısrar ediyor, dedi Katie. “Ve depresyonda olduklarını düşünürsek onları yeni bir yere götürmemiz gerekiyor.”

Katie’ye göre, bu müşterinin bir dadı kamerası var.

Ancak bu, uzun süreli, öğlen müşterisine kıyasla hiçbir şey olmayabilir.

Katie, bu müşterinin karısından boşanma ile gittiğini söyledi. Bir evcil köpek yürüyüşçüsü her gün aynı zamanda, Pazartesi günü Cuma günü evine gidecekti.

“Bir gün içeri giriyor ve boksörlerinde de yürüyor, başka hiçbir şey ve dizüstü bilgisayarında porno zevk alıyor” dedi. “Ve onu görmek için tamamen şok davranıyor. Gerçekten?”

“Özel” diyetler

Birçoğunuz, o mutt çalıştırma ile bir evcil hayvan bakıcısı olduğumu anlıyorsunuz.

Birkaç yıl önce yeni bir müşterinin dairesine geldim. Kapısına bile girmeden önce güçlü bir koku gözlemledim. İki Yorkie karışımının sahibiydi.

Köpekler hastalanmaya devam ediyor, diye açıkladı.

Sonra programlarının üzerinden geçti, henüz ev kırılmadıklarını ve dairede kaka yapmalarını beklemem gerektiğini açıkladı. (Onlara bir yıl geçirmişti.)

Yemekleri için onlara günde iki kez Kentucky Fried Tavukçusu sağlamamı ve bana kırmızı, aile büyüklüğünde kovayı göstermemi söyledi. I likewise observed a plate of dried up Kraft mac as well as cheese on the floor, untouched.

Lütfen onlara şişelenmiş su sağlayın, dedi. The tap water is just “too difficult on their bit systems.”

Getting locked out of the house

Jess Harris was pet sitting one of her regulars, a shiba inu named Teddy.

Teddy might be a bit destructive if enabled to roam in the home alone, Harris said. One morning, Harris inadvertently locked herself out of the home (a pet sitter’s worst nightmare, right?!).

As she sat at the front door waiting on somebody from the business to find with the spare key, she realized Teddy was alone doing who understands what to the house.

“Frantically trying to figure out a method to distract him, I let out a bark with the front door,” she said. “He ran to the front door, barking at the ‘dog’ on the other side.”

She stated she kept barking at him to keep him distracted from destroying the house!

“It worked like a charm, however people walking by most likely believed it rather odd to see some random woman at their neighbor’s front door, barking at her dog!”

Unwanted gifts

Brooke increased was pet dog sitting a friend’s pet dog named Huck, as well as she stated Huck showed up on the back deAğzında “müstakil” geyik bacağı olan CK.

“Golden Retriever bacağını bir karkastan söküp sadece bacağını keşfettiyse hiçbir konseptim yok, ancak ne yapacağım konusunda genel bir kayıptaydım” dedi.

Rose’a göre Tahoe’de, burada olduğu gibi bir geyik karkası keşfetmek garip değil.

Söylemeliyim ki, Run o Mutt ile hiç bu deneyim yaşamadım!

Tamam evcil hayvan bakıcıları ve evcil köpek yürüyüşçüleri, şimdi çılgın hikayelerinizi duymak istiyorum. Onlara sahip olduğunu anlıyorum!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *