Uncategorized

Yavru kedi evlat edinme!

Keden açık evi 13 Temmuz

Barınağınız yavru kedi ile mi dolu mu? Yavru kedi evlat edinmeyi artırmanın bir yolunu mu arıyorsunuz? Peki topluluk için özel bir yavru kedi etkinliğine ev sahipliği yapmaya ne dersiniz?

Web sitesine göre, Fargo, N.D.’deki Cats Cradle Shelter, evlat edinme için birçok yavru kedi var ve 13 Temmuz Cumartesi günü saat 16: 00’a kadar bir yavru kedi açık evi tutuyor.

Barınağınızın yavru kedi varsa, onları da gösterebilirsin, değil mi? Kim yavruları sevmez? Potansiyel benimseyenleri barınağa çekmenin ne harika bir yolu. Ve eğer insanlar benimseyemezlerse, muhtemelen tutmaları gereken sevimli yavru kedi hakkında bağış yaparlar veya yayarlar. Hey, yetişkin bir kedi benimsemeye bile karar verebilirler. Ya da belki kedi korumanın ne kadar önemli olabileceğini anlarlar.

Çoğunuz Fargo bölgesinde bulunmasa da, yavru kedi açık evinin kendi barınağınızda daha fazla kedi kabul edilmesinin bir yolu olarak geçmek için harika bir fikir olacağını düşündüm. Bir yavru kedi açık evine ev sahipliği yapmak benim için karşı konulmaz geliyor. sen nasılsın?

İşte Cats Cradle’ı ziyaret ederseniz görebileceğinize bir göz atın:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *