Assisi, Dr. Korman’ı Şirket Polis

Assisi Hayvan Sağlığı ve Sağlıklı olarak atar ve bugün VMD Judy Korman, MBA şirketin baş şirket memuru olarak katıldı.

Judy Korman, VMD, Mbachief Şirket Memuru, Assisi Hayvan Sağlığı

Dr. Korman, Assisi’nin şirketteki çabalarının yanı sıra ürün geliştirmede de öncülük edecek. Assisi ekibinin üçüncü klinisyeni oldu ve Deirdre Chiaramonte DVM, ACVIM, CCRT, CVA, Assisi’nin Tıbbi Araştırmalar Müdürü ve Veteriner Teknisyeni Müşteri Hizmetleri Müdürü Veteriner Teknisyeni Michelle Graziano’ya katıldı. Assisi’nin amiral gemisi ürünü, bir evcil hayvanın ağrısını ve iltihabı ele almak için FDA ile temizlenmiş yeniliği kullanan taşınabilir bir NPAID® (farmasötik olmayan anti-enflamatuar cihaz) olan Assisi Loop®’dur.

Şirkete olan hevesine ve veteriner tıbbı yöntemine ek olarak, Dr Korman hevesli bir Canine Çeviklik rakibidir. Halen Stabyhoun, Shetland Sheepdog ve Avustralya Koolie ile ulusal etkinliklerde yarışıyor. Korman, klinikteki Assisi döngüsünün kullanımı hakkında, aynı zamanda istikrarlı ve istikrarlı ve rekabette işin kapsamlı bir ilk elden anlayışını getiriyor.

“Dr. Korman, tıbbi deneyimi, şirket acumenini ve insan sağlığı için ustaca tıbbi ürünleri ticarileştirme önceden deneyimi birleştirir. Katkıları Assisi’nin daha erken beklemesine yardımcı olacak ve veteriner topluluğunun yöntem geliştirme ihtiyaçlarına çok daha iyi yanıt verecek ”dedi.

Dr. Korman daha önce önde gelen bir sağlık hizmeti ve yaşam bilimleri tekniği danışmanlığı butiği olan Wilkerson Group’un genel müdürü olarak görev yaptı. Firma ile on iki yıl boyunca, farmasötik, biyoteknoloji ve başarılı ürün geliştirme, şirket geliştirme ve reklam stratejileri konusunda tıbbi gadget müşterilerini önerdi.

Wilkerson grubundan ayrıldıktan sonra, köpeklere ve Carolinas’taki kedilere veteriner hizmetleri sunan bir mobil ev telefonu veteriner uygulaması işletti.

“İş, bir sonraki büyüme aşamasına girerken Assisi Hayvan Sağlığı ve Sağlığı’na katılmaktan heyecan duyuyorum. Yeni ürünler tanıtmaya ve değerli evcil hayvanlarımız için ustaca ve verimli tıbbi hizmetler sunmak için yeni ortaklara katılmaya odaklanacağım ”dedi.

Korman, Pennsylvania Üniversitesi Veteriner Tıbbı Enstitüsü’nden Summa cum laude’den mezun oldu ve MBA’sını Wharton İşletme Enstitüsü’nden aldı.

Assisi Hayvan Sağlığı Hakkında

Assisi Hayvan Sağlığı ve Sağlığı, can sıkıcı, inatçı veya yinelenen tıbbi koşulları tedavi eden veteriner uzmanlarına terapötik hizmetler sunmaya adanmış bilim temelli bir iştir. Assisi döngüsü sadece veteriner uzmanlarına veya veteriner reçetesi olan evcil hayvan sahiplerine sunulmaktadır. İşletme, veteriner uzmanlarının yanı sıra evcil hayvan sahiplerinin, klinik içi ve evdeki hayvanlara ideal bakım seviyesi sağlamak için birlikte çalışmasına yardımcı olur. Çok daha fazla bilgi için Assisi Hayvan Sağlığı’na gidin. Twitter veya Facebook’ta Assisi Hayvan Sağlığı ve Sağlığı’na uyun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *