Claudia’nın Köpek Mutfağı – Her Şey İsteyen Köpek İçin Mükemmel Hediye

MorterestPinterestShare’e MoreAddthismore1’e TwittertWittertWitterSshare’e Paylaşım ButtonsShare’i Paylaşım ButtonsShare’e Paylaşım

Tatil hediye listenizi yaptınız ve iki kez kontrol ettiniz. Sevdiğiniz herkes, yaramaz ya da hoş olup olmadıklarına bakılmaksızın bir hediye alıyor! Sonuçta, tatiller aşk ve affetme ile ilgilidir. Sonra, panik içeri girer! Çok önemli birini unuttuğunuzu batıran bir his var! kim o? Postacı? Hayır, ona her zaman ünlü ev yapımı tatil kurabiyelerinden bir tabak verirsiniz.

Postacı hakkında düşünmek hafızanızı koşuyor… Mailman’ın en kötü düşmanı olan en iyi arkadaşınız için küçük bir şey satın almayı unuttunuz! Ama sadece ne varsa isteyen biri için mükemmel bir hediye nedir?

Sadece Claudia’nın Köpek Mutfağından Köpekler İçin Tatil Kurabiyeleri

Köpeğinize, taze pişmiş tatil kurabiyelerinin güzel, cazip bir tabağı ile aynı tatlı sürprizi vermek güzel olmaz mıydı? şimdi yapabilirsin!

Claudia’nın köpek mutfağı gurme köpek ikramları, malzemelerin zararlı olup olmadığı konusunda endişelenmeden köpeğinizin tatil şenliklerine katılmasına izin vermenin en uygun yoludur.

Çoğu evcil hayvan ebeveyninin bildiği gibi, çikolata ve aşırı şeker köpeğinizin sağlığı için son derece tehlikeli olabilir. Ama biliyorsunuz ki, birkaç şey bir köpeği tüm lezzetlerin bu incelikten zevk almak kadar memnun ediyor… insanlar yemek!

Claudia’nın köpek mutfağı gurme köpek ikramlarıyla, siz ve köpeğiniz her iki dünyanın da en iyisine sahip olabilirsiniz. Bu çekici ve harika tatma tatil kurabiyeleri, çok iyi tadı olan sadece% 100 köpek güvenli malzemelerle yapılır, köpeğinize de sadece bir tada sahip olup olamayacağınızı sormak için cazip olacaksınız!

Fıstık ezmesi, yoğurt ve keçe (köpeklerin yemek için güvenli olan lezzetli, doğal bir çikolata ikamesi) gibi nefis, sağlıklı köpek dostu malzemelerden yapılmış, Claudia’nın köpek mutfağı gurme köpek ikramları mükemmel bir çorap doldurma veya şimdiki zaman sarmak ve şimdiki zaman sarmak ve şimdiki ağaç.

Claudia’nın Gourmet Köpek İkramlarının Köpek Mutfağı Tatil Çizgisi şunları içerir:
Claudia’nın Köpek Mutfağı Fıstık Ezmesi Pençe Baskı Sucker

Doğru pişmiş bir çiğneme çubuğu çubuğu saplı sevimli ve zeki bir pençe baskısı kurabiyesi. Bu lezzetli tatil ikramları, sadece fıstık ezmesi, kupib, yoğurt ve çiğneme çiğnemeliğinden yapılmıştır. ! Birinde iki tatil muamelesi yapmak gibi… hepsi şenlikli bir kırmızı yayla bağlandı!

Claudia’nın köpek mutfağı fıstık ezmesi pençesi baskı emicileri ABD’de yapılır ve kapınıza yeni gönderilir.

Claudia’nın Köpek Mutfağı Çorap Doldurma Çerezleri

Altın bir yayla bağlı şeffaf bir plastik tüpte sunulan eğlenceli şekillerde ve neşeli renklerde taze pişmiş vanilya tatil kurabiyeleri tüpü! En iyi arkadaşınız için özel bir sürpriz olarak bir çorap içine kaymak için mükemmel.

Tatil ikramları bu tüp, çok köpüklü bir ev için optimal, herkesin tadını çıkarmak için bol miktarda eğlenceli! ABD’de pişirilmiş, bu keyifli köpek kurabiyeleri tam kapınıza gönderilebilir… size başka bir alışveriş gezisinin zamanını ve sorununu kurtarmak!

Claudia’nın Köpek Mutfağı Ren Geyiği Harikalar Diyarlığı Kurabiyeleri

Tatil renklerindeki sevimli kemik şeklindeki ren geyiği kurabiyeleri ağacın altına koymak için mükemmeldir. Ama Noel sabahına kadar söndürmek istemeyebilirsiniz… Noel Baba’nın kendisi bile bu tatil tatlılarını kırmak için cazip olacak!

Köpeğinize, bu özel tatil şekerleme koleksiyonuyla tüm bu koşulsuz sevgiyi ve sevgiyi ne kadar takdir ettiğinizi gösterin!

Mükemmel (ya da çok mükemmel olmayan ama şimdiye kadar sevilemez) evcil hayvan için mükemmel bir hediye arıyorsanız, Claudia’nın Köpek Mutfağı Gurme Köpek İkramları en uygun sağlıklı tatil zevktir!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *