Orange County Pet Expo 2009

Bu yazı bağlı kuruluş bağlantılarından oluşabilir. Bu yazıda belirtilen şirketlerden para veya ürün kazanabiliriz.
Orange County Pet Expo 2008’i ziyaret ettiniz mi? Değilse, 2009 OC PET Expo’yu görmeniz gerekir. Geçen yıl oradaysanız, bu etkinliğin hayvan severler için ne kadar eğlenceli olabileceğini zaten biliyorsunuz ve sizi orada görmeyi bekliyorum.
Orange County Pet Expo’ya hiç gitmemiş olanlar için, bekleyebileceğiniz şeyden biraz sonra:
Orange County Pet Expo 2009
Stetson ve ben geçen yıl oradaydık (Stetson bu yıl katılamıyor çünkü artık eğitimde bir rehber evcil köpek yavrusu değil) ve en sevdiğimiz etkinliklerimizden bazıları şunlardı:
Sıçrama köpekleri
Evcil Köpek ırklarının geçit töreni – aklınıza gelebilecek neredeyse her evcil köpek ırkı Pet Expo’da temsil edildi
Alpakalar, domuzlar, kertenkeleler, yılanlar, kediler, kuşlar ve diğer birçok hayvan katılıyordu.
Land evcil köpek kızak.
Polis evcil köpek gösterileri
Tabii ki Amerika’nın Kılavuzu Köpekleri oradaydı, Bağımsızlık için Köpek Arkadaşları ve Pet Expo’daki çölün rehber köpeklerini de gördük
Petting Hayvanat Bahçesi
Evcil Hayvan Ürünleri
Ve elbette evlat edinme çadırlarındaki tüm büyük kurtarmalar.

İşte etkinlikle ilgili ayrıntılar:
Etkinlik: Orange County Pet Expo Ne Zaman: 17-19 Nisan 2009 Saat: Cuma, 10:00-18:00; Cumartesi, 10:00 – 19:00; Pazar, 10:00 – 18:00 nerede: OC Fair ve Etkinlik Merkezi 88 Fair Drive, Costa Mesa, CA 92626
Gösteri Fiyatları: Genel Kabul-12,00 $ Yaşlılar 60 & üstü-10.00 $ çocuk 6-12-6.00 $ 5 yıl ve altı-Ücretsiz

Pet Ürün Alışveriş Mart Büyük Yapımcılar ve Tüccarlardan Binlerce Ürün Özel Gösteri Fiyatlarında Satılık
Oyuncaklar ve Oyunlar yatak takımları/konut/Playpens Giyim ve Mücevher Gurme Evcil Hayvan Yiyecekleri Havuzlar ve Akvaryumserlercise Ekipman Pet Güvenlik Ürünleri Hediye Ürünleri Eğitim Kitapları Eğitim Kitapları Eğitim Ekipmanları Seyahat Ürünleri/Yakalar Öğrenme Cihazları Aksesuarlar Sağlık ve Beslenme Ürünleri

EĞLENCE
Iams Superdogs Hollywood Cats, Sinema Sıçrama Köpekleri Evlat Edinme Adil Evcil Hayvan Köpek Evlat Edinme Adil Evcil Köpek Evlat Edinilebilen Sevgililerin Fantezi Geçit Töreni Ücretsiz Kuş Şovu Evlat Edinme Evcil Köpek Bakımı/Banyo Gösterileri Crowly Critter Show Çocuk Dog Gösteri Gösterileri Evcil Köpek Boyutlu Boyutlar Geçit töreni Kuş, balık ve sürüngen ekranlar küçük/büyük hayvan ekranları/gösteriler yetiştiriciler, eğitmenler ve hobiler hayvan uzmanları egzotik hayvan ekran sevişme hayvanat bahçesi ve midilli sürüşleri yüz boyama

Bu yıl Derby’yi OC PET Expo’ya getireceğim. Bu nedenle, yeni bir evcil hayvan veya sadece bir evcil hayvan aşığı benimsemek istiyorsanız, bu yıl Orange County Pet Expo’ya gelmenizi şiddetle tavsiye ederim.

OC PET Expo’ya gideceğinizi zaten biliyorsanız, girişinizden 2 $ karşılığında resmi siteyi ziyaret edin.
Yavrularımız için en iyi seçimler
En İyi Köpek Oyuncak Biz Seviyoruz: Kalp atışı ve ısı paketleri ile calmeroos köpek oyuncak – yeni yavrular için en iyisi. Yeni evlerinde kaygıyı kolaylaştırmaya yardımcı olur.
En İyi Evcil Köpek Çiğnemeyi Seviyoruz: Bones & Chews Bully Sticks – Tüm yavrularımız ısırmayı, nip ve çiğnemeyi sever. Bu istenmeyen davranışları yönlendirmeye yardımcı olmak için zorba çubukları kullanmayı seviyoruz.
Sevdiğimiz En İyi Evcil Köpek İkramları: Crazy Pet Dog Train-Me Treats-Bunları rehber evcil köpek yavrularımız için yüksek değerli ikramlarımız olarak kullanıyoruz.
Sevdiğimiz en iyi taze evcil köpek maması: Çiftçi Evcil Köpeği – Birkaç ay önce Raven Taze Evcil Köpek Maması beslemeye başladık ve onu seviyor! Çiftçi Köpeğinin ilk satın almanızda% 50 indirim.

Yeni köpek yavrusu kontrol listemizdeki favorilerimize çok daha fazla göz atın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *