Kıdemli/Yaşlanan Aile Evcil Hayvanlarına Yardımcı Yardım

ButtonsShare’i Facebook FacebookFacebookShare’e PinterestPinterTwittershare’e PinterestPinterestPinterestShare’ye Moreaddthismore’a paylaşmak

Daha iyi yiyeceklerin yanı sıra tıbbi ve cerrahi ilerlemeler de yapılır, aile evcil hayvanları şüphesiz altın kıdemli yıllarında iyi yaşıyorlar. Böylece, artan sayıda geriatrik evcil hayvan vardır. Evcil hayvanın büyüklüğüne bağlı olarak, tipik boyutlu evcil hayvan, geriatrik yıllara 7 veya 8 yaşlarında girmesi düşünülmektedir. Büyük veya devasa cins köpekleri ile bu yaşı 5 veya 6’ya düşürebiliriz.

Yaşlı aile evcil hayvanlarının uzun ve sağlıklı yaşamları sürdürmesi için hayvan koruyucularına sağlayabileceğim birçok ipucu var. Kesinlikle sağlıklı bir tercihen doğal veya uygun bir ev yapımı diyet planı, listem ve önerilerden oluşuyor. Halo veya Nature’ın menzili içgüdüsü gibi diyetler, uygun bir ev yapımı diyet için kesinlikle müthiş seçeneklerdir. Taze minimal işlenmiş diyetlerin beslenmesi, birçok geriatrik hastalığın ilerlemesini durdurmak veya yavaşlatmak için uzun bir yönteme sahiptir. Hipokrat olarak, çağdaş tıbbın babası “Tıbbınla yiyecek bırakın” dedi. Kıdemli evcil hayvanınızın önceden var olan bir karaciğer veya böbrek durumu varsa, yeni bir diyet değiştirmeden veya başlamadan önce her zaman bir veterinerle danışma önerilir.

Kesinlikle yılda iki kez altı aylık sınavlar ve kan çalışması/idrar testi, veteriner hekimlerin mümkün olan en iyi tedaviyi geliştirmek için erken hastalık bulmalarını sağlar. Özellikle kıdemli bir evcil hayvan normalden çok daha fazla içiyor veya idrar yapıyorsa veya iştah veya ağırlıkta bir modifikasyondan muzdaripse, bu tür çalışmalar önerilir. Kıdemli evcil hayvanlarda yüksek diş hastalığı insidansı göz önüne alındığında, mümkünse, mükemmel C.E.T. Ürünler 1800petmeds. Kan çalışması tamam kontrol ederse, proantozon gibi antioksidanlar ve inanılmaz derecede vitachews gibi olağanüstü yüksek kaliteli vitaminler, Nordic Naturals’tan olanlar gibi veya inanılmaz eklem arttırıcı veya uygun eklem takviyeleri gibi olağanüstü yüksek kaliteli vitaminlerle desteklenmesi genellikle mükemmeldir. Glyco-Flex ürünleri. Bir evcil hayvan, uzuvların ilerici zayıflatıcı zayıflığı veya sertliğinden muzdaripse, 1800petmeds, ciddi spinal veya dejeneratif eklem hastalığı olan aile evcil hayvanlarında uzun yürüyüşler için pratik olan bebek arabalarına ek olarak farklı ortopedik yataklar, basamaklar ve rampalar sundu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *