Uncategorized

Amanda Aaron tarafından Brittany Spaniel Pet Trim

1 Nisan 2020

Brittany Spaniels, evcil hayvan damatları arasında nasıl kesilmeleri gerektiğine göre karışıklığa neden olabilecek bir cins. Bu öğretici, Brittany için iyi bir modifiye cinsi döşeme gösterecektir. Amacım, müşteri için bakım kolaylığı için astar ve ekstra saçı çıkarmanın kolay bir yolunu göstermek ve cins profilini korumaktır.

Şekil 1) Bir astar tırmığı ile asma tabakayı ortadan kaldırarak başlayın. Düzgün yapıldığında, koruma saçlarına zarar verme riski olmadan astarın büyük kısmını çıkarabilirsiniz.

Şekil 2) Dikkatli bir şekilde, vücuda düz olarak döşeyerek bir kartlama bıçağı kullanın ve bir alanda başlayın ve dirençli olana kadar uzun kat darlıkları. Aynı alanı çok fazla tartışmayın veya cilt tahrişine neden olabilir. Bu yöntemle daha yumuşak astar saçlarını çıkarabilirsiniz. Kartlama konusunda deneyimli değilseniz, lütfen çok daha derinlemesine eğitim için akıl hocanızdan tavsiye alın.

Şekil 3) Tercih edilen astar miktarı çıkarıldıktan sonra, arka katı bir koruma tarağı ile klipsleyeceğim. Saçları düz hale getirmek için yeterince çıkarmak için turuncu bir koruma tarağı kullanıyorum.
Reklamlar

Şekil 4) Kesme tarağı veya bıçak ile kulaklar üzerindeki tüyleri çıkarın – bunun için bir şeftali çırpısı kullandım.

Şekil 5) Koyu mor koruyucu bir tarak kullanarak, tüm yumuşak saçları bacağın önünden ayağın üstüne çıkarın.

Şekil 6) Boynun ön ve yanlarındaki tüm saçları göğüs kemiğine kadar çıkarmak için koyu mor koruma tarağı kullanmaya devam edin.

Şekil 7) Saçları arka bacaklardaki temizleyin.

Şekil 8) Tüm pençe pedlerini temizleyin – Bunun için 40 bıçak seçiyorum.

Şekil 9) Bu cins sıkı bir kedi benzeri ayağa sahip olmalıdır, bu yüzden yuvarlak bir şekilde kesmeden önce saçları ayağa temizleyin ve temizleyin.

Şekil 10) Slicker’ınızı tekrar kullanarak, çok daha fazla ayağa geri dönün ve doğal bir görünüm oluşturmak için inceltme kesimi ile bitirin.

Şekil 11) Bakım yapmak için ne kadar saç bırakacaklarını belirlemek için müşteri ile konuşun. Bacak mobilyalarını temizleyin ve fazla saçları çıkarın. Bir evcil hayvan üzerinde düz bir kesme kullanabilirsiniz, ancak bunun doğal görünmesini istiyorsanız, bir daha ince veya bir chunker önerilir.

Şekil 12) Bir karıştırıcı veya inceltme kesimi kullanarak, uçları temizleyerek alt çizgiyi şekillendirin.

Şekil 13) Düzensiz kılları çıkarmak ve kesme çalışmanızı mümkün olduğunca doğal görünmesini sağlamak için kırpılmış alanlardan herhangi birini daha ince veya kartlama bıçağı ile geri dönün.

Şekil 14) İnden makaslar kullanarak, aşırı saçları kuyruğun altından çıkarın.

Şekil 15) Karıştırıcıları kullanarak, köpeğin bakım programıyla eşleşmeyen saçları çıkarmak için pantolonun dışını ve iç kısmını hafifçe kesin.

Şekil 16) Göğüs alanını temizleyin ve düzenli ve karıştırmak için bir inceltme kesme kullanın.

Şekil 17) Kulak derisinin kenarını parmaklarınızla koruyarak, kenarları düzenlemek için bir ince kullanın.

Şekil 18) Kulağı öne çekin ve inceltme makaslarını kullanarak çok iyice, kulağın arkasına oturan saçların büyük kısmını çıkarın.

Pet Brittanys, düzgün, düzenli ve bakımı kolayken bir cins profilinin cazibesini memnun edebilir. Bir dahaki sefere bu kolay spaniel üzerinde ayakları düzeltmek için cazip olursunuz, bunun yerine bu görünümle vay canına! ✂️

Toplam

10

Hisse senetleri

0

0

10

0

0

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *