Ifetch, barınak köpeklerinin oyunla bir ev keşfetmesine yardımcı olur

Ifetch’i bir ev programı tanıtmak

Çılgın popüler otomatik küre fırlatıcılarının yanı sıra köpekler için beyin oyunlarının üreticisi Ifetch, uzun süre barınak köpeklerini beton kalemlerinden ve sevgi dolu evlere yardımcı olmayı amaçlayan yeni bir geri vergi programı sunuyor. Bir hane halkı, evlat edinme için göz ardı edilen köpekleri desteklemek için ABD genelinde barınakların yanı sıra fitness eğitmenlerini de bağlar ve gereksinim, potansiyel sahiplere çok daha çekici adaylar olmaya devam etmiştir. ASPCA’ya göre, yaklaşık 3,9 milyon köpek ülke çapında hayvan barınaklarına giriyor ve yaklaşık 1,2 milyon ötenazi. Bu ayık istatistikleri, kullanılmış hayvan alışkanlıkları biliminde yayınlanan bir 2014 araştırma çalışmasıyla eşleştiren bir barınak evcil köpeğinin kucaklanma olasılığının, oynatıldıklarında önemli ölçüde artırıldığını keşfetti. Bu araştırma çalışmasını göz önünde bulundurarak, bir hane halkı iFetch’i ve bu, bu yavruların ihtiyaç duyduğu yavrular için zenginleştirme miktarını artırmak için satın alma sığınaklarına uygun sığınaklara bağışta bulunacaktır. Ifetch de aynı şekilde, uzun süredir devam eden köpeklerle çalışmak için sığınaklarla bölgesel fitness eğitmenlerinin eşleştirilmesine adanmıştır ve iFetch’i ve ürünü bir eğitim yardımı olarak kullanır. Ifetch de aynı şekilde barınakların bölgesel alanlarında evlat edinilmesi gereken bu köpekleri sosyal ağ ve diğer parasal destekle duyurmasına yardımcı olacaktır.

“Bir barınaktaki köpekler, stres ve kaygı ile depresyonla mücadele ediyor, bu yüzden yeni zenginleştirme gelişmeleri ve oyunların çevrenin kaygısı ile başa çıkmalarına yardımcı oluyor.” Austin’deki LEAPS N Hounds Pet Dog Training’in yanı sıra bir ev eğitimi direktörü Crystal Dunn’ı anlatıyor. “Bir eğitmen olarak, tasma saldırganlığı ve reaktivite gibi olumsuz davranışların, Ifetch gibi etkileşimli bir oyuncakla eğitim ile nasıl ele alınabileceğini tam olarak gözlemledim.” “Hem zihni hem de vücudu egzersiz yapan oyun çıkışları, stres ve kaygıyı ve hayvanlarda kaygıyı en aza indirmede son derece yararlıdır.” IFETCH ekibi, programı Bölgesel Austin Barınağı, Austin Family Pets Alive! Temel komutlar üzerinde çalışmak ve Ifetch ile çalışırken kürenin agresif “almasını” üstesinden gelmek, sadece çok daha iyi bir köpek vatandaşı olmasına yardımcı olmakla kalmadı, ancak aynı şekilde kafesinin sınırlarından çok ihtiyaç duyulan bir mola verdi. . “Barınak köpekleri atmosferinin zihinsel etkilerini 2 hafta kadar hissetmeye başlar.” Diyor Debbie Hamill, Baş Reklam Polisi ve Ifetch’in sahibi. “Oyunun evlat edinme olanaklarını artırdığını gösteren araştırma çalışmasını keşfettiğimde, bunun Ifetch’in başlatılması için en iyi program olduğunu anladım. Ülke çapında çok daha fazla barınak köpeği için bir ev getirmeye devam ediyoruz. ”

IFETCH A Hanehalkı Programına dahil olmayı düşünüyorsanız, daha fazla keşfetmek için lütfen www.goifetch.com/IFAF web sitesine gidin ve ayrıca İnternet uygulamasında bir başvuru gönderebilirsiniz. Ifetch, barınakları, eğitmenleri ve gönüllüleri katılmaya teşvik eder. Etki yaratmak için uyumlu bir çaba gerektirecek, ancak harekete geçmek için 3,9 milyon neden var – köpekler ABD’deki barınaklarda sahipleri endişeyle bekliyorlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *